Як ненав'язливо показати чоловікові свою симпатію та повагу

Як ненав'язливо показати чоловікові свою симпатію та повагу

Що робити, якщо тобі подобається чоловік, але він навіть про це не підозрює? Далеко не всі з них розуміють натяки, тому що жіноче та чоловіче сприйняття сильно відрізняються.

Більше того, іноді дівчата натякають настільки тонко, що чоловік взагалі не розуміє, що від нього хочуть. Як донести до нього свою симпатію? З психологічної точки зору можна виділити 10 безвідмовних способів, щоб донести свої почуття. Ти можеш використовувати їх усі або вибрати ті, які тобі ближче.

Флірт

Як ненав'язливо показати чоловікові свою симпатію та повагу

Фото автора Sound On: Pexels

Це універсальний спосіб спілкування між чоловіком та жінкою. Флірт – це хороший спосіб привернути до себе людину і показати, що ти доступна для спілкування з нею. Тонкі натяки, жарти, безневинно кинуті погляди, посмішка – все це не тільки покаже йому, що він тобі подобається, а й значно покращить твій настрій, бо підвищить рівень гормонів щастя та навіть адреналін.

Згідно з дослідженнями Моніки Мур з Університету Вебстера, до тих дівчат, які трохи фліртують, чоловіки виявляють симпатію та увагу частіше, ніж до тих, хто цього не робить. При чому незалежно від їхньої краси.

Щоб уміти фліртувати потрібно:

  • бути в гармонії із собою;
  • мати сміливість робити те, що хочеш;
  • бути в гарному настрої;
  • мати досвід флірту.

Якщо ти не вмієш фліртувати, можеш спробувати це робити з друзями, щоб потренуватися. Адже флірт – це частина соціального життя, і він не завжди має інтимне підґрунтя.

Приймай допомогу

Чоловікам подобається бути важливими та значущими. Люди в принципі отримують задоволення, коли інший їх потребує. Не відмовляйся від допомоги. Найкраще дай зрозуміти, що вона тобі потрібна. Це може бути навіть якась дрібниця.

Покажи свою подяку, радість від того, що чоловік вирішив твою проблему, не сприймай це як належне. Коли людина усвідомлює, що він зробив щось важливе для іншого, у нього підвищується почуття власної гідності.

Людина частіше спілкуватиметься з тими, кому колись допомогла і отримала за це позитивний емоційний відгук.

Емоційний відгук

Іноді навіть найпопулярніші способи донести до чоловіка своє ставлення не працюють. Якщо ти хочеш показати чоловікові, що він тобі подобається, не слід:

Як ненав'язливо показати чоловікові свою симпатію та повагу

5 способів привернути увагу чоловіка

  • ігнорувати чоловіка, пропускаючи повз вуха питання та компліменти;
  • викликати почуття ревнощів, демонстративно спілкуючись з іншими чоловіками;
  • показувати свою самостійність, відмовляючись від запропонованої їм допомоги.

Зазвичай, такою тактикою жінка намагається викликати в чоловікові бажання її домагатися. Але це передбачає, що ти подобаєшся чоловікові настільки, що він готовий долати труднощі.

Емоції – це простий, але значущий спосіб показати чоловікові, що тобі подобається. Далеко не в кожної людини розвинений емоційний інтелект, тому вони часом не помічають, як часто демонструють байдужість, навіть якщо їх щось дійсно хвилює.

Будь уважна до того, як ти емоційно реагуєш на іншу людину. Смійся з жартів, показуй захоплення, цікавість, інтерес. Будь емпатичною до чоловіка. Помічай, коли він утомився чи сумує, співчувай йому.

Задавай питання

Якщо хочеш привернути увагу чоловіка, навчися виходити за рамки пересічних тем та розмов про погоду. Запитай у тому, що в нього ніхто не питав. Цікавися особистим.

Звичайно, потрібно виходити з природи ваших стосунків та етики спілкування, але це не означає, що треба говорити лише про стандартні речі.

Запитуючи, орієнтуйся не на свою цікавість, а на його емоційний відгук. Наприклад, ти хочеш дізнатися, чому він попрощався з колишньою дружиною. Але ця тема може бути йому неприємна.

Краще запитай, чому він постійно приїжджає на роботу на годину раніше. Або чомусь читає ту чи іншу книгу. Де мріє провести відпустку. Такі теми дозволять йому розкритися як особистість.

Частіше питай у тому, у чому він компетентний. Чоловікам, та й жінкам теж, приємно бути затребуваними та показувати свою поінформованість у певних питаннях.

Не будь банальною. Можна запитати, на які теми він ніколи б не жартував.

У 1997 році А. Арон з Університету штату Нью-Йорк опублікував результати свого дослідження, згідно з якими особисті питання значно зміцнюють емоційний зв'язок між людьми.

Залишся з ним

Хороша нагода показати свої почуття – залишитися поруч із ним, наприклад, коли всі пішли додому, а він продовжує корпіти над проектом. Затримайся на роботі, запропонуй каву, покажи участь.

Емоційна підтримка допоможе вам встановити контакт і побути разом, щоб краще пізнати одне одного.

Гумор

Позитивні люди приваблюють інших. Якщо хочеш донести до чоловіка, що він тобі подобається, але боїшся сказати прямо, ти можеш зробити це жартома. Пара ненав'язливих фраз, що супроводжуються посмішкою та зоровим контактом, допоможуть чоловікові замислитися про те, що у твоїх жартах є і частка правди.

«Допомога зали»

Якщо ти спілкуєшся з його оточенням, то завжди можна зізнатися комусь із них у тому, що цей чоловік викликає у тебе симпатію. Велика ймовірність, що цей «слух» дуже швидко до нього дійде. Головне, щоб друг, з яким ти розкривалася, сам не відчував до тебе почуття.

Компліменти

Існує стереотип, що робити компліменти потрібно лише жінкам. Насправді, чоловіки навіть більше потребують позитивного зворотного зв'язку, особливо від представниць протилежної статі.

Але робити компліменти потрібно правильно, для цього дотримуйся кількох принципів.

По-перше, щирість – не намагайся придумати, за що можна похвалити, говори від щирого серця, коли помічаєш у чоловікові щось, що тобі подобається.

По-друге, компліменти не завжди повинні ставитись до зовнішності. Чоловіків краще оцінювати за їхніми вчинками, рішеннями, по відношенню до інших людей.

Фізичний контакт

Мова тіла говорить набагато більше ніж слова. При спілкуванні злегка торкайся чоловіка, зніми неіснуючу пушинку, випадково візьми за руку, втративши рівновагу. Це буде цілком очевидним натяком.

Більше того, психолог Ніколя Геген у 2004 році провів невеликий експеримент. Чоловіки підходили до перехожих француженок та просили у них номер телефону. Одні трохи торкалися руки дівчат, інші нема.

Ті, хто мав фізичний контакт, частіше отримували номер, тим більше, хто цього не робив. Причому привабливість чоловіків мала значення.

Просто скажи йому

Зрештою, ніхто ще не помирав від того, що був відвертим на такі теми. Привілей робити перший крок уже давно не закріплений за чоловіками. Сказавши правду, ти нічого не втратиш.

Навіть якщо отримаєш відмову, ти заощадиш свій час. А якщо чоловік відповість взаємністю, ви не витратите кілька місяців на промацування грунту, а вже почнете зближуватися.

Розмова – це найпростіший і найдоступніший спосіб, головне позбутися ірраціональних страхів та почуття тривоги.

Усі ці 10 порад допоможуть показати чоловікові, що він тобі подобається. Не бійся виявляти свої емоції, будь впевнена, зберігай внутрішню гармонію. І якщо тобі хочеться щось зробити – дій, а не чекай. Тільки від тебе залежить твоє щастя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua