Чому чоловік не хоче зустрічатися з жінкою

Чому чоловік не хоче зустрічатися з жінкою

Коли між чоловіком і жінкою залишається якась недомовленість — це завжди є своєрідним шлейфом невизначеності та примарою минулого.

Тобто, як ти розумієш, коли людина чогось не розуміє (вже вибач за тавтологію), його мозок знову і знову повертається до питання, щоб нарешті отримати відповідь, і закрити хвилюючу ситуацію раз і назавжди.

Чим тобі допоможе стаття

Samka є твоїм особистим психологом, завдання якого — надати інформативну допомогу по темі, що хвилює, і дати розгорнуті пояснення до неї.

Чому чоловік не хоче зустрічатися з жінкою

Фото Luis Pacheco on Unsplash

У заявленій темі буде розглянуто кілька сторін питання, що цікавить. Це дозволить:

 • як ти вже, і сама зрозуміла, отримати таку важливу відповідь і закрити собі недомовленість з минулого.
 • Попередити розрив стосунків. Буває так, що жінка не завжди помічає, що стосунки набувають негативної динаміки, а це, у свою чергу, веде до погіршення психологічного мікроклімату між партнерами, і як закономірний підсумок відбувається припинення стосунків.
 • Так само ми торкнемося і зовсім початковий етап, коли чоловік не хоче йти на зближення з жінкою, і відразу, як кажуть, дає їй від воріт поворот.

Чому чоловік відмовляється від стосунків на етапі знайомства

Ідемо по порядку, і почнемо з розгляду початкового етапу – знайомство. Буває так, що начебто ніщо, як кажуть, не віщувало нічого поганого, а чоловік перестає відповідати на дзвінки та повідомлення. Взагалі не виявляє жодної ініціативи, або постійно шукає причини, щоб не зустрічатися з жінкою.

Подібною поведінкою є кілька пояснень. Samka, щоб максимально докопатися до істини, провела невелике дослідження. Було опитано чоловіків віком від 35 до 45 років, які шукають супутницю на спеціалізованих сайтах знайомств.

Під час опитування питанням «Який початковий критерій чіпляє у жінці?» була дана наступна відповідь – зовнішні дані, а саме: фігура, зріст, краса обличчя, вік. Відповідь, м'яко кажучи, очікувана. Нічого не змінилося з часів прислів'я: «Чоловіки люблять очима, а жінки – вухами», крім одного. І тебе, можливо, це трохи здивує.

На друге поставлене запитання: “Що саме відштовхує від жінки на етапі первісного знайомства?” була дана наступна відповідь – користь. Несподівано, погодься.

Виявляється, що багато жінок при виборі супутника життя орієнтуються на його матеріальний достаток. Для них важливим є не сам чоловік, як такий, а його «матеріальний набір», до якого входить стандарт: квартира, машина, престижна та прибуткова робота.

Тому вищезазначене прислів'я, актуальне лише наполовину.

Чому чоловік не хоче зустрічатися з жінкою

5 причин, чому чоловік не хоче стосунків

Якщо резюмувати вищенаписане, напрошується однозначний висновок:

 • якщо чоловік відмовляється від відносин на початковому етапі, значить його не влаштовують або зовнішні дані та вік, або він вважає жінку корисливою і заносить її, негласно, у свій особистий чорний список.

Пам'ятаєш, як то кажуть: «У вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження». Тобто якщо жінка чимось відштовхнула чоловіка на даному етапі, то, з великою ймовірністю, у неї не буде шансу побудувати з ним стосунки. Хоча, давай не забуватимемо, що бувають і винятки з правил.

Відмова від жінки на етапі романтичних зустрічей

Як ти бачиш, ми крок за кроком йдемо по етапах відносин. Це дозволить тобі, як ми й казали, подивитися на питання не однобоко, а з різних боків, тому що кожному етапу притаманні свої характерні риси.

І так, коли все йшло як по маслу, і начебто відносини «вирулили» у бік романтичних зустрічей, і, здавалося б, уже рукою подати до довгоочікуваного вальсу Мендельсона, чоловік починає включати задню, і відмовляється від стосунків з жінкою.

Запитання: що ж пішло не так? Відповідь на нього тривіальна — романтичний етап передбачає знайомство із внутрішнім світом жінки, а красива картинка, яка спочатку чіпляла, вже стає неактуальною. Чоловікові потрібно щось більше, ніж красиве тіло, привабливий вік і миле личко.

Але знову ж таки, дивись, є цікавий момент — він був зачеплений у серіалі «Короткий курс щасливого життя», а також книзі А. Хейлі «Готель». Деяким чоловікам, якщо так можна сказати, подобаються дурні жінки.

При цьому, як ти розумієш, вони повинні бути миловидними, а в деяких випадках такими, гладячи на яких інші чоловіки будуть «облизуватися» і заздрити її супутникові. Феномен цієї переваги полягає в тому, що чоловік відпочиває з такою жінкою. З розумною складно, йде перманентна боротьба статей та бій за пальму лідерства.

Але як ти розумієш, подібного роду стосунки не дуже й довго тривають. Красива Барбі набридає, і чоловікові хочеться когось новенького. Тому для нього не важко швидко знайти їй заміну. А ось якщо повернутися до вищенаписаного, в частині внутрішнього світу, то і тут вимальовується цікава картина:

 • по-перше, чоловік може бути нудно з жінкою;
 • по-друге, коли проходить «ефект гормонального коктейлю» до якого входять: ендорфін, дофамін, окситоцин, серотонін, фенілетиламін, виявляється, що й не було якихось скріплюючих факторів;
 • по-третє, назовні можуть вилазити не зовсім прийнятні якості партнерки. Припустимо, жінка вимагає до себе багато уваги, або претензійна, або її апетити стали стрімко зростати, і чоловік більше не в змозі забезпечити її потреби;
 • по-четверте, в учасників любовного союзу можуть бути абсолютно різні інтереси по життю, а це говорить про те, що їхній союз був спочатку приречений;
 • по-п'яте, жінка може бути дуже нав'язливою: постійний контроль, або ж, як то кажуть «робить нерви» регулярними розмовами про весілля та дітей, а у чоловіка, щодо цього, були зовсім інші плани;
 • по-шосте, різні ритми в інтимній сфері, або взагалі, спочатку були проблеми, але на тлі «гормонального коктейлю» вони були не настільки явно вираженими.

Відмова від жінки на етапі спільного проживання

А ось тут, з упевненістю можна говорити про те, що центральну роль на даному етапі відіграє його величність «Побут». Як ти розумієш, він розвів чимало пар, розбивши їхній сімейний човен об свої береги. Спільне проживання диктує нові умови життя.

Головна помилка деяких жінок полягає в тому, що вони свято вірять – вийшла заміж, отже, можна розслаблятися. І тут навіть не так про зовнішні зміни, як про цілий комплекс.

Колись класна і цікава жінка, може перетворитися на нецікаву і примітивну тітку (вибач вже за таке грубе порівняння, але як кажуть з пісні слів не викинеш). А буває і так, що жінка буквально вимагає, щоб чоловік був відповідальнішим за сім'ю. А для нього ця ноша непосильна.

І тому найлегше розпрощатися з докучливою дружиною. Ще як варіант, на пару може впасти купа проблем. І чоловік вважає, що сім'я в якийсь момент стала баластом, якого потрібно позбавлятися.

Ще один поширений варіант – чоловік хоче продовжити свою молодість, тому “стара” дружина змінюється на нову: молоду. Для нього ніби відкривається друге дихання: молоде тіло і нова, молода енергія роблять свою справу – він теж починає почуватися молодим.

Але, як ти розумієш, і тут є свої нюанси: потрібно постійно підтримувати себе у формі та відповідати ритму життя нової пасії. А взагалі, якщо розглядати питання із заявленої позиції, то напрошується певний висновок:

 • кожна людина орієнтується на свої уподобання, і як тільки відносини починають йти в якийсь інший бік, неодмінно відбувається розрив та відмова від партнера.

Тому в питаннях побудови відносин і того, що призводить до віддалення, а потім і взагалі відмови від людини — дуже важливо враховувати індивідуальну складову, тобто ті критерії, які є важливими для кожного з партнерів. Розуміння цих критеріїв і дозволяє виявляти гнучкість і шукати компроміси, а це, у свою чергу, є підстраховкою у відносинах.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua