Як правильно помиритися з коханим хлопцем після сильної сварки

Як правильно помиритися з коханим хлопцем після сильної сварки

Складно уявити такі стосунки між чоловіком та жінкою у яких не буває сварок. Людям властиво сваритися і миритися, але незадача: іноді не всі знають, як правильно почати процес примирення. Не будемо лукавити, але це пов'язано з тим, що цей процес є цілим мистецтвом.

Оскільки Samka є твоїм особистим електронним психологом, головне завдання – навчити тебе мистецтву примирення з погляду психології. Нижче тобі буде представлено практичне керівництво, яке розповість про те, які слід робити кроки, щоб ти могла помиритися з коханим чоловіком.

Нестандартна інструкція з примирення з коханим після сварки

Як правильно помиритися з коханим хлопцем після сильної сварки

Фото автора Timur Weber: Pexels

Тему важливо умовно розділити на три ключові блоки. Це з тим, що ми прагнемо уникати загальних рекомендацій. Наше завдання допомогти саме тобі, у приватному випадку. Тільки такий підхід можна вважати максимально ефективним. Кожному блоку відповідатимуть певні ступені примирення.

Блок № 1: збирання анамнезу

 • Перший ступінь: виявлення справжньої причини сварки

Дивись, розуміння основної причини сварки, може бути своєрідною підказкою.

Наприклад, чоловік щось пообіцяв і не зробив, внаслідок чого ти образилася, і як закономірний підсумок – сварка між вами. Або причина то, можливо пов'язані з побутовими труднощами.

 • Другий ступінь: виявлення ключових думок та емоцій

На цьому ступені важливо «фільтрувати», що називається, основне та супутнє. Тобто, якщо повернутися, наприклад, причина — невиконана обіцянка. Між реакцією, у вигляді емоції, є одна важлива складова — твої думки щодо цього.

Основним у цьому випадку будуть твої думки, а ось супутнє — це реакція. Щоб ти розуміла: саме від того, які думки виникли у твоїй голові, і залежить якою буде твоя реакція — із позитивною чи негативною складовою.

 • 3-й ступінь: виявлення наслідків сварки

Цей ступінь відображає дії, які супроводжували сварку. Наприклад, ти могла наговорити зайвого або вчинила якось не зовсім добре. Розуміння того, якою була завдана психологічна шкода близькій людині, і покаже напрямок примирення.

Наприклад, якщо наговорила якихось поганих слів, або ще гірше, якось принизила, пройшовшись, образно кажучи, по-хворому, важливо продумати якими словами чи діями можна компенсувати та загладити сказане.

Блок №2: ключові рекомендації

 • 1-ий ступінь: почекай час

У разі важливо враховувати темперамент і характер іншої людини, і навіть його індивідуальні особливості. Одним чоловікам потрібен певний час, щоб охолонути, і твої спроби будуть марними, тому що чоловік ще просто не буде готовий миритися.

Як правильно помиритися з коханим хлопцем після сильної сварки

Як помиритися та припинити сварку

Інші ж чоловіки, навпаки, швидко остигають, і самі роблять перші кроки до примирення. У такому разі важливо просто почекати, коли кохана людина піде тобі назустріч. Більше того, вичікувальна позиція, дає можливість і тобі, і йому — емоційно охолонути.

Деякі люди припускаються фундаментальної помилки — намагаються помиритися, не чекаючи, коли емоційний градус піде на спад. Нескладно здогадатися, що такий алгоритм не тільки не сприятиме примиренню, але й здатний породити нове конфліктне вогнище, яке тільки посилить ситуацію.

 • Другий щабель: постарайся на подію подивитися очима коханого

Подібний підхід є ключовим, тому що дозволяє подивитися на ситуацію очима іншої людини і зрозуміти її позицію. А це, своєю чергою, здатне породити — щирість наміру помиритись.

Саме щирість стане твоїм козирем. Коли люди відчувають фальш, навряд чи вони йтимуть назустріч, а ось щирість дає багато бонусів у вигляді:

 • а) розташування діалогу у позитивному ключі;
 • б) відкритість – іншій людині вже не потрібно захищатися від можливих нападок, і таким чином вона готова почути те, що їй будуть говорити;
 • в) коли людина усвідомлює, що її щиро розуміють, вона, на підсвідомому рівні, зближується з іншим, а це, як ти розумієш, вірний шлях примирливого процесу.

Знову ж таки, розуміння іншої людини, мінімізує образу на її реакцію. Допустимо, ти зробила перший крок, але на нього була зовсім інша реакція з боку партнера. Якщо ти подивилася на ситуацію його очима, і розумієш, що це зумовлено, можемо навіть посперечатися — образи не буде.

Блок №3: заключний етап примирення

До цього блоку можна переходити лише в тому випадку, коли ти, образно кажучи, вичавила по максимуму попередніх рекомендацій:

 • чітко усвідомлюєш причину сварки, поставила себе на місце коханого, побачивши таким чином все його очима, емоційно охолола і чітко розумієш, що потрібно говорити, і як поводитися, щоб кохана людина точно тебе почув.

У цьому тобі, якнайкраще, допоможуть нижчезазначені ключові примирні ступені.

 • Перший ступінь: важливо враховувати місце та час примирення

Ми вже говорили, що важливо розуміти індивідуальні особливості людини. Тому потрібно не тільки почекати час, але й продумати, в якій обстановці слід розпочати примирливий діалог. Можливо, варто організувати романічну вечерю, або запросити чоловіка в те місце, де він почуватиметься комфортно.

 • 2-ий ступінь: установи невербальний контакт

На допомогу тобі буде язик тіла. Важливо пам'ятати: твоя міміка, жести, погляд, повинні мати в своєму розпорядженні, а не відштовхувати. Якщо ти прийдеш миритися, але при цьому твої жести будуть видавати нервозність, а погляд буде випікаючим і таким, від якого захочеться провалитися крізь землю — навіть не сумнівайся, ні про яке примирення не може бути й мови.

 • 3-й ступінь: підготуй свій монолог заздалегідь

Даний ступінь є одним із центральних. Дуже важливо підібрати правильні слова, які зможуть торкнутися струн душі твого коханого чоловіка.

Що категорично не можна робити

Ми розібрали ключові блоки та супутні щаблі. Але, як ти розумієш, не можемо оминути те, що в процесі примирення категорично не можна робити. Нижче тобі буде представлено ряд основних пунктів, які потрібно уникати у процесі примирення:

 • Не згадуй минулих образ.
 • Не відстоюй свою правоту в вказівній манері, де чоловік гратиме роль обвинуваченого, а ти приміряєш на себе роль обвинувача.
 • Не скаржся на чоловіка друзям та родичам, як кажуть, не виноси сміття з хати.
 • Не будуй із себе Снігову Королеву.
 • Не погоджуйся з тим, що тебе категорично не влаштовує. Намагайся максимально обґрунтувати своє суб'єктивне бачення ситуації.
 • Перш ніж вирішиш до врегулювання конфлікту залучити третіх осіб, у вигляді рідних та близьких, добре продумай наскільки це буде доречно у вашій приватній ситуації.
 • Не вдавайся до «дешевих» маніпуляцій. Улюблений може «рахувати» твою нещирість і фальш, і закриється від діалогу.

Знову ж таки, дуже важливо враховувати, наскільки причина та наслідки сварки були серйозними. Якщо у ваших відносинах присутні регулярні конфлікти і на їх тлі «гойдалка», коли все добре, то мега погано — це може бути своєрідним ідентифікатором.

Можна з великою ймовірністю говорити, що у відносинах присутня якась глобальна проблема, яка веде вас повільно, але планомірно, до повного розриву відносин. В даному випадку важливо звернутися за професійною допомогою до фахівця.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua