Недорогі гаджети, які зроблять ваш будинок футуристичнішим

Епоха розумного будинку настала. Щороку на ринку з’являються сотні інтелектуальних пристроїв, і багато домовласників стрибають на підніжку, щоб зробити свої житлові приміщення якомога футуристичнішими. Але що якщо у вас немає такого великого бюджету для роботи? Не впадай у відчай. Ви маєте багато варіантів. Перш за все, якщо ви користуєтесь продукцією Apple, то певно вже спробували її пропозиції для облаштування розумного простору, якщо ні, то саме час його випробувати. У якості робочого елементу системи оптимально підійде iphone 11 pro max 256gb бу та відповідне програмне забезпечення в комплекті з супутніми приладами.

iphone 11 pro max 256gb бу

Ми виділяємо низку недорогих гаджетів, які можуть допомогти просунути ваш будинок у майбутнє.

Розумний дім з власним голосом

Що за футуристичний будинок без вірного голосового помічника, який допомагає вам у всіх повсякденних завданнях? Саме тому смарт-колонка має бути на першому місці у вашому списку обов’язкових покупок. Розумний динамік, оснащений інтелектуальними функціями та крутими великодніми яйцями, є мозком вашого розумного будинку. Це допоможе вам керувати іншими інтелектуальними пристроями, використовуючи лише голос або айфон. Крім того, він має власні вбудовані функції, такі як відтворення вашої улюбленої радіостанції, створення таймера для вашої пасти та нагадування про день народження вашого сусіда.

Розумна взаємодія з джерелами енергії

Якщо у вас обмежений бюджет, але ви все ще хочете перетворити свій будинок на футуристичний житловий простір, інвестування в розумні розетки – мудра ідея. Розумні розетки працюють так само, як і звичайні, але з додатковою можливістю підключення до домашньої мережі. Це дозволяє вам керувати пристроєм за допомогою супутньої програми в будь-який час та в будь-якому місці.  Все, що залишається,  купити айфон бу Київ, підключити його до мережі розумного будинку і контролювати роботу пристроїв. Креативне використання розумних розеток включає автоматичне включення тостера в запланований час, щоб у вас завжди був хороший тост, як тільки ви прокидаєтеся. Розумна розетка також корисна для речей, які ви зазвичай забуваєте відключити, таких як щипці для завивки волосся та електричні вентилятори. Навіть якщо ви знаходитесь поза домом, ви все одно можете вимкнути їх на своєму телефоні, що дає вам душевний спокій.

Розумна камера безпеки

Якщо є щось, у що вам дійсно потрібно інвестувати для свого будинку, то це розумні камери відеоспостереження.Так, вони не можуть гарантувати, що ваш будинок буде в безпеці від грабіжників, але, принаймні, їх наявність якимось чином утримає людей від проникнення у ваш будинок. Крім того, вони є відмінним інструментом для спостереження за вашими улюбленцями на роботі або у відпустці. Як і інші пристрої для розумного будинку, розумні відеокамери мають функцію підключення до Інтернету. Потім вони відправляють прямі відеопотоки на ваш смартфон або хмарне сховище. Деякі навіть мають функцію виявлення руху, яка повідомляє вас про будь-який рух по дому, тому ви краще обізнані про те, що відбувається вдома, поки вас немає.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua