Таке рідкісне ім'я Джессі

Кожне ім'я має власну таємницю, особливе значення. Дуже важливо правильно вибирати її для дитини, адже вона впливає на долю. Характеристика імені Джессі та значення його – у цій статті.

Цікаво, що останнім часом часто так почали називати і хлопчиків. Джессі – досить рідкісне ім'я, найпопулярніше в США та Англії.

Є кілька версій походження:

  1. З єврейської вона перекладається як «ясновидіння» або «ясніший погляд». Т. е. можна говорити про те, що Джессі володіє добре розвиненою інтуїцією і незамутненим поглядом на світ.
  2. При зверненні до британської етимології можна виявити, що Jess перекладається як «дар Сонця». Якщо заглибитись у шотландський фольклор, можна припустити, що воно означає радість. Тобто це дуже світла, весела і добра людина.

Таке рідкісне ім'я Джессі

Загальна характеристика

Людина, що носить ім'я Джессі, дуже добра і великодушна. У нього немає ворогів і недоброзичливців. Зате повним-повнісінько друзів. Він буквально випромінює тепло та радість. Постійно жартує, радує оточуючих. Його гумор завжди світлий, він нікого не може образити.

Такі люди дуже непостійні та вітряні. Вони люблять зміни, їм треба переходити нові місця. Легко можуть спалахнути якоюсь ідеєю, але також легко закидають її. Їх характерні крайнощі, може бракувати уваги і вміння втриматися одному місці.

Однак Джессі наполегливі, якщо справа стосується кар'єри. Бо гроші для них завжди на першому місці. Вони люблять та вміють їх заробляти.

Таке рідкісне ім'я Джессі

Мають прекрасний смак, завжди виглядають красиво і доглянуто.

Розумні, кмітливі, здатні приймати рішення у стресових умовах. Саме це – їхня головна позитивна риса, яка дозволяє їм досягати успіху.

Дуже збудливі. Постійно відчувають надлишок енергії, тому завжди активні. Не вміють приховувати своїх емоцій, а значить, можуть здатися оточуючим зайве «шалені».

Під натиском зовнішніх обставин Джесі може впадати в апатію і навіть депресію. Втім, падати духом для них не характерно, здатність зберегти життєрадісність завжди це вроджене.

Мають добре розвинену інтуїцію, більше того, сама фортуна завжди на їхньому боці. Вони вміють цим користуватися, а тому завжди досягають успіху.

Дитинство та школа

У дитинстві малятко, що має ім'я Джессі, спокійна і покірна людина. Дуже любить та поважає своїх батьків. Ніколи не сперечається, не суперечить. Батьки дуже радіють, що їхнє чадо настільки слухняне. Цікавиться всім поспіль, постійно хоче пізнавати нове.

До початку школи виявляються не найпозитивніші якості: починає суперечити батькам, оскільки вважає себе вже досить дорослою та самодостатньою. Крім того, потребує постійного спілкування з однолітками, батькам може здатися, що їхня дитина віддаляється від них.

У школі вчиться доволі погано, не виконує домашніх завдань. Хоч вчителі і відзначають їх прекрасні здібності, але при цьому часті нарікання за всіляких старань. У старших класах Джессі навчається набагато краще, оскільки розуміє, що від цього залежить її майбутня забезпеченість.

Таке рідкісне ім'я Джессі

Кар'єра та гроші

Жінка, що носить ім'я Джессі, вроджена кар'єристка. Любить командувати, і це у неї чудово виходить.

Так як Джессі дуже світлі та товариські – відразу завойовують авторитет у будь-якому колективі. Прагнуть до місця начальника не заради грошей, а заради влади як такої.

Мають хороші організаторські здібності, проте не надто ініціативні, якщо справа їх не надто цікавить. А тому дуже важлива серйозна мотивація. Характерний аналітичний склад розуму. Їм підійдуть такі професії:

Бухгалтер, економіст, фінансовий аналітик, будь-які керівні посади.

Таке рідкісне ім'я Джессі

Кохання та сім'я, діти

Джессі дуже незалежні та самовпевнені, тому часто домінують у відносинах, ким би вони не були, чоловіком чи жінкою. Дівчата часто першими виявляють інтерес, самі знайомляться. Чоловіки також є ініціативними при знайомстві.

Оскільки вони дуже вітряні та непостійні, можливі зради. Для них це гаразд: якщо людина набридає, йому знаходять заміну.

На шлюб не вирішуються дуже довго, він обмежуватиме їх свободу, чого допускати ніяк не можна.

Своїх дітей дуже люблять, проте у вихованні не беруть особливої участі, вони просто не мають на це часу, цей тягар вони довіряють партнеру.

Яскравий приклад цього імені – співачка з Англії Джессі Джей. Народившись у небагатій простій сім'ї, вона змогла досягти вершин.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua