Аніта: значення імені та доля

Чарівна, енергійна, вперта, норовлива – така Аніта. Значення імені представляє інтерес для дівчат та жінок, які його носять. Також ця інформація виявиться корисною для батьків, які планують надати його своїй дочці. Що ім'я означає, звідки воно взялося, як впливає на долю та характер. Про все це можна прочитати у статті.

Яке значення та походження імені Аніта

Насамперед потрібно розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке значення і походження імені Аніта? Дослідники досі не дійшли єдиної думки з цього питання.

Аніта: значення імені та доля

  • Перша версія приписує йому іспанське коріння. Якщо покластися на неї, то значення імені Аніта – граційна, витончена.
  • Друга версія свідчить, що вона має давньонімецьке походження. І тут значення імені – «мила».
  • Третя версія стверджує, що вона утворилася від імені Анна. Значення його – милість, благодать.

Астрологія

Планета-покровитель – Місяць.

Знак зодіаку Рак.

Сприятливий колір – білий.

Камені-талісмани – берил, селеніт.

Рослина-талісман – латаття.

Сприятливий день – понеділок.

Тотемна тварина – сова.

В дитинстві

Що означає ім'я Аніта для дівчинки? Дізнатися про це буде корисно мамам та татам, які думають назвати так свою дочку. Малятко росте примхливою, запальною. Достатньо дрібниці для того, щоб позбавити її душевної рівноваги. Аніта обожнює конфлікти, лається з дітьми та дорослими. Вона слідкує за тим, щоб останнє слово завжди залишалося за нею. Вихованню така дитина піддається погано, проте все залежить від батьків.

Аніта: значення імені та доля

У школі Аніта навчається середньо. У дівчинки чудова пам'ять, вона легко засвоює новий матеріал. Однак якщо предмет не викликає в неї інтересу, хорошої оцінки по ньому вона не добиватиметься. Аніта має чудові фізичні дані. Навчання у школі вона може поєднувати з відвідуванням спортивної секції. Можливо, саме зі спортом їй захочеться пов'язати своє майбутнє.

Доросла

Як впливає значення імені Аніта на жінку, яка його носить? Незалежна та рішуча – так можна описати її двома словами. Ця жінка йде до своєї мети напролом. Вона готова використати практично будь-які засоби для того, щоб отримати бажане.

Аніта: значення імені та доля

Спілкуватися з Аніто нелегко. Ця жінка не любить, коли хтось намагається давати їй поради, вивчати життя. Вона егоїстична, думає насамперед про свої бажання, ігнорує інтереси інших людей. Також Аніта може виявляти грубість. Конфлікти не лякають володарки імені, вона з дитячих років любить брати в них активну участь.

Позитивні та негативні сторони

Які позитивні риси має Аніта, значення імені, характер і доля якої розглядаються в статті? Вольова, сильна, рішуча – така ця жінка. Невдачі не змусять володарку імені опустити руки, згорнути з обраного шляху. Аніта займає активну життєву позицію, має великий енергетичний потенціал.

Не можна не відзначити і лідерські задатки цієї жінки, які гарантують їй успіх майже в усіх починаннях. Дар переконання, інтуїція – все це дозволяє Аніті швидко дертися вгору соціальними сходами. Ця жінка точно знає, якого становища вона хоче досягти.

У жінки на ім'я Аніта є і негативні риси. Ця жінка не вміє підкорятися, вона повстає проти будь-яких спроб керувати нею. Загальноприйняті правила та норми поведінки не мають для неї жодного значення. Аніта запальна, нерідко зганяє своє роздратування на оточуючих. Їй подобається провокувати конфлікти, вона із задоволенням бере у них участь. Ця жінка ніколи не пробачить людині, яка образила її, обов'язково помститься. Дорогу їй краще не переходити.

Доля

Що чекає на володарку імені Аніта? Значення імені та доля пов'язані нерозривними нитками. Якщо жінка, яку так звати, зможе направити свою енергію, що б'є через край, у потрібне русло, то в неї все складеться чудово. Наполегливість та впертість – якості, які допоможуть їй досягти успіху. Життя її буде яскравим і щасливим.

Аніта: значення імені та доля

Аніта – природжений лідер, і їй неодмінно варто використовувати свою здатність захоплювати людей. Вона зможе подолати всі перепони, що виникають її шляху.

Кар'єра

Що означає ім'я Аніта, якщо говорити про кар'єру його володарки? Вона може досягти успіху в творчій професії, якщо має якийсь талант. Актриса, співачка, архітектор, дизайнер, художник – кар'єри, що підходять їй. Також з Аніти може вийти чудова спортсменка, видатні фізичні дані сприяють цьому. Також ця жінка може знайти застосування свого прекрасного ораторського дару. Аніта досягне успіху як політика, екскурсовода, викладача, диктора на телебаченні, журналіста.

Аніта: значення імені та доля

Лідерські якості дозволяють їй швидко просуватися кар'єрними сходами. Ця жінка може обіймати керівну посаду. Також у неї є всі шанси досягти успіху як бізнес-леді. Гроші дуже важливі для Аніти, вона вміє їх заробляти та рахувати.

Перешкодою на шляху до успіху може стати невміння володарки імені жити з оточуючими, враховувати інтереси та побажання інших людей. Аніта має уникати конфліктів із колегами, дбати про свою репутацію.

Секс

Яке значення імені Аніта, якщо говорити про відносини його власниці з протилежною статтю? Ця жінка подобається чоловікам, завжди оточена шанувальниками. До більшості з них вона ставиться несерйозно. Аніті подобається «колекціонувати» залицяльників. Наблизитись до себе вона дозволяє лише обраним.

Аніта – жінка, яка в ліжку готова поступитися активною роллю чоловікові. Вона із задоволенням дозволяє партнеру домінувати, на що ніколи не погодиться у житті. Її захоплює любовна гра, вона отримує насолоду від сексу.

Кохання, сім'я

Аніта – жінка, яка не схильна до ранніх шлюбів. Вона надає великого значення своїй свободі, розлучитися з нею вирішується вже у зрілому віці. Її обранцем може стати чоловік ґрунтовний, поступливий і флегматичний. Тільки такий хлопець зможе вжитися в одному будинку з ураганом.

Аніта: значення імені та доля

Аніта має складний характер, тому її чоловікові може бути нелегко з нею. Однак вона все ж таки намагається створювати в будинку затишок. Власниці імені подобається приймати гостей, пригощати їх кулінарними шедеврами власного приготування. На роль домогосподарки вона нізащо не погодиться.

З Аніти може вийти непогана мати. Для своїх дітей вона намагається стати скоріше подругою, ніж наставницею. Вона намагається привчити своїх спадкоємців до самостійності, заохочує їхню боротьбу за незалежність.

Таємниця

Аніта – жінка, яка здатна змінюватися протягом усього життя, в тому числі і на краще. Навколишні звикають до її егоїзму та імпульсивного характеру, перестають сподіватися на зміни. Однак якщо на життєвому шляху цієї жінки зустрінеться правильний чоловік, вона може пом'якшитися, стати спокійніше. Позитивно на володарку імені впливає материнство. Народження дітей допомагає їй стати добрішими.

Здоров'я

Загалом у Аніти непогане здоров'я. Шлунково-кишковий тракт – її слабке місце. Також володарці імені слід побоюватися погіршення зору. Не можна не відзначити її схильність до інфекційних захворювань.

Для Аніти дуже важливо вести здоровий спосіб життя. Вона повинна якнайбільше рухатися, частіше вибиратися на природу. Також необхідно стежити за харчуванням, відмовитись від шкідливих продуктів на користь здорової їжі. Не можна забувати про необхідність регулярно проходити медичне обстеження.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua