Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

Власник імені Закір – чоловік спокійний та розважливий. Цій натурі дуже складно звикати до зміни місць і звичного оточення, через що він може справити враження пасивної людини. Збоку здається, ніби це дуже сором'язлива особа, проте йому просто складно почати спілкуватися з новими людьми.

Значення та походження

Походження імені Закір йде далеко в минуле. Воно має арабське коріння і в перекладі означає «хвалити Бога». Широко поширене в мусульманських країнах, у Європі ж популярніший його аналог – Захар або Захар.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

Характеристика імені

Незважаючи на зовнішній спокій, який людьми помилково сприймають як сором'язливість, юнак з ім'ям Закір є володарем величезної внутрішньої сили. Це працелюбна людина, яка вміє ставити перед собою завдання і досягати результату.

Вже у ранньому віці хлопчик із таким ім'ям виявляє самостійність. Будучи дитиною товариським і веселим, він все ж таки більш обов'язковий і стриманіше своїх однолітків. У дитинстві Закір із задоволенням бере участь у різноманітних заходах. Він любить виступати в ролі активіста та організатора, який детально продумує весь сценарій.

Складнощі у спілкуванні у дорослого власника цього імені виникають через те, що він любить говорити, але зовсім не вміє слухати співрозмовника. Будучи натурою захопленою, що прагне кар'єрного зростання, Закір схильний забувати про близьких людей і не помічати їхніх бажань.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

І хоча люди поважають власника імені, бачачи в ньому впевненого у своїх силах чоловіка, вони найчастіше не помічають, що глибоко всередині це дуже чуттєва та романтична натура. Кількість друзів у Закір прагне до нуля, оскільки часу на дружбу у нього зазвичай не знаходиться.

Характер залежно від пори року

Деякі особливості характеру людини залежать від пори року, на яку припадає день народження. Значення імені Закір для чоловіка, народженого взимку, визначає його труднощі у визнанні своїх помилок. Це дуже впертий і егоїстичний юнак, який звикли оцінювати будь-яку ситуацію лише зі свого погляду. За своєю натурою він товариський, але спільну мову з людьми знаходить насилу через звичку перебивати співрозмовника.

Для «весняного» Закір характерна нерішучість у діях. Між ним і оточуючими людьми завжди відчувається психологічний бар'єр, який Закір побудував із власної волі. Це заважає йому розкритися. Однак чоловікові подобається допомагати, він намагається якнайчастіше брати участь у різних заходах. Це добра і сором'язлива натура.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

«Літнього» Закір значення імені наділило надмірним хвастощом. Але при цьому він – свідома людина, яка не боїться відповідальності. Чоловік, народжений влітку, чудово знає, чого хоче, вміло досягає поставленої мети. Будучи трудоголік, користується повагою у колег і добре справляється з роллю керівника.

«Осінній» Закір – особистість настирлива та цілеспрямована. У гонитві за професійними досягненнями схильний надто захоплюватися процесом. В результаті від цього часто страждає його родина, на яку чоловік забуває приділяти належну увагу.

Любовні стосунки

У відносинах чоловік з таким ім'ям сприймає свою обраницю цілісно з усіма її перевагами та недоліками. Закір вміє красиво доглядати за жінкою серця, а тому він легко знайде до неї підхід. З таким галантним кавалером будь-яка дівчина починає почуватися коханою та бажаною, завдяки чому буквально розквітає на очах.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

За своєю натурою Закір не є любителем швидкоплинних захоплень. Але від справді цікавої пригоди, про яку ніхто не дізнається, чи відмовиться. Не любить розмовляти на відверті теми навіть із близькими друзями.

Шлюб та сім'я

Доля імені Закір така, що одружується він у досить пізньому віці. Відбувається це через впевненість чоловіка в тому, що створювати сім'ю можна лише заможним людям, які впевнено стоять на ногах. Вибираючи собі дружину, віддає перевагу особистості серйозної, що має хобі та власну думку. Адже у жінці він насамперед цінує її внутрішній світ, а не зовнішню привабливість.

У шлюбі намагається стати справжнім главою сімейства. Закір вважає, що він має виконувати роль добувача, а побутовими питаннями займатиметься дружина. Саме з цієї причини він шукає врівноважену жінку, здатну впоратися зі щоденними турботами.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

Значення імені Закір робить свого власника досить поганим помічником у домашніх справах, що чоловік щиро намагається компенсувати у матеріальному еквіваленті. При цьому з дітьми він намагається бути ніжним і уважним, хоча часу з ними проводить мало. Закір воліє приділити нащадкам один вихідний, прогулюючись з ними парком і обдаровуючи подарунками.

Кар'єра

Ще під час навчання у цього юнака відбувається становлення інтересів, що з часом і визначає його майбутню професію. Тому вже в школі молода людина має уявлення про сферу, в якій бажає продовжити навчання та кар'єрне зростання.

Значення імені Закір наділяє свого носія такими якостями, як надійність, справедливість та відповідальність. Така особистісна характеристика дозволяє проявити себе у професії пожежного чи поліцейського.

У цього чоловіка спостерігається схильність до комерційної діяльності та заходів, що вимагають уміння завойовувати довіру людей. Закір розуміє, що не може розчарувати тих, хто довірився, тому вважає за краще бути чесним з ними. Досягти певного успіху йому вдасться у викладацькій та політичній діяльності. А вроджена працьовитість та аналітичний склад розуму вказують на перспективи у бізнесі та банківській справі.

Закир: значення імені, походження, характер, доля. Відомі люди з ім'ям Закір

Закір також здатний стати талановитим лікарем, якого обожнюватимуть пацієнти. Примітно, що чоловік вибирає дуже складні медичні напрямки, наприклад, хірургію та травматологію.

Відомі люди з ім'ям Закір

Серед носіїв цього імені багато політичних діячів та творчих особистостей:

  1. Закір Хусейн (1897-1969гг.) – державний діяч Індії та перший мусульманин, який став на чолі незалежної Індії.
  2. Закір Найк (1965 р.) – президент ІІФ, індійський мусульманський проповідник. Закінчив Мумбайський університет. Має диплом лікаря-хірурга. У 2015 році Закір Найк був удостоєний престижної нагороди «за службу на благо ісламу».
  3. Закір Рамєєв (1859-1921 рр.) – відомий меценат, класик татарської літератури. Був членом Держ. Думи першого скликання.
  4. Закір Мухамеджанов (1921-2012 рр.) – радянський та узбецький актор театру та кіно. Мав звання народного артиста СРСР.
  5. Закір Даудов (1980-1999 рр.) – військовослужбовець, удостоєний звання Герой України.
  6. Закір Шакіров (1881-1970 рр.) – башкирський та татарський педагог, лінгвіст. Був автором багатьох підручників та програм з башкирської мови.

Таким чином, Закір – гарне ім'я для хлопчика, але вибір за вами!

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua