Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

Ім'я, яке дитина отримує при народженні, вплине на її подальше життя. Саме тому підходити до вибору слід з усією відповідальністю. Спочатку потрібно дізнатися значення того чи іншого імені.

Походження

Ім'я Дана є міжнародним. Його можна зустріти у різних культурах та традиціях. Наприклад, у слов'ян Дана означає “дана” або “дарована”. Часто є скороченням від імені Богдана, тобто “дана Богом”.

У чеській мові аналогом імені Дана буде Данута, що означає Місячна Богиня. У кельтській культурі воно було з богинею Дану. Зустрічає воно та інших мовах. Значення перекладу імені Дана з арабської: “знаюча”, “цнотлива”, “освічена”, “вчена”. Зустрічається також у сербській, болгарській та інших мовах та культурах.

Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

Характеристика

Дана має сумлінність, фундаментальність і серйозність — це основні її життєві опори. Для нормальної роботи, планування дій і простої впевненості у своїх силах їй необхідно дотримуватися чітких принципів та уявлень про добро і зло.

Значення імені Дана для дівчинки неоднозначне. Як правило, володарки вважаються дуже слухняними та правильними дітьми, але з роками їх характер може змінюватися на гірший бік.

Навколишнім людям доведеться звикати до її необхідності доходити до всього «своїм розумом», вести довгі переговори. Це єдиний спосіб досягти позитивного результату у всьому: від кар'єри до дружби та сімейного щастя.

Мотивація

Гармонія у всіх аспектах життя – ось, що є рушійною силою для Дани. Тому першоосновою її прагнень буде бажання знайти красу в навколишньому світі. Будь-які події та дії, які в результаті можуть призвести до порушення звичного порядку речей, є протиприродними її натурі.

Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

При цьому в характері Дани не закладено прагнення “боротися” з обставинами та людьми, які створюють дисбаланс та викликають дискомфорт. Вона не висловлюватиме ультиматуми або оголошуватиме “холодну війну”. Для неї “худий світ” завжди буде кращим за “добру сварку”, а, отже, будь-якого ворога потрібно перетворити на друга, проявляючи природний такт і дипломатичність.

Це основні з позитивних характеристик Дани, які допомагають їй заводити безліч друзів та уникати появи ворогів. Вона здатна не тільки знайти компроміс, але і “розбудити” найкраще, що є в людині, навіть якщо вона спочатку вкрай негативно налаштована до неї.

Нумерологія

Числом душі для володарки жіночого імені Дана буде четвірка. Це наділяє її здатністю до точних наук (фізики, хімії, математики), а також наукового підходу в побуті та житті. Крім того, Дани стають чудовими інженерами, проектувальниками, а якщо пов'язують своє життя зі світом цифр, то легко досягають успіху в науковій галузі економіки. Вони спокійні, впевнені в собі, трохи розважливі, але мають стійку психіку, стабільність інтересів. Ними рухає не бажання стати кращими за інших, а прагнення стати кращими, ніж вони були ще вчора. Безконфліктність і природний потяг до гармонії багато в чому визначають подальше життя Дан: у їхньому світі не буде місця для сварок, злості, ворожнечі та пліток.

Слабкою характеристикою Дан у контексті нумерології є їх невміння імпровізувати та відсутність потягу до творчості. Вони планують своє життя відповідно до чітких правил, розписують його до хвилин, тому не завжди здатні підлаштовуватися під обставини, що змінюються. Вони завжди дотримуються чітко наміченого плану, який вкрай неохоче коригують. Завдяки (або через) цієї риси вони стають прекрасними співробітниками та колегами, прив'язуються до одного робочого місця, відрізняються надмірною відданістю, хоча досить скупі в емоційному плані та з меншою ймовірністю зацікавляться життям колективу поза робочими відносинами.

Зі слухняних і правильних дівчаток на ім'я Дана в майбутньому виростуть серйозні, налаштовані на кар'єру і роботу жінки, а ось матері з них виходять дуже суворі, а часом навіть суворі.

Символи

У дівчинки з ім'ям Дана покровителем буде Юпітер, а це, як відомо, планета оптимізму, успіху та удачі. Це вплине на життя вже дорослої людини. Найбільше таке ім'я підходить для дівчинки, яка народилася під знаком Стрільця чи Риб.

Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

Найкращими квітами для Дани буде синій і малиновий, день тижня – четвер, метал – олово. З рослин варто віддати перевагу лаванді, базиліку, дубу, груші, яблуні, м'яті, кориці, абрикосу, евкаліпту та жасмину. Саме ці добавки повинні бути присутніми у духах, продуктах харчування та/або косметиці.

У світі тваринних характеристик Дани найбільше відповідають слони (спокоєм), олені (благородством), пелікани (почуттям відповідальності), дельфіни (розумом), павичі (умінням привернути увагу).

Щоб посилити природну енергію творення, володаркам цього імені краще віддавати перевагу ювелірним прикрасам із сапфірами, гіацинтами та берилом.

Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

Характер по порах року

Осінню Дану характеризують розум, працьовитість, впевненість у собі, але при цьому жадібність та суворість поглядів. Її можна охарактеризувати як типового споживача, який украй не любить віддавати нічого натомість. Осінні Дани дуже потайливі і рідко кому відкривають свою душу. Відносини з чоловіками складаються важко через споживчі погляди на життя і любов.

Народжені взимку володарки імені Дана дуже практичні у всьому, рішучі та вперті. Вони ніколи не дадуть себе образити, хоча і не будуть зачинницями скандалів і сварок. Дані, народжені взимку, дуже влюбливі, а під впливом почуттів схильні робити необдумані вчинки.

Весняні дані більш раціональні і розважливі. Вони ставлять перед собою лише реальні цілі та мають природне вміння до їх досягнення. Бажаного вони домагаються не лише за рахунок працелюбного ставлення, а й за допомогою своєї чарівності. Вони амбітні, уперті і наполегливі, але в життєві труднощі дивляться з легкістю і готовністю. З протилежною статтю ввічливі і кокетливі, через що не страждають від нестачі чоловічої уваги. Як супутник життя майже завжди віддасть перевагу перевіреним чоловікам.

Ім'я Дана: характеристика, значення, особливості та цікаві факти

Дана, народжена влітку, розважлива, обов'язкова та прагматична. Ці якості допомагають їй у справах. Літні Дани завжди поставлять кар'єру на перше місце. Вони здатні забратися на самий верх “корпоративних сходів”. Вільний від роботи час вони із задоволенням проводять у компанії друзів, серед яких є безумовними лідерами. Найчастіше погано переносять алкоголь. Якщо ж піддаються цій спокусі, то нерідко змушені звертатися за медичною допомогою, оскільки це дуже швидко із простого способу розслабитися перетворюється на проблему та залежність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua