Спокуса чоловіків як мистецтво – прийоми та приклади з повсякденності

Спокуса чоловіків як мистецтво – прийоми та приклади з повсякденності

У світі взаємодії статей довго панували подвійні стандарти, хоч за статистикою на 10 дівчат і доводилося 9 хлопців, але за законами жанру – дівчатам наказувалося поводитися скромно і стояти осторонь. Сьогодні світ змінився і він якось дедалі більше про рівноправність. Сподобався чоловік – так дій! Ось тільки як? Робити те, що? Давай розбиратись.

Чому страшно подзвонити першою

Спокуса чоловіків як мистецтво – прийоми та приклади з повсякденності

Фото автора Katerina Holmes: Pexels

Знайомі тобі ці муки – зателефонувати чи не варто, написати першою, чи що він про мене тоді подумає, він написав і зник… Здавалося б, чого тебе так трясе та ламає – справа начебто не хитра. В основі лежить глибокий страх, страх заперечення (або травма заперечення). Це звучить приблизно так: я людину виберу – а вона мене немає, відкине і покине.

Ти ніби впадаєш у стан дитини, коли бути покинутим і смерті. Ну немовля-то покинуте, воно ж безпорадне, воно помре. А з тобою у дорослому житті, що станеться? Ти ж не немовля? Ну понуришся, поплачеш подружкам і далі підеш. Правильно ж?

Звісно, сказати легко, а зробити складніше. Але якщо дивитися на це під таким психологічним кутом, то вже хоч трохи менше має бути страшно. А тепер уяви, що у чоловіків ця травма заперечення теж є, і вони бояться не менше. Легше? Ну що з цим усвідомленням можеш робити перші кроки.

Дівчата люблять вухами, а чоловіки.

І відоме продовження, що чоловіки – очима. Звичайно, воно вірно – доглянутий зовнішній вигляд, ще нікому не завдав шкоди. Але про вуха забувати не варто. Так уже влаштовано, що чоловіки дуже потребують зовнішнього підтвердження своїх заслуг – похвала, живий інтерес, та навіть нотки захоплення – ось коктейль, який нікого не залишить байдужим.

Цікавитись ти можеш усім – його роботою, захопленнями, хобі, інтереси – все підійде. Так ти і двох зайців вбиваєш – і чоловіка зачіплюєш, та й реально його дізнаєшся, що саме собою цікаво. І хвали, хвали, хвали – не бійся перехвалити, не перехвалиш. Звичайно, тут важливо дотримуватись балансу і не перетворитися на таку бабусю, яка бідного чоловіка, як на табуретку поставила і давай навколо нього кудахтати. Грайливість не втрачай.

Головна жіноча зброя – погляд. Пляскай і злітай… Класична техніка «стрілянини очима» – дивишся спочатку в кут кімнати (або вбік), потім на свій кінчик носа і тільки потім переводиш погляд на нього. Діє шикарно і, погодься, як тонко, ніякої агресивності, зайвого натиску. Такий прийом дає чоловікові простір фантазії і краде його альфу-природу. Ти всього лише натякнула, а далі – все він, ти і мяу сказати не встигла… Краса!

Що написати чоловікові у повідомленнях

Ну, ось контакт є, дані про нього зібрані. Що далі? Бути чи не бути? Писати чи не писати?! Давай знову до балансу. Техніку емоційних гойдалок ніхто не скасовував – написала і зникла на якийсь час. Тільки писати треба, як із поглядом – кокетливо. Тут і смайлики, і квіточки та посмішки – все має бути в кін.

Спокуса чоловіків як мистецтво – прийоми та приклади з повсякденності

Як закохати чоловіка?

Фліртуючи, пам’ятай свою мету – не просто написати 3-5 повідомлень, а щоб що? Тобто не повинно бути сухих фраз, офіційних даних та іншого. «Доброго вечора, мені тут спину прихопило, чим намазати?» – Так собі захід. Навіть якщо у твоїй голові потім він пропонує сам приїхати і намазати – це малоймовірно.

Пиши легше і грайливіше, витончено приправляючи тими самими захопленнями і емоціями. Пам’ятай, що чоловіки самі скупі на вираження почуттів, і тим більше вони потребують цього від жінок. Емоційну гойдалку ніхто теж не скасовував, якщо ти від природи не такий солодкий пиріжок, як ми тут малюємо, будь ласка, покажи свої шипи. Після таких солодких повідомлень, ти можеш зникнути на якийсь час або відповісти несподівано сухо. Це додасть перчинку. Тільки перчик – це приправа, його варто дозувати.

Що носити, щоб привернути увагу потрібного чоловіка

Повертаючись до очей. То як бути? Що ж надіти? Звісно, чоловіки різні, і смаки вони різні. Але є дуже достовірні дані. Так ось по них зайва сексуальність образу, велика кількість оголених частин тіла – тільки відлякує більшу частину шанувальників. Образ створюється занадто доступний і це служить поганим фундаментом для побудови довгострокових відносин.

Вдарятися в худорлявість і оверсайз – теж не найкраща ідея, мода модою, але є якісь базові речі. Зараз на подіумі представили чоловічі балетки! Ти була б готова до такої цибулі на першому побаченні?

Що подивитись з кіно

  • «До чорта кохання» – ідеальний фільм на цю тему. Красуня Рене Зеллвегер, красень Юен МакГрегор – історія про те, що робити, якщо ти не дотягуєш до ідеалу
  • «Серцеїдки» – абетка спокуси, спокуси, кокетства – в одному флаконі. Як залучити, як залучити, про що говорити, про що мовчати – озбройся блокнотом та ручкою
  • «Приборкання норовливого» – стара добра класика від Адріано Челентано. Як підкорити чоловіка, який зовсім не прагне бути підкореним
  • «Як позбутися хлопця за 10 днів» – Кейт Хадсон, Метью Макконахі та тонна романтики. Хотіла позбутися хлопця, а вийшло все зовсім навпаки
  • “Секс у великому місті” – дивитися всі сезони. Серйозно, це енциклопедія відносин, флірту, сексу, помилок у цьому у всьому нових спроб. Але одне можна сказати з упевненістю, наодинці ці дівчата вечора не бавили

Чого хочуть чоловіки у стосунках

Є базові речі, а навіщо людям стосунки? Що ми в них знаходимо, чого не відчували без них?! І секрет у тому, щоб у стосунках було краще, ніж без них. Як правило, в кріслі психолога чоловіки скаржаться на брак розуміння, визнання, поваги. Ну і що всім жінкам потрібні лише гроші (це випадок тяжкий, залишимо його за дужками). Отже, бачити сильні сторони чоловіка і всіляко відзначати побачене. А ось це все – господиня, надійний товариш, коханка – це все вже вдруге.

Знову ж таки, якщо щось заявляється чоловіком надто яскраво:

  • “я шукаю жінку, яка народить мені дітей”;
  • «Партнери повинні підійти один одному в ліжку, а потім вже можна говорити про стосунки».

Швидше за все тут теж криються підводні камені, і тебе розглядають як функцію для закриття якоїсь конкретної потреби – чи це тобі треба, вирішуй сама. Але це дзвіночок, щоб тримати вушка на маківці. Розглянь справжні достоїнства чоловіка (хай можеш і приписати йому бажані) – щиро захоплюйся, дякую за все добре, що робить чоловік для тебе – і вуаля! Ти точно станеш кимось особливим.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua