Як уникнути хлопця, з яким живеш, до іншого

Як уникнути хлопця, з яким живеш, до іншого

Думаю, у багатьох була ситуація, коли ти зустрічаєшся з хлопцем, він такий позитивний. Дбайливий, уважний, вихований завжди готовий прийти на допомогу і взагалі його внутрішні якості ідеальні.

Але в якийсь момент ти починаєш розуміти, що як то все занадто солодко, нудотно. І тебе все частіше починають відвідувати думки, що вам варто розлучитися. Такі ситуації далеко не рідкість. Спробуємо розібратися, чому так відбувається і як кинути хорошого хлопця.

Чому жінкам не подобаються добрі хлопці?

Як уникнути хлопця, з яким живеш, до іншого

Фото автора Mẫnn Quang: Pexels

І справді, існує парадоксальна дійсність: дівчата, жінки мріють про міцну і здорову сім'ю, в той же час воліючи будувати стосунки з чоловіками, які приносять у їхнє життя розчарування, біль і втрату віри в себе та людей загалом.

То чому ж дівчатам так подобаються погані хлопці?

 • Негативний приклад сім'ї.

Теорія про те, що жінка обирає партнерів, зовнішністю та поведінкою, звичками та принципами схожих на свого батька, має місце бути.

Але відбувається це не якимось містичним чином. Механізм дуже простий. Відносини батьків, хоч би якими неідеальними вони були, відкладаються в картині світу дівчинки, вона сприймає їх як норму. Це називається паттерн поведінки (зразок). Звичайно, бувають ситуації, коли є потреба позбавитися таких установок.

Припустимо, дівчина росла в сім'ї, де було сімейне насильство. Папа застосовував фізичну силу до мами. Дочка в цей момент відчувала безліч негативних емоцій: страх, тривогу, ненависть.

Однак розуміючи всю ненормальність ситуації, при побудові сім'ї, вона здатна вступити у відносини з людиною, яка також буде агресивною до своїх домашніх. Адже на підсвідомості такий формат відносин відповідає її уявленням про нормальну сім'ю.

 • Психологічна травма.

Найчастіше подібну травму можна спостерігати у дівчаток, чиї батьки в розлученні. Дитина тяжко переживає, біль накладає певний відбиток на формування у дівчинки кохання та ставлення до чоловіків загалом.

У дорослому житті через страх втрати, дівчина діє як від зворотного, постійно «вляпуючи» в негативні знецінюючі стосунки. Ось тому варто опрацьовувати усі свої дитячі і не лише травми.

 • Хибне уявлення про кохання.

Деякі дівчата припускають, що кохання – це зазвичай біль, страждання та багато емоцій «на межі». А якщо у стосунках все гладко, спокійно, з чоловіком комфортно та стабільно, наводить їх до думки, що це все – не справжні почуття.

Як уникнути хлопця, з яким живеш, до іншого

Як правильно прощатися із чоловіком?

Переважно це залежить від темпераменту та характеру людини. Однак варто розуміти, що коли пристрасть і сильні почуття пройдуть, тобі обов'язково захочеться спокою та гармонії у стосунках, а не скандалів та бурхливого з'ясування.

 • Погані хлопці здаються переважно чуттєвими та пристрасними.

Насправді ж це не завжди так. Чуттєвість здатна бути у будь-якої людини. Однак він не завжди готовий її одразу розкрити. «Погані» хлопці просто більш відкриті і розкуті, ніж і приваблюють жінок.

Однак вони швидко розкриваються перед обраницею, так і легко здатні перемикатися на іншу. Спокійний хлопець здатний довго розкриватися, проте не варто цю межу розглядати як негативну.

Як зрозуміти, що з добрим хлопцем варто розлучитися?

Як ти вже зрозуміла, що поспішати розлучатися з хлопцем, який тобі здається дуже добрим, не варто. Він може ще розкритися. Але давай розберемося, коли немає сенсу чогось вичікувати.

 • Тебе він не приваблює як чоловік.

Допустимо, ти втомилася від стосунків, у яких тобі завдають біль. І тобі подруга пропонує познайомитися з хлопцем. Він добрий, добрий і нікого не здатний образити. Ти правда оцінила його душевні та людські якості, але він тобі зовсім не подобається зовні.

Безумовно буває таке, що при знайомстві, хлопець не подобається дівчині, лише потім вона починає відчувати до нього інтерес. Однак, якщо з моменту знайомства минуло кілька місяців, а в тебе досі нічого не виникає, навряд чи можливий такий варіант, що ти збудуєш з ним стосунки.

 • Він занудливий.

Ти ледве терпиш його занудство. Роздратування і бажання піти не залишає тебе, коли ти з ним спілкуєшся. Насправді, якщо зараз, на початку відносин, тобі доводиться терпіти якісь його недоліки, то потім це роздратування лише збільшуватиметься.

 • Тебе тримає лише почуття обов'язку.

Якщо ти нічого не відчуваєш до нього, крім страху образити, засмутити. Якщо ти впевнена, що ти за його доброту і залицяння маєш йому тепер відповідати взаємністю. Зрозумій, це не так, ти нікому не винна нічого. Та й йому навряд чи сподобається, що дівчина з ним зустрічається лише з почуття обов'язку.

 • Тобі його шкода.

У випадку, якщо тебе утримує жалість також немає сенсу у ваших стосунках. Почуття у будь-якому разі необхідні. Жалість для чоловіка принизлива.

У будь-якому випадку, якщо є сумніви, постарайся розібратися у справжніх почуттях та бажаннях. Однак якщо є чітка впевненість, що це не твоя людина і ти вирішила з нею розлучитися, продумай, яким чином краще це зробити.

Як розлучитися з добрим хлопцем?

Гарного хлопця не хочеться кривдити. Він так щиро і по доброму до тебе ставиться, що ти починаєш відчувати себе негідною та неправильною, коли бажаєш з ним розлучитися.

Проте варто пам'ятати, що твоє життя для тебе – основна цінність, тому як би це егоїстично не звучало, тобі варто думати насамперед про своє щастя та благополуччя. Ось тому спробуємо розібратися як краще підвести ваші стосунки до логічного завершення.

 • Формат розмови.

Про розлучення варто повідомляти очно, а не по телефону. Ще гірше, якщо ти зробиш це у повідомленні. Він правда гідний, щоб ти йому пояснила, в чому причина і чому ти таке рішення прийняла, віч-на-віч.

 • Місце для розмови.

Варто вибирати спокійне місце, де вам ніхто не заважатиме. Можна просто прогулятися парком, а можна поговорити в кафе. У будь-якому разі, там має бути не галасливо і не надто багатолюдно.

 • Інтонація.

Намагайся говорити м'яко, але без жалю в голосі. Намагайся не виправдовуватися. Кажи як є. Щирість і правда, яка б вона не була, це найкраще, що ти здатна для нього зробити. Але при цьому будь-таки коректна, виявляй повагу до співрозмовника, вислухай якщо це знадобиться.

 • Не говори про недоліки.

Не варто говорити хлопцеві, що він зануда або дуже хороший для тебе. Варто уникати порівнянь та занурення у недоліки. Це виростить у ньому комплекси та почуття неповноцінності. Адже для якоїсь дівчини він буде ідеальним.

 • Пояснюй причину, посилаючись на себе.

Можна сказати: «Я вирішила розлучитися, у зв'язку з тим, що у мене не виникло почуттів», «Мої життєві плани та прагнення відрізняються від твоїх». Ці фрази говорять особисто про тебе, не зачіпаючи його самолюбство.

 • Подякуй за все.

Подяка потрібна не тільки йому, а й тобі. У тебе після розставання меншою мірою виявлятиметься почуття провини, якщо ти від душі висловиш йому вдячність. Він же розумітиме, що його старання ти все ж таки оцінила і зрозуміє, що він робив усе правильно.

 • Занадто не затягуй розмову.

Якщо розмова почне нескінченно тягтися, співрозмовник тебе вмовлятиме дати йому ще шанс, розмову варто припиняти. Тобі варто бути м'якою, але при цьому впевненою у своєму рішенні, транслюючи це опоненту.

Звичайно, хорошу людину ображати ніхто не бажає. Проте розлучення – це завжди неприємно. Твоє завдання – обговорити з молодою людиною ваш розрив у контексті максимально коректної та делікатної бесіди.

Звичайно, якщо вам вдасться зберегти і після розлучення теплі дружні стосунки – це чудово. Але навіть якщо не вдасться це зробити, не варто засмучуватися. У кожного свій шлях. Постарайся зосередитись на собі, на своїх бажаннях і перестань відчувати провину. Закоханість – це хімія і ти не винна, що вона не трапилася з вами.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua