Колишній сказав, що хоче зійтися і пропав – поради психолога, що робити

Колишній сказав, що хоче зійтися і пропав – поради психолога, що робити

Історії про возз'єднання сім'ї після розлучення не рідкість, насправді, якби люди не переходили в момент конфлікту межу дозволеного, половина розлучень можна було уникнути.

Коли люди розлучаються і через час знову намагаються зійтись, це говорить про невирішеність їхнього конфлікту. Це говорить про те, що люди ще відчувають почуття один до одного і готові побудувати свої відносини наново, можливо, з вирішенням колишніх помилок.

Чому чоловіка «штормить»

Колишній сказав, що хоче зійтися і пропав – поради психолога, що робити

Фото автора PNW Production: Pexels

Чоловік так само, як і жінка може відчувати сумніви, страх і навіть невпевненість у своїх почуттях після розлучення. Якщо його емоції беруть нагору, то він цілком може почати активно повертати свою партнерку і при цьому робити паузи у спілкуванні.

Як зрозуміти колишнього чоловіка, який не визначився, бажає він зійтись із колишньою дружиною чи ні, як реагувати на таку ситуацію не всі знають. Для того щоб розібратися в цій ситуації, потрібно спочатку зрозуміти справжній його порив і думати насамперед про себе та свої почуття.

Можливі причини бажання повернутися

Сумніви у чоловіка можуть виникати у разі невизначеності, коли він до кінця не вирішив, чи бажає він відновити стосунки і будувати їх далі чи потрібно ставити крапку у спілкуванні.

Причинами його сумнівів можуть бути такі проблеми:

 • Він заплутався у своїх почуттях.

Не всі можуть розрізняти свої почуття та їхню істинність, наприклад, пристрасть і закоханість, поступово згасають і людям потрібно будувати справжні стосунки, а чоловік до цього не готовий.

 • Іноді після розставання чоловік розуміє, що жити одному не комфортно, оскільки нових відносин він не побудував, то повертається до старих.

Таким чином, він залишається невизначеним, він активно доглядає і телефонує тобі, то сам не відповідає на дзвінки.

 • Прихильність також може викликати бажання повернутися до дружини.

Якщо сім'я проіснувала не один рік, і в житті було чимало доброго, то звичайно ностальгія і прихильність до людини можуть пробудити нові почуття та бажання повернутися до дружини.

Загалом, причини, з яких чоловік може бажати повернутися до своєї колишньої дружини, можуть бути різні, але сумніви в ньому викликають невизначеність, нерішучість і можливо навіть вигода.

Так, вигода, в цьому випадку буває різною, це не бути одному, завжди мати поруч надійну людину, бути поруч із дітьми, не розривати сімейний бізнес і ще ряд подібних, життєвих ситуацій.

Колишній сказав, що хоче зійтися і пропав – поради психолога, що робити

Що робити, якщо колишній хоче повернутись?

Але, не завжди так погано, чоловік цілком може усвідомити, що любить все ще свою колишню дружину, що бажає побудувати відносини наново. Жінка в цей момент бажає зрозуміти, наскільки його почуття щирі та правдиві, адже повторювати помилку зовсім не хочеться.

Як зрозуміти, що чоловік серйозно налаштований на возз'єднання

Про те, що чоловік насправді бажає повернутися до сім'ї та відновити стосунки, будуть говорити наступні його вчинки:

 • Якщо чоловік шукає постійно привід для зустрічей, це може бути сигналом про відновлення романтичних почуттів.
 • Колишній чоловік постійно розпитує про твоє сімейне життя у друзів та подруг. Інтерес до твого особистого життя, різкі висловлювання щодо чоловіків колег або просто знайомих можуть говорити про ревнощі, і про все ще теплі почуття.
 • Якщо колишній чоловік дзвонить і цікавиться тим, що відбувається у твоєму житті, пропонує свою допомогу і піклується, то це так само може говорити про його бажання бути ближче і брати участь у твоєму житті.
 • Якщо в твоєму домі залишилися його речі, і він не поспішає їх забирати, то, можливо, це привід знову побачитися і поспілкуватися. Звичайно, цей факт не можна розглядати, як точний доказ того, що він бажає повернутися, але взяти його до уваги все ж таки потрібно обов'язково.
 • Якщо колишній чоловік підтримує стосунки з твоїми родичами, з батьками та не забуває їх вітати зі святами, надає їм допомогу, отже, він не бажає розривати зв'язок та діє через інших членів сім'ї.
 • Якщо в сім'ї є діти і чоловік після розлучення активно став брати участь у їхньому житті, надавати допомогу, телефонувати, цікавитися їхнім життям і обговорювати це з тобою, то цілком можливо, що він усвідомив колишні помилки і готовий їх виправити.
 • Дарує подарунки та надає фінансову допомогу чоловік виключно жінці, яка йому не байдужа.

Отже, якщо він всіляко підставляє своє сильне плече і бере на себе відповідальність за вирішення проблем у твоєму житті, це означає, що він бажає бути поруч і дбати про свою дружину.

Насправді кожна жінка знає, що якщо чоловік захоче повернутися і відновити стосунки, то він буде наполегливий і рішучий. Якщо є з його боку сумніви та невизначеність, то варто добре подумати, перш ніж відновлювати зв'язок.

Коли не варто відновлювати стосунки з колишнім чоловіком

Є випадки, коли жінка не повинна йти назустріч з таким чоловіком і не сприймати його спроби зійтися всерйоз. Достатньо проаналізувати його поведінку та послідовність дій.

Якщо чоловік веде себе, як маятник, то він любить і жити без тебе не може, він агресивний і спішно перериває розмову, бажаючи скоріше розійтися. Звичайно, складно розібратися в почуттях, тим більше якщо жінка все ще любить і таїть надію на возз'єднання.

Не варто довіряти просто словам, ти повинна знати, що вчинки справжнього чоловіка промовистіші за всі слова та емоції. Якщо чоловік любить і робить спроби відновити стосунки, то він вживатиме заходів не епізодично, а постійно.

Ось кілька прикладів поведінки чоловіка, коли точно не варто йому вірити і тим більше поспішати з ним сходитися.

 • Він веде себе неадекватно, наприклад, сьогодні він чемний і ніжний у розмові, а завтра грубить і хамит тобі.
 • Говорячи про минуле спільне життя, звинувачує в розриві тільки тебе. Це може означати, що він не готовий поділити відповідальність та виправити попередні помилки, що призвели до розлучення.
 • Не варто сходитися з чоловіком, якщо він зараз перебуває у стосунках, але просить прийняти його назад. Така ситуація може говорити тільки про одне, що чоловік бажає «сидіти на двох стільцях», він використовує жінок заради власної вигоди і поводиться нечесно.
 • Якщо колишній чоловік дзвонить лише у стані алкогольного сп'яніння і веде задушевні розмови, то не варто сприймати його слова серйозно. Дорослі люди завжди можуть поговорити та обговорити питання у тверезому стані.

Жінці нелегко зрозуміти, як вчинити, якщо чоловік, то хоче зійтися, то виявляє суперечливу поведінку. У цьому випадку варто слухати власні почуття та емоції.

Спільне життя однозначно дозволило людям дізнатися одне одного і зрозуміти, на що вони здатні у житті. Тому кожен випадок індивідуальний і вимагає розглядати ситуацію в сукупності всіх ознак.

Чоловік і жінка можуть робити помилки у шлюбі, можуть їх усвідомлювати та вирішувати, нехай навіть і після розриву. Розлука іноді дозволяє краще зрозуміти свої почуття та визначитися з вибором. Щасливе сімейне життя після розлучення існує, головне бути щирим.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua