Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Гліб – це ім'я не дуже поширене. Популярність його йде хвилями. Ось сьогодні хлопчиків так не називають, а завтра всіх новонароджених хлопців назвуть їм. Але яке тлумачення для хлопчика та значення імені Гліб? Доля та характер у хлопця досить непрості.

Звідки виникло?

Існує кілька версій походження чоловічого імені Гліб та значення для хлопчика. Це досить рідкісне та досить давнє ім'я. Це рідкісне зараз ім'я було затребуване в 19 і 20 століттях. За однією з версій, ім'я Гліб бере свій початок із давньої Скандинавії. У Скандинавії існувало таке поняття як “улюбленець бога”, “спадкоємець бога”, “під заступництвом бога”, і звучало воно як “гудлеіфр”. За іншою версією, Гліб походить від давньонімецького “улюбленця бога”, “гутлеїб”. А за третьою версією, це споконвічно слов'янське ім'я, походить від російського “брила” або “глобу”.

Після правління князя Гліба Володимировича ім'я було визнано православним. Сам князь був зарахований до лику святих.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Якими характеристиками характеризуються люди з ім'ям Гліб?

Здавна на Русі це ім'я дуже любили, часто називали їм новонароджених хлопчиків. Адже воно належить до православних російських імен. Саме ім'я дуже яскраве, має неймовірну привабливість, сильну енергетику. У ньому можна почути твердість характеру, водночас дуже доброзичливе. Чоловіки з таким ім'ям відрізняються особливою господарчістю, діловими та організаторськими здібностями. Ці якості знадобляться їм на життєвому шляху.

Яке значення імені Гліба для дитини?

З дитинства хлопчики з таким ім'ям дуже розважливі, самостійні, розвинені не за роками, оскільки вони дуже уважні та розважливі. Такі хлопчики люблять допомагати батькам, ремонтувати, робити всілякі вироби, дуже старанні та старанні. Бувають трохи впертими і неслухняними, але ці риси характеру притаманні всім дітям.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

У старшому віці всі оточуючі поважають і дещо бояться Гліба. Начальники та керівники з таким гарним ім'ям об'єктивні, розумні, відрізняються суворою вдачею, але разом із цим дуже добродушні. Підлеглі люблять та поважають таких керівників. Такі люди дуже багато можуть досягти в житті шляхом величезної працьовитості та бажання працювати. Всі його заслуги – це лише його особиста велика праця.

Але кар'єра і робота – зазвичай не найголовніше в житті чоловіка з ім'ям Гліб. Головне для нього – це сім'я, будинок, діти. Найважливішим для нього є виростити дітей та дати їм гідне майбутнє, зробити будинок повною чашею. Для нього важливо, щоб сім'я нічого не потребувала. Тому, хоч кар'єра і не головне, але зазвичай чоловіки з ім'ям Гліб швидко просуваються кар'єрними сходами і досягають великих висот на службі. Такі чоловіки дуже вольові і мають сильний характер, тому всі поставлені завдання з легкістю досягаються і вирішуються. Він ставить собі за мету і з легкістю їх досягає.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Значення імені Гліб для хлопчика говорить про те, що в майбутньому він стане душею компанії та улюбленцем жінок. Має гарне почуття гумору і гострий розум.

Найяскравіші риси характеру у значенні імені Гліб для хлопчика – це:

 • стриманість;
 • уважність до деталей;
 • вони можуть бути спокійні у критичних ситуаціях.
 • Гліб стриманий, не любить надмірностей, дуже практичний;
 • його ніколи не дорікнуть у нестриманості та вибуховому характері.

Гліб любить маму безмежно, але дуже тихо і потай, без показухи, не виявляє сильних емоцій і ласок по відношенню до неї, але в той же час його кохання дуже шанобливе.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Чоловік Гліб завжди любить вчитися, здобувати нові знання, розвиватися у всіх сферах діяльності. З раннього дитинства дуже розвинений, всі оточуючі дивуються його здібностям, може стати відомим вченим чи винахідником.

Гліб має також дуже м'які душевні якості. Поважно ставиться до оточуючих, завжди допомагає людям похилого віку. Не може образити слабкого, любить тварин, доглядає їх.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Чоловіче ім'я Гліб та астрологія

Багатьох людей цікавить, що означає це ім'я з астрологічного погляду.

Планетою-покровителем є Юпітер. Знак зодіаку, що заохочує чоловіка Гліба – Стрілець. Найяскравіші риси характеру носія цього імені – впевненість у всьому, твердість, господарність. Кольори, що відповідають чоловічому імені Гліб – білий, зелений, смарагд і всі їх різновиди. Щасливим кольором може бути темно-синій. Улюблений камінь чоловіка Гліба – сапфір або зірчасті самоцвіти.

День ангела

Після того як ми ознайомилися з тим, що означає ім'я Гліб для хлопчика, варто поговорити про день ангела. Іменини та святі покровителі:

 • 3 липня – Гліб Володимирський.
 • 6 серпня – Гліб Страстотерпець.

Відомі люди

Серед знаменитостей, вчених, дослідників досить поширене це чоловіче ім'я. В Україні одразу згадується відомий народний артист, кінорежисер, володар багатьох кінонагород Гліб Панфілов. Ця відома людина дуже багато працювала. І лише завдяки своїй завзятості та працьовитості досяг таких грандіозних успіхів та визнання від публіки. Він навчався заочно, паралельно працював, впевнено та вірно рухався до своєї заповітної мети та мрії.

Він прийшов до своєї мрії у віці за тридцять. Отримав посаду режисера на кіностудії. Практично всі його фільми стали шедеврами, вибороли всілякі премії та нагороди. Глядачі дуже люблять режисера. Так, Гліб Панфілов досяг усіх поставлених завдань, незважаючи на всі труднощі та перепони. Він завжди працював на повну силу.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Доля

Чоловіки з таким давнім і красивим ім'ям дуже практичні, раціональні, не кидають слів на вітер, вони ніколи не витають у хмарах. Такі люди дуже впевнені у всіх своїх починаннях, ґрунт ніколи не йде в них з-під ніг. Такі чоловіки впевнені у собі, знають ціну свої знанням та вмінням.

Чоловіки з ім'ям Гліб знають, чого хочуть від життя, йдуть по ньому впевненою ходою, долаючи всі труднощі та перешкоди на своєму життєвому шляху. Навіть саме ім'я звучить дуже мужньо та суворо, що повною мірою відображає характер Гліба.

Значення імені Гліб для хлопчика: походження, тлумачення, характер та доля

Позитивні риси

У чоловіка з ім'ям Гліб можна виділити деякі позитивні риси характеру, які супроводжуватимуть його все життя:

 1. Самоконтроль, урівноваженість. Щоб вивести чоловіка Гліба із себе, треба дуже постаратися. Тільки сильна пристрасть до жінки зможе це зробити.
 2. Спокійний характер. У будь-якій, навіть найскладнішій життєвій ситуації, Гліб залишається з холодною головою.
 3. Надійний. На Гліба завжди можна покластися. Він завжди стримує обіцянки, не дає порожніх надій. Вважає, що головне для чоловіка – це вчинки, а не слова. Сам дотримується цього правила.
 4. Добрий. У Гліба багато друзів, причому справжніх. Він завжди готовий допомогти. Намагається розглянути у людях насамперед позитивні риси, боїться розчаруватися. Багато хто може користуватися співчуттям Гліба, його зайвою добротою.
 5. Справедливий. Часто вирішує спірні питання. Виступає як світовий суддя серед друзів та колег. До себе теж ставиться дуже суворо, але всі свої переваги чітко знає і не дасть принизити.

Мінуси

Мало говорити, що означає ім'я Гліб для хлопчика. Звичайно, як і всі люди, чоловіки з таким ім'ям мають негативні риси характеру:

 1. Похмурий. Гліб постійно перебуває в роздумах про те, як зробити своє життя кращим, комфортнішим. Іноді забуває просто насолоджуватися життям тут і зараз. Гліба необхідно налаштовувати на позитив у цей час. Його дружина чи друзі повинні бути оптимістами по життю, тому що йому просто необхідна іноді розрядка та відпочинок від нагальних проблем.
 2. Категоричність. Гліб любить завжди бути кращим і вважає свою думку єдино правильною і дуже болісно ставиться до критики на свою адресу. Любить, щоб усі його поради та рішення негайно наводилися в дію. Ці риси яскраво виявляються ще дитячому віці.
 3. Впертий. Гліб – людина з досить сильним, вольовим характером. Але навіть це має негативний бік. Таких чоловіків практично неможливо переконати чи довести, що він неправий. Він швидше навіть не відстоюватиме свою точку зору, а просто мовчки зробить по-своєму.
 4. Непередбачуваний. Іноді Гліб може робити зовсім необдумані, а часом і дурні вчинки. Свою поведінку навіть сама не може охарактеризувати. І не знає відповіді, навіщо він зробив цей вчинок. Близьким така риса характеру Гліба може завдати багато проблем, та й сам він буває не радий цьому.

Кохання та секс у житті чоловіка

Значення імені Гліб і доля імені впливають на те, що чоловіки часто є улюбленцями у жінок, хоча й не мають природної привабливості та чарівності. Гліб досить закоханий, може часто міняти шанувальниць. Жінок дуже приваблює в ньому його надійність, ввічливість, сильний характер. Гліб намагається бути чоловіком-романтиком. І в нього це непогано виходить. Він любить доглядати жінок, дарує подарунки без приводу, може влаштувати романтичне побачення. Все це дозволяє йому легко завойовувати жіночі серця.

Але в той же час розставання Гліб переживає важко, особливо якщо дівчина сама пішла від нього, тому що це вдаряє його самолюбство. Навіть робить спроби повернути, але тільки для того, щоб потім піти самому.

У сексі Гліб любить різноманітність, завжди готовий до нових перемог. Не потерпить у своєму ліжку скутості та одноманітності, одразу припинить такі стосунки. Секс дуже важливий для Гліба. Особливо нові експерименти. Для нього головне – якість, а не кількість.

сім'я

Дружина Гліба має бути ніжна, дбайлива, готова слухатися його в усьому. Якщо жінка виявить мудрість, то зможе грати першу скрипку у сім'ї. Гліб не допомагатиме дружині по дому, але зробить усе можливе, щоб сім'я мала все необхідне, і навіть більше. І в нього це непогано завжди виходить.

Робота та кар'єра

Такі чоловіки талановиті та успішні у багатьох сферах. Можуть вибрати дуже рідкісну професію і досягти успіху в ній. Гліб може бути успішним як у бізнесі, так і в мистецтві. Завдяки працьовитості та вмінню протистояти труднощам досягає великих кар'єрних висот.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua