Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Аріана – це дуже гарне ім'я, яке останнім часом стає дуже популярним. Їм все частіше молоді мами називають своїх новонароджених дівчаток. Чи має значення ім'я Аріана у характері та долі його власниці? Звичайно ж да. Необхідно розібратися у цьому питанні детальніше.

Загальне значення та походження

Аріана – це ім'я, яке вперше було вжито в Стародавній Греції, саме звідти воно бере своє коріння і трактування значення. Аріана (якщо тлумачити це ім'я, виходячи з знань давньогрецької мови) перекладається дуже красиво – “священна” і “непорочна”, “свята”, звідси складається якийсь образ скромності. Якщо вірити переказам, то дівчина, названа так, повністю присвячує себе сім'ї та дружину. Вона досить рано виходить заміж, прагнучи створити своє сімейне вогнище швидше. Як правило, така жінка робить абсолютно все для того, щоби зберегти сім'ю.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Дане ім'я також широко використовувалося у стародавніх арійців, де Аріана означає “вільна”, а також “найзнатніша пані”. Значення імені Аріана дуже цікаве. Воно з перської мови перекладається як “небесна” та “свята”. У сучасному івриті це ім'я означає “левиця”.

День ангела

Коли Аріани святкують свій день ангела? Слід зазначити, що цей день зустрічається як у православній, так і в католицькій релігії. Жінки з ім'ям Аріана, які належать до католицької віри, святкують свій день ангела 17 вересня. Що стосується даної дати у прихильників православ'я, то, відповідно до усталених традицій, вона припадає на 4 вересня та 1 жовтня.

Характер

Не секрет, що основи характеру людини закладає його ім'я. У значенні імені Аріана йдеться про те, що воно характеризує особистість із твердою волею та рішучістю. Дівчинка, названа так, вже з ранніх років починає виявляти увагу та турботу до оточуючих, що, безперечно, фарбує її. Люди з таким ім'ям відрізняються любов'ю до життя, а також веселою вдачею. Вони нітрохи не претендують на роль лідера, ніяк не прагнуть впливати на оточуючих, проте прагнуть того, щоб усе довкола відбувалося саме так, як хочеться їм.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Як показує практика, Аріани дуже вимогливі до оточуючих людей. Їм складно приймати раптові рішення, а також робити вибір. Аріани дуже завзяті і працьовиті, але водночас досить скромні, саме тому їх старання рідко виставляються напоказ і, як наслідок, не завжди помічаються іншими людьми повною мірою.

Представниці прекрасної статі з таким ім'ям зовсім не вміють накопичувати кошти.

Дитинство

Розглядаючи питання про те, що означає ім'я Аріана, необхідно звернути увагу, яка доля пророкується для дівчинки з ім'ям, що розглядається.

У дитинстві маленька Аріана росте рухливою та веселою дитиною. Вона досить товариська, тому має багато друзів. З батьками дівчинка досить примхлива і нерідко сперечується з мамою, старшими сестрами та братами, якщо такі є.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Значення імені Аріана для дівчинки досить велике, адже воно наділяє дитину гарною фантазією. У навчанні маленька дівчинка не відрізняється особливими здібностями, більше того, вона може дозволяти собі прогулювати заняття та не виконувати домашніх завдань. Однак, як показує практика, на фінальному етапі вона складає всі іспити, причому досить пристойні оцінки. Пов'язано це з тим, що дитині властива багата уява, яка дуже часто рятує її в багатьох складних ситуаціях.

Юність

Щодо періоду життя Аріани після закінчення школи, то юна дівчина обов'язково надійде до інституту. Нерідко трапляється так, що в такому віці вона починає дуже цікавитися наукою, присвячувати її вивченню чимало часу.

Аріана в досить юному віці починає активно проявляти себе в домашніх справах, проте, як показує практика, підтримання ідеального порядку – це її кредо.

Доросла Аріана стає мудрою дівчиною, яка, як і раніше, має прекрасні навички та комунікабельність. У спілкуванні з іншими людьми вона дуже цікавий співрозмовник і, якщо того вимагає ситуація, дуже легко уникає конфліктних ситуацій шляхом переведення суперечок, що виникають жартома.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Аріана – людина дуже доброзичлива у будь-якому віці, вона завжди готова заступитися за свого товариша. Слід зазначити, що без дружби та спілкування ця людина не мислить свого існування. У тому випадку, якщо гряда самотності все ж таки наздоганяє її, Аріана стає дуже замкненою, апатичною і дратівливою.

Здоров'я

Для дитини значення імені Аріана також грає роль. Таке ім'я говорить про те, що люди, іменовані так, мають досить міцне здоров'я, а також сильний імунітет. Якщо вже дитина і починає хворіти, то це відбувається, як правило, через те, що вона дуже неуважна і розсіяна по відношенню до погоди: позначається забута вдома шапка, шарф або рукавички. Практика показує, що особливо хворим місцем у Аріани є нирки та вуха.

Робота

У значенні імені Аріанна йдеться про те, що представниця прекрасної статі, так звана, – це дуже відповідальний співробітник на роботі. Як правило, начальники цінують Аріану за посидючість і відданість справі, що виконується. Як показує практика, ідеальним видом діяльності для неї стане та, що передбачає наявність частих відряджень. Звідси випливає, що ідеальними видами діяльності для Аріани є журналістика, робота в компаніях авіаліній, а також як спеціаліст зі зв'язків з громадськістю. Дівчина Аріана легко досягає успіху навіть у тих сферах діяльності, які здаються їй відверто нудними. Якщо ж заняття припадає до душі, то вона присвячує йому весь свій час і сили, внаслідок чого досягає неймовірних успіхів.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Говорячи про хобі Аріани, слід виділити, що дівчата з таким ім'ям мають усі схильності до заняття мистецтвом. Якщо все ж таки всередині переможе любов до якоїсь його сфери, то з дівчини може стати прекрасна співачка, актриса або, наприклад, художник.

Людина з таким ім'ям може навіть обіймати керівні посади. Однак, як показує практика, найбільший успіх їй гарантовано у таких сферах, як туризм та реклама (або піар), тобто у тих галузях, де потрібне застосування креативного мислення.

Сім'я та кохання

Одне з питань, яке хвилює будь-яку жінку, полягає в тому, як складуться її стосунки з протилежною статтю та наступна родина. Аріана – це дівчина, яка користується великою популярністю у представників протилежної статі. Вона підкорює своєю непередбачуваністю та загадковістю. Заміж молода Аріана не поспішає, але дуже любить пококетувати з чоловіками. За її юнацькими уявленнями, одруження можливе лише раз і виключно з великого кохання.

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

Якого чоловіка вона бачить у ролі свого супутника? Аріана вибирає собі такого супутника життя, що відрізняється надійністю, а також цілеспрямованістю. Найчастіше таким виявляється її колега по роботі. У потенційному партнері вона передусім розглядає такі якості, як товариськість, наявність почуття гумору, і навіть силу волі. Союз, створений Аріаною з її партнером, неодмінно відрізнятиметься своєю фортецею та дружною атмосферою, що панує між двома близькими людьми. Діти, які з'являються у такій сім'ї, ростуть в атмосфері тепла, порозуміння та кохання.

З якими чоловіками Аріана матиме найміцніший союз? Найбільш міцний союз може бути створений з Олександром, Павлом, Тимофієм, Сергієм, Климентом, Михайлом, Максимом, Гнатом, Давидом та Олексієм. Аріанам не рекомендується пов'язувати себе узами шлюбу з Геннадієм, Денисом, Марком, Артуром та Адріаном.

Відомі особи

Величезна кількість популярних особистостей відома з ім'ям Аріана. У значенні цього імені йдеться про те, що дівчина, так звана, має певні творчі нахили. Можливо, саме тому серед відомих особистостей під такою назвою є актриси, режисери, співачки, музиканти.

Неабиякий внесок у розвиток кінематографу зробила відома французька жінка-режисер Аріана Мнушкіна. Більше того, вона є чудовим драматургом. Відомий у всьому світі Театр “Дю Солей” – це саме її витвір, яким зараз захоплюються мільйони.

Серед співачок відомі такі особи, як Аріана (російська виконавиця, яка здобула три премії “Золотий грамофон”) та Аріана Гранте (співачка, яка озвучує роль у мультфільмі “Клуб Вінкс”).

Ім'я Аріана: походження, характеристика, іменини, доля

В акторській сфері також є чимало Аріан. Найбільш популярні з них – Аріана Лабед (грецька актриса), Аріана Енджінір (канадська кіноактриса).

У сучасній історії також зустрічається аналізоване ім'я. Зокрема, 2007 року у короля Нідерландів з'явилася дочка, яку так назвали.

Ім'я Аріан: значення

Практика показує, що широкому переліку імен традиційна як жіноча, і чоловіча форма. Аріана – не виняток. Останнім часом дуже часто мами стали називати своїх новонароджених хлопчиків чоловічою формою імені – Аріаном. Пропонується розглянути дуже коротко те, що саме воно здатне обіцяти своєму власнику.

Розглядаючи значення імені Аріан, необхідно звернути увагу, що воно має французьке, грецьке та перське походження. Слід зазначити, що сьогодні це чоловіче ім'я широко поширене серед іранців, французів, і навіть греків.

Практика показує, що чоловіки з ім'ям Аріан мають ідеалістичні нахили. Навіть у дорослому віці чоловіки з таким ім'ям мають такі якості, як влюбливість і сильна прихильність. Більше того, вони дуже прискіпливі до оточуючих, завжди намагаються доводити все до своєї досконалості.

Аріан вміє співпереживати, завжди готовий поділитися своїми теплими почуттями – саме цим він і приваблює велику кількість людей і, як наслідок, безліч нових можливостей для досягнення поставленої мети. Аріан – добрий друг, а також прекрасний сім'янин, для якого його жінка та діти завжди на першому місці. Як відзначають люди, перебуваючи поряд з Аріаном, можна по-справжньому насолоджуватися життям.

Ім'я Аріан трактується як “священний” та “відданий”.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua