Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Кожне ім'я має свою унікальну історію. Завжди найцікавіше знати не особливості його походження та переклад, а те, який він має енергетику. Дивно, але люди, яких однаково звуть, долі часто схожі.

Зараз йтиметься про те, що означає ім'я Інна – красиве, жіночне і досить рідкісне.

Походження

З нього хотілося б розпочати. Дивно, але досі точно не зрозуміло, яке походження російського імені Інна. Передбачається, що давньогрецьке – в оригіналі воно пишеться як Ἰννᾶς. В Україні, до речі, стало популярно нещодавно – лише у другій половині ХХ століття.

Цікаво, що в давнину ім'я Інна, про значення якого далі йтиметься, вважалося суто чоловічим. Нині складно це уявити. Але тоді його порівнювали з латинськими чоловічими іменами Римма та Пінна. І вони справді схожі.

Як же сталося, що всі ці імена стали жіночими? Історія свідчить, що три християнські скіфи, яких звали Рінна, Пінна і Римма були страчені язичниками. Тому їхні імена занесли до святців (зрозуміло, як чоловічі). Надалі, при листуванні, було допущено помилку – все через плутанину в закінченнях. У результаті переписувачі внесли дані імена як жіночі. З того часу так називають дівчаток.

Що означає ім'я Інна? Дослівно воно перекладається як «вирує вода» або «бурхливий потік». Однак це лише одна з версій! Є ще інша, що стосується часів розвитку давньої шумерської міфології. У писаннях зустрічається ім'я Інанна – так звали володарку небес. Ще можна знайти міфи про Іннін – богиню плотської любові та родючості.

Вплив літер

Якщо йдеться про те, що означає ім'я Інна, то треба відзначити увагою один нюанс. Вважається, що енергетику імені утворюють літери, його складові. Кожна літера має своє унікальне значення. В даному випадку букв всього три, і ось, що говорять про їх особливості:

 • І – ця літера наділена енергією проникливості. Люди, в імені яких вона присутня, вирізняються живим розумом та романтичністю. Також вони постійно перебувають у пошуках мети. Вони не вміють підкорятися, а абсолютно байдужі до влади. Іноді бувають холодними, відстороненими та нетовариськими.
 • Н – дана літера наділяє людей, в іменах яких вона є, розвиненим інтелектом та стійким характером. Вони швидко досягають успіхів у обраній сфері, але через непоступливість їм буває непросто. Щоб змінити своє життя, їм слід навчитися йти на компроміси. Завдяки цьому, вдасться зберегти добрі стосунки у сім'ї та серед друзів.
 • А – уособлює цілеспрямованість та силу духу. Особи, в іменах яких присутня ця буква, відрізняються завзятістю, працьовитістю та цілим спектром лідерських якостей. Однак у більш особистій, інтимній сфері їм буває складно виявити увагу та ніжність. Але якщо вони почнуть приділяти час духовному розвитку, це вдасться виправити.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Зважаючи на всю цю інформацію, можна приблизно зрозуміти, що позначає ім'я Інна. Найбільший вплив має перша літера, проте варто враховувати, що «Н» у цьому випадку повторюється, ще й поспіль. А отже, її енергетика буде у пріоритеті.

Дитинство

Тепер настав час поговорити про те, що означає ім'я Інна для дівчинки. Точніше, як саме воно відбивається на характері малечі, яку так вирішили назвати батьки.

Що ж, росте вона досить впертою, гордою дитиною з важким характером. З ранніх років проявляється нетерплячість та примхливість. Але що добре – так це її схильність до неординарних, сміливих та прямих вчинків. Маленька Інна досить непосидюча і допитлива. Якщо батьки не спрямують її буйну енергію на якесь корисне заняття, то вона витрачатиме її на витівки.

До особистих речей ставиться ревно. Інна навряд чи ділиться чимось з іншими дітьми. Ще вона сильно прив'язана до мами, і розлуку з нею важко переносить. Нестерпною для маленької Інни стане і новина про те, що незабаром у сім'ї з'явиться братик чи сестричка, якщо батьки захочуть другу дитину.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Незважаючи на любов до мами, дівчинка віддає перевагу спілкуванню з іншими малюками гри з хлопчиками. Також у неї чудово складаються стосунки з дядьками, дідусями та братами. Але її люблять усі. Вона хоч і має непростий характер, але є доброю, щедрою і жалісливою.

Юність

Якою стає дівчинка в підлітковому віці? На це питання також варто відповісти, коли йдеться про те, що означає ім'я Інна.

Дівчина добре вчиться, але особливої тяги до шкільних знань вона не має. Набагато цікавіше Інні займатися спортом, вокалом, акторською майстерністю, малюванням та іншими видами діяльності, відмінними від обов'язкової програми.

Але відсутність захопленості спільними предметами не робить її поганою ученицею. Навпаки, дівчина дуже вимоглива до себе. З юності її відрізняють цілеспрямованість та вражаючу працьовитість. Завдяки цим якостям, вона ніколи не опускає рук, і завжди досягає поставленої мети.

Що старша вона стає, то більше в неї з'являється друзів. З неї приємно спілкуватися, багатьох розчулює її легка сором'язливість і скромність. Ще в неї немає схильності до смутку та депресії (навіть у підлітковому віці, що дивує). Просто Інна не бачить сенсу в смутку, а тому дотримується позитивного ставлення до життя, незважаючи ні на що. Ще вона не уразлива, проте уваги до себе вимагає.

У розділі, присвяченому питанню «Що означає ім'я Інна для жінки?» говорилося, що перекладається воно як «бурхливий потік». Так ось, енергія з цієї дівчини справді б'є ключем. Саме завдяки їй вона встигає всюди побувати і все зробити. У неї навіть залишається час та сили на спілкування. Хоча, оскільки самота для Інни нестерпна, розмови, прогулянки та вечірки можна вважати справжнісінькою необхідністю.

Зрілість

Якою стає з роками жінка, яка носить ім'я Інна? Що означає воно, було сказано вище, а перекладається як бурхливий потік. Так ось, з роками вона стає все більш емоційною та легко збудливою. І ці її якості виявляються у всьому, особливо у суперечках. Переконати Інну в чомусь просто неможливо. Також вона бурхливо реагує практично на все, а на радісні чи сумні події – поготів.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Але свої власні сили завжди оцінює адекватно і спокійно. Нею ні в кого не вдасться маніпулювати. Якщо раптом Інна помітить подібні дії по відношенню до себе, то людині незлагодити – вона зіткнеться з дуже явним, м'яко кажучи, протестом.

Доросла Інна легко пристосовується до різних умов, але за звичайними речами, до яких вже звикла, сильно нудьгує. Втім, цього вона нікому не вказує – тут її допомагає сильна воля. Завдяки їй, Інна поблажливо ставиться до слабкіших людей, а також до тих, кому в житті пощастило менше.

Ще варто відзначити увагою гострий розум цієї жінки. З роками вона стає все розумнішою і навіть хитрішою. Її подобається вислуховувати оригінальні міркування, проте тиску з боку вона нізащо не піддасться.

Вплив пір року

Вивчаючи таємницю імені Інна, важливо уточнити, що важливий той факт, коли саме його власниця з'явилася на світ. Пора року відіграє свою роль! Інна, що народилася навесні, дуже відрізняється від тієї, яка з'явилася на світ взимку. І ось загальні риси, які можна виділити за сезонами:

 • Літо. Якщо дівчинку, яка народилася в червні, липні чи серпні, назвати Інною, вона виросте досить двоїстою натурою. Вона переживатиме з будь-якого приводу, проявляти боязкість і невпевненість, залежатиме від думки оточуючих. Особливо, якщо народилася на початку літа. Інна із середини сезону найчастіше керується своїми почуттями. А та, яка з'явилася на світ у серпні, відрізняється вражаючою рішучістю, незалежністю та самовпевненістю. Проте всі «літні» Інни потребують одного – любові, турботи, ніжності та розуміння.
 • Весна. Обговорюючи, що означає ім'я Інна, слід зазначити, що його володарки, що народилися в березні, квітні чи травні, відрізняються працьовитістю, надійністю, самостійністю, цілеспрямованістю та якимось честолюбством. Вона завжди домагається бажаного, ніколи не кидає розпочату справу – тут її допомагає наполегливість та завзятість. Інне важливий як результат, а ще й відчуття власної значущості. І, хоч їй подобається знати про пошану, яку відчувають інші люди стосовно неї, товариської її важко назвати. Вона вважає за краще нікому не довіряти. Але в той же час Інні подобаються галасливі вечірки та активне проведення часу в компанії.
 • Осінь. Інна, що з'явилася світ у вересні, жовтні чи листопаді, має дуже непростий характер. Вона буває легковажною, ненадійною, непостійною та примхливою. Але в той же час її відрізняє небачена жага діяльності, активність і бажання постійно займатися чимось. Її продуктивність заважає лише одне – залежність від свого настрою. Щоб воно було більш-менш стабільним, Інні потрібні розваги, свобода та веселощі. Життя без зобов'язань – те, що його мотивує. Але, до речі, якщо вона закохається щиро, по-справжньому, то зі свободою та легковажністю розпрощається вмить. Все заради почуттів!
 • Зима. Інну, що народилася в холодну пору року, характеризує доброзичливість, щирість та честолюбство. Вона здається дуже милою, проте багато хто помилково вважає, що вона не здатна на агресію та лють. Розлютитися Інна може з будь-якого, навіть найменшого приводу, якщо він її зачепить. Важливо зазначити, що у дівчини чудово розвинена інтуїція, уява та фантазія. Зимова Інна чудово розуміється на людях, є товариським опонентом і промовистою, освіченою, начитаною персоною.

Відносини та секс

У рамках теми, що стосується значення імені Інна і долі, яку він надав його власниці, треба обговорити і цей важливий аспект.

У спілкуванні з чоловіками ця дівчина виявляє чутливість та ласку. Однак в еротичному контексті може бути дуже палкою і пристрасною, а якщо прирівнює – то й агресивною. Але такий спектр емоцій вона покаже лише з ким зможе зблизитися. Через природну сором'язливість їй складно показувати те, що вона відчуває.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Вибираючи собі партнера, вона звертає увагу чоловіків старшого віку. Їй важливо, щоб чоловік був досвідченим і вміло володів технікою сексуальних ігор. Інна дуже подобаються пристрасні поцілунки та тривалі ласки, а ще ця дівчина належить до тих, хто «любить вухами». Пристрасні слова, млосно прошептані на вухо – найкращий збудник. До речі, Інна досить закохана, особливо в юності, проте щойно вона усвідомлює, що увага кавалера завойована – швидко втрачає інтерес.

Треба сказати, що в інтимному плані вона має високу зарозумілість. Інна вважає секс невід'ємною, найважливішою складовою відносин. І думає, що вона сама – неперевершена коханка. Втім, ця зарозумілість небезпідставна. Вона робить все можливе, аби бути в очі свого обранця неповторною, унікальною та чарівною.

Шлюб та сім'я

Відповідаючи питанням «Що означає ім'я Інна?», все показники та аспекти цієї теми треба сказати увагою. Шлюб та сім'я – не виняток.

Якщо вона вийде заміж, то лише з кохання. Інна зберігатиме своєму чоловікові відданість і вірність, хоча побудувати гармонійні стосунки з нею буде нелегко. Це дуже примхлива дама – їй потрібна постійна похвала та компліменти, вона буває ревнивою та підозрілою, що часто витікає у конфлікти та сварки.

Якщо Інна не навчиться тримати себе в руках, чоловік може не витримати і подати на розлучення. Адже не факт, що вона вийде заміж вдруге. Оскільки Інна належить до однолюбів – вона довго шукає того, хто надасть їй міцну чоловічу спину, розуміння, допомогу та безмежне кохання. Цій жінці варто навчитися цінувати те, що вона має.

Але це ще не все, що можна в даному контексті розповісти про значення імені Інна та долю, іменем накресленої їй в особистому житті. Що ж до дітей, наприклад? Її не можна назвати доброю матір'ю. Якщо в Інни народжуються діти, то з ними вона протягом усього життя сильно конфліктує. Чому? Тому що покладає на них надто великі надії. Але зрештою розчаровується. Хоча, задля справедливості треба сказати, що до виховання вона підходить ґрунтовно, забезпечуючи дітей усім необхідним – починаючи якісним, правильним харчуванням, закінчуючи гідною освітою.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

А ось господиня з неї виходить чудова, до речі. Інна чудово готує, отримує задоволення від процесу створення в будинку затишку, і завжди з великою привітністю приймає гостей. Навіть із родичами підтримує дружні стосунки.

Робота

Вище було багато сказано про значення імені Інна. Ім'я, дане людині, визначає багато, і рід діяльності зокрема.

Ця дівчина, швидше за все, вибере цікаву, просту спеціальність, пов'язану із спілкуванням та творчістю. Також вона із задоволенням погодиться підтримувати сімейний бізнес. Але керівну посаду не обійме – вона намагається уникати відповідальності.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Якщо говорити конкретніше, то з цієї дівчини може вийти відмінний банківський чи офісний працівник, відповідальний адміністратор, талановитий модельєр, кондитер або навіть художник.

Ідея, заради якої Інна працює, для неї важлива, але не настільки, наскільки гроші. Адже вона – той ще шопоголік та марнотрат. Інна любить витрачати гроші, може спустити весь стан на придбання непотрібних речей.

Здоров'я

І цій темі потрібно приділити небагато уваги, обговорюючи, що означає ім'я Інна. Значення імені проявляє себе і здоров'я.

Дивно, але в дитинстві дівчинка може трохи уповільнити фізичний розвиток. Вона пізніше однолітків починає говорити і ходити, досить часто хворіє на простудні захворювання. У старшому віці, до речі, сприйнятливість до вірусів та інфекцій зберігається. Також можуть спостерігатися проблеми з обміном речовин.

Деякі захворювання мають генетичне походження (з найбільшою ймовірністю вони передані від матері). Багато дівчат, які носять ім'я Інна, страждають від холециститу, жовтяниці, екземи та діатезу. Також у них є проблема з репродуктивною функцією – абортів краще не допускати, оскільки є можливість виникнення безпліддя після цієї операції.

З роками з'ясовується, що Інна ще схильна до захворювань хребта та судин. Щоб уникнути сумних наслідків, потрібно регулярно чистити шлунок і виконувати оздоровлюючі заходи, спрямовані на лімфатичну систему.

Езотеричний аспект

Його обговоренням хотілося б завершити тему щодо значення імені Інна. Ім'я має дуже цікаву енергетику, і насамкінець варто перерахувати езотеричні талісмани, які його, якщо вірити думці фахівців, лише посилюють:

 • Планета-покровитель – Місяць та Сонце.
 • Щасливий день тижня – четвер та п'ятниця.
 • Колір, що приносить удачу, – лимонний, помаранчевий, зелений і синій.
 • Камінь-талісман – опал, сердолік, нефрит, бурштин.
 • Тотемна рослина – незабудка, ірис та дуб.
 • Щаслива пора року – зима.
 • Тотемна тварина – собака динго, голуб, лебідь та тюлень.

Обговорюючи значення імені Інна і долю, іменем накреслену його володарці, слід зазначити, що важливу роль становленні характеру грає знак зодіаку. Думки астрологів розходяться, але прийнято вважати, що їй опікується цілих три – Водолій, Лев і Телець.

Ім'я Інна: що означає, характеристика та таємниця імені

Вище у подробицях говорилося про значення імені Інна, характері і долі цієї дівчини – отож, людям, які цікавляться цією темою, і про знаки зодіаку слід почитати. Усі перелічені мають свої особливості. І якщо дівчинку, яка з'явилася в періоди їхнього правління, назвати Інною, то в ній їхні найкращі якості виявляться повною мірою.

Тільці, наприклад, є дуже глибокодумними, чуттєвими, дисциплінованими та свавільними. Водолії – оригінальними, винахідливими, винахідливими та інтригуючими. А Львів відрізняє неймовірна харизматичність, самовпевненість, авантюризм та амбітність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua