Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Ім'я Єгор – російська варіація грецького імені Георгій. Перекладається воно так само – «землероб». Походження імені Єгор пояснюється усуненням літери «Г», оскільки її важко вимовляли російські люди.

Історія

Спочатку ім'я було просторовим. Офіційною формою залишалося ім'я Юра, форма Георгія. Саме її зазвичай використовували дворяни, заможні люди у 17-19 століттях. У християнських традиціях святий Георгій Побідоносець був одним із найбільш шанованих святих.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Це каппадокійський воїн, який жив у 2 столітті до н. Він легендарний: у нього була мученицька смерть, а потім він з'явився на Землю, що звалити змія. Цей сюжет відображено як в іконах, так і в гербах, включаючи герби України. Від імені Георгія відбулося кілька народних форм – Юрій, Єгорій. З'явилося таким шляхом і жіноче ім'я Жоржина.

Про характер

З самого дитинства Єгор відрізняється практичністю та діяльністю. Його емоції дуже глибинні та інтенсивні. Розповідаючи, що означає ім'я Єгор для хлопчика, тлумачі наголошують, що він працьовитий і старанний. Крім цього, часто захоплюється якоюсь однією областю, забуваючи про все довкола. Людина на ім'я Єгор намагатиметься бути відвертою з людьми. Зазвичай він упорядковує свою діяльність. Велика ймовірність того, що хлопчик на ім'я Єгор досягне дуже багато у своєму житті. На нього чекають великі успіхи. Головна його мета – утримати, а згодом збільшити свій результат. А це вдається вже далеко не всім. Деколи хлопчик на ім'я Єгор буде занудним. Любить побурчати, і це псує його характер. Іноді він дуже запальний.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Визначаючи, що означає ім'я Єгор для хлопчика, багато хто вказує на те, що він, напевно, буде добре вчитися в школі. Але він упертий і конфліктуватиме з педагогами. Якось, згідно з тлумаченням імені Єгор, він почне виявляти недовірливість, дратівливість. Але навіть із подібними негативними рисами характеру користуватиметься чудово розвиненою інтуїцією. Йому не можна забувати про те, що вона має.

Коли хлопчик із православним ім'ям Єгор розуміє, що був обдурений, він припиняє контакт із зрадником. Найпростіше втратити його довіру, повернути її неможливо. Особистість у нього чутлива, він часто все переживає.

сім'я

У виборі партнерки, відповідно до значення імені Єгор та походження, він насамперед звертатиме увагу на поведінку дівчини. Йому подобається скромність у протилежному полі. Він часто налаштований дуже серйозно, вибудовуючи свої стосунки. Чи не прагне прикрасити себе, свої успіхи. Спілкування з ним відрізняється простотою та щирістю. Від своєї дівчини він чекатиме на прояви добродушності, порядності.

Єгор стане чудовим сім'янином, господарем у власному будинку. Не конфліктуватиме з дружиною, але залишиться твердим з низки питань. Він уроджений лідер. Має великі здібності, які повною мірою відіб'ються у діловій сфері його життя. Може вийти з будь-якого становища, хоч би яким складним воно йому здавалося. Він легко просувається вгору кар'єрними сходами, стає керівником. Ще дитиною за значенням імені, характером Єгора можна констатувати одне цілком вірно: він зупиниться на досягнутому, оскільки завжди прагне високої мети.

Докладніше

Якщо повне ім'я Єгора так і звучить, то зменшувально-пестливі варіації – Єгорка, Єгорушка, Жора, Гога. Спочатку ім'я походить від слова «георгос», що й перекладається як «землероб» із давньогрецької. Повне чоловіче ім'я Єгор – Георгій за початковою версією. Але згодом форма зазнавала багатьох змін, зокрема, адаптуючись під слов'янські особливості вимови. Так і сталося, що повне ім'я Єгора почало збігатися з спочатку короткою його формою.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Ця людина несумісна з веселощами. Зазвичай Єгор небалакучий, замкнутий. Особливо йому не подобається, коли його будь-що або хтось відволікає від його заняття. Відповідно до значення імені Єгор, походження його, він знаходить віддушину у своїй справі. Завжди ревно виборює істину. Йому життєво потрібна свобода. З цієї причини Єгор нерідко пізно має сім'ю. Але якщо він любить – то ці почуття по-справжньому щирі та глибокі.

Про релігію

Сам Георгій Побідоносець викривав язичницького правителя. Він пережив великі муки, а обезголовив його у 303 році. З того часу Святого Георгія просять про заступництво дівчат та всіх сільських працівників.

Трактуючи, що означає ім'я Єгор по-церковному, завжди звертаються до культурного коріння, що залишилося в народних переказах, повір'ях, ритуалах та звичаях.

Існує старовинне повір'я, що 6 травня Святий Єгорій, невидимий для смертних, проїжджає полями на білому коні і пасе худобу. Він береже його від тварин, над якими має владу. Іменин імені Єгор дуже багато – відзначають їх щороку десятки разів. Вони бувають у січні, лютому, травні, серпні, вересні.

Детальна характеристика

Пояснюючи таємницю імені Єгор та його значення, багато хто вказує на властиве представнику чоловічої статі, названої таким чином, працьовитість та старанність. Єгор вважає за краще, коли в його житті панує порядок. Йому подобається розкладати все навколо по поличках. Не виносить брехні. Його характер має і негативну сторону. Наприклад, він часто надміру запальний, любить бурчати, зануджений. Якщо він подолає буйство юних років, а для нього цей період складається вкрай драматично, і ризикує піти не туди, то буде дуже успішний у обраній галузі діяльності. Але може легко впасти зі взятої висоти, особливо якщо піддасться спокусі пити чи чуттєвості.

Незважаючи на те, що йому подобаються представниці жіночої статі прямодушні, серйозні, він з легкістю може збожеволіти від прямо протилежної даному образу жінки.

Визначаючи, що означає ім'я Єгор, значення імені, тлумачі пророкують йому 3 можливості в житті піднятися на найвищий щабель і впасти на дно.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Про особисте життя

Представника чоловічої статі, названого так, не приваблюють спочатку яскраві дівчата, які помітно і зухвало виглядають. Він віддасть перевагу випромінює скромність, серйозність і жіночність особі. Але легко Єгор може закохатися в справжнісіньку красуню, що має стервозний характер. Щоправда, навряд чи це триватиме дуже довго. Вся справа в тому, що він є добрим сім'янином, зразковим господарем. Дітей виховує у суворості, вирішення найважливіших питань бере під свою відповідальність. У коханні не схильний до обману партнерки. Досить простодушний, любить глибоко, зізнається у почуттях щиро. Навіть якщо Єгор не проти у вирішенні повсякденних справ надати лідерство своїй дружині, він все одно відіграє визначальну роль у своїй сім'ї. Має вроджений педагогічний талант, із нього виходить чудовий вихователь. Велику роль у своєму житті відводить представник чоловічої статі на ім'я Єгор сексуальної сфери.

Про бізнес та кар'єру

Єгора виділяє працьовитість та старанність. Йому подобається системний підхід до всього, за що б він не брався. Має великі організаторські здібності, що дозволяє йому виявити вихід навіть з дна. На роботі, на службі до нього дослухаються. Вся справа в тому, що кожен, хто вступає з ним у контакт, відчуває, що кожне слово та рішення Єгора було зважено та обдумано неодноразово.

Пояснюючи, що означає ім'я Єгор, значення імені, багато хто підкреслює, що це природжений лідер. Швидше за все, він обійме керівну посаду. Схильний довго вичитувати своїх підлеглих за найменші промахи. Йому важливі його принципи, педантичність, цілеспрямованість.

Про здоров'я

З дитинства Єгор відрізняється задиристістю. Це непосида, який вічно, все життя буде прагнути до правди та свободи. Чесність для нього – це найважливіша цінність, на яку він завжди спиратиметься протягом життя. З ранніх років чудово усвідомлює, що таке почуття власної гідності. Всі ці риси характеру Єгору, який народжується красенем, богатирем, дозволяють займати всюди вельми гідне становище.

За Хігіром

Єгор має аналітичний склад розуму. Наприклад, якщо він у дитинстві побачить, що у кішки з'явилося 2 кошеня, то йому ніяк не пояснити, чому минулого разу кошеня було одне. Єгор відрізняється впертістю, недовірливістю. Якщо його обдурять хоча б раз – він просто перестане цій людині вірити, довіра Єгора не повернутиме ніяк.

Буде старанним у навчанні. Але якщо виявиться, що йому попався «не той» педагог, то Єгора краще відвести до іншого навчального закладу. Вся справа в тому, що на цьому місці і з цією людиною вона вже не вчитиметься. Йому властиві чудові ділові якості. Єгор здатний знайти вихід із найважчого становища, навіть коли всі довкола проти нього.

У характері проявляється запальність, буркотливість, і це його губить. Коли Єгор стає начальником, а це відбувається найчастіше, його співробітникам доводиться довго вислуховувати бурчання боса за найменші промахи. Єгор напевно досягне визначних успіхів у своїй галузі. Колеги його цінуватимуть за вірність принципам, відданість справі, педантичність. Він завжди ставить цілі та їх досягає. Велика ймовірність того, що його боятимуться.

У жінок цінує скромні прояви. Йому не подобається хибне і зайве хвастощі, кокетливість. Йому не подобається, якщо жінка намагається залучити його яскравою зовнішньою оболонкою, яскравою поведінкою. Йому властива прямота, простодушність. Він не підступний у відносинах з особами протилежної статі.

За Надією та Дмитром Зимою

Перекладається ім'я як той, що «обробляє землю». Примітно, що це одне із імен Зевса. По своїй енергетиці ім'я сповнене несподіванки, воно виділяється різкістю, цілісністю, а також замкнутістю. Деколи може складатися відчуття, що вирубали його з великого цілого кам'яного шматка.

На даний момент ім'я не надто поширене, тому значення імені багато в чому відкладає відбиток на представників чоловічої статі, названих таким чином. Психіка Єгора схильна до впливу значення імені в неабиякій мірі. Тому багато наведених тут тлумачень потраплятимуть у крапку щодо Єгора.

Зазвичай Єгор замкнута людина, вона може дратуватися і бути незадоволеною, але ніяк не висловлювати це зовні. Тому не здогадаєшся про те, що саме він відчуває, поки його емоції збираються у нього всередині. Але одного разу вони прориваються і куди вони виллються – залежить від самого Єгора. Для оточуючих його одкровення можуть стати несподіванкою.

Якщо в молодому віці Єгор випускає свою енергію в конфліктах, то вже в дорослому періоді віддає перевагу улюбленій справі. Ім'я не надто пластичне, і тому багато розбіжностей, сварки глибоко западають йому в душу. Він не любить конфліктувати.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

З цієї причини Єгор і шукає безпечні способи зганяти накопичену всередині енергію, емоції. Він може виплескувати емоції як іронії, і у роботі, спортивної діяльності.

Єгор ризикує стати жертвою серйозної алкогольної пристрасті, що схильно занапастити все його життя разом з яскравими мріями. У алкоголі може шукати вихід тим самим накопиченим глибоко всередині емоцій.

Згладити нерівне становище у Єгора вийде, якщо він вибере собі нову життєву роль. Починає грати в неї, віддаючи їй більшу частину свого життя. Так він приховує справжні біди, отримує розрядку, яка йому так потрібна. Подібні маски заводить багато людей. Але Єгор веде цю гру особливо витончено, впивається нею. Розслабляючи, граючи. Деколи він настільки захоплений, що приваблює людей цим, стаючи ідеологом цілого руху. Але має при цьому одну-єдину мету: реалізувати себе, а не якісь ідеї.

Безумовно, йому потрібна людина поблизу, з якою вона буде сама собою. Йому потрібно, щоб його повністю приймали та розуміли. З цієї причини протягом тривалого часу Єгор перебуває у пошуках другої половинки. Як тільки він виявить особу, у пошуках якої так довго перебував, може забути про потребу шукати інші шляхи розрядки.

У таких ситуаціях стає гарним господарем та сім'янином. Напруга йде, і незлобивість Єгора притягує до нього друзів, успіхи у професійній сфері діяльності.

Але іноді це приходить до нього раніше. Так буває, коли напруга у ньому створюється його загостреним самолюбством. Якщо він зуміє навчитися згладжувати його своїм гумором, то позбавиться безлічі своїх бід, які не давали йому спокою.

Секрети спілкування

Багатьох захоплюють ідеї та проекти Єгора, але треба знати, що він лише грає у них найчастіше. Легко покине свою гру, як тільки знайде нову мету. Він здатний все зруйнувати і піти до нової мети, навіть якщо запевнятиме, що такого ніколи не станеться.

Зазвичай справжні його погляди відомі лише його друзям, найближчому колу. Якщо Єгор одного разу відкриє вам душу, вважайте, що він записав вас у свої друзі. Щоб нормально спілкуватися з носієм цього імені, важливо згладжувати гострі кути його жартів. Адже часом вони дуже похмурі, Єгорові взагалі властивий чорний гумор.

Слід в історії

Єгор Ковалевський жив за часів Миколи I. Це був російський мандрівник, сходознавець, дипломат. Якось імператору передали доповідну записку про те, що інженер Єгор Ковалевський робить неправомірні дії в Чорногорії. Як тільки імператор увійшов у хід справи, він коротко відповів на подібну доповідь – «Капітан Ковалевський вчинив як справжню російську».

Інцидент у Чорногорії полягав у тому, що Єгор взяв участь у прикордонній сутичці з австрійцями. Дана царем рецензія однаково застосовна до всіх дій цієї цікавої людини.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

Все своє життя Єгор провів в епіцентрі найяскравіших подій тієї доби. Це стосувалося всіх сфер життя. Найімовірніше, він провокував виникнення багатьох із них, керуючись своєю жагою авантюр.

Наприклад, за часів Хивінської експедиції Єгор кількома товаришами зумів вистояти довгострокову облогу ворогами. Під час неї він разом із товаришами харчувався лише кониною.

Єгор проводив геологічні дослідження у Північній Африці. Він був першим, хто описав загадкову країну Абіссінію. Вона здавалася неземною всім, хто живе в Європі.

Крім цього, Єгор брав активну участь у укладенні важливої угоди, після якої почалася історія торгівлі Російської імперії та Китаю.

Єгор мав безліч заслуг, життя його сповнене неймовірних історій, він був авантюристом і мандрівником. У 50 років він став генерал-лейтенантом, сенатором та членом ради міністрів закордонних справ. На найвищих постах Єгор продовжував залишатися творчою натурою, сповненою співчуття. Він приділяв багато часу та сил благодійності. Став автором серії книг, які розповідали про неймовірні авантюри. Книги були дуже популярні у його епоху.

Додаткові трактування

Єгор із дитинства відрізняється активністю. Деколи це стає надзвичайно стомлюючим для батьків. Він має загострене почуття справедливості, яке нерідко виражає в незгоді з багатьма тим, що відбувається навколо нього. Йому властива і забіякуватість, не подобається, коли хтось зачіпає слабку людину, не сприймає брехню. Здатний постояти за себе. Любить відстоювати свою думку. З юних років повною мірою усвідомлює, що таке поводитися гідно. І це почуття внутрішньої гідності він проносить через своє життя.

Немає необхідності в тому, щоб довго пояснювати маленькому Єгорові, що буде добрим, а що – поганим. Про це він почне розповідати сам.

Змалку він здоровий. Може зіткнутися з повнотою чи недоліком маси. Але не варто переживати з цього приводу. Завдяки здоровому способу життя, гарному харчування та заняттям спортом він це швидко виправить. Найважливіше – зайнятися своєю дитиною, і все буде гаразд.

Цілі Єгор найчастіше ставить на довгострокову перспективу. Він не боїться, якщо до мети потрібно йти довгим і складним шляхом та радістю вирушить у цю дорогу. Не дасть своїх підлеглих образити. Але якщо станеться так, що винні вони перед ним, то весь свій гнів на них виллє.

Ім'я Єгор: значення, походження, характер та доля

У сімейних відносинах Єгор відрізняється вірністю. Він стане домагатися своєї другої половинки будь-що, ні перед чим не зупиниться. Буде довго шукати свою партнерку, висуваючи високі вимоги до неї. Буде суворим, відповідальним, цим і пояснюються його довгі пошуки. Зазвичай його приваблюють скромні та стримані особи протилежної статі.

Таємниця імені Єгор

Головна таємниця імені в тому, що все ж таки його сильно тягнуть за собою темпераментні жінки. Хоча він шукає скромну і стриману дівчину, але мріє про те, що обраниця буде віч-на-віч пристрасною. Зазвичай, так і складається. Його обраниці тихі на людях, але з ним вони розкриваються.

Наступна таємниця Єгора – впевненість у своїй мужності, і серед домашніх стає ручним. Хоча бере найважливіші завдання він, у дрібницях слухається дружину беззаперечно. Але часом бувають дещо інші Єгори, і вони приймають абсолютну більшість рішень щодо сім'ї.

Висновок

Таким чином, Єгор – давнє грецьке ім'я. Воно значною мірою накладає відбиток характер людини завдяки своїй рідкості. Єгор завжди буде сильною людиною, яка досягає своїх цілей, із загостреним почуттям справедливості. Єгор візьме турботи про свою сім'ю на себе і буде добрим батьком і вірним чоловіком. Це ім'я – чудовий вибір для дитини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua