Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

Про таємницю та загадку імені замислюються багато хто, адже ім'я – це те, що визначає долю людини. Всім відомо, що вплив імені поширюється не прямо, а побічно, привертаючи увагу до людини, визначаючи ті чи інші життєві ситуації, а також формуючи її характер та особистість. Якщо вам цікаво, що означає ім'я Ассоль, ви знайдете всі дані про нього в цій статті, від історії до значення та фоносемантичного впливу на свого носія.

Найбільший інтерес для сучасних батьків представляють найоригінальніші та найнезвичайніші імена, фантазію для вибору яких народжують популярні художні твори та фільми. Історія “Ассоль” розпочалася в Радянському Союзі з популярної творчості романтичного письменника Олександра Гріна. Чому це ім'я прижилося та поширилося серед населення, дізнаєтеся нижче у статті.

Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

Походження імені Ассоль та його значення

Значення імені визначає і характер його власниці, та її оточення. Дівчина Ассоль росте щирою, доброю і м'якою, а вважає за краще спілкуватися з людьми, подібними до себе. Вона дуже віддана і завжди виконує те, що обіцяє.

Ім'я Ассоль, безумовно, нагадує російській людині твір Олександра Гріна “Червоні вітрила”, його романтику та надію на гарне майбутнє. Відомо кілька версій, які надихнули письменника придумати власне ім'я, яке підійшло б до образу дівчинки, яка вірить у кохання та вміє чекати. Одну з них можна пояснити перекладом з іспанської, що дослівно означає «яка тягнеться або звернена до сонця» (al sol). Друга версія говорить про питання письменника до офіціанта: “А сіль?”.

Значення імені Ассоль підтверджує романтичний характер дівчини, у коханні вона дуже жіночна і довірлива, дуже ніжно ставиться до свого обранця, підтримує його в будь-якому випадку і допомагає йти разом разом. Така сама ніжність і відданість поширюється з боку дівчини і на сім'ю та дітей.

Чи є день ангела Ассоль?

День ангела імені Ассоль не відзначений у католицьких та православних святцях, тож не святкується. Для сім'ї, в якій важливу роль відіграє духовне життя дитини, варто вибрати церковний аналог імені.

Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

Походження та значення імені Ассоль безпосередньо пов'язане з його гарним звучанням, оскільки його благозвучність стало символом вічної та вірної любові, справжньої жіночої доброти, ласки та відданості. Після 1961 року ім'я стали давати новонародженим дівчаткам в Україні та в усьому світі, вкладаючи в нього романтичність та мрійливість історії, що вийшла на широкі екрани. Крім цього, ім'я стало загальним, і ним називали дівчат і дівчаток, які мають такі якості характеру.

Психологія та особливості

Якщо вам пощастило отримати таке ім'я, вам, швидше за все, хочеться дізнатися більше про його енергетику. Невелика поширеність цього імені не дозволить оцінити правильність характеристик особистості дівчини, яка має, проте його значення принесе вам удачу і щастя, головне – правильно розпорядитися тим, що було дано вам долею.

Все залежить від виховання дівчини, проте в основному вона відрізняється винятковою чутливістю та емоційністю. Мрійливість теж стає відмінною рисою для Ассоль, адже її ім'я означає зверненість до сонця, тобто до великої мети, нездійсненної для оточуючих мрії та високих планів.

Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

У своїх мріях Ассоль відрізняється тим, що не відступає від досягнення цілей. Навколишні будуть дивуватися з того, наскільки швидко виконуються бажання дівчини, проте найчастіше доля сприяє її удачливості.

Ім'я та особисте життя його власниці

Коли ж Ассоль зустріне чоловіка своєї мрії, вона також виявить свої найкращі жіночні якості характеру. Заради коханої людини та сім'ї вона готова на все, навіть забути про кар'єру, проте не про улюблену справу. Ассоль стане прекрасною дружиною, хранителькою домівки і відданою своєму улюбленому занять. Найчастіше жінка і дівчина з таким ім'ям не досягає успіхів у кар'єрі, оскільки не має природної хижості, проте її це не засмучує. Вона створить добрий та щасливий світ для своєї сім'ї, де немає місця кар'єристській прагматичності та поспіху. Найщасливіші стосунки Ассоль побудує з чоловіком сильним, вірним, найбільш заможним та вірним. Головне, вибрати того, хто буде готовий на все заради своєї жінки.

Проблеми для Ассоль у пошуку чоловіка мрії не виникне, оскільки вона досить вибіркова у відносинах із протилежною статтю. Як і героїня “Червоних вітрил”, вона знає, чого хоче, і готова чекати на те саме стільки, скільки знадобиться.

Вибір професії

Робота мрії для Ассоль не пов'язана з бізнесом і побудовою кар'єри, оскільки вона успішно робить тільки те, що їй подобається. Дівчата та жінки на ім'я Ассоль не люблять змінювати звичну обстановку, саме тому прагнуть працювати довгий час в тому самому місці.

Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

Власниці імені Ассоль люблять бути продуктивними, але для цього їм необхідно жити за планом та заздалегідь прорахованими стандартами. Ассоль це суцільний позитив, адже кардинальні зміни не для неї. Таке ставлення до життя може значно обмежити можливості дівчини, якщо її не влаштовує будь-що в житті.

Таким чином, Ассоль ніколи не стане кардинально змінювати свої плани, а також не виходитиме із зони комфорту, щоб перевищити свої очікування. Вплинути на подальше життя дівчинки може не лише її ім'я, а й виховання, прізвище, час та місце народження.

Покровителі та талісмани

Незважаючи на те, що ім'я було придумано в Радянському Союзі на початку ХХ століття, воно дуже прижилося, і численні фахівці визначили, що ім'я Ассоль опікується планетою Уран. З нечисленних власниць імен було виведено основні талісмани цього романтичного імені.

Ім'я Ассоль: значення імені, переклад з різних мов, походження, характер та доля

Ім'я Ассоль позитивно поєднується з лазуритом, з незвичайними неоновими квітами та всіма відтінками синього. Найбільшу удачу дівчині з таким ім'ям принесуть такі рослини, як суниця та алоказія, а найщасливішим днем стане п'ятниця. Схильна Ассоль до таких рис характеру: вона самовіддана, креативна, ідеалізує людей, яких любить, а також самовіддано їм допомагає.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua