Як повернути одруженого коханця після розлучення

Як повернути одруженого коханця після розлучення

Цілком закономірно, що питання «Як?» завжди є своя особлива передісторія. Саме вона формує відповіді на поставлене питання. Напевно, ти вже, і сама здогадалася, про що йдеться – про причини відходу коханця.

Як ти розумієш, не торкнувшись їх, стаття перетворитися на, а-ля, роздуми на тему. Але це явно не той підхід, який вибирає Samka у розборі актуального питання.

Причини догляду коханця

Важливо зробити поділ на дві частини:

Як повернути одруженого коханця після розлучення

Фото автора Yelena Odintsova: Pexels

 • І ти та коханець люди сімейні.
 • Коханець одружений, а ти незаміжня.

Перш ніж перейти до висвітлення причин, відповідай собі чесно на запитання: «Бажаючи повернути коханця, що рухає тобою: зачеплене самолюбство жінки, яку залишили, чи щирі сильні почуття до коханого?» Відповідь на це запитання допоможе багато чого прояснити.

Якщо перший варіант, то виходить тобі не потрібні ці відносини, а потрібно довести колишньому коханцеві те, що він зробив помилку, коли тебе недооцінив і залишив.

А от якщо другий варіант, тоді, ясна річ, тобі потрібні стосунки саме з цією людиною. Без нього світ, уже такий яскравий і барвистий, і розрив сприймається як маленька трагедія. Але давай про все важливе по порядку. І так, почнемо з варіанту, коли коханець одружений, а ти вільна від кайданів шлюбу. Якщо говорити про причини, то цілком можливо, ти, як і будь-яка дівчинка, більше не хочеш його ділити з іншого.

Чи не хочеш бути на других ролях. Набридло проводити свята на самоті або з подружками, коли він проводить їх не з тобою, а з законною дружиною. Тому, якщо підсумувати виходить таке:

 • ти стала тиснути на коханця і дуже хотіла зайняти місце його законної дружини, але, на жаль для тебе, і на радість для його дружини, він вибрав другу.

Якщо ви обоє перебуваєте в законних відносинах, то розрив вашого таємного любовного зв'язку може бути пов'язаний з тим, що колишня пристрасть почала сходити нанівець. Тому цілком імовірно, що коханець вирішив перейти на когось нового.

Якщо копнути вглиб питання, то основою таємного любовного союзу є:

 • незвичайність відносин
 • Пристрасть
 • Таємниця
 • Адреналін

Коли коханець розриває стосунки, значить чогось із цього списку вже немає. Ось від цього і потрібно відштовхуватися, відповідаючи на запитання: «Як повернути одруженого коханця?».

Як повернути одруженого коханця після розлучення

Кинув одружений коханець

Ключові кроки

Давай почнемо з центрального: перш ніж впроваджувати в життя план повернення улюбленого, визначся для себе: тобою рухають почуття до нього, або все-таки образа залишеної дівчини. Так, Samka вже освітлювала цей важливий момент, але повернулася до нього недарма.

 • Якщо тобою рухають сильні емоції, можна наламати багато дров, якщо діяти необережно та наполегливо.

Розглянемо докладніше. І так, коли людина керується не холодним розумом, а емоціями, вона, як правило, робить одну помилку за іншою. У твоєму випадку може виникнути бажання розповісти все дружині, мовляв, якщо він буде вільний, то двері в його життя будуть тобі відчинені.

Поспішаємо тебе зневірити, що з більшою ймовірністю буде протилежний ефект: з таким підходом ти можеш назавжди втратити коханця.

Перший крок

Як не дивно звучатиме, але відсутність кроків у його бік. Після прощання тобі важливо зробити перерву, взяти паузу. Це пов'язано з тим, що якщо ти відразу кинешся в бій, то, як мінімум, в очах коханця будеш виглядати нав'язливою і наполегливою. А це, як ти розумієш, створить, замість легкості бажаних стосунків, відчуття лещат.

 • Не намагайся «виловити» його у соціальних мережах.
 • Чи не пиши повідомлення.
 • Не дзвони.
 • Не коментуй і не став лайки під його фото.
 • Не вартуй його біля будинку.
 • На етапі паузи, не намагайся влаштувати «випадкову» зустріч.

Присвяти цей період цілком собі. Згадай у тому, що з коханців, насамперед важлива новизна і відсутність заїждженості почуттів. Саме тому, щоб знову стати для нього манкою та цікавою, важливо у цей період сфокусуватися виключно на собі.

Ти можеш щось змінити у своєму зовнішньому вигляді: зачіска, колір волосся, стиль одягу, тощо. Ще краще, якщо ти знайдеш хобі, яке змінить тебе не лише зовні, та вплине на твою внутрішню трансформацію.

Як варіант, можна записатися до школи акторської майстерності, або зайнятися якимось активним видом спорту, наприклад, піти на скеледрому. Пам'ятай, що ключовим фактором є, що називається «Оновлена ТИ!».

Тобі важливо пам'ятати, що оновлення мають бути не штучними, а справжніми, живими. Саме це запалить тебе зсередини. З'явиться легкість і жвавість, а разом із ними й ті вогники в очах, на які чоловіки летять як метелики на полум'я. А якщо буде імітація цих змін, як ти сама розумієш, не буде потрібного ефекту.

Більше того, в очах коханця ти можеш виглядати як акторка з малобюджетної вистави. І питається, чи тобі це потрібно? Питання риторичне.

Другий крок

А ось тут починається найцікавіше. Тільки пам'ятай, що другий крок можна робити лише після твого повного оновлення. Чомусь згадується короткометражка «Колишня». За сюжетом дівчина дуже ефектно помстилася колишньому, який її залишив. Ключовий посил у тому, що коли тебе залишають, це боляче і неприємно, і при цьому сильно б'є по самооцінці.

Головне, як кажуть, не втратити себе, і не зануритися в біль від розриву стосунків. Тому Samka, вкотре акцентує твою увагу на тому, як важливо в цей період приділити належну увагу собі коханій.

Можливо, тобі, як і героїні короткометражки, потім і не захочеться нікого повертати, а буде достатньо того, що, побачивши тебе таку оновлену, він кусатиме собі лікті від того, що не оцінив і відпустив.

Тож у чому полягає другий крок, резонно запитаєш ти? Все дуже просто: вона передбачає активні дії. Але є невелика ремарка:

 • по-перше, коханець не повинен здогадатися, що ти виношувала план щодо його повернення;
 • по-друге, зустріч з ним має виглядати як приємна випадковість, і передбачати колишню легкість та невимушеність.

Як повернути одруженого коханця після розлучення

Giphy

Ці два ключові фактори є основними. Важливо, щоб у ньому знову прокинувся інстинкт мисливця, щоб він відчув твою недосяжність і захотів знову тебе досягти. Як ти розумієш, дуже важливо правильно організувати вашу нібито випадкову зустріч. Саме це й визначить подальший результат.

Але слід враховувати деякі ризики. Вони полягають у тому, що колишній коханець може і не запропонувати продовжити час у затишній обстановці кафе та поспішить ретуватися побоюючись, що його з тобою може хтось побачити та доповісти дружині.

У такому разі, ти можеш ненароком запропонувати, як-небудь зателефонувати, і заодно, нагадаєш йому свій номер, який він міг безповоротно стерти з пам'яті свого телефону, будучи в повній впевненості, що той більше не знадобиться.

Дивись, навіть якщо зустріч пройде не так, як тобі хотілося б, не спиши дзвонити та писати йому перша. Почекай час, дай можливість все обдумати після зустрічі. З великою ймовірністю він вийде на зв'язок з тобою.

Якщо колишній коханець – нинішній колега чи ви з однієї компанії

За такого розкладу взагалі все просто: ставка робиться на крок № 1. Колишній коханець спостерігає, як тобі і без нього непогано, більше того, твоя трансформація говоритиме про те, що тобі без нього навіть краще. А люди, такі люди, не можуть вибачити іншим, коли без них комусь добре.

Це, як ти сама розумієш, постійно породжуватиме в ньому думки та спогади про тебе. І тут, твій колишній коханець потрапляє у власну пастку: він планував тебе назавжди викреслити зі свого життя, а вийде так, що почне думати про тебе весь час. Неважко здогадатися, що він зробить, щоби нейтралізувати ці думки.

Але, як ти розумієш, важливо, щоб він бачив справжнє оновлення, а не його імітацію, інакше трюк не спрацює.

Важливі рекомендації

Пам'ятай, що потрібно враховувати таке:

 • Провести аналіз причин, які призвели до розриву.
 • Зробити роботу над помилками.
 • Не нав'язуватись і не переслідувати
 • Не вдавати з себе кинуту жертву, адже ти не жертва, тим більше не м'яч, який хтось, кудись може кинути, ти — особистість!
 • Не квапи час, пам'ятай, що все йде своєю чергою.
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua