Варя: значення імені, походження, характер та доля

Старовинне ім'я Варвара несе у собі дуже сильну енергетику. На Русі воно завжди мало благородне забарвлення. Його завжди носили мудрі та красиві героїні казок. Варвара – повне ім'я Варі. Значення імені, характер та долю його власниці розглянемо у цій статті.

Значення та походження

Ім'я Варвара має кілька версій свого походження. За найпоширенішою з них воно утворене від давньогрецького імені Барбара, яке означає «чужоземка», яка «не розуміє по-грецьки».

На Русі слово «варвар» увійшло у вживання завдяки давнім грекам і означало будь-яких іноземців. Пізніше воно перетворилося на ім'я Варвара і перекладалося як «жорстока».

Деякі лінгвісти переконані, що ім'я Варвара має давньоримське коріння і походить від слова «варваруси», яким римляни називали вихідців із різних колоній.

Є й індоєвропейська версія походження імені Варвара, де це слово перекладається буквально як подвійний захист.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

Астрологічна характеристика імені

Значення імені Варя залежить від його астрологічної та езотеричної характеристики:

 • Знак зодіаку – Стрілець.
 • Керуюча планета – Меркурій.
 • Домінуюча стихія – вода.
 • Відповідний колір – багряний.
 • Камінь-талісман – рубін.
 • Дерево – яблуко.
 • Квітка – нарцис.
 • Щасливий день – вівторок.
 • Пора року – зима.

Православні іменини Варя відзначає п'ять разів на рік: 11 січня, 7 березня, 5 квітня, 4 грудня, 17 грудня.

Характеристика імені Варвара в залежності від пори року

Варя, народжена навесні, — несмілива і сором'язлива натура, з величезним творчим потенціалом. Вона важко переживає труднощі і не завжди здатна встояти перед ними, тому в житті завжди необхідна підтримка близьких людей. Її чоловік повинен мати інтелект і бути різнобічною людиною, здатною підтримати будь-яку розмову.

Літня Варвара – справжня жінка-вамп. Вибаглива до чоловіків і бажаючи завжди бути у центрі їхньої уваги. Незважаючи на видиму жорсткість, дуже вразлива всередині. Її чоловік повинен мати сильний характер, інакше не зможе ужитися з цією владною жінкою.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

Варвара, народжена восени, — спокійна та серйозна дівчина. Вона продумує кожен свій крок, що дозволяє Варі досягати великих успіхів у житті. Сімейні стосунки будує на довірі. У чоловіки обирає тактичного та інтелігентного чоловіка.

Значення імені Варя наділило свою носійницю, народжену взимку, замкнутість і прагматичність. Вона повільно, але впевнено долає перешкоди, неквапливо просуваючись до мети. Їй властива імпульсивність. Ця Варвара некваплива та розважлива.

Дитинство

Яке значення імені Варя для дівчинки? Сильна енергетика імені накладає свій відбиток характер маленької Варвари. Вона смілива та сильна, ніж відлякує однолітків. Варя має деякі риси характеру, невластивих дівчаток.

Вона не примхлива, не б'ється з іншими дітьми і воліє грати поодинці. Велику роль її подальшого життя зіграє батьківське виховання. Якщо мама з татом виявлять щодо неї турботу і терпіння, то вона виросте товариською та чуйною дівчиною. Інакше Варя замкнеться ще більше і приховує образу.

У школі Варвара не виявляє особливих успіхів. Вона вчиться просто тому, що так треба, спокійно переходячи із класу до класу. Свою роль у цьому грає її певна повільність і лінощі.

Своє життя Варя починає планувати вже у підлітковому періоді. Найбільше важливі для неї порядок та послідовність.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

Ім'я Варя: значення імені та доля

Варвара – скромна, вразлива і горда жінка, з добре розвиненим прекрасним почуттям. Вона дуже вразлива і тяжко переживає будь-яку несправедливість.

Часто вона буває нерішучою і не вірить у власні сили. Але, взявшись за справу, Варя обов'язково доведе його до кінця завдяки своїй завзятості.

Зовні це розважлива та врівноважена жінка. Однак у її душі киплять неабиякі пристрасті. У її характері органічно переплітаються характерна романтичним людям мрійливість і сила, властива вольовим людям.

Значення імені Варя криється у великій її терплячості та витримці, яким можна лише позаздрити.

Незважаючи на спокійну вдачу, Варвара любить плести інтриги і пліткувати. Найкраще їй виходить дружити з чоловіками. У спілкуванні з жінками Варі часто виникають проблеми. Закоханих чоловіків вона любить використовувати в досягненні своїх цілей.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

При неправильному вихованні в дитинстві Варвара часто стає холодною та розважливою особистістю.

Позитивні риси значення імені Варя: урівноваженість, сила переконань, душевність, терплячість. Жінка небагатослівна та доброзичлива, не позбавлена емоцій та пристрастей. Має безліч приятелів, хоча справжніх друзів мало.

Негативні риси значення імені Варя: замкнутість, стриманість у прояві почуттів, суперечливість. Жінка не має в своєму розпорядженні оточуючих до щирості і довірливості. Найбільше побоюється здатися смішним.

Захоплення та хобі

Варвара віддає перевагу спокійному відпочинку в колі сім'ї. Не виносить великі галасливі компанії та надто активний спосіб життя.

Завдяки своєму вольовому та врівноваженому характеру дівчина могла б досягти великих успіхів у спорті, але рідко має бажання ним займатися.

Їй більше до вподоби тихі заняття, такі як малювання чи читання.

Професія та бізнес

Завдяки працьовитості та розважливості Варвара користується повагою колег та начальства. Вона намагається бути корисною та до будь-якої роботи підходить творчо. Найбільш близькі їй професії актриси, художниці чи письменниці.

Часто жінки на ім'я Варвар працюють юристами, бухгалтерами, педагогами. На цьому терені досягти успіхів їм допомагає властива їм наполегливість і самостійність. Здатність до самоаналізу і бажання докопатися до суті дозволяють їй стати успішним психологом.

Розважливість та міцна ділова хватка Варвари дозволяють зайнятися їй власним бізнесом. Жінка може непогано досягти успіху в ньому і забезпечити собі гарне фінансове становище.

В одному можна бути впевненим напевно — Варя ніколи не вставатиме о шостій ранку і поспішатиме на заводську прохідну, щоб простояти весь день біля верстата.

Психіка та здоров'я

За темпераментом Варвара – меланхолік. Через боязкість і замкнутість вона боїться виявляти свої почуття, які ховає глибоко в душі. Вільно вона почувається лише у світі своїх фантазій та ілюзій. Варю дуже важко зрозуміти, тому справжніх друзів у неї мало.

Також жінка не прощає нікому образ, і від неї очікується обачливої помсти.

Через те, що Варвара постійно перебуває в нервовій напрузі, у неї часто трапляються збої в ендокринній системі. Ще варто звернути увагу на шлунок та нирки.

Варі показані фізичні навантаження та водні процедури, але, на жаль, вона не любить заняття спортом.

Кохання та секс

Яким є опис імені Варвара щодо чоловіків? Ця приваблива жінка дуже подобається представникам протилежної статі. Але її боязкість і сором'язливість заважають їй будувати стосунки з шанувальниками.

Пробудити в ній пристрасність і закоханість зможе веселий і розкутий чоловік, здатний виявити мудрість та розуміння щодо Варвари. Найкращий для неї партнер – чоловік-батько, який зможе захистити дівчину від тривог та переживань.

Варвара здатна звести з розуму будь-якого чоловіка, своєю уявною таємничістю і чуттєвістю. Але, дізнавшись її ближче, партнер стикається з її холодністю та відчуженістю. Це не означає, що у Варі слабкий сексуальний темперамент, навпаки, в ній багато кохання та пристрасті, просто обранець має розбудити у ній ці якості.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

Вільний час Варвара проводить удома, тож пізно виходить заміж. Дивність її заміжжя полягає в тому, що, незважаючи на своє прискіпливе та упереджене ставлення до обранців, заміж Варя виходить досить необдумано, погоджуючись на першу пропозицію руки та серця.

Варя: значення імені, походження, характер та доля

Шлюб Варвари зазвичай нещасливий і недовговічний. Хоча Варя буде терпляче і тактовно намагатися його зберегти, наївно вважаючи, що під її мудрим початком навіть безнадійний чоловік здатний стати ідеальним чоловіком. Найбільш щасливою Варвара почувається у другому шлюбі.

З неї виходить гарна господиня, здатна створити вдома затишну атмосферу. Вона не любить гучних з'ясування стосунків, тому всі сімейні конфлікти намагається вирішити мирним шляхом.

Чоловік здатний пробачити все, крім зради. Переживши зраду коханої людини, стає злобною і мстивою фурією.

Найкраща сумісність у коханні та шлюбі у Варвари з чоловіками на ім'я Михайло, Федір, Борис, Олександр, Петро, Богдан.

Гороскоп імені

Значення імені та характеру Варвари можуть змінюватися в залежності від знака зодіаку дівчини:

 • Овен – активна та добродушна Варя. Не знає почуття міри. Може віддати нужденному останнє, що має.
 • Телець – відкрита і приваблива жінка. Ніколи нікому не лестить і не нав'язує свою думку.
 • Близнюки – кмітлива і глузлива дівчина. Може наобіцяти золоті гори і не виконати зобов'язання, зовсім не відчуваючи при цьому докорів совісті.
 • Рак – примхлива особистість, яка побоюється будь-яких нововведень. Довго сумнівається перед ухваленням рішень і не терпить критики.
 • Лев – оптимістка, що прагне завоювати загальне розташування. Цілком не цікавиться думкою оточуючих.
 • Діва — заповзятлива жінка, яка добре знає свої цілі. Із нею складно встановити довірчі стосунки. Вважає за краще проводити час на самоті.
 • Терези – самовпевнена Варя, з сильною діловою хваткою. Може порозумітися з ким завгодно. Справжня спокусниця чоловіків.
 • Скорпіон – значення імені в характері Варі-Скорпіона проявляється в цілеспрямованості та бажанні здобути для себе фінансову незалежність будь-яким шляхом.
 • Стрілець – жінка з суперечливою вдачею та частими перепадами настрою. Тяжко переживає розчарування. У ній постійно вирує енергія, вона прагне дій і не любить життєвого застою.
 • Козеріг — практична та дипломатична особа. Готова сподобатися всім, аби уникнути конфліктів.
 • Водолій — обережна та прагматична жінка, яку нічим не здивувати. У її справах завжди є повний порядок. Зневажає невихованих людей.
 • Риби – чутлива дівчина з багатою фантазією, яка дозволяє їй уникати реальності. Любить владних чоловіків. Варя: значення імені, походження, характер та доля

Найкраще ім'я Варя підходить дівчинці, народженій під знаком зодіаку Терези, Стрілець або Водолій.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua