Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

На Кавказі, зокрема у Грузії, дуже багато краси: гори, рівнини, голоси, люди та навіть імена. Грузинські імена, жіночі особливо, дуже співучі. Зустрічаються і ніжні, як весняна крапель, і гуркітні, як грім. Зважаючи на відгуки на деяких форумах, все частіше своїх дітей люди називають грузинськими іменами. З найпоширенішими можете познайомитись у статті.

Аліко

Це грузинське ім'я для дівчинки походить від арабського чоловічого Алім, яке означає “всезнаючий”. Це ім'я є дуже поширеним на Кавказі, але навіть в Україні воно не рідкість. Сучасні батьки в гонитві за незвичайним і гарним ім'ям для своєї принцеси все частіше звертаються до міжнародних довідників. І роблять це не дарма, тому що дівчатка, названі Аліко, зазвичай скромні, добрі, допитливі та вірні.

Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

Пори року

Якщо батьки обрали це грузинське ім'я для дівчинки, народженої навесні, то вони мають бути готові до того, що дочка буде фантазеркою, дуже рухливою та з м'яким характером. Літня Аліко – замкнута, горда і рішуча, але роботяща. Осінь нагородить дівчинку спокоєм, розважливим складом розуму та милосердям. Аліко, народжена взимку, відрізнятиметься задерикуватим хлоп'ячим характером, самостійністю та скритністю, любов'ю до спорту та перевагою рухливих ігор з хлопчиками дружбі з дівчатками. Спираючись на дані характеристики та спадкові риси, батьки повинні будуть вибрати стиль поведінки з дочкою та способи взаємодії.

Плюси та мінуси імені

Аліко – грузинське жіноче ім'я, яке навряд чи підійде до російського прізвища Іванова, наприклад. Тому при виборі потрібно насамперед подумати про сумісність прізвища та по-батькові з цим гарним ім'ям. Це є найголовнішим мінусом такого мелодійного та ласкавого імені. До плюсів можна віднести оригінальність, таємничість звучання та національний колорит.

Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

Сімейні відносини

Грузинські жіночі імена та їх значення тісно переплітаються із сімейними цінностями. Так, Аліко у пошуку супутника життя не дуже щаслива. Вона зазвичай боїться самотності, не вірить у справжнє кохання, тому виходить заміж мало не за першого зустрічного, який звернув на неї увагу. Будучи заміжня, вона всіляко намагатиметься уникати конфліктів, щоб не зруйнувати те, що створила. Аліко – чудова дружина, господиня і мати, яка ніколи не скаржитисяме на свою долю та несправедливість.

Маріам

Дуже красиве грузинське жіноче ім'я, яке походить від форми Марія. Маріам (або Мар'ям) у Корані є матір'ю пророка Іси, і це ім'я благословенне у багатьох народів та в різних релігіях світу. Значення імені залежить від країни: у Греції – “гірка”, у Грузії – “чудова”, в Україні – “пані”.

Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

Характер

Від природи смішна і дуже товариська Маріам буває часто впертою, але абсолютно незлопамятною. Носійка цього імені з самого дитинства оточена шанувальниками, а в юності багато хлопців готові бути поряд з нею, вона впивається легкими фліртами та увагою протилежної статі. Але це не означає те, що Маріам легковажна, навпаки. Вона дуже серйозно підходить до питань кохання та відповідальна у виборі супутника життя. Після тривалих стосунків та ґрунтовних роздумів Мар'ям виходить заміж і стає чудовою дружиною та матір'ю, пом'якшуючи завдяки любові чоловіка та дітей.

Індивідуальність

Найкращі риси характеру володарки цього жіночого грузинського імені – наполегливість та любов до людей. Ці якості можуть сприяти реалізації освіти, медицині чи творчості. Незважаючи на самодостатність, Маріам ніколи не втручається в підступи та чвари в колективі. Головне для неї – самореалізація та отримання задоволення від роботи.

Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

Суліко

Список жіночих грузинських імен продовжується ім'ям Суліко. “Де ж ти, моя Сулико?” – запитував у своєму вірші поет Грузії Який Церетелі. Це питання підхопили в Україні, і ім'я Суліко стало популярним у нашій країні.

Це красиве, мелодійне ім'я є дуже характерним для жінок Кавказу. Його володарка відрізняється сміливістю, допитливістю та незалежністю. У міру дорослішання Суліко стає рішучою, винахідливою та відповідальною, виявляє явні якості лідера. Дівчина з цим ім'ям добре обходиться без підтримки, але й сама надає її тільки тим, у кому бачить будь-який потенціал.

Любов у житті Суліко

Суліко дуже потребує любові та її проявів щодня, несвідомо. Сама дівчина оточує свого партнера ніжністю, турботою – часом нав'язливою та обтяжливою. Якщо партнер не виявляє рівноцінного відношення, Суліко ображається через свою природу, оскільки вона дуже недовірлива і вразлива за своєю суттю. Щоб союз був ідеальним, для володарки цього жіночого грузинського імені потрібен такий партнер, який буде здатний гідно оцінити таке акуратне ставлення до своєї персони і віддавати також всього себе своїй коханій. Суліко дуже важливі такі якості у чоловікові, як самовпевненість, краса та сила характеру.

Красиві грузинські імена жіночі: значення, походження та доля

Характеристика імені

Головне у житті Сулико – підтримка близьких та їхнє розуміння. Без цих “помічників” дівчині дуже важко зробити вибір і ухвалити якесь рішення. Власниці даного імені часто не вистачає самовпевненості та твердості у характері. Сулико не виносить хамства, лицемірства, вульгарності і безладдя, оскільки має тонку натуру і одухотвореність. Ці якості можуть створити багато проблем у дорослому житті дівчини, саме тому їй так потрібна підтримка близьких людей, які її розуміють. Тільки вони допоможуть упоратися з труднощами та благополучно їх подолати. Крім близьких, хорошу допомогу надасть професійна підтримка, спрямована в потрібне русло: чи то допомога психолога в усвідомленні та розумінні себе чи порада професіонала, здатна допомогти з вибором професії.

Постскриптум

Список красивих грузинських імен для дівчат можна продовжувати ще дуже довго. Кавказький колорит та змішання релігій подарували дуже багато милозвучних та сильних у своєму значенні імен, які стали популярними не лише в Грузії, а й у всьому світі. Головне правило у виборі імені – здоровий глузд, який допоможе уникнути абсурдного поєднання його з невідповідним прізвищем.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua