Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Напевно, людям, які захоплюються антропонімікою, цікаво дізнатися значення імені Зухра. Адже воно досить незвичайне, що рідко зустрічається, а тому привертає до себе особливу увагу.

Що ж, ім'я справді цікаве, а тому варто зараз коротко розповісти про те, звідки воно до нас прийшло, як перекладається та як впливає на характер дівчинки, яку вирішили назвати батьки.

Походження

Це ім'я відноситься до мусульманської та татарської культур. Є кілька версій тлумачень, і згідно з найпоширенішою перекладається воно як «красива», «блискуча» та «яскрава». А з узбецького ім'я перекладається як «промениста», «сяюча» або просто «ранкова зоря».

Цікаво, що у середньовічній ісламській літературі так називали Венеру. А ще це ім'я зустрічається у міфології. Якщо вірити переказу, то колись Зухра була неймовірно вродливою земною дівчиною, яка зуміла зачарувати навіть ангелів Марут та Харут. Однак вона до них почуттів не мала. Будучи особливою благочестивою, Зухра вдавала, що хоче відповісти ангелам взаємністю. У відповідь вони розкрили таємне ім'я Бога. Дівчина, виголосивши його вголос, піднялася на небо, тим самим обхитрівши ангелів.

Бога так уразила її краса, що він навіть не відправив Зухру назад на землю. Всевишній просто перетворив її на небесне світило і зобов'язав спрямовувати хор планет грою на арфі.

Дитинство

Розібравшись зі значенням імені Зухра в ісламі, можна перейти до розгляду питання, що стосується того, як воно відбивається на характері дівчинки, яку так звати.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Росте вона норовливою і примхливою. Батьки просто не можуть їй ні в чому відмовити, а тому малечу балують надто. Звичка отримувати все, що хочеться, надалі сильно ускладнює життя. Якщо раптом у дитинстві Зухра не отримує того, чого бажає, вона сміливо закочує істерику, навіть якщо перебуває у громадському місці. Досягти бажаного сльозами або криками для неї норма.

Незважаючи на примхливість, їй властива певна обов'язковість. Вона шанує старших, добре вчиться, виконує прохання. Дивно, як у ній уживаються такі суперечливі риси. Втім, ця своєрідність говорить про багатогранність її особистості.

До речі, є ще одна особливість, що вирізняє Зухру. Вона дуже любить тварин. Часто дівчинка навіть стає волонтером у якомусь притулку. Допомагаючи тваринам, вона не самостверджується, стає дійсно щасливою.

Юність

У продовження вивчення значення імені Зухра, слід зазначити, що з роками вона стає все більш товариською та комунікабельною. Не можна не відзначити страх самотності, що виявляється в неї. Ця дівчина намагається оточити себе людьми, вічно з кимось знайомиться, намагається потоваришувати. І в неї це виходить, адже Зухра – балакуча особа, яка легко йде на контакт.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Однак іноді дівчина видається нав'язливою. Щоб не викликати ворожості, вона має зрозуміти – людям треба надавати вибір у спілкуванні.

Ще страх самотності штовхає Зухру на непотрібні знайомства. Через це вона часто погано «фільтрує» людей, унаслідок чого нерідко стикається із зрадою.

Але от у колі перевірених, вже близьких друзів володарка імені Зухра розкривається зовсім інакше. Вона постає в образі неконфліктної м'якої дівчини. Зовсім не схожа на ту категоричну, імпульсивну, прямолінійну Зухру, якою є в незнайомому суспільстві.

Зрілість

Значення імені Зухра багато в чому визначає поведінку його володарки у віці. Ця яскрава, промениста особа поводиться так, ніби виросла зовсім недавно. У її оточенні дуже багато молодих персон – знайомлячись з молодшими людьми, вона прагне наче зупинити час.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

У справах Зухра успішна. Незважаючи на легкість та легкість у поведінці, живе ця жінка в режимі досягнення цілей та багатозадачності.

У неї виходить абсолютно все. Проблем із бізнесом чи з роботою практично не буває. На відміну від сфери, пов'язаної із спілкуванням, на жаль. Для неї це, як і раніше, хвора тема. Зухра ніяк не здатна навчитися тримати язик за зубами – роки йдуть, а її балакучість нікуди не подіється.

Вона хороша людина, але з її характером навколишнім впоратися нелегко. Хоча з віком Зухра це розуміє і починає вчитися тримати себе в руках. Однак періодично жінка все одно «вибухає», починаючи вимагати уваги і вередувати.

Кохання та стосунки

Вище, під час обговорення значення імені Зухра, згадувалося, що його володарка несказанно боїться самотності. Тому відносини є для неї життєвою необхідністю. Ось тільки поспіхом вона може вибрати негідного чоловіка.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Зухра регулярно починатиме стосунки і розриватиме їх. Мине багато часу, поки вона знайде справді ідеального супутника. А потрібен їй впевнений, сильний, відповідальний чоловік, який вміє бути поблажливим до капризів та жіночих істериків.

Такий кавалер її справді вразить. За ним вона погодиться піти хоч у вогонь, хоч у воду. Насправді, заради гідного чоловіка Зухра навіть стримає свої амбіції, або, що ще вражає, спуститься з небес на землю. Справжній чоловік поруч – найкращий стимул бути ніжною, делікатною та м'якою. До речі, у сексі вона досить старанна, завжди намагається догодити партнерові.

Шлюб та сім'я

Раніше було багато розказано про те, що означає ім'я Зухра. Коротко варто вивчити те, як вона вибудовує свої довгоочікувані сімейні стосунки.

Виходить, це досить складно. Їй доводиться йти на поступки, щоби не втратити ідеального чоловіка. Зухрі робити це не просто, тому що характер не дозволяє йти проти самої себе.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Рятує її те, що вона є чудовою господаркою. Талант Зухри дещо згладжують негативні риси її характеру. Вона добре виховує дітей, добре облаштовує будинок, створює в ньому затишну атмосферу, готує смачні вечері для коханого чоловіка.

Кулінарія, до речі, взагалі є для цієї жінки улюбленим хобі. Чоловік, діти та гості, які часто бувають у будинку Зухри, із задоволенням насолоджуються плодами її «творчості».

Трудова діяльність

Цей аспект слід зачепити увагою на завершення теми, що стосується значення імені Зухра і долі, іменем приписаної його володарці.

Значення імені Зухра, характер та доля, національність

Ця дівчина може досягти приголомшливих успіхів у творчій діяльності. З неї вийде чудова ведуча, балерина, актриса чи співачка. Якщо вона з дитинства почне розвивати природою ці навички, зрозуміло.

Зухра, яка не реалізувалась у творчості безпосередньо, все одно стане діячем мистецтва на аматорському рівні. Вона на дозвіллі організовуватиме заходи, всіляко даруватиме іншим людям свято.

Шкода, але у такої талановитої багатогранної особи з грошима все непросто. Вона по-різному їх заробляє: їх багато, то мало. І розподілятися фінансами не вміє – надто швидко все витрачає. Тому заможний чоловік їй просто потрібний.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua