Як схуднути худій дівчині

Як схуднути худій дівчині

Буває так, що навіть струнким дівчатам хочеться стати ще стрункішою. Наприклад, скинути пару зайвих кіло, щоб бездоганно виглядати в сукні, що обтягує, або трохи прибрати «тут і там», щоб комфортно почуватися по життю. Однак, як показує практика, зробити це буває не так просто — розуміємо причини і шукаємо ефективні практики.

Зайві сантиметри — це не завжди розмова про п’ятнадцять чи двадцять кілограмів надмірної ваги. Іноді навіть зовні стрункі дівчата хочуть трохи скинути. Причин може бути багато, від бажання виглядати трохи краще в улюбленому одязі до відчуття легкості в тілі, яке надходить після досягнення певної ваги. Більшість дієт спрямоване на радикальне зниження ваги, тим часом, згідно з численними дослідженнями більше половини тих, хто худне, має в середньому не більше семи зайвих кіло. 

Як привило, схуднути хочуть швидко і безболісно, ​​розраховуючи за кілька тижнів, а то й днів досягти бажаної форми, привівши себе в тонус до важливої ​​події.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Детокс

Спочатку детокс – це система харчування, спрямована на очищення організму від токсинів і таким шляхом оздоровлення. Схуднення є побічним ефектом і не самоціллю подібної дієти. Для нас цей бонус якраз є головним предметом інтересу.

Детоксикаційні програми найчастіше розраховуються на невеликий період часу, оскільки складаються з досить жорстких обмежень, які можуть спричинити розвиток різних захворювань, якщо ними занадто захопитися. Якщо ж дотримуватися системи за всіма розпорядженнями, то на вас чекатимуть лише приємні результати.

Початківцям радять починати з триденних програм, оскільки 7 та 10 днів детоксу можуть стати серйозним стресом для непідготовленого організму. За цей час завдяки спеціальному харчуванню, побудованому на відмові від продуктів тваринного походження, борошняного, алкоголю, кофеїновмісних напоїв, відбувається багато чудових змін, серед яких покращення метаболізму та виведення зайвої води з організму. За рахунок останніх багато в чому відбувається зниження ваги. Прискорений метаболізм продовжить працювати на вас ще й у наступні кілька днів звичного раціону, не дозволяючи відкладатися з’їденому в жирові депо. Ну і, звичайно, схуднути допомагає і той факт, що детокс-меню досить обмежено за калоріями. Скинути можна до 3-4 кілограмів.

Джусінг

Схуднення на соках – модний спосіб зниження ваги. Він чимось схожий на детокс, але якщо перший передбачає вживання «твердої» їжі, то джусинг побудований виключно на рідких їдах. Такий спосіб схуднення дійсно ефективний, оскільки соки низькокалорійні легко засвоюються, не містять жирів.

Серед інших переваг — вітамінний заряд, який отримує організм із сезонних овочів та фруктів, з яких ви і тиснете свої сніданки, обіди та вечері. До того ж, в соки можна додавати різні проростки, які також неймовірно корисні.

Така дієта дозволяє за короткий час скинути до 5 зайвих кілограм, а заразом подібно до детоксу очистити організм від токсинів. Адепти джусингу стверджують, що після 5-7 днів такого харчування від мігрені, безсоння, проблем зі шкірою не залишиться і сліду.

Дробне харчування

Суть дієти, або правильніше сказати системи харчування, полягає в тому, щоб харчуватися часто, але невеликими порціями — 250 мл їжі кожні три години. Дивно, але в перші дні головною складністю буде змусити себе їсти. Незважаючи на те, що порції вам здаватимуться дуже скромними, впхнути в себе другий сніданок може стати для вас проблемою. Але змусити себе доведеться, якщо ви, звісно, ​​хочете отримати результат.

Часте харчування дозволяє уникнути почуття голоду, отже, запобігти переїдання. Невеликі порції сприяють зменшенню розмірів шлунка, що дозволяє контролювати почуття голоду. А головна перевага такого харчування полягає у прискоренні метаболізму, який починає працювати з прискореною силою і не дає можливості їжі відколюватися про запас.

Важливо також врахувати, що та їжа, якою ви харчуватиметеся протягом дня, повинна бути приготовлена ​​згідно з принципами здорового харчування, тобто багато клітковини, повільні вуглеводи, білки, ніякого жирного і борошняного, меншого за солоного. Скільки кілограмів ви скинете, залежить виключно від вас, але те, що «мертві» кілограми почнуть згоряти немов під сонцем, точно.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua