Як утримати чоловіка, що сподобався, поруч із собою

Як утримати чоловіка, що сподобався, поруч із собою

У всі часи закохані люди шукають засоби, як залишитися зі своїм коханим на все життя. Для жінки, якщо вона любить, любов до чоловіка є сенсом її життя. Вона мріє, щоб її обранець був здатний до героїчних вчинків, ніжності перед любов'ю. У глибині серця є любов єдиною, всепрощаючою і самовідданою.

Чого краще не робити

Як утримати чоловіка, що сподобався, поруч із собою

Фото автора Marlon Schmeiski: Pexels

А якщо для чоловіка її любов лише маленька розвага, якщо він не поглинений повністю почуттями до партнерки, то жінка йде на будь-які хитрощі, щоб підкорити чоловіка, прив'язати до себе. Така жінка використовує і магічні привороти, і чарівні зілля.

Або захоплено читає поради у книгах «Як стати справжнім стервом» або «Навчися маніпулювати чоловіками чи помри ☺», намагаючись знайти той єдиний секрет. Варто набрати в пошуковій системі в кулі «поради з утримання чоловіків», відразу виходить безліч посилань.

Давай розберемося, що насправді працює, а що є хибним висновком.

Поради жінкам, популярні в мережі

При розгляді порад, одразу введемо умову, що це будуть стосунки двох зрілих людей без поправок на будь-які психічні відхилення.

  • Багато порад дається жінці щодо маніпулювання чоловіком.

Спочатку рекомендується виявити до чоловіка любов і дозволити йому близькість, потім жінка пропадає, а через проміжок часу знову «трапляється» йому на очі, після чого він має спалахнути до жінки. Це практично план-захоплення зі стратегічними вилазками вперед на супротивника, потім несподіване відступ, щоб виманити свого супротивника з укриття.

Але як це ефективно? І якщо чоловік задовольнявся лише однією зустріччю і після цього не спробував побачитися, то може це взагалі не твій чоловік? І чи може маніпуляція сприяти гармонійним довгостроковим стосункам?

  • Або пораду стати «стервом».

Усі чоловіки люблять стерв, але чи це так? Згідно з вікіпедією, стерва — підла людина, жінка з неуживливим, скандальним характером. Звичайно, можна припустити, що окремих чоловіків приваблюють жіночі скандали і «вивертання мозку», але в цілому будь-який адекватний чоловік віддає перевагу гормонам стресу гормонам радості. І якщо чоловікові не вистачає адреналіну на роботі, то замість жіночої істерики він скоріше обере серфінг в океані чи парашутний спорт.

  • Або порада жінці у стосунках із чоловіком використовувати сльози та шантаж мовчанням із прихованою образою, цілі дні мовчання.

Як утримати чоловіка, що сподобався, поруч із собою

Як прив'язати чоловіка до себе назавжди?

Автор запевняє, що цього тортури чоловік не витримає, піде на будь-які поступки. Хоча, найімовірніше, він піде до іншої жінки.

А які найпоширеніші помилки, які роблять жінки, спитаєш ти?

Помилки, що найчастіше вчиняються жінкою у відносинах

  • Всі знають велику істину, що «шлях до серця чоловік лежить через його шлунок».

Частково в цьому є частка правди. Концентруючись на цьому, багато жінок забувають, що окрім бажання поїсти, чоловік має бажання сексуальної близькості. Жіноча сексуальна енергія є потужним стимулом для довгострокових відносин.

І якщо жінка після весілля перетворюється на «господарку» на кухні, вона вибирає модель «дружина-мати». Маму чоловік любить, але не хоче. Жінка не повинна забувати, що у чоловіка крім шлунка є ще один досить «чуйний» орган – статевий.

Відкинемо святенництво, близькість для чоловіка дуже важлива, після неї йому хочеться бути для жінки її «героєм». Саме в інтимі він виявляє свій чоловічий початок і підтверджує його в інших сферах відносин. Вміння жінки близько підкреслити мужність свого партнера — дуже хороша якість.

  • Багатьом жінкам, щоб чомусь порадіти, потрібна вагома нагода.

Дівчата часом недооцінюють свій радісний стан у стосунках із чоловіком. Самодостатність, радість заради себе. Але саме така жінка приваблива для чоловіка, йому хочеться вкрасти жінку від інших джерел радості, щоб вона відчувала цей стан лише з ним.

Згадай історію султана Сулеймана та його коханої Хюррем. Російська регота Олександра так привабила султана, що він проводив з нею дні і ночі безперервно і дав їй ім'я — Хюррем, що означає «веселощі і радість, що приносить».

  • Одна з найпоширеніших жіночих помилок – приймати як належне все, що робить чоловік для жінки.

Але це так природно, у кожного є свої обов'язки, скажеш ти? Так, зрозуміло, але чоловік такий влаштований, що йому хочеться захоплення від тієї, заради якої він намагається. Нехай це буде цвях, убитий у стіну, щоб повісити твою картину. Або помитий посуд. Якщо ти не навчишся хвалити чоловіка, то ризикуєш залишитися на самоті.

Своїми вчинками та діями чоловік демонструє своє кохання та прихильність. І якщо ти не хочеш цього помічати, він знайде ту, яка ним захопиться.

Отже, чоловікові не потрібна похмура, нечуйна жінка-господарка, у якої в інстаграмі замість фото себе у вишуканих костюмах або фото себе з обранцем, суцільні рецепти тортиків та салатиків. А якою треба бути?

Поради для щасливого життя із закоханим чоловіком

Щоб склалося щасливе гармонійне життя жінки з чоловіком, їм необхідно співпрацювати одна з одною. У спільному житті обидва повинні самоактуалізуватися, розвиватися, не зазіхаючи при цьому на особистість іншого, поважати себе та партнера.

  • Жінка має відчути себе цілісною натурою.

Чоловікові цікавіше перебувати з жінкою самодостатньою, яка має свої особисті інтереси, захоплення. Жінка, яка піклується про себе. Жінка, яка не боїться залишитися наодинці з собою, здатна позначити межі особистого простору.

Пам'ятаєш, як сказав Коля Барабанов у фільмі «Я худну» головній героїні Ані: «Якщо ти себе не любиш, чому інші повинні тебе кохати?» Якщо жінка любить себе, у її внутрішньому світі панує спокій, їй є, що запропонувати чоловікові.

  • Довіра між партнерами, особливо те, що може поранити.

Найдурніше, що можна придумати, коли ненароком чоловік образив, зберігати труну мовчання і гордий погляд, сподіваючись, що він здогадається, що з тобою відбувається.

Ви вчитеся розуміти один одного, пояснюйте, що вас ранить, через що ви злитесь. Показуйте свої емоції, але не спускайте до образ. Конфлікт, якщо трапляється, має бути конструктивним та сприяти розвитку відносин.

  • Намагайся все “борг” у відносинах замінити на “я хочу це зробити для тебе, тому що люблю”. Навчися радіти дрібницям, які робите одне для одного.
  • Поважай особистість свого чоловіка, якщо ти обрала його, приймай таким, яким він є. Поважай його цілі та мотиви, підтримуй його у самореалізації.

Крім цих порад ти прочитаєш ще сотні, але пам'ятай, що сама пишеш книгу своїх відносин. Для кожної пари існують свої норми та правила. Ваша довіра один до одного, порозуміння та любов зроблять спільне життя гармонійним та щасливим.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua