Ім'я Герасим: значення, походження

Ім'я Герасим зараз не на самому піку популярності. Дедалі більше батьків асоціюють його з усім відомою книгою Тургенєва. І зовсім дарма. Походження та значення імені Герасим досить непогане. Тому не варто боятися і називати так хлопчиків.

Походження

Ім'я Герасим з грецької означає “поважний”. Саме ім'я походить від давньогрецького імені Герсаїмоса, що в перекладі означає “дар”. Герасим славиться своєю працьовитістю, він завжди досягає бажаної мети. Хоча сам Гера не зізнається, але він обожнює компліменти і коли їм захоплюються і ставлять за приклад. Він не терпить брехні та лицемірства, у людях цінує доброту та щирість.

Ім'я Герасим: значення, походження

Енергетика та карма імені

Багатьох батьків цікавить, що означає ім'я Герасим для хлопчика. А значення має велике. Варто розібратися в ньому з ранніх років. І в тому, які переваги воно надає своєму власнику.

У цьому імені добре поєднуються такі елементи характеру, як твердість, добродушність і разом з ними дотепність. Завдяки цим якостям власнику імені прощається найголовніша негативна риса – зайве самолюбство. З раннього віку Герасим може постояти за себе та дати відсіч своїм кривдникам. Гера росте чутливим юнаком, при цьому він має гарне почуття гумору, що дозволяє згладити всі незручні ситуації і часом складний характер.

З раннього дитинства Гера поступово стає самостійною, розважливою дитиною. Він виконує роботу по дому, з задоволенням допомагає батькам, любить проводити час, працюючи з технікою, обожнює рукоділля.

Але чоловік Герасим дуже скований, усі переживання тримає в собі, не любить скаржитися та розповідати про переживання нікому і навіть рідним людям. Зростає Герасим вразливою і вразливою дитиною, яка не любить, коли її роботу критикують.

Ім'я Герасим: значення, походження

Друзі

З юнацьких років замкнутість Герасима стає приводом для прикрощів і навіть нервових розладів. Гера може здійснювати героїчні вчинки, не сприймає поради оточуючих і слід їм. Сім'я для Герасима завжди буде на першому місці, він обожнює свій будинок і без розуму від дітей. Найчастіше Гера одружується один раз і на все життя.

Друзі у Герасима дуже багато, вони цінують його непідробну щирість, тонке почуття гумору. Якщо хтось із його друзів потрапляє в біду, то Гера без роздумів прийде на допомогу, тому й друзі відповідають йому тим самим, завжди підтримують та допомагають у будь-яких труднощах.

Особливо вдається представнику з таким ім'ям професійна діяльність, він віддає перевагу професіям, пов'язаним з технікою, йому під силу займатися наукою. Він чудовий оратор, може обіймати посади журналіста чи літератора. Справи веде з особливою серйозністю, конкретний у всіх починаннях.

Має відмінне почуття гумору, високий склад розуму. Любить спорт, йому також цікава політика. Усіх життєвих потреб домагається сам, ніколи не чекає на допомогу з боку. Доброзичливий, щедрий, завжди готовий допомогти, не переносить скупість і жадібність. З великою повагою Герасим ставиться до людей старшого віку, він дуже вдячний батькам, яких ніколи не забуває. Має добрі стосунки з батьками дружини та всіх своїх друзів. Знайомі його поважають та цінують.

Гера чудовий господар, любить працювати на дачі, намагається зробити все своїми руками. Будь-яка поломка для чоловіка не проблема, він все може полагодити. Навіть ремонт Герасим вважає за краще робити самостійно, без втручання інших. Єдиний недолік Гера нікого не слухає, все робить так, як вважає правильним.

Робота його так затягує, що він може втратити рахунок часу і ненадовго забути про будинок і сім'ю, обов'язково повинен довести до кінця почате, весь занурюється в роботу і лише доробивши все, може спокійно повернутись до реального життя.

Однак сім'я для Герасима є найголовнішою, без неї він не зміг би досягти таких грандіозних успіхів. Герасим знає, чого хоче, вміє реалізувати себе як особистість. Він не здатний на підлість заради того, щоб зайняти керівне місце, не стане наклепувати і підставляти колег. Та й правду кажучи, він не прагне стати головним, його цілком влаштовує посада, з якою він добре справляється.

Часто Герасим добрий і неконфліктний, з іншими людьми він поводиться впевнено, в житті він врівноважений, але бувають моменти, коли він все ж таки може розлютитися. Коли Гера чимось засмучений, це помітно відразу, у разі гніву його краще не чіпати.

Щодо роботи, то хлопець дуже працелюбний, для нього важливу роль відіграє кар'єра, тому він витрачає багато сил, щоб досягти високого становища. Завзяття Герасиму не позичати, особливо коли він вирішує досягти конкретної мети.

Коли справа доходить до вибору життєвого шляху, він віддає перевагу тому, де доведеться самому наполегливо працювати, але це зовсім не означає, що Гера не працюватиме під чиїмось керівництвом. Спочатку в нього вкладено великий розум, яким він керуватиме, незважаючи на емоції.

Ім'я Герасим: значення, походження

Кар'єра та кохання

Найбільш сприятливі професії, в яких Герасим зможе повністю виявити весь свій потенціал, пов'язані з точними науками та технікою, також з нього вийде відмінний керівник, справедливий та відповідальний.

Що стосується особистого життя, то найімовірніше Герасиму не вистачатиме впевненості в собі, це він і шукатиме у своїй партнерці. Через нерішучість велика ймовірність Гере залишитися одному чи довго бути неодруженим. Вихід із цього становища дуже банальний, тому що Герасиму потрібно просто довіритися долі та вдачі.

Ім'я Герасим: значення, походження

Відносини та сім'я

Герасим надзвичайно привабливий і чарівний чоловік, що, безумовно, притягує до нього велику кількість різних дівчат. Але він зовсім не поспішає з вибором тієї однієї і неповторної, при цьому обдумано та акуратно підбираючи для себе супутницю подальшого життя.

Як правило, трапляється так, що Герасим створює сім'ю безпосередньо з жінкою зі схожою з його спеціальністю, яка далі з легкістю зможе ділити всі його інтереси. І внаслідок цього його сім'я завжди формується надзвичайно міцною та насправді вельми нерозлучною. Безумовно, і дітям пізніше прищеплюються ті самі інтереси, що може допомогти їм зростати в повній гармонії та надзвичайно привітній обстановці в будинку, в якому правлять закоханість та повага.

Що стосується протилежної статі, то жінці потрібно виявити розум і фантазію, щоб зацікавити Геру. Також дівчині потрібно бути наполегливішим, оскільки Герасим буває сором'язливим. Дівчина, яка допоможе Гері розкритися і завоює його довіру, стане гарною подругою та незабаром дружиною.

Ім'я Герасим: значення, походження

Секрети спілкування

Найчастіше, коли Гера у роботі, і він у звичайному спілкуванні – це двоє різних людей. За роботою він працьовитий, наполегливий, дуже активний, то в простому спілкуванні він трохи замкнутий, відсторонений, потайливий у своїх почуттях та емоціях. Також при зверненні не варто забувати про надмірну чутливість і самолюбство Герасима, оскільки зачепити їх досить легко.

Ім'я Герасим: значення, походження

Астрологічна характеристика

Знак зодіаку – Козеріг.

Планета: Сатурн.

Колір імені: сталевий та чорний.

Найсприятливіші кольори: коричневий.

Камінь-талісман: яшма та сард.

Ім'я Герасим: значення, походження

День ангела

Іменини святкуються кілька разів на рік:

  • 14 (1) травня – Герасим Болдинський преподобний.
  • 6, 11 лютого (24, 29 січня) – Герасим Великопермський єпископ, священномученик.
  • 17 (4) березня – Герасим Вологодський преподобний.

Хрестять дитину таким самим ім'ям.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua