Як розповісти про своїх дітей від минулих стосунків чоловікові

Як розповісти про своїх дітей від минулих стосунків чоловікові

Чомусь згадався фільм «Весілля» за п'єсою Зощенка. Ні, лейтмотив не про те, як жінка не могла розповісти про дитину, але ця тема, хоч і епізодично, але теж була порушена. Це питання було актуальним, як і в 20 столітті, так і в 21-му.

Чому жінка не розповідає про дитину від минулих стосунків

Як розповісти про своїх дітей від минулих стосунків чоловікові

Фото автора Katie E: Pexels

Здавалося б, сучасний світ, стирає старі кордони — можна сміливо висловлюватися і не приховувати щось із своєї біографії, тим більше якщо тема стосується дитини від минулих стосунків.

Але давай із тобою підійдемо до питання з іншого боку. Перш ніж відповісти на запитання «Як?», запитай себе: «Чому я відразу не розповіла про дитину?». Відповідь на нього, і буде підказкою – як розповісти чоловікові у твоєму окремому випадку.

Але, а наше завдання — дати всі необхідні вступні, щоб до відповіді на заявлене запитання ти була максимально підготовлена, і у разі неадекватної реакції не була приголомшена і засмучена.

Популярні причини

 • Соромлення

Як би брутально не звучало, але досить часто деякими чоловіками, щодо самотньої жінки з дитиною, дається така характеристика: «Розведення з причепом». Погодься, подібні висловлювання не тільки ріжуть слух, але ще й мають щось принизливе.

Тому однією з причин, через яку жінка не поспішає позначити, що вона має дитину, — сором, як форма психологічного захисту від принизливих висловлювань на її адресу. Виходить, жінка як би соромиться свого становища.

 • Страх

У разі страх буде багатокомпонентним, оскільки його «вірними супутниками» є почуття самотності і отверженности.

 • По-перше, жінка впевнена, що нікому з дитиною не потрібна, а отже, за такого розкладу, не зможе створити повноцінну сім'ю.
 • По-друге, страх бути відкинутим, буде стримуючим фактором.

Ще однією вагомою причиною, яка не дає сказати правду, відразу можна вважати кліше мислення, а саме якщо самотня, та ще й з дитиною, значить взагалі нікому не потрібна.

Тому третьою основною причиною можна вважати:

 • бажання уникнути спотвореного уявлення.

Мається на увазі таке: не кажучи про дитину, жінка себе ніби підстраховує. Тобто дає чоловікові можливість краще її дізнатися, а собі такий необхідний час для того, щоб справити хороше перше враження.

Як розповісти про своїх дітей від минулих стосунків чоловікові

Коли зізнатись чоловікові, що у вас є дитина?

По суті, якщо підбити підсумок, то напрошується цілком логічний висновок: жінка прямо не говорить про дитину, бо просто побоюється злякати чоловіка. А фундаментальною основою є не що інше, як невпевненість у собі.

Думай, як чоловік

Є такий вислів: «Щоб перемогти ворога, треба думати, як ворог». Зрозуміло, що чоловік — не ворог! Ця цитата приваблива з погляду смислової складової. І якщо перефразувати вищезазначений вираз, виходить таке:

 • Хочеш бути почутою та правильно зрозумілою — думай, як чоловік.

Подібний підхід, як ти розумієш, дає низку бонусів.

 • По-перше, ти діятимеш на випередження;
 • По-друге, зможеш подати інформацію таким чином, щоб чоловік не лише правильно зрозумів, а й не віддалився.
 • По-третє, ти максимально підстраховуєш себе.

Три типи чоловіків

Нескладно здогадатися, щоб почати думати, як чоловік, важливо розуміти, до якого типу він належить. Пропонуємо, умовно, розділити чоловіків на три типи:

 • Альфа самець
 • Приймає
 • Спостерігач

Якщо ти познайомилася з чоловіком «Альфою», то у нас для тебе не дуже хороші новини — цей тип категорично не приймає дітей від попередніх стосунків. Чужі діти, не що інше, як нащадки інших самців. Тому в цьому випадку перед тобою стоятиме нелегкий вибір — чи він, чи твоя дитина.

Другий тип, який ми позначили як «Приймаючий» — повна протилежність «Альфі». Він орієнтується на те, подобається йому жінка чи ні, а діти від минулих стосунків сприймаються як невід'ємна частина жінки.

Третій тип «Спостерігач» — це щось середнє між «Альфою» та «Приймачем». Він не проти дітей від попередніх стосунків, але не розраховувай на те, що братиме активну участь у вихованні твоєї дитини.

Як сказати чоловікові про дитину

Коли ми з тобою детально розібрали причину, яка заважає одразу сказати правду, і типажі чоловіків, можна сміливо братися до розбору основи питання: «Як розповісти про дитину від минулих стосунків».

 • Якщо чоловік типу Альфа

Вище вже позначили, що тобі однозначно доведеться зробити вибір між власною дитиною та чоловіком. Пам'ятай, що важливо думати як чоловік, щоб правильно подати інформацію.

Тому, говорячи про дитину, дій на випередження, і скажи щось на кшталт: «У мене від минулих стосунків є дитина, але з певних причин вона живе з моїми батьками». Можна додати, що дитина проживає з колишнім коханим або його родичами.

Так ти відразу позначаєш, що з твоєю дитиною чоловік жодним чином не буде стикатися.

 • По-перше, це має на увазі, що ти будеш більш мобільною. Сама розумієш, що, чуючи про дітей, деякі чоловіки можу малювати собі образ « квочка », яка носиться зі своєю дитиною, і зайнята тільки нею.
 • По-друге, одразу даєш зрозуміти, що, якщо у вас все скластися, йому не доведеться жити з чужою дитиною, а отже, і немає перешкод для того, щоб почати з тобою стосунки.
 • Якщо чоловік типу «Приймає»

Для них дитина від минулих стосунків, точно не є перешкодою для створення серйозних стосунків з жінкою. Вони спокійно ставляться до того, що жінка має дитину. Більше того, деякі люблять дітей і готові стати для дитини справжнім батьком.

Тому, як ти розумієш, якщо на твоєму шляху зустрівся чоловік такого типу, можна сміливо прямо говорити, що в тебе є дитина. А от якщо почнеш якось крутити і хитрувати, то це, вочевидь, буде не на користь тобі.

Чоловіки цього типу терпіти не можуть фальш та лицемірство. Більше того, те, що ти приховуватимеш наявність дитини, може, в їхніх очах, створити не найкраще враження про тебе.

Як розповісти про своїх дітей від минулих стосунків чоловікові

Giphy

 • Якщо чоловік типу «Спостерігач»

Ми вже позначили, що цей тип, щось середнє між «Альфою» та «Приймачем». Вони нормально ставляться до того, що у жінки може бути дитина, але в той же час не готові брати на себе якісь зобов'язання, пов'язані з вихованням та змістом.

Тому, якщо ти зустріла цей тип чоловіків, важливо відразу позначити, що турбота про дитину, з усіма витікаючими, її жодним чином не торкнеться. Більше того, як і «Альфа» вони можуть вважати, що, якщо у жінки є дитина, вона не є мобільною.

По суті, вважають, що до ладу і не зможуть бачитися з жінкою, і це лже-переконання спочатку налаштовує проти жінки. Але діючи на випередження, ти торкнешся цих питань сама, і даси чітко зрозуміти, що:

 • не чекаєш від чоловіка, що для твоєї дитини вона стане повноцінним батьком;
 • не є мамою- квочкам, і ви зможете приділяти один одному достатню кількість часу. Познач, що з дитиною є комусь посидіти. А якщо твоя дитина підліток, то взагалі все буде значно простіше.

Дивись, ми на самому початку не просто так приділили достатню увагу тим причинам, які не дають відразу сказати про дитину. Це пов'язано з тим, що в тебе є певна психологічна проблема. І як ти розумієш, її слід опрацювати.

Інакше, ти ризикуєш зіткнутися з тим, що «забруднеш» у брехні, приховуючи факт наявності дитини від попередніх стосунків, і таким чином найімовірніше відштовхнеш від себе доброго чоловіка.

Тобто, сама закладеш фундамент недовіри до себе, мовляв: «Якщо приховувала та соромилася свою дитину, значить із нею явно щось не так, і треба від неї триматися подалі».

Знову ж таки, зважай і на те, скільки в тебе дітей. Якщо два, а то й три, та й всі від різних стосунків, деяких чоловіків цей факт може відштовхнути. Тому треба позначити, що діти для тебе, хоч і займають одне з головних місць, але ти народжуєш лише від коханих чоловіків – саме це головне.

Подай інформацію таким чином, що тобі подобається дарувати чоловікові продовження у вигляді його дитини. Подібного роду подача інформації пеститиме слух. Що може бути ціннішим за такий подарунок?

При цьому важливо позначити, що стосунки були довгограючими, а не на кшталт: «Полюбила і відразу народжувати».

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua