Як зрозуміти, що настав час розлучитися з хлопцем чи коханцем

Як зрозуміти, що настав час розлучитися з хлопцем чи коханцем

На жаль, відносини, між людьми, що колись люблять один одного, можуть змінюватися не на краще. Коли вони зживають себе, то розлучення може стати найкращим варіантом для того, щоб не перейти до ворожнечі та ненависті. Зрозуміти, що час розлучитися можна за певними ознаками.

Що говорить про те, що розлучення неминуче

Як зрозуміти, що настав час розлучитися з хлопцем чи коханцем

Фото Kenzie Kraft on Unsplash

Коли люди втрачають спільні інтереси та бажання спілкуватися один з одним, то настає складний період усвідомлення того, що ви стаєте чужими. Складно прийняти цей факт, але набагато складніше продовжувати гру в «хорошу» сім'ю.

Як чоловік, так і жінка страждають у цій ситуації, але відкриту розмову ніхто не веде, бо вважає, що це лише складний період у стосунках і незабаром він пройде. Звичайно, може бути і так, але навіть у кризові періоди люди, не байдужі один до одного, спілкуються і цікавляться один одним.

Зрозуміти, що час розлучатися можна за такими ознаками:

 • Немає бажання спілкуватися один з одним. Це гірше що можливо, коли немає огид, неприязні, а є повна байдужість. Тобі не хочеться спілкуватися зі своєю другою половинкою, не цікаво чим живе людина та які у неї плани.

Якщо така ситуація виникла, то варто замислитись, чому стосунки змінилися і чи варто їх тепер змінювати.

 • Партнери не мають сексуального потягу один до одного. Йдеться не про рідкісні прояви любові, а про повне остигання щодо свого партнера, коли близькість не в радість і не на задоволення.
 • Втрата довіри вважається не просто порушенням відносин, це виснажливе почуття, яке приносить людині страждання та знижує рівень її життя загалом. Людина почувається ошуканою, нею грають і нехтують її почуттями.

Повернути спокій у душі складно, тим більше якщо партнер дійсно подає приводи для недовіри. Зростає дратівливість і напруження у стосунках, бути ласкавим і добрим до того, хто обманює тебе неможливо. А якщо ти наважишся грати з цими почуттями, то рано чи пізно вони все ж таки виллються в претензії та скандал.

 • Нема спільних цілей, погляди на світ розійшлися. Така ситуація може статися в тих відносинах, де спочатку все базувалося на інтимно – особистісному потягу, на пристрасті та спільному проведенні часу.

Як тільки романтика і пристрасті згасають, виникає потреба розвиватися і рухатися далі разом, але як, якщо цілі не співпадають. З'ясовується, що погляди на сім'ю, стосунки та життя загалом у вас відрізняються, а отже, рухатися далі разом буде складно, вірніше неможливо.

Як зрозуміти, що настав час розлучитися з хлопцем чи коханцем

Як зрозуміти, що настав час розлучатися?

 • Постійні сварки та драматичні з'ясування відносин на показ. Складно залишатися з людиною в добрих відносинах, коли вона агресивно налаштована і постійно чіпляється. Це важко переносити і, тим більше, до цього не потрібно звикати.

Коли один із партнерів дозволяє собі прилюдно ображати і тим більше ображати та висміювати другого, то це справжній аб'юз. Такі стосунки треба розривати, якщо після одного лише зауваження людина не змінює свого відношення. Давати шанси таким людям точно не варто.

Негатив у стосунках, немов повільна отрута отруює їхнє життя. Агресивність та роздратування накопичуються в людях, вихід ці негативні емоції знайдуть обов'язково, це лише справа часу.

 • Приниження та придушення у відносинах, говорять про те, що вони мають деструктивний характер, а це значить настав час щось змінювати. Якщо така ситуація виникла один раз, тобто є сенс поговорити і домовитися про те, як можна і потрібно спілкуватися між собою.

Терпіти і тим більше страждати в таких відносинах не варто, роки пройдуть швидко, нічого не зміниться, а ти тільки накопичиш негатив і знайдете низьку самооцінку.

 • Чи варто говорити, що якщо партнер піднімає на тебе руку, то це не просто сигнал, а справжня сирена, яка кричить про те, що треба йти з цих відносин.
 • У стосунках немає стабільності. На жаль, такі стосунки не рідкість, найчастіше вони виникають у парі, де один із партнерів має істероїдний характер і не здатний контролювати свої емоції.

Незначні сварки та проблеми переходять у скандали, у драматичні з'ясування стосунків із відходом із сім'ї, потім із не менш трагічним та театральним поверненням. Немов живучи на вулкані, від таких стосунків ніколи не знаєш, чого чекати.

Якщо твої стосунки з коханою людиною приносять біль і тягнуть тебе на дно, то, як би не шкода минулих років та тієї гарної історії кохання, треба вирішувати, як жити далі. Поворотний момент є завжди, у будь-яких відносинах, і якщо ти наважишся на розлучення, то потрібно все зважити і сміливо рухатися вперед.

Що можна зробити в такій ситуації

Найскладніше для більшості жінок, це вирішити без сумнівів і розлучитися з тим, хто не бажає змінюватись і будувати міцну сім'ю.

Піти з деструктивних стосунків жінці заважають помилкові сумніви, наприклад:

 • Страждання є частиною любовних відносин. Це одна з найдурніших думок, що кохання, це коли все складно, коли є ревнощі, залежність, страждання тощо.

Насправді все набагато простіше і легше, у здорових стосунках немає болю та руйнувань. Людям має бути добре разом, вони мають насолоджуватися життям, спільним відпочинком, побутом та турботами один про одного.

 • Боязнь самотності змушує жінку терпіти погане ставлення себе. Перебуваючи в парі, не один рік, жінка звикає до партнера, стосунків і вже не бачить себе поряд з іншим.

Бути щасливим може кожен, треба лише дозволити собі бути. Низька самооцінка та невпевненість у собі говорять про те, що знайти надійного та вірного друга складно. Насправді все реально, варто тільки налаштуватися і повірити в першу чергу в себе.

 • Не можна зберігати стосунки через жалість до партнера. Якщо жінка насамперед думає, у тому, як без неї житиме чоловік, вона явно перебуває у ролі жертви, оскільки готова терпіти не щасливий і рівний морально шлюб із нелюбимою людиною.

Що можна зробити у цьому випадку? Все просто, треба згадати, що ти не мама цій людині, не її власність. Ти повинна думати насамперед про свій душевний комфорт і спокій, якщо стосунки тебе тяжіють, немає розвитку, ти втрачаєш своє «Я», то треба чесно сказати партнерові про це.

Зважившись на розрив відносин, треба зуміти розлучитися без конфлікту. Не потрібно закочувати скандал і пред'являти свої претензії, достатньо взяти паузу у відносинах, і відверто сказати про свої почуття та наміри.

Люди повинні бути щасливі поруч. Є думка, що відносини – це велика праця, можливо, але це не страждання і не біль. Зберігають зв'язок там, де є місце повазі, турботі та прагненню чути, розуміти та рухатися в одному напрямку життя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua