Даніс: значення імені, походження та характер

Красиве чоловіче ім'я Даніс зі значенням «справедливість», «знання», «пошук істини» має на увазі під собою легкість піднесення, активність, швидкість реакцій. Допитливість у характері такого представника сильної статі допомагає об'єднати такі начебто несумісні якості, як потяг до знань і прагнення рухливого способу життя. Ось і виходить, що суперечливі риси уживаються разом, створюючи, проте, досить гармонійний образ різнобічної людини.

Даніс: значення імені, походження та характер

Перед тим як дати своїй дитині ім'я Даніс.

Будь-які батьки насамперед звертають увагу на благозвучність іменоформи. Ім'я Даніс, значення та походження якого ви дізнаєтеся у продовженні статті, є досить красивим для більшості людей. Така іменоформа добре уживається з різними прізвищами та по-батькові. З іншого боку, вона допомагає наділити хлопчика істинно чоловічими рисами характеру. Почуття справедливості, волелюбність, пекучий інтерес до життя у всіх його проявах, а також задатки аристократизму – ось що обіцяє хлопцеві значення імені Даніс.

Звичайно, нудьгувати батькам такої дивовижної дитини не доведеться: маленька непосида з раннього дитинства приноситиме море клопоту. Чуйний і добрий хлопчик бажає хорошого всім, він намагається прикрасити реальність усіма можливими її способами: десь розсмішить, десь шпалери прикрасить.

Різноманітність – ось що справді важливе Данісу. Значення імені змінюється з віком: що старше він стає, то більше цінує свою свободу. Незалежна вдача – головна риса у характері юнака, яка проявляється у всьому: у потязі змін занять і місць проживання, у своїй точці зору, запереченні загальноприйнятих догм, у способах самовдосконалення.

Даніс: значення імені, походження та характер

Кохання у житті Даніса

Для хлопця цей аспект життя відіграє істотну роль – для нього кохання важливе, як повітря та їжа. Він так потребує любові і вміє дарувати її, що стосунки з ним перетворюються на справжню романтичну казку. Зворушливість і теплота – це чекає на дівчину, яка зв'яже з ним свою долю. Незважаючи на своє прагнення до знань, він також сповнений чуттєвості, ніжності. У відносинах, крім фізичного контакту, йому важлива духовна близькість зі своєю партнеркою. Значення імені Даніс начебто наділило хлопця безцінними якостями, але, як показує практика, далеко не кожна дівчина може оцінити його почуття.

Даніс: значення імені, походження та характер

У відносинах з дівчатами Данісу потрібно навчитися витримувати межу між здоровою увагою та надмірною нав'язливістю. Щоб збудувати довгі стосунки зі своєю обраницею, йому потрібно навчитися виявляти більше поваги до її світосприйняття. Але оскільки у хлопця така негативна схильність, як упевненість у своїй правоті, часом йому важко помітити, що інші люди розглядають ситуацію під іншим кутом. У таких ситуаціях образи, розчарування, нерозуміння забезпечені.

Даніс: значення імені, походження та характер

Деструктивні стосунки дуже погано впливають на психіку Даніса. Тому, обираючи дівчину, він повинен насамперед дивитися, щоб вона не виявилася холодною, відстороненою жінкою із претензією на домінування над ним. В іншому випадку хлопець ризикує отримати цілий букет комплексів, позбавлятися яких буде дуже непросто.

Саме тому найкращою супутницею для Даніса стане дівчина відкрита, чуйна, яка потребує знаків уваги та ласки. Такий гармонійний союз допоможе обом побудувати ідеальні відносини на основі кохання та розуміння.

Сім'я у житті чоловіка

Даніс, характер і значення імені якого вказують на здатність щиро полюбити дівчину, все ж таки має труднощі у створенні повноцінної сім'ї. Не все складається так гладко, як хотілося б. Так як натура у Даніса мінлива, його прагнення втекти від стабільності призводить до самотності. Однак це не його усвідомлений вибір, просто всередині нього є вічно незадоволена дитина, яка потребує нової іграшки. Якщо він не отримує бажане, то з головою поринає у свою самотність, відчуваючи при цьому вільним від «всяких зобов'язань». Нестачу сімейного затишку Даніс компенсує зміною місць проживання.

Даніс: значення імені, походження та характер

Ідеальна супутниця для чоловіка – дівчина, яка вміє поважати особистий простір свого чоловіка. Це означає, що імені Даніса найкращу партію зіграють дівчата з іменами: Софія, Ніка, Анжеліка, Валерія. Всі ці дівчата відрізняються поступливим і спокійним характером.

Кар'єрне зростання Даніса

Ця людина відрізняється своїм підходом у будь-якій справі. Ті, кому доведеться з ним працювати, вже з перших днів зрозуміють, що він відрізняється незалежністю мислення: будь-які поради та стандартні інструкції лише заважають йому бути першовідкривачем. Даніс – не людина, якою можна зневажати. Йому важливо слідувати власним незвіданим шляхом. Як показує практика, чуття його не обманює, і будь-яка вторована стежка тьмяніє з тим, що може запропонувати винахідливий Даніс. Ідеї Даніса можуть бути гідно оцінені роботодавцем: згодом він здатний легко вийти на керівну посаду.

Хороше кар'єрне зростання чекає Даніса в доброзичливому колективі, де цінується творчий підхід до роботи. Представницька манера та належна освіта допоможуть Данісу досягти небувалих висот. Відповідним варіантом для нього також може стати створення власного бізнесу.

Таємниця походження імені

Благозвучне ім'я Даніс має давньоперське коріння. Однак деякі дослідники вважають, що своє походження ім'я бере в арабській чи татарській мові. Який національності ім'я Даніс? Важко відповісти на таке запитання, адже на сьогоднішній день воно може належати людині будь-якої національності. Вважається, що такою іменоформою хлопчиків обдаровують лише в мусульманських сім'ях, але це просто помилка.

Щасливими числами у Даніса вважаються такі – 3, 5, 12. Найбільш відповідні йому кольори – помаранчевий та жовтий. Вдалим днем тижня для нього є середовище.

Загальна характеристика імені

Насамперед люди з таким ім'ям відрізняються артистичністю, яка проявляється у всьому: у їхній манері стильно одягатися, почуття гумору, комунікабельності. Вишуканий смак Даніса не дозволяє йому перетинати межу між яскравістю та відвертою вульгарністю.

Його активна життєва позиція призводить до того, що він спокійно заводить приятелів та друзів. До речі, ворогів він практично не наживає: його харизма просто розсіює навіть натяк на негатив. Єдиний суттєвий мінус чоловіка – його нерішучість.

Астрологічне трактування імені

Камені-талісмани у Даніса – геліодор, олександрит, цинкіт, перидот, сердолік.

Метал-талісман – ртуть.

Найбільш відповідні знаки Зодіаку – Водолій або Близнюки.

Планети-покровителі – Уран та Меркурій.

Що означає ім'я різними мовами?

Арабська мова має багату скарбничку перекладів іменоформи Даніс. Однак найбільш поширеними вважаються: «божий суд» з позитивною конотацією та «грубий, неохайний» у негативній.

Даніс: значення імені, походження та характер

У татарській мові значення імені Данис таке: наука, знаючий, знання, мудрий.

З івриту іменоформа перекладається як «суддя» чи «вища справедливість».

Які форми має дане ім'я?

Даніс, як можна було здогадатися, це повна іменоформа.

Його похідними, зменшувально-пестливими, скороченими варіантами вважаються такі: Дені, Даніш, Дан, Данні.

У православ'ї такого імені немає, тому при хрещенні дитину називають Данилом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua