Американські жіночі імена: список, вимова, значення

У статті будуть описані жіночі американські імена та їх значення. Це допоможе батькам підібрати імена для своїх дітей. Наприкінці статті також запропоновано розшифрування букв, які становлять те чи інше ім'я. Вони також впливають на долю дитини.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Алана

Даючи характеристику прекрасним американським іменам, необхідно виділити Алану. Це ім'я означає “красива”.

Число імені – 4. Люди-«четвірки» мають у характері дві важливі риси – надійність та практичність. Такі люди викликають довіру, особливо близьких. Вони максимально цінують щохвилини, проведеної з коханими. Їм властиво аналізувати все довкола себе в тому числі. Їм подобається наука. Крім того, вони люблять розуміти, як усе влаштовано. Фантазери їх погані, тому що Алану більше приваблює реальність.

Дівчина надійна. Вона завжди точно знає, що їй потрібно робити у той чи інший момент. Навіть у юному віці вона має пошану і має авторитет. З кожним роком через життєві проблеми та різні ситуації її характер стає більш жорстким, а шлях – більш спрямованим. Алана – людина, на яку завжди можна покластися. Вона готова виконати будь-яке прохання і допомогти в чомусь, навіть якщо це забере у неї фізичні та духовні сили.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Рікі

Характеристика досить популярного жіночого імені Америці – Кевін – цікава. Значення – «спортивна».

Число імені – 5. Число п'ять означає те, що така людина здатна взяти на себе керівну роль. Він може винести будь-яку відповідальність, яка на нього покладена. Сама по собі ця цифра інтровертна. Дівчина намагається досягти у всіх цікавих для неї сферах максимальних результатів.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Санді

Тепер слід описати значення наступного красивого жіночого американського імені – Санді. Його переклад – “неділя”.

Число імені – 5. Його характеристика дана для Ріки. Змінюватись вона не буде.

Санді постійно рухається, вона розвивається та покращується. У дитинстві вона непосида і до дорослішого життя мало змінюється. Їй подобається постійно переїжджати, стабільність її напружує. Подібне нерідко призводить до самотності. Однак це Санді не турбує. Їй подобається такий стан речей. Це дозволяє їй обмірковувати свої подальші плани.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Бекка

Це жіноче ім'я у США досить популярне. Його значення – “заманює в пастку”.

Число імені – 6. Така людина – альтруїст. Він безкорисливий. Здатний будь-якої миті прийти на допомогу, підтримати близького або товариша. «Шістки» завжди на повну віддаються сім'ї. Вони чудові батьки. Найбільш підходяща їм робота – у медицині, волонтерстві. Вони не люблять різких змін, віддаючи перевагу стабільності та впевненості. Якщо щось йде не так, як треба, вони можуть почуватися інертними та вразливими.

Тіффані

Це жіноче американське ім'я означає «прояв бога».

Число імені – 7. Це число уособлює романтика, мудру людину, щасливу, самодостатню. Він має розважливий розум, але схильний до ризику. За рахунок наявності аналітичного складу розуму, терпіння та завзятості, «сімка» може досягти будь-якої своєї мети. Число інтровертне.

Тіффані – смілива та незалежна дівчина. У дитинстві вона надто свавільна та допитлива. Згодом у ній виражаються такі якості, як відповідальність, рішучість, винахідливість та швидкість. Підтримку вона надає рідко і сама її не потребує.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Глоріс

Це жіноче американське ім'я має чудове значення – відома.

Число імені – 8. Ця цифра вважається загадковою, але це не означає, що дівчину не можна розкрити. Представляє сильних особистостей, які здатні досягти будь-якої чітко поставленої мети. Іноді вони бувають надто прямолінійними та відвертими. Іноді «вісімка» може здаватися байдужою. Насправді вона занадто закрита всередині і не здатна проявляти свої емоції в будь-який момент.

Коді

Жіноче американське ім'я, що описується, означає «помічник».

Число імені – 7. Його характеристику можна прочитати вище, в інформації про Тіффані.

Коді – нетовариська, любить перебувати в собі і вже з дитинства не особливо виявляє зацікавленість в інших людях. Якщо вона вирішує здобути якісь знання, значить, вони необхідні їй підтримки гармонії у душі. Завдяки цьому, у своїй сфері роботи вона здатна стати кращою. Проте й подібне вважатимуться лише результатом постійного внутрішнього пошуку.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Значення букв

 • “А”. Ця буква – прояв лідерського початку. Людина з нею в імені хоче бути лідером у суспільстві та має до цього всі шанси. Якщо ім'я починається саме з “А”, то така дівчина працьовита. Їй не подобається бути зануреною у рутинну роботу. Завжди виявляє ініціативу та зацікавленість.
 • “Б”. Людина з такою буквою – сильна, пробивна, готова йти на все заради своєї мети. У відносинах може виявлятися зайва власність, і навіть ініціатива. Стійкість до нервових ситуацій на рівні. Вони здатні заробляти гроші для того, щоб забезпечити себе всім, чим їм заманеться.
 • “Г”. Люди з цією літерою у жіночому американському імені здатні постійно натикатися на нові знання. Вони педантичні, непередбачувані. Для того, щоб вирішити якусь проблему, вони можуть вигадувати найрізноманітніші варіанти. У них тонка душевна організація і, як правило, вони гидливі.
 • “Д”. Такі люди можуть бути впертими, гордими, але водночас ще й закомплексованими, обмеженими та замкнутими. Перш ніж щось зробити, вони кілька разів усі обдумають. Керуються лише логікою, не піддаючись емоціям. У тяжкій ситуації здатні прийти на допомогу. Іноді бувають надто балакучими. Критику практично не сприймають, тому нерідко потрапляють у неприємні ситуації.
 • “Е”. Такі люди меркантильні, егоїстичні, комунікабельні, проникливі. Можуть без особливої тяжкості привернути до себе інших людей. Життя в розкоші для них дорожче за справжню дружбу. У творчих сферах почуваються більш ніж комфортно. Їх можна назвати цікавими співрозмовниками.
 • “І”. Ці натури романтичні, мають тонку душевну організацію, миролюбні, чесні, добрі. Жінки з літерою «І» на ім'я багато часу приділяють своєму зовнішньому вигляду. Вони без особливої тяжкості можуть працювати у наукових галузях. Господарські.
 • “К”. Такі люди нервозні, проникливі, витривалі. Мають сильний та незалежний характер. Вперті, через що у них багато конфліктів на роботі та вдома. Особливо ці якості проявляються у жінок, чиє ім'я починається з літери «К».
 • “Л”. Особи неординарні, винахідливі. Мислення логічне. Вони можуть легко привабити інших людей. Іноді бувають зайво самозакохані. Невиховані дівчата можуть зневажливо ставитися до людей. Розставання їм переживати дуже важко. Можуть бути примхливими і вимагають багато уваги.
 • “Н”. Особи рішучі, сильні. Вони працьовиті. Нудну роботу не виносять. Розумні, привабливі. Є задатки до критичного мислення. При виборі партнера виявляють зайву прискіпливість. Любить дбати про своїх близьких.
 • “Р”. Такі люди мають неординарне мислення. Вони відповідальні і на них завжди можна покластися. Розвинена інтуїція. Брехня не сприймають. Люблять бути лідерами, однак у сімейних стосунках часто віддають цю роль своєму коханому.
 • “С”. Такі люди вперті та постійно прагнуть бути лідером. Занадто емоційні та примхливі, проте при ухваленні рішення більше керуються логікою. Намагаються виділитися на тлі інших. До свого партнера у людини з літерою «С» в імені є завищені очікування та вимоги.
 • “Т”. Особа всебічно розвинена. Вони творчі та чутливі. Можуть бути надто вразливими. Інтуїція розвинена добре. До всіх змін пристосовуються досить швидко. Великодушні та справедливі.
 • “Ф”. Можуть пристосовуватись до змін у житті. Завжди вигадують цікаві ідеї. У своїх оповіданнях нерідко прикрашають правду. Люблять допомагати іншим. Нудно з ними точно не буде. У їхньому житті відбуваються цікаві та кумедні випадки.

Американські жіночі імена: список, вимова, значення

Підсумки

У статті подано невеликий список жіночих американських імен, які вважаються популярними. Якщо докладно вивчити характеристику кожного імені, можна підібрати те, яке ідеально підійде.

Варто відразу подивитися ті варіанти, які подобаються, не зациклюючись лише на одному. Якщо характеристика не подобається одному з батьків, можна знайти інше ім'я. Американських імен досить багато, вони відрізняються вимовою, звучанням, значенням. Саме тому у будь-якій ситуації можна підібрати те, що підходить на всі 100%. Головне лише продовжувати пошуки.

Крім того, варто зазначити країну проживання. Навряд чи в Україні зможе ужитися дитина з ім'ям Коді. Це теж обов'язково треба брати до уваги. У статті описано деякі відомі імена, які зараз широко використовуються.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua