Як називають чоловіка, який живе за рахунок жінки, і що робити з ним

Як називають чоловіка, який живе за рахунок жінки, і що робити з ним

Напевно, на обивательському рівні, коли жінка чує подібне питання, у її голові може промайнути думка: «Слід розпрощатися з таким чоловіком». Але давай не поспішатимемо з висновками. Адже завжди важливо детально розібратися в ситуації, і вже потім приймати відповідне рішення.

Давай чесно, бувають різні життєві ситуації та різні типажі чоловіків. Саме це стане основою розбору зазначеної теми. Ми покажемо тобі її з різних боків, і дамо відповідні варіанти рішення, а вибір залишитися з чоловіком, або назавжди сказати йому: «Прощавай!», залежатиме тільки від тебе.

Чоловічі типажі

Як називають чоловіка, який живе за рахунок жінки, і що робити з ним

Фото автора cottonbro: Pexels

Як завжди, починаємо з головного, а саме встановимо типаж чоловіка.

 • Альфонс

Можемо навіть посперечатися, що коли ти прочитала назву теми, відразу ж на думку прийшли саме альфонси. Так, це яскраві представники чоловіків, котрі живуть за рахунок жінки.

Як правило, вони є значно молодше за свою супутницю життя, добре складені, і є відмінними коханцями. Ключова характеристика – молодість та краса.

 • Шахрай

Але, як показувалося в ряді передач про так звані розводи на гроші (вибач, прости нас за такий сленг, але по-іншому їх не назвеш), а кажучи простою мовою — банальних шахраїв, є і такий типаж. На відміну від перших, які, якщо можна сказати, зовсім нешкідливі, позначений тип, є дуже небезпечним.

Вони чудово розуміються на жіночій психології, можуть бути не молодими, але дуже привабливими, у всіх сенсах цього слова. Як ти розумієш, їхнє море уваги та чарівності, на адресу жінки, підпорядковане лише одній меті — вивудити у неї якомога більше грошей. Як правило, жінка не тільки їх утримує, а й набирає кредити, які потім не спроможні виплатити.

Більше того, такий зв'язок може тривати роками. І щоб ми не були гучними, рекомендуємо тобі подивитися про них документальні фільми з циклу «Обережно шахраї!».

 • Стрічка

Це той тип чоловіка, ключовою характеристикою якого є лінь. По суті, він байдужий до всього, що відбувається. Усі турботи лягають на плечі жінки. Він виходить, є як номінальна одиниця, а за фактом наявності чоловіка в будинку, який є здобувачем — виходить, що його немає.

 • Невдах

Мається на увазі чоловік, який дійсно чогось прагне, але з певних причин, у своїх починаннях і прагненнях він зазнає невдач. Тобто він не може вийти на вищий рівень Йому, якщо, звичайно, так можна сказати, дуже потрібен куратор, тобто та жінка, яка спрямовуватиме і мотивуватиме.

Як називають чоловіка, який живе за рахунок жінки, і що робити з ним

Альфонси! Або чоловік заробляє менше ніж жінка.

Якнайкраще підходить анекдот: йде міністр із дружиною, вона кивнула якомусь двірнику. Чоловік: Хто це? — …колись навчалися разом, він кликав мене заміж! — Ото бачиш, якби ти тоді погодилася, то зараз була б дружиною двірника! — Якби я тоді погодилася, то зараз він був би міністром.

 • Тимчасово безробітний

У цьому випадку йдеться про тимчасові обставини, які змусили чоловіка жити за рахунок жінки. Давай по-чесному, формулювання: «Ти чоловік, тому ти маєш заробляти», м'яко кажучи, трохи застаріла. У нашому сучасному світі стали сучасними і жінки — це вже не ті куховарки, межа яких стояти в домашньому халаті біля плити і виховувати дітей.

Жінки пішли у політику, вони займаються бізнесом, тощо. Саме тому сприйняття чоловіка як єдиного здобувача вже не актуальне.

Чоловік поряд – дзеркало твого внутрішнього світу

У темі ми, як ти вже й сама переконалася, використовується нестандартний підхід — питання розбите на три складові:

 • Тип чоловіка
 • Те, про що сигналізує чоловік поруч
 • Даються ключові варіанти

Це робиться для того, щоб максимально відповідати, наблизитися саме до твоєї нагоди. Ти дівчина розумна, і розумієш, що не можна дати якісь загальні рекомендації, що називається, змішавши все до купи. Таким чином можна тебе заплутати, замість очікуваного результату, ти просто можеш наламати дров.

Не будемо ходити навкруги. У цій частині ми розповімо про тебе. Це робиться з метою, щоб ти розуміла, чому з тобою саме такий чоловік.

 • Якщо поруч – альфонс

Щодо цього є кілька думок. Так, психотерапевт М. Мухіна вважає, що ті жінки, які вибирають альфонсів, таким чином піднімають собі самооцінку, на кшталт: «Я успішна, і можу купити будь-якого чоловіка!». Більше того, купуючи молоде тіло, жінка прагне відтягнути етап власного старіння, на кшталт: «Живу з молодим, отже, і сама молода!».

З погляду психотерапевта, вибір, що загинув на альфонса, говорить не про любов до нього, а свідчить про любов до себе. А ось психолог-консультант О. Туровцева вважає, що жінка обирає альфонса тому, що колись і сама була у фінансовій залежності, і таким чином, досягнувши матеріальної незалежності, прагне помсти.

 • Якщо поряд – шахрай

Було б дивно, якби жінка, розуміючи, що поруч із нею шахрай, продовжила б із нею жити. Про те, хто був поруч, вона дізнається набагато пізніше – коли коханий, вичавивши з неї по максимуму, зробить ноги, залишивши її з боргами та купою кредитів.

Але ми тобі дали вище необхідні вступні, за якими ти легко визначиш шахрая, і зможеш діяти на випередження. А ось вибір такого чоловіка каже таке:

 • тобі дуже не вистачає любові, турботи, уваги, більше того, ти втомилася від самотності.

Шахраї створюють образ, що складається з міксу: з одного боку він ніжний і дбайливий, а з іншого — те найсильніше плече, на яке можна покластися. Але це лише ілюзія. Жінка і не помічає, як поступово дуже дозовано, всі фінансові питання лягають вже на її плечі.

 • Якщо поруч — ледар

В даному випадку дуже важливо розуміти одну ключову деталь – чоловік був таким спочатку, не прямо яскраво виражений, але, так би мовити із задатками (мало заробляв, був безініціативний і байдужий), або ліньки стала проявлятися поступово, і чим далі, тим це було помітніше .

По-перше, до того, що чоловік став лінуватися, ти могла прикласти руку. Не подумай, ми зовсім тебе не звинувачуємо, наше завдання показати «картину без прикрас». Ми хочемо сказати таке:

 • твоє бажання дбати і опікуватися, поступово могло призвести до того, що чоловік прийняв твої правила гри.

Давайте враховувати, що кожен з нас дуже індивідуальний. У кожного — свої потреби та побажання у відносинах. Якщо в тебе превалює бажання брати на себе роль чоловіка, то від цього нікуди не подітися. Ти можеш знайти класного партнера, з яким ти поміняєшся знову ролями, але не матимеш головного — можливості почуватися, таким чином, главою сім'ї.

 • Якщо поруч – невдаха

Як називають чоловіка, який живе за рахунок жінки, і що робити з ним

Giphy

В даному випадку тобі важливо розуміти – чоловік реально невдаха, або просто він губиться на твоєму тлі. Як ти розумієш, є амбітні, цілеспрямовані люди. Їхнє гасло: «Потрібно ставити нові цілі і йти тільки вперед!». Відповідно у них, і матеріальний достаток значно вищий.

Саме тому може скластися враження, що чоловік сидить на шиї і живе за твій рахунок, а по суті він просто не дотягується до твого рівня. І тут є кілька ключових питань:

 • чи готовий він рухатися вперед, і яка у нього «стеля можливостей»;
 • чи слід його мотивувати, чи просто цей чоловік не твого рівня.

Але знову ж таки, тут є низка нюансів. Взявши на себе роль здобувача, які «бонуси» ти отримуєш, і як тобі комфортно в цій ролі.

 • Якщо поруч – безробітний

Погодься, бувають різні обставини. І якщо чоловік залишився без роботи, і ти стала забезпечувати сім'ю, не поспішай уникати такого чоловіка, або гнобити його. Головне не включати кліше мислення, де: «Якщо чоловік не заробляє, то він, виходить, зовсім не потрібен».

Дивись, якщо чоловік прагне знову повернути своє матеріальне становище, все, що від тебе вимагається, просто дати йому час, і не підганяти докорами та принизливими словами.

Але знову ж таки, важливо враховувати, наскільки він намагається: якщо він цілими днями дивитися в стелю, і годуватиме тебе обіцянками, то ясна річ, мова вже не йде про тимчасово безробітне. По суті, ти маєш справу з ледарем, про який ми вже говорили вище.

Твій електронний психолог Samka розклав питання на центральні складові. І як ти могла зрозуміти з вище написаного, залежно від того, який чоловік поруч із тобою, і залежатиме відповідь. По суті, варіанти поділяються на:

 • насолоджуватися своїм становищем «господарки життя» та молодим тілом (як у випадку з альфонсом);
 • терміново розривати стосунки і захищати себе від чоловіка (як у випадку з шахраєм);
 • далі жити, займаючи прийнятну собі позицію здобичниці (як у випадку з ледарем);
 • мотивувати, спрямовувати, і підказувати (як у випадку з невдахою). Але знову ж таки важливо враховувати, чи потягне чоловік той рівень, який потрібен тобі, чи краще знайти собі подібного;
 • дати чоловікові час (як у випадку із безробітним).
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua