Анна: значення імені, характер та доля

Ганна – жіночне та красиве ім'я, історія якого почалася понад тисячу років тому. Протягом багатьох століть воно не втрачає популярності. Значення імені Ганна зацікавить не лише його власниць, а й батьків, які хочуть надати його своїй дочці. Що ж можна розповісти про це?

Яке походження та значення імені Ганна

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке ж походження та значення імені Анна? Дослідники практично одностайні в тому, що воно має давньоєврейське коріння. Відбулося воно від імені Ханна, нашою мовою перекладається як «благодать», «милість», «храбрость». Популярне й інше значення – «милість божа».

Анна: значення імені, характер та доля

Отже, таємниця походження імені Анна розкривається вище. Коли воно з'явилося на Русі? Вченим вдалося встановити, що сталося це ще у далекому 10 столітті. Його поява була з поширенням християнства нашій країні. Спочатку ім'я Анна стало вважатися аристократичним, народ воно прийшло значно пізніше.

Яка ще інформація становить інтерес? Що можна розповісти про походження імені Анна, його історію? На початку минулого століття воно раптом втратило популярність. Це з тим, що його вважали занадто простим. Однак у 50-х минулого століття батьки знову почали активно називати так дочок. У наші дні ім'я має велику популярність.

В дитинстві

Батьків, які думають так назвати дочку, неодмінно зацікавить значення імені Ганна для дитини. Малятко, яке так звати, дивує маму та тата своїм спокоєм. Її практично неможливо засмутити і вивести з себе, вона вкрай рідко вередує. Також варто згадати, що Анюта дуже мало плаче.

Анна: значення імені, характер та доля

Дівчинка росте працьовитою та відповідальною, з раннього віку прагне допомагати оточуючим. У її кімнаті вкрай нелегко побачити безлад, вона завжди вчасно прибирає свої іграшки.

Твердий характер Анни дається взнаки рано. Вже в дитинстві вона дозволяє собі наказний тон та «владну» побудову фраз, спілкуючись із оточуючими. Дівчинка відчуває свою перевагу над іншими та не приховує це. Анюта має загострене почуття справедливості, не схильна до компромісу. Усе це нерідко спричиняє конфлікт.

Підліток

Яке значення імені Анна для дівчини, яка навчається у старших класах? Який вплив воно надає її поведінка. Підліток сприймає критику вкрай болісно, може почати уникати людей, які свідчать про її недоліки. У цьому віці вона порівнює себе з героями побачених фільмів, прочитаних книг. Анна багато фантазує.

Ганна має живий і гнучкий розум, тягнеться до знань. Із навчанням у неї проблем практично не виникає. Однак у підлітковому віці можливі конфлікти з учителями. До компромісу дівчина не схильна, воліє до останнього відстоювати свою думку.

У колективі однолітків Анюта з найбільшою ймовірністю візьме він роль лідера. Інші підлітки поважають її за силу характеру, готовність стояти на своєму, вставати на захист слабких та скривджених. Дівчина допомагає не лише людям, а й тваринам. Вона готова підібрати та принести до будинку всіх бездомних собак та кішок, через що можливі конфлікти з батьками.

Жінка

Якою стає володарка імені Анна, походження та значення якої розглядаються у статті, у дорослому віці? Ця жінка завжди ніби оповита якоюсь таємницею. Вона має дар передбачення, розвиненою інтуїцією. Спілкуватися з Ганною нелегко. Чарувати оточуючих володарка імені вміє, проте через свою гордість і почуття переваги рідко користується цим даром. Ганна наділена сильною волею, має твердий характер. Конфліктів ця жінка не боїться, часто починає сварку першу. Довіряти вона здатна лише собі, слова оточуючих завжди ставить під сумнів.

Анна: значення імені, характер та доля

З віком характер Анни псується. Від близьких людей вона починає чекати не лише на повагу, а й на поклоніння. Власниця імені нерідко дратує оточуючих своєю педантичністю, надмірною акуратністю. Ганна, як і в юності, готова захищати слабих, скривджених. Часто вона навіть жертвує задля цього власними інтересами.

Нервових зривів у жінки з аристократичним ім'ям майже буває. Вона контролює свої емоції, своєчасно знаходить їм безпечний вихід.

Позитивні риси характеру

Як було зазначено вище, значення імені Анна – «благодать», «милість». Звичайно ж, його володарка має безліч позитивних якостей.

 • Вірність. Ганна віддана людям, яких вона любить. Ніщо не змусить цю жінку зрадити своїх родичів, друзів. Обранець її може не сумніватися в тому, що вона йому не змінюватиме. Такого ж відношення Ганна чекає і від інших людей. Вона не здатна на зраду, не пробачити її та іншим.
 • Жалісливість. Ганна – жінка, головною місією якої є порятунок скривджених, знедолених. Вона навіть готова принести в жертву власні інтереси, якщо це дозволить їй допомогти такій людині. Звичайно ж, володарка імені не чекає плати за це.
 • Дбайливість. Ганна дбає не лише про людей із важкою долею. Також вона прагне допомогти родичам, друзям. Однак жінка часто надто нав'язує свою турботу, тому її дії викликають роздратування. Ганні необхідно навчитися поважати чужі кордони.
 • Милосердя. Навіть у поганих людях Ганна схильна шукати добрі риси. Навіть запеклого негідника ця жінка спробує наставити на шлях істини, перевиховати. Найчастіше з цього нічого не виходить, проте вона не відмовляється від своєї місії.

Негативні риси характеру

Що ще приховує Анна? Звичайно ж, у цієї жінки є не лише переваги, а й недоліки.

 • Гординя. У чужих порадах володарка імені не потребує, що не дає собі приховувати. Ганна вислухає чужу думку, проте під час ухвалення рішення все одно керуватиметься лише власними бажаннями. Часто така позиція стає причиною конфліктів із оточуючими. Однак не можна не відзначити і те, що Ганна не піддається чужому впливу. Це швидше можна назвати її сильною стороною, ніж слабкістю.
 • Примхливість. У дитинстві Анюта практично не вередує, це приходить до неї пізніше. Якщо ця жінка чогось хоче, вона докладе всіх зусиль для того, щоб отримати це.
 • Вибагливість. Власниця імені висуває високі вимоги до оточуючих. Не всі люди можуть і готові відповідати їм. Заради справедливості треба відзначити, що й собі Ганна недоліки не прощає, завжди намагається позбавлятися їх.
 • Мстивість. Ганна – не та жінка, яка готова легко пробачити образу. Особливо якщо образу завдано не особисто їй, а комусь із людей, яких вона опікується. Власниця імені неодмінно помститься, як би багато часу та сил для цього не знадобилося.

Доля

Значення жіночого імені Ганна дозволяє дізнатися і про те, яка доля чекає на його власницю. У цілому нині вона наділена всіма якостями, які необхідні досягнення успіху. Ця жінка здатна зробити блискучу кар'єру, створити щасливу родину.

Анна: значення імені, характер та доля

Ганні в жодному разі не можна дозволяти своїй жалості собою керувати. Ця якість може змусити її пов'язати долю з невідповідним чоловіком. Якщо володарці імені здається, що якийсь хлопець потребує порятунку, вона може взяти його під своє крило. Наслідки такого рішення можуть виявитися вкрай неприємними.

«Милосердя» – одне із значень імені Анюта (повне – Анна). Ця жінка готова принести себе в жертву заради порятунку тих, хто цього потребує. Чи варто дивуватися з того, що вона часто опиняється в ситуаціях, які небезпечні для здоров'я та життя. Ганна, наприклад, може вирушити в гарячу точку як волонтер, влаштуватися працювати в хоспіс.

Здоров'я

«Сила» – одне із варіантів відповіді питанням у тому, що означає ім'я Ганна. Що ж можна розповісти про здоров'я його власниці? У дитинстві дівчинка хворіє дуже рідко. Батькам варто остерігатися лише проблем із зором, які можуть виникнути у дитини через любов до читання.

У дорослому віці Анна має стежити за своїм здоров'ям. Особливу увагу їй слід приділяти кістково-м'язову систему. Жінці слід приймати препарати зміцнення кісткового скелета. Також їй варто відмовитися від екстремальних та силових видів спорту, щоб знизити ймовірність отримання травм.

Також на увагу заслуговує ШКТ. Цілком можливо, що Анна зіткнеться з порушенням обміну речовин, має дуже чутливий шлунок. Власниця імені має багато уваги приділяти правильному харчуванню, виключити зі свого раціону шкідливі продукти.

Вибір професії

Що ще можна розповісти про жінку на ім'я Ганна? Значення імені впливає і те, яку професію вибирає його володарка. Вище згадувалося у тому, що ця жінка готова принести себе на поталу в ім'я порятунку оточуючих. З Анни може вийти чудовий лікар, також вона може стати медсестрою, співробітницею реабілітаційного центру.

Анна: значення імені, характер та доля

Звичайно, це ще далеко не всі можливі варіанти. З володарки імені може вийти чудовий педагог чи вихователь. Вона легко знайде спільну мову з дітьми та підлітками. Також Ганна може приміряти він роль соціального працівника.

Ця жінка має гнучкий і рухливий розум. У школі Ганні однаково легко даються точні та гуманітарні науки. Вона може як зайнятися творчою діяльністю, так і зробити кар'єру як інженер, економіст, програміст. Однак найбільш Ганні все ж таки підходить робота, пов'язана зі спілкуванням з людьми.

Власниця імені любить командувати оточуючими. Ще в дитинстві вона звикає брати на себе роль лідера своєї компанії. Анна може досягти успіху і в ролі бізнес-леді.

Ставлення до грошей

Як ставиться до грошей жінка на ім'я Ганна? Значення імені дозволяє дізнатися про це. Його володарка не входить до людей, які присвячують все життя гонці за матеріальними благами. Гроші не відіграють такої важливої ролі для неї.

Проте не можна сказати, що Ганна до них цілком байдужа. Ця жінка не довго житиме в скрутних обставинах, обов'язково спробує поліпшити своє матеріальне становище. Гроші володарка імені заробляє досить легко.

Секс

Яке значення імені Аня для жінки, якщо говорити про стосунки його власниці з протилежною статтю? Вона – жінка пристрасна і темпераментна, але спокушати її марно. Якщо чоловік одразу їй не сподобався, всі його спроби привернути її увагу будуть марними. Якщо ж хлопець Ганні подобається, вона готова кинутися у вир із головою.

Від близькості ця жінка намагається отримати максимум задоволення. Їй підходить партнер, який не стримуватиме або обмежуватиме її. Важливу роль нею відіграє не тільки власна насолода. Власниця імені стежить за тим, щоби задоволення отримав і її обранець. Не можна сказати, що Ганні потрібно багато сексу, швидше вона наполягатиме на його якості. Не можна не згадати і про те, що ця жінка витрачає дуже багато грошей на гарну спідню білизну.

Кохання, сім'я

Що означає ім'я Аня, якщо говорити про те, як ставиться його володарка до сім'ї? Ця жінка має велику популярність у протилежної статі, рано виходить заміж. Цілком можливо, що її перший шлюб завершиться розлученням. У Ганни більше шансів здобути щастя з другим чоловіком.

Анна: значення імені, характер та доля

Що змушує володарку імені прийняти пропозицію руки та серця? Дивно, але це може бути не кохання, а жалість. Якщо на горизонті з'явиться хлопець, який веде порочне життя, воно може захотіти врятувати його. Звичайно ж, нічого доброго з такого союзу не вийде. Однак це зовсім не означає, що Анна витягне урок з допущеної помилки. Є велика ймовірність, що вона знову повторить її.

Ганна – жінка, з якої може вийти чудова дружина і мати. Її енергії вистачає на все. Вона веде домашнє господарство, піклується про дітей та заробляє гроші. Щастя Ганна зможе знайти у шлюбі з чоловіком, який готовий поступитися лідерством їй. Ця жінка любить командувати оточуючими, і ніщо не змусить її змінитись.

Своїх дітей Ганна дуже любить. Іноді вона надто балує їх.

Пори року

У статті докладно розповідається, що означає ім'я Ганна. Слід враховувати, що значення змінюється залежно від цього, коли народилася його власниця.

 • Жінка, яка з'явилася на світ узимку, з перших років життя прагне лідерства. Вона нікому не готова поступитися цією роллю, боротиметься за неї до останнього. “Зимова” Ганна може виявляти зайву твердість, навіть черствість. Найбільше обурення цієї жінки викликає обман. Образу вона може пробачити, але навряд чи колись забуде про неї. Той, хто одного разу обдурить її, навряд чи колись користуватиметься її довірою.
 • Ганна, народжена навесні, відрізняється мрійливістю, романтичною. Це не означає, що вона тільки й займається тим, що витає у хмарах. Ця жінка вміє ставити перед собою конкретні цілі та досягати їх. Вона практично завжди досягає того, чого хоче. З віком «весняна» Ганна лише гарнішає. Вона знає ціну, легко маніпулює чоловіками.
 • Що можна розповісти про «літню» Ганну? Значення імені й у разі не є таємницею. Ця жінка відрізняється м'якістю, їй простіше поступитися, ніж наполягти на своєму. Їй нелегко сходитися з оточуючими, вона може здатися замкненою та відстороненою.
 • Анна, що з'явилася світ восени, також уникає конфліктів. Ця жінка відрізняється педантичністю та зібраністю, вміє тримати свої емоції під контролем. Велику роль для неї відіграє правда. “Осіння” Ганна легко відрізняє істину від брехні. Тим, хто її обманює, вона ніколи більше не довірятиме. До оточуючих ця жінка ставиться з побоюванням. Наблизитися до неї вдається лише обраним людям, з рештою вона холодна і строга.

Захоплення, хобі

Розповідаючи про те, що означає ім'я Аня, не можна залишити поза увагою хобі його володарки. Ця жінка – творча натура, що може відбиватися і її захопленнях. Вона любить проводити час, створюючи щось чудове. Анна може захоплюватись живописом, рукоділлям, моделюванням одягу. Також інтерес для неї може бути співом, хореографією.

Анна: значення імені, характер та доля

Читати Анна любить з дитинства, що може негативно впливати на її зір. Вона може не лише проводити час за книгами, а й займатися вигадуванням. З-під пера володарки імені виходять хвацько закручені історії.

Корисна інформація

Планета-покровитель – Сонце.

Тотемна тварина – Заєць.

Знак зодіаку Діва.

Сприятливий колір – Червоний.

Рослина-талісман – Астра.

Дерево-талісман – Горобина.

Камінь – Рубін.

Знаки зодіаку

У статті розкривається походження імені Аня (повне ім'я Ганна) та його значення. Яка ж інформація стане в нагоді його власницям і батькам, які планують так назвати дочку? Цікаво й те, як впливають на цю жінку різні знаки Зодіаку.

 • Анна Овен. Безвідповідальність, імпульсивність, незібраність – якості, якими володіє ця жінка. У Анни, народженої під цим знаком, завжди багато проблем у професійній та особистій сферах. Насамперед у цьому варто звинувачувати необдумані вчинки, які жінка дозволяє собі. Анна-Овен також відрізняється закоханістю, їй легко зважитися на подружню зраду.
 • Анна-Телець. Врівноваженість, терпіння – якості, властиві їй. Ця жінка не схильна до авантюр, її нелегко підбити на легковажні вчинки. Чоловік зберігатиме вірність навіть тоді, коли її почуття до нього охолонуть. Анна-Телець практично не помиляється, на неї можна покластися.
 • Анна-Близнюки. Ця жінка нетерпляча, рвучка. Їй категорично протипоказано монотонну роботу. Вона любить все нове, тому часто змінює роботу, місце проживання, друзів та навіть чоловіків. Анна-Близнюки не уявляє собі життя без нових знайомств, подорожей. Труднощі, пов'язані зі змінами, не лякають її.
 • Анна-Рак. Вольова натура – так можна описати її коротко. Цю жінку важко позбавити душевної рівноваги, вибити з колії. Навколишні ставляться до неї з великою повагою. З неї виходить ідеальна хранителька вогнища, вона вірна та дбайлива дружина та мати. На жаль, ця жінка має всі шанси пов'язати своє життя з чоловіком, який її не вартий.
 • Анна-Лев. Владна, пристрасна, егоїстична – така дама. Вона не сумнівається, що світ крутиться навколо неї. Непідкорення обурює її. Анна-Лев ласка на лестощі, чим оточуючі можуть користуватися у власних цілях.
 • Анна-Дєва. Розумна, розважлива, стримана – то її можна коротко описати. Ніщо не змусить цю даму вийти з себе. Анна-Дєва намагається все тримати під своїм контролем. Вона докладає всіх зусиль для того, щоб знайти собі такого ж розумного та стриманого чоловіка.
 • Анна-Терези. Стриманість, акуратність – якості, які їй властиві. Ця жінка легко йде на компроміс, уникає конфліктів. Надмірна романтичність може завдати їй багато неприємностей.
 • Анна-Скорпіон. Зарозуміла, заздрісна, потайлива – така дама. Вона любить говорити про свої здобутки, принижувати успіхи інших.
 • Анна-Стрілець. Ця жінка запальна, азартна, схильна до поспішних рішень. Ніщо не змусить її визнати свою неправоту або зануритися. У вир любовних пристрастей вона вважає за краще пірнати з головою.
 • Анна-Козеріг. Тиха, недовірлива, небагатослівна – так її можна описати. Роботу виконує акуратно, має розвинене почуття відповідальності.
 • Анна-Водолій. Зрозуміти цю жінку неможливо, а вдаватися до пояснення вона відмовляється. Вона зверхньо дивиться на оточуючих, все своє життя може витратити на гонитву за мрією.
 • Анна-Риби. Ця жінка відрізняється мрійливістю, чуйністю. Живе вона переважно у світі фантазій.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua