Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Ім'я Валерія багатьом відоме за фільмом «Аварія — дочка мента». Головна героїня хотіла здаватися дорослою та самостійною. Вона була зовсім неслухняним підлітком, мати та діда — ветерана війни в гріш не ставила.

Чим усе це закінчилося складно забути. Творці фільму непогано впоралися із завданням: відобразити характер підлітка.

Яке значення імені Валерія для дівчинки? Виросте вона така ж, як її тезка зі знаменитого фільму, чи стане зовсім іншою людиною? Давайте поговоримо про це у статті.

Походження та значення імені

Традиційно починаємо нашу розмову з того, що з'ясуємо: звідки надійшло ім'я. Що означає ім'я Валерія для дівчинки?

Воно латинське. Походить від слова valeo. Перекладається як «міцна, сильна, шляхетна».

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Зменшувальні форми

Із розшифровкою імені Валерія та його походженням розібралися. Тепер з'ясуємо, які скорочені та зменшувально-пестливі його версії існують.

В Україні, особливо в містах, дуже добре прижилася Лера, Лерочка, Леруська, Леруся, Лерік, Валя, Валенька, Валюша, Валечка, Лерія, Лері, Валері.

До чого тут Валя, якщо це скорочена форма від Валентини? Не тільки. Як ми бачимо, Валерію не гидують скорочувати до Валі. Тому не варто дивуватися, якщо з'ясується, що знайома Валя за паспортом Валерія.

Дитинство дівчинки на ім'я Валерія

У значенні імені дівчинки криється незвичайна активність. Ця дитина, щойно з'явившись на світ, задає певний життєвий ритм сім'ї. Лера примхлива, постійно пхикає. Робить це по суті чи просто так. Їй хочеться, щоби взяли на ручки? Треба підняти крик на весь будинок, і кричати доти, доки бажання малюка не буде виконано.

Ця дівчинка – йогоза. Чим доросліше Лера, тим рухливіше вона стає. Посидючість? Ні, не чули. Лірочка – це злиток енергії.

У дитячих колективах вона заводила. І робить це не спеціально, бо до лідерства Лера не прагне. Просто вона сама по собі така: енергійна, жива, приваблива та весела. Діти заряджаються її оптимізмом, а вихователі чи вчителі не знають, як зупинити команду підростаючого покоління, що розбушувалася.

Як же вчиться Лера? Насилу. Не любить ця дитина вчитися. Хтось скаже, що дівчинка лінива, і обдурить сам себе. Справа в тому, що зосередитись Валерії вкрай непросто. Приблизно сидіти за партою, слухаючи матеріал, який підносить педагог — катування для дівчинки. Згодом вона пристосується висиджувати належний годинник. Але у молодших класах батькам доведеться з Лерою дуже важко.

У колективі її люблять та тягнуться. Але вчителі ставляться до дитини дуже добре. Це пов'язано з тим, що Валерія заперечує дисципліну та інших підбиває до цього.

Юність

Яке значення імені Валерія, характеристика імені та доля його носительки? Власниця імені дорослішає і стає дисциплінованішою. Але посидючість та непостійність — це вічні супутники дівчини. Навчатися вона не хоче і в молодому віці. Точніше, вона вчиться вибірково. Якщо дисципліна Валерії подобається, вона здатна наголосити на ній. Якщо ж ні, то вперту дівчину не змусити взятися за підручники.

Щодо оцінок, до них Лері особливої справи немає. Захоплює дівчину вулиця, а не власна успішність. Лерочка – душа компанії. Вона симпатична, вміє розкуто поводитися. Молоді люди тягнуться до Валерії, а та закохується в них із завидною регулярністю.

Рано починає користуватися косметикою, причому вміло підкреслює свої переваги та маскує недоліки. Вміє красиво одягнутися. Валерія жіночна, у неї розвинене почуття смаку.

Юна володарка імені, при всій своїй розкутості та товариськість, чуйна особа. Вона дуже добра, завжди прийде на допомогу. Але дружити із нею складно. Лера самолюбна і здатна дмухати через дрібниці. Щойно вона сміялася, і раптом настрій різко змінився. Тепер Валерія сидить у кутку, надувши губи, і сердиться на весь навколишній світ.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Доросле життя

Що приховано в тобі, Валеріє, характеристика імені та значення його що подарують тобі? Емоційну нестійкість, химерність і рухливість. Ці якості Лера пронесе все своє життя. Подорослішавши, вона навчиться керувати ними. Жінка досить розумна, щоб розуміти, що з таким характером їй буде дуже складно йти дорогою життя. І вона намагається замаскувати свою химерність і непосидючість. Це маскування виливається у постійні подорожі. Не отримуючи ніякого розвантаження там, де протікає життя жінки, вона рветься зміну обстановки.

Все своє життя Лера оточена людьми. І дорослі роки не є винятком. Постійні дзвінки родичів, подруг та знайомих, приходи у гості, все це до смаку жінці. Але не її сім'ї. І коли Лера помічає це, блискавично відсторонюється від кола знайомих.

Ця жінка легка на підйом, але для своєї сім'ї може ув'язнити себе в чотирьох стінах, що негативно позначиться на її здоров'ї. Адже їй нема куди виплеснути кипучу енергію, немає можливості для розрядки. І Лєра стає дратівливою, зривається на близьких. Якщо чоловік зрозуміє, через що змінилася поведінка дружини, він зможе допомогти їй. Якщо ж ні — розлучення неминуче.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Кар'єра

Яке значення імені Валерія, характер та доля жінки, нареченої так? Що чекає її на кар'єрній ниві?

Варто почати з того, що гроші Лера вміє заробляти. Вона непередбачувана, але ця якість не заважає жінці на роботі. Крім того, із Валерії може вийти чудовий керівник.

Ця жінка при всій своїй химерності та примхливості відрізняється вмінням мислити логічно. І тяжіє вона до цифр. Тому серед носительок цього імені можна зустріти економістів, бухгалтерів, фінансистів, менеджерів із продажу, продавців-касирів.

Здоров'я

У значенні імені Валерія, характері його носії закладено нестійкість. Насамперед, це стосується нервової системи жінки. Для Лери не чужі нервові зриви. Вона легко впадає в депресію, може стати замкнутою, меланхолійною, або надто злобною та дратівливою.

На жаль, Валерії мають схильність до алкогольних напоїв. Можуть скуштувати і наркотики.

У Лери слабкий шлунок. Гастрит, гастродуоденіт та виразка не виключені. Страждає на плоскостопість, проблеми з сечовим міхуром. Схильна до хвороб горла.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Відносини з чоловіками

У характеристиці імені Валерія відбивається незалежність. Ця жінка не любить тиску. Якщо чоловік спробує керувати нею, вибух із боку Лерочки гарантовано.

В юності дуже влюблива. Закохується швидко і пристрасно, також миттєво і охолоне до обранця. Змінює молодих людей із завидною регулярністю. Моральні принципи у Валерії ослаблені, для неї інтимні стосунки з численними коханими — гаразд.

Дорослий переглядає свої погляди на чоловіків. Лера дуже любить дітей, прагне шлюбу та створення сім'ї. Її обранець має бути морально сильною людиною. Життя з Валерією нелегке.

Сімейне життя

Які характеристики імені Валерія? Чи зможе вона успішно вийти заміж? Чи зможе, але чи збереже свій шлюб — велике питання.

Чому так? Адже Лєра — господарська людина. Вона вміє готувати, побут не напружує Валерію. Вдома чистенько, на столі завжди нове блюдо, сорочки у чоловіка згладжені та випрані. Такі жінки вважаються ідеальними господарками.

Це все так, але ревнощі Лери доходять до абсурду. Варто чоловікові кинути швидкоплинний погляд на іншу жінку — розстріл. Починаються з'ясування стосунків, допити з боку Лери. Це принизливо для її чоловіка, який ніколи не подумає про зраду. Ось тому і тріщить шлюб зі швів, хоча все так добре починалося.

Зуміє Валерія погасити у собі ревнощі, і тоді шлюб збережеться. Не зуміє зруйнувати власну родину.

Що стосується дітей, то потомством жінка стає досить пізно, переступивши тридцятирічний рубіж. Свою дитину дуже любить. З рук не спускає змалку. І за підростаючим поколінням стежить в обидва очі.

Дитина росте, а мати не може з цим упокоритися. Через війну виникає конфлікт. І добре, якщо Валерія зуміє подолати цю кризу. Криза того, що її малюк виріс, йому вже потрібна дружина, а не нянька. В іншому випадку жінка ризикує залишитися одна: чоловік піде, дитина при першій нагоді залишить маму з її безмежним контролем над ним.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Позитивні риси характеру

Яке значення імені Валерія для дівчинки ми з'ясували. Що доброго несе воно своїй володарці:

  1. Співчуття. Лєра відноситься до тих людей, які щиро співпереживають своїм ближнім. І прагнуть допомогти їм. У подруги захворіла дитина? Валерія готова купити та привезти ліки. Що робить. Літня родичка скаржиться на те, що не може прибратися у квартирі? Лера поспішає на допомогу, до блиску драючи житло жінки. Сусідка скаржиться на постійні скандали із чоловіком? Лера дасть добру пораду, напоїть бідолаху чаєм, втішить.
  2. Відданість. Кращого друга, ніж Лера, не знайти. Друзі завжди отримають підтримку, допомогу та втіху. Свою сім'ю любить до безумства, віддана їм. Своїми інтересами здатна пожертвувати заради ближніх.
  3. Працьовитість. Лера, за всієї своєї химерності, вміє працювати. Вона не боїться роботи, стає тямущим фахівцем. І керівництво цінує свою підлеглу за її розум. Тільки не завжди здатна Лера виконати завдання вчасно. Бракує посидючості. Через що й відбуваються розбіжності із начальством.
  4. Почуття смаку. Жінка має індивідуальний стиль. Вона не женеться за модою, але одягається завжди добре. Навіть за скромних коштів Валерія вміє піднести себе і виглядати чудово.
  5. Гарна господиня. Навіть ідеальна, можна сміливо сказати. Подружки просять у неї рецепт тієї чи іншої страви, радяться у влаштуванні побуту. Сусідки ахкають, дивлячись на стерильну чистоту у будинку. Чоловік пишається тим, що його дружина встигає все.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Негативні риси

У значенні імені Валерія для дівчинки криється підвищена емоційність. Це істотний недолік, але неголовний:

  1. Непосидючість — ось ворог Лери. Ця якість заважає їй у житті, Валерія сама не рада, що така. І нічого не може з цим вдіяти. Їй не вистачає терпіння, щоб довести справу до кінця. Лері важко зосередитися на чомусь одному. Рутина у побуті вводить жінку у стан ступору. На роботі вона спокійно займається рутинними справами, але в житті це напружує.
  2. Ревнивість. Лера боїться втратити чоловіка. І погляд у бік іншої жінки одразу ж народжує паніку. У Валерії з'являється безліч страхів, через що відбувається з'ясування стосунків.
  3. Прагнення підвищеного контролю. Від цього страждають діти Валерії, особливо дорослі.
  4. Вміння «накручувати себе». Через емоційність, Лера здатна придумати собі ситуацію, повірити в неї і боятися її результату. Вона не вміє вирішувати проблеми в міру їхнього надходження. Валерія часто творить їх самостійно.
  5. Проблеми зі сприйняттям дійсності. Лера може жити у своїх «мультиках». Іншими словами, в ілюзії. Вона не має точного розуміння себе, свого світовідчуття. Валерії властиво ховатися від суворої дійсності в рожевих мріях і представляти все не так, як є насправді.

Валерія: значення імені для дівчинки, походження та вплив на долю

Висновок

Ми поговорили про те, що приховує ім'я Валерія. Яке значення імені для дівчинки Валерії, чого чекати від його носійки.

В принципі, Лера – добра людина. Є в ній якась простота та теплота. Але уразливість Валерії, її ревнивість та невміння об'єктивно дивитися на життя, робить існування поряд з нею вкрай складним.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua