Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Протягом усього життя людину супроводжує ім'я. Тому його значення відіграє важливу роль. Свого часу давні мудреці помітили взаємозв'язок співзвучності імені та його впливу на долю людини. Пізнавши цю таємницю, можна стати вільним та навчитися пізнавати інших людей. А перш ніж називати дитину, рекомендується ознайомитись із характеристиками, властивими людям з таким ім'ям.

Що означає ім'я Арзу

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Вважається, що Арзу – це символ надійності. У багатьох джерелах зазначено, що ім'я перекладається як “бажання” або “бажання”. Така людина завжди знає, що їй потрібно і має заслужений авторитет навіть у юності. З віком ця особливість набуває чіткої спрямованості, яка безпосередньо залежить від життєвих обставин.

Вибраний рід діяльності, людина з ім'ям Арзу, вивчає досконально і знає про свою роботу все. Колеги, родичі та знайомі можуть бути впевнені, що на нього можна покластися.

Щоправда у деяких випадках збереження такого статусу йдуть усі моральні і фізичні сили. Тому необхідно коригувати деякі риси характеру та більше думати про себе.

Основні характеристики

Вважається, що кожному імені притаманні певні характеристики, які вказують на успіх та успіх. Нижче наведено деякі з них:

 1. Якій національності ім'я Арзу належить? Це азербайджанське ім'я.
 2. Рід – жіночий.
 3. Значення імені – бажання, побажання, мрія.
 4. Щаслива пора року для Арзу – осінь.
 5. Відповідний колір – зелений.
 6. Щасливі дні – п'ятниця та субота.
 7. Нещасливі дні тижня – неділя та вівторок.
 8. Рослина-талісман – коров'як.
 9. Дерево – виноград.
 10. Тотемна тварина – ворон.
 11. Камені-талісмани – діамант, смарагд, кварц, цитрин, алмаз, аквамарин, турмалін, опал.

Риси характеру

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Крім питання про те, якій національності ім'я Арзу належить, часто питається про характер такої людини. Вважається, що носій цього імені відчуває відповідальність за долю своїх близьких. Він може легко вирішувати різні проблеми, іноді делікатного характеру. Але це відбувається лише в тому випадку, якщо Арзу достеменно знає, що їй за це вдячні. В іншому випадку заняття швидко набридає.

Дівчатам з ім'ям Арзу рекомендується розвивати гнучкість мислення і швидку реакцію на зміни. Хороший результат можуть дати заняття спортом, участь у різноманітних заходах, публічні виступи чи спілкування з людьми, які вміють діяти негайно.

Така особистість має високий рівень самоконтролю. Якщо розуміти всі особливості свого характеру, можна навчитися непогано заробляти гроші і правильно користуватися фінансовими інструментами. Зрештою, все це призведе до високого рівня успіху, який навіть і не снився більш імпульсивним людям.

Зовнішній вигляд

Жіноче ім'я Арзу говорить про те, що його володарка непогано розуміється на моді. Особливість полягає в тому, що вона не наголошує на своєму гардеробі, і може не оновлювати його довгий час. Зате оточуючі завжди вважають її зовнішній вигляд ідеальним. Арзу вміє інтуїтивно підбирати відповідні їй речі. За рахунок цього дівчина завжди виглядає красиво, жіночно. Вона вміє підкреслити свої переваги та сховати недоліки.

Сумісність, прояв у коханні

Для дівчат з ім'ям Арзу головне у стосунках – це шлюб. Вони не розпорошуються на недовготривалі романи, вважаючи сенсом життя створення сім'ї. як правило, Арзу серйозні, чесні та надійні. Для цих дівчат неприйнятні невизначеність, недомовленість і хиткість становища.

Вони налаштовані прояв турботи незалежно від обставин. І хоча чуттєві прояви Арзу найчастіше позбавлені зовнішнього блиску, сентиментальності та чогось показного, завжди знайдеться людина, яка це щиро оцінить.

Розшифрування значення імені Арзу за літерами

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Літера “А” – бажання починати та здійснювати, прагнення до духовного та фізичного комфорту.

Літера “Р” означає здатність не звертати увагу на видимість, а вникати в сутність, прагнення діяти, самовпевненість, хоробрість. При цьому така людина може захопитись і піти на невиправданий ризик. У деяких випадках ці особи надмірно догматичні у своїх міркуваннях.

Літера “З” на ім'я Арзу: висока інтуїтивна здатність, повна оборона власного “Я” від зовнішніх проявів, багата уява. У деяких випадках такі люди займають позицію страуса, який при небезпеці ховає голову в пісок.

Літера “У”: розвинена уява та великодушність, філантропство. В Арзу присутнє прагнення піднятися на найвищий духовний рівень.

Астрологія імені

Відповідно до астрологічної науки, було виявлено взаємозв'язок між певними якостями характеру та планетою – управителем імені. Спробуємо розібратися з прикладу Арзу, що це означає практично.

Для дівчат Арзу планетою, що управляє, є Венера, яка наділяє ім'я рядом недоліків і переваг.

До позитивних якостей відносять справедливість, галантність, почуття краси та гармонії, винахідливість.

До негативних проявів відносять егоїзм, відсутність почуття міри.

Планетарне число

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Для імені Арзу планетарним числом є дев'ятка, а керує ним планета Нептун. Дев'ятка – це найзагадковіша цифра. Вона поєднує у собі дві абсолютно протилежні характеристики. Вона дає можливість перетворення та очищення як компенсацію за програш. Але водночас – це символ боротьби.

Дев'ятка ставить перед власником імені завдання подолати всі ілюзії, сумніви та виграти битву за власну душу.

Зодіакальне та сакральне числа

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Для імені Арзу зодіакальним числом є сімка, що відповідає знаку зодіаку Терези. Завдяки цьому такі дівчата мають підвищене почуття справедливості та рівноваги. Вони часто залучаються до ситуації, де потрібно вміння все об'єктивно оцінити і зробити вибір. Терези закликають до дотримання заходів у всьому, спокою, гармонії та миру у відносинах з оточуючими.

Жіноче ім'я Арзу: значення, походження, національність

Сакральним числом для імені є одиниця. Цій цифрі відповідає знак зодіаку Овен. Він втягує у життя активні дії та постійну боротьбу. У кращому разі така людина стане безстрашним лицарем і першопрохідником, у гіршому – призвідником усіляких скандалів із залученням оточуючих. Охарактеризувати ім'я Арзу можна двома словами: його володарі – активні та войовничі люди.

Висновок

Вірити трактування значення імені чи ні – особиста справа кожної людини. З давніх-давен люди шукають містичні знаки у всьому, що їх оточує. І це стосується не лише імені. Багато хто вірить у гороскопи, знаки на долонях чи віщі сни. Найкраще ставитися до таких прогнозів із часткою скептицизму і прислухатися до позитивних характеристик. Вибираючи підсвідомо лише хороше, людина налаштовує себе успіх.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua