Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови

Енергія грошей не сприймає скарги, до неї потрібен інший підхід. Розповідаємо про дії, які допоможуть відштовхнути негативні грошові установки, а також про магічні ритуали на багатство.

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови

1. Змінити фокус
2. Підвищувати фінансову грамотність
3. Говорити позитивно
4. Поліпшити оточення
5. Бути активною
6. Хотіти не гроші

Як залучити гроші у своє життя: 3 змови

1. Змова на залучення грошей до будинку
2. Ритуал повернення боргу
3. Змова на трьох свічках

Езотерики закликають повірити, що залучення грошей є магічним процесом, що ми можемо просто правильно помріяти про гроші і раптово наші банківські рахунки переповняться. Проте річ тут над магії, а особливостях людського мозку. Думаючи, як притягнути в своє життя багатство і здійснюючи якісь грошові ритуали, людина посилює розуміння, що гроші і він — це не дві паралельні прямі, що він гідний отримати потрібну йому суму.

Приблизно за таким же принципом працюють афірмації — фрази, що підтримують, які допомагають налаштуватися на правильну хвилю. І це дуже важливо, тому що від того, наскільки людина відчуває в собі сили домогтися чогось, настільки в неї сильний запал рухатися вперед.

З нашої статті ти дізнаєшся, як залучити гроші у своє життя в домашніх умовах — для цього не доведеться проходити якісь курси чи їздити до коуча. Перша частина тексту буде пов'язана більше з психологією, а другу ми присвятили магічним ритуалам, спрямованим на співбудову багатства — змов і слів, які залучають фінанси. Інформацією поділилася ясновидець Кажетта Ахметжанова.

Як залучити гроші та удачу: прийоми на опрацювання мислення

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@liferondeau)

Кожен може навчитися притягувати до себе гроші та успіх без наслідків. Найчастіше така здатність залежить від зміни способу мислення та відмови від низки звичок. У процесі вивчення нових моделей поведінки потрібно поетапно впроваджувати зміни у свій звичний спосіб життя — поступово виходити із зони комфорту та вчитися дивитися на світ та його можливості з позиції людини, у якої все вийде.

Зібрали поради, які допоможуть покроково пропрацювати свою свідомість, аби залучити гроші та удачу у своє життя.

1. Змінити фокус уваги

Багато хто витрачає надто багато часу на думки про фінансові проблеми:

 • думають, що не зможуть заробити конкретну суму,
 • заздрять комусь, хто живе найкращим життям,
 • живуть від зарплати до зарплати,
 • влазять у борги замість того, щоб задуматися про збільшення свого доходу,
 • економлять на собі,
 • живуть не по коштах – на кредити.

Така поведінка формує неправильне ставлення до бюджету. Тому його назвали “мисленням бідняка”. Це стан, коли людина застряє в думках про блага, яких у нього немає, і думає, що ніколи не стане багатшим.

Стрес, пригніченість та постійне занепокоєння, що виникають через зосередженість на недоліку, не зможуть призвести до підвищення доходу.

Перший крок, який допоможе вирулити з цього крутого піку – зміна фокусу уваги. Це спосіб, який допоможе притягнути до себе купюри різних мастей миттєво. Звучить неправдоподібно, але практично працює ефективно. Варто почати прикладати зусилля та перекладати свої міркування з площини нестачі до достатку, як з'являться перші ідеї. У такому стані людина починає вигадувати ідеї, що робити, щоби вирватися з бідності.

Приходить усвідомлення, що дохід може надходити не лише через заробітну плату. Таке мислення допомагає повірити у себе.

Щоб привчити свій мозок зосередитися на цій концепції, потрібно відзначати достаток, який вже є у вашому житті. Наприклад, цінувати, що є дах над головою, що можете купувати їжу, будувати плани, що є стабільна робота і що в цьому світі багато можливостей, через які можна дійти особистої точки успіху.

Мислення достатку – це бачення загальної картини. Воно налаштовує бути відкритим для можливостей та шансів. Такий підхід можна порівняти із сюрреалістичною картиною. Якщо дивитися на неї близько, не вдасться зрозуміти всю концепцію. Але варто зробити пару кроків тому, як сюжет одразу промальовується та вразить. Те саме — з фінансами. Якщо дивитися лише на одну або кілька точок, не вдасться побачити всі можливості.

2. Підвищувати фінансову грамотність

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@austindistel)

Підвищення фінансової грамотності – спосіб швидше залучити багатство. Якщо не вивчати кращих способів заробити, зберегти та примножити капітал, навряд чи вдасться зрушити ситуацію з мертвої точки. Розуміння, які інструменти змушують гроші працювати, допоможе збільшити прибуток. Занурюючись, наприклад, в ази інвестування можна навчитися створювати пасивний дохід, а також дізнатися про найкращі способи заощадження.

Є різні курси щодо створення функціонального бюджету та надійного плану заощаджень. Знання у цих галузях — основа фінансової грамотності та ефективний спосіб залучення фінансів у своє життя.

3. Говорити про гроші позитивно

Грошова енергія в езотериці — це енергія, яка огортає весь простір і може притягуватися. Один із доступних способів приманити її до себе — говорити про гроші у позитивному ключі. Фрази на кшталт “Я не зможу собі цього дозволити” або “Я завжди буду в боргах”, навпаки, відштовхують від себе цю живу і невидиму субстанцію.

Такі висловлювання не допоможуть здобути фінансову свободу. Замість них треба говорити «Я гідна тих грошей, що хочу, і вони в мене скоро з'являться» або «Я не маю проблем з грошима». Ці установки ще називають продуктивною розмовою із грошима. Водночас вони допомагають розвинути позитивне мислення.

Також позитивне спілкування може бути у форматі подяк. Наприклад, можна промовляти, що гроші допомагають купувати улюблену їжу, платити за квартиру, радувати себе класними речами та крутими подорожами. Крім того, обов'язково потрібно позбутися думок, що гроші — це щось брудне і багато грошей чесним способом не заробити.

Ще один варіант опрацювання цього блоку – навчитися ставити перед собою питання, як монетизувати свої навички.

4. Поліпшити оточення, щоб залучити більше грошей

Важливу роль залученні енергії грошей грає оточення. В ідеалі поряд мають бути люди, які дотримуються всіх озвучених правил. Спілкування з ними має надихати, а не занурювати у ще більші проблеми. Також під оточенням мається на увазі і ситуація в квартирі або будинку. Простір потрібно переглянути так, щоб бути в ньому було приємно. Що потрібно зробити, щоб приміщення працювало на тебе:

 • позбутися сміття та непотрібних речей,
 • функціонально облаштувати його,
 • продумати освітлення,
 • прикрасити речами, які радують, нагадують про цілі та надихають.

Це не означає, що потрібно купувати купу нових речей. Головне – розхламити кімнату і позбутися візуального шуму. Створення простору, що постійно нагадує про цілі, — це також спосіб залучення грошей. Такі зміни дозволять мозку приховано обмірковувати способи досягнення бажань.

5. Бути активною

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@mannydream)

Коли думки і простір довкола доведені до потрібного стану, діяти активно у бік своїх мрій та цілей стає легше і приємніше — здається, що все довкола допомагає підніматися вище, зокрема більше заробляти. Це і є цей бонус опрацювання власних думок.

Рухливість мозку, викликана змінами, відбивається у справах життя в цілому.

Ряд методів залучення грошей зосереджено на візуалізації. Вони діють під єдиним форматом — треба заплющувати очі та уявити гроші та речі, які хочеться мати. Це непоганий вид дій, але активними назвати їх складно. Візуалізацію можна розглядати лише як базовий крок. Після цього обов'язково потрібно переходити до реальних дій.

Щоб це зробити, потрібно визначити кількість грошей, яку хочеться залучити і зрозуміти, який стабільний дохід вже є на руках. У тому числі, потрібно врахувати гроші від побічних заробітків, повернення податків та інших видів доходу. Це розуміння допоможе визначити свої перспективи на майбутнє. Конкретна цифра допомагає мозку намалювати чіткий напрямок руху — легше зрозуміти, скільки потрібно заощадити чи заробити, щоб досягти мети.

Одна з причин, чому деякі мільйонери починають з малого, а зрештою заробляють і примножують своє багатство в тому, що на всьому шляху вона ставила собі питання про точку призначення — ту, куди вони прагнуть. Якщо адаптувати на своє життя, то точкою призначення може стати нова робота з більшою зарплатою. Щоб її отримати, потрібно дізнатися, які вимоги на посаду та підтягнути себе до цього рівня.

Залучити більше грошей — означає перейняти риси тих, хто має менталітет багатства.

6. Хотіти не гроші, а свободу, яку вони дають

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@alexandermils)

Багато хто, коли думають про гроші, представляють валізи з купюрами. Це чудово, але самі по собі гроші, як би шанобливо до них не належали — це просто папір. Сама наявність грошей не робить щасливішою, інакше десятки найбагатших людей світу не страждали б від депресій і не мучилися у своїх особняках.

Потрібно налаштовуватись не на самі гроші, а на ту свободу та можливості, які вони дають. Тобто треба уявляти, не як вони купою лежать на рахунку, а як чудово їх вкладати в освіту, подорожі, покупки, інвестиції, подарунки, нерухомість і будь-що, що приноситиме радість.

Якщо дивитися на гроші через призму щастя, то зрозумієш, що залучати їх простіше.

Як залучити гроші у своє життя: 3 змови

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@sixteenmilesout)

Тепер настала більш містична частина. Розкажемо про ефективні змови на гроші та удачу. Така грошова магія буває як білою, і темною. Чорні ритуали ефективні, але непідготовленим їх краще не проводити, тому що вони і натомість можуть забрати стільки ж (або більше), ніж дадуть. Визначити, що обряд темний досить легко його проводять із застосуванням цвинтарної землі, жертвоприношень або з кров'ю.

Ми наведемо тут прості обряди, які не вимагають витрати великого обсягу енергії та відносяться до доброї магії. Чекати на їхні дії довше, але вони точно безпечні для новачків.

Поради:

 • найкраще здійснювати грошові та інші магічні обряди на Місяць, що росте.
 • вдаватися до грошової магії можна тільки, якщо вже скуштували всі немагічні способи і нічого не вийшло.
 • не можна проводити ритуали занадто часто – вищі сили можуть прийняти таку поведінку за жадібність і покарати втратою здоров'я чи роботи.
 • змови найчастіше допомагають людям, яким не вдалося заробити більше через тотальне невдачу, підступи колег, негативні відносини з боку керівництва.

Тепер можна і до самих змов перейти.

1. Змова на залучення грошей до будинку

Залучити грошовий добробут можна підручними засобами, не залишаючи квартири. Щоб провести цей білий магічний обряд знадобляться три зелені свічки та звичайний віник.

Що потрібно зробити:

 • опівночі підпалити всі свічки,
 • підмістити весь будинок, а сміття висипати в пакет.
 • з пакетом у руках проговорити змову від безгрошів'я

Слова змови. «Сміття викину, безгрошів'я піде і удачу намову привабить! Ні турбот не клопоту, тільки гроші, здоров'я та любов у мій будинок заходьте! Амінь». (вимовити 3 рази).

Після цього треба покласти свічки в пакет зі сміттям і вранці все викинути.

2. Ритуал повернення боргу

Як залучити гроші та удачу у своє життя: 6 способів поміняти мислення та 3 потужні змови Джерело: Unsplash (@aaronburden)

Якщо друг, родич чи знайомий не поспішають повертати великий обов'язок, радимо провести цей обряд. Після нього боржника замучить совість, очистити його зможе, тільки повернувши борг.

Що потрібно зробити:

 • взяти 13 насіння – вони повинні бути з садового соняшника, а не покупні,
 • розкласти насіння на підвіконні, щоб на них падало місячне світло.
 • промовити над ними опівночі: «Сонячна та місячна енергія наповніть насіння світлом, наповніть силою та могутністю».

Повторювати такий ритуал треба три ночі поспіль. Вранці четвертого дня потрібно встати на зорі, покласти насіння в долоню і сказати: «Багато сил ви зібрали, на добру справу підростали». Потім треба посадити це насіння біля будинку боржника, примовляючи: «Як соняшник до сонця тягнеться, так (ім'я боржника) про мене думатимеш, борг повернути захочеш, до мого порогу прибіжиш. Насіння розсипається, борг у мою кишеню повертається».

3. Змова на гроші та удачу

Для цієї сильної змови знадобляться три свічки: біла, зелена та чорна (коричнева). Кожен колір відіграє свою роль:

 • біла – людина, яка проводить змову,
 • зелена – це гроші, які скоро прийдуть до будинку;
 • чорна – робота, яку виконує виконавець обряду.

Щоб провести обряд потрібно:

 • опівночі, на молодик, поставити свічки трикутником – зелену ліворуч, чорну праворуч, а білу – навпроти.
 • підпалюючи свічки, треба сказати: «Душа моя полум'яна, полум'я в душі моїй». При підпалюванні коричневої говориться: “Нагорода для праці як свічка для вогню”. Підносячи сірник до зеленої свічки, скажіть: “Гроші до грошей, прибуток до прибутку”.
 • коли всі свічки горітимуть, треба уважно вдивитись у їхнє полум'я і подумати, як розпоряджатимешся грошима, які скоро з'являться.

Через 5-10 хвилин свічки треба різко зрушити один до одного – щоб їх віск змішався, і сказати: «Влада моя в силі, сила у владі, своє візьму, чужого мені не треба». Коли свічки догорять, слід зібрати віск, загорнути в тканину і носити з собою 1-2 місяці як талісман.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua