Презервативи з ребрами: особливості та переваги використання

Ребристі презервативи покликані створювати додаткову стимуляцію для максимального задоволення жінки. Читайте далі про особливості цього виробу, переваги його використання та правила вибору.

Презервативи з ребрами

Особливості ребристих презервативів

Презервативи з ребрами — один із видів контрацепції для чоловіків. Їх виготовляють за тими же принципами, що й класичні варіанти. Вони проходять цілий ряд тестувань і здатні бути надійним захистом від небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом. Щодо їх відмінностей, то вони полягають у:

  • товщині латексу;

  • поверхні виробу.

На останній є стимулюючі реберця, що можуть бути у вигляді кілець, пухирців або їх комбінацій. Розташовані вони можуть бути по всій довжині або біля головки статевого члена.

Переваги ребристих презервативів

Для виготовлення ребристих презервативів використовують якісний та безпечний матеріал: латекс. Він дуже еластичний і гарантує збереження без утрати початкових якостей протягом трьох років. Інші переваги:

  • відсутність неприємних запахів;

  • наявність накопичувача для сперми;

  • незабутні яскраві враження під час використання;

  • прозорість та додаткове мастило.

Треба пам’ятати, що такі презервативи безпечні, оскільки дерматологічно протестовані. Вони сумісні з лубрикантами на водній основі та здатні не лише убезпечити секс, а ще й зробити його більш яскравим.

Як вибрати презервативи з ребрами?

Обираючи латексну продукцію, треба орієнтуватися на власні бажання та очікування від статевого акту. Це той випадок, коли не треба спиратися на чужий досвід. В процесі варто враховувати чутливість жінки. Якщо під час статевого акту в неї виникнуть неприємні відчуття, треба перервати статевий акт і перейти на класичні презервативи з гладкою текстурою.

Презерватив із ребрами не повинен завдавати дискомфорту й чоловіку. Якщо він замалий, то його текстура стане приводом для неприємних відчуттів. Крім того, треба пам’ятати, що для виготовлення використовують щільніший латекс, адже цього потребує нанесення додаткових елементів. Само собою, це може вплинути на відчуття.

Широкий асортимент якісних презервативів із ребрами доступний в інтернет-магазині «Stylus» (https://stylus.ua/uk/).

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua