Типи чоловіків, з якими не можна будувати стосунки

Типи чоловіків, з якими не можна будувати стосунки

Є кілька типів чоловіків, чиї недоліки негативно позначатимуться не тільки на ваших стосунках, а й на твоїй самооцінці та впевненості в собі. За якою ознакою їх можна розпізнати на самому початку спілкування?

Мамин синочок

Типи чоловіків, з якими не можна будувати стосунки

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Це чоловік, котрий не сепарувався від матері. Не важливо скільки йому років – 18 або 80, він, як і раніше, психологічно, а часом і фінансово, залежний від мами. Або вона залежить від нього. Це не має важливого значення, тому що не змінює суть.

У стосунках із таким чоловіком вас завжди буде троє: ти, він та його мама. І найгірше, що ти завжди будеш на другому місці. Більше того, мамині синочки у своїх партнерках намагаються знайти свою маму. На практиці це виявляється у тому, що ти повинна готувати, також про нього дбати, також витирати пил та ін.

Як розпізнати мамин синок

Зверніть увагу на такі ознаки:

 • чия думка важливіша для чоловіка – його власна чи думка його мами. Це може стосуватися тебе, роботи, способу життя, навіть де проводити свято;
 • хто у чоловіка у пріоритеті – він по кожному дзвінку мами скасовує ваші плани та зривається до неї. Звичайно, не йдеться про справді екстрені випадки;
 • ступінь участі його матері у ваших стосунках – якщо вона все їй розповідає, дозволяє господарювати на твоїй кухні, робити тобі зауваження;
 • як його мати звертається до нього – часто це зменшувально-пестливі звернення, у неї навіть ставати інший тон, ніби вона говорить не з дорослим чоловіком, а з малюком.

Той, хто страждає від залежності

Якщо чоловік має якісь залежності, важливо розуміти, що це в майбутньому це може призвести до серйозних проблем у сім'ї, фінансах, соціальному житті. Особливо ця ситуація є небезпечною, якщо чоловік заперечує свою залежність.

Вона може бути не тільки алкогольною чи наркотичною, а й ігровою, комп'ютерною, адреналіновою, азартною тощо.

Як розпізнати залежного

Він не контролює свою потяг до предмета залежності. Не може зупинитись, коли це дійсно необхідно. Шукає виправдання своєї залежності, причому повністю знімаючи з себе відповідальність за свої вчинки.

Типи чоловіків, з якими не можна будувати стосунки

Типи чоловіків, з якими не можна будувати стосунки

Прихований аб'юзер

Це чоловіки, які хочуть тебе контролювати, підкорити собі та самостверджуватись за твій рахунок. Тільки так вони почуваються добре. Спочатку вони здаються ідеальними, уважними, дбайливими, закоханими.

Але наш за кроком вони порушують особисті межі жінки, ізолюють її від власного життя, хочуть, щоб вона пішла з роботи, перестала спілкуватися з друзями, ходити кудись без нього. Все це вони виправдовують турботою та любов'ю.

Як розпізнати аб'юзера

Такий чоловік:

 • форсує ваші стосунки;
 • змушує тебе постійно йому поступатися;
 • часто ставить умови: “якщо ти цього не зробиш, я …”;
 • кидає такі фрази, як “ти просто мене не любиш”;
 • викликає у тебе почуття провини.

Пікапер

Такі чоловіки, як правило, мають серйозні проблеми із самооцінкою. Вони мають глибоку недовіру до світу, а такі почуття як любов і вірність вони знецінюють, оскільки ніколи їх не відчували.

Вони спілкуються з жінками, щоби підвищити почуття власної гідності, самореалізуються за рахунок своїх «перемог».

Як розпізнати пікапера

Це досить складно, бо такі чоловіки вміють зачаровувати, випромінюють упевненість, романтичність, роблять гарні жести. Здається, ти зустріла чоловіка своєї мрії. Не поспішай і зверни увагу на такі ознаки:

 • надмірна самовпевненість на перших зустрічах – його не хвилює те, яке він справить враження, оскільки він не зацікавлений у тривалих стосунках;
 • емоційні гойдалки – пікапери, щоб зробити тебе залежною і закохати в себе, спочатку обдаровують увагою, потім раптом ігнорують, забуваючи про твоє існування, знову повертаються в твоє життя, кажучи «вибач, зовсім замотався».

Альфонс

Це стереотип, що альфонси – це молоді красені, які полюють на заможних жінок, щоб жити за їх рахунок. Будь-яка молода самостійна жінка навіть із середнім рівнем достатку може потрапити у поле зору.

У відносинах для них важлива саме зручність, можливість не працювати та жити безбідно.

Як розпізнати альфонса

Це досить складно. Часто вони позиціонують себе досить забезпечених людей. На початку стосунків вони роблять дорогі подарунки і багато розповідають казок: про те, що має будинок в Іспанії, що наступного року він тебе запросить кататися на лижах в Альпах.

Він козиряє своєю фінансовою успішністю. Але його розповіді про свій бізнес звучать досить розпливчасто, вони не мають деталей, конкретних історій.

Після того, як Альфонс оточив себе аурою безбідного життя, у нього раптом щось «трапляється». Він приходить сумний. Ти питаєш, що не так. Він не хоче відповідати, але потім ти його «уламуєш».

Далі слідує щира історія про те, що бізнес прогорів, що квартиру довелося продати, щоб врятувати матінку і т.д. Головна ідея – йому потрібно зовсім трохи допомогти і тоді все знову буде чудово.

Вони викликають у жінки співчуття, а оскільки вона вже сприймає його як чоловіка мрії, то звичайно ж кидається йому на допомогу.

«Ослик Іа»

Це вічні скиглики, у яких завжди «все погано». Проте вони переконані, що іншим у цьому житті пощастило набагато більше.

Спілкування з такими людьми рідко призводить до чогось хорошого, адже в їхньому житті немає позитиву, радості, активної діяльності. Весь світ для них “поганий”. Це песимісти, які мали серйозні проблеми у дитинстві.

Але їх установки настільки глибокі, що опрацювати їх і виробити позитивне мислення досить трубно.

Як розпізнати «віслюка»

Це досить просто. Такі люди постійно скаржаться на своє життя, квартиру, роботу, батьків, колишніх дружин, державу, погоду. В принципі, на все, окрім себе. У всіх своїх невдачах вони звинувачують когось іншого.

Інфантильний хлопчик

Такий тип чоловіків приваблює жінок, тому що вони легені, вміють веселитися, безтурботно жити, не хвилюватися з якихось дрібниць, типу, хто заплатить за квартплату, де взяти гроші на нові черевики для дітей та ін.

Як розпізнати інфантильного хлопчика

Важливо звертати увагу на його життєву позицію, ставлення до себе та оточуючих. Це чоловіки, які:

 • ніколи не беруть на себе відповідальність;
 • не визнають своїх помилок;
 • не вміють вибачатися;
 • часто ображаються;
 • вимагають постійної уваги себе.

Якщо ти помічаєш характерні ознаки зазначених типів чоловіків, це ще не означає, що варто відразу відмовитись від спілкування, повісивши на людину певний ярлик. Це швидше говорить про те, що тобі потрібно трохи пригальмувати і придивитись уважніше до людини.

Що тобі допоможе у цьому? Прислухайся до своїх відчуттів, емоцій, інтуїції. Звертай увагу на оточення чоловіка, особливо на стосунки його батьків.

Запитай думку про нього своїх близьких – погляд із боку має велике значення. Коли тебе чарують, часом досить важко глянути на чоловіка об'єктивно.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua