В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Ім'я В'ячеслав має стародавнє російське коріння. Воно походить від слів «в'яче», що означає «більше», і «слав» – «слава». Таким чином, звучить В'ячеслав по-іншому як найславетніший.

Про форми

Багато хто запитує: «В'ячеслав – це яке ім'я?» Старовинною формою імені є В'ячеслав, В'яцеслав. Але є і його аналоги – Венцеслав, Вацлав. Скорочене ім'я В'ячеслав – Слава. Воно ж використовується для цілого ряду чоловічих імен, серед яких Борислав, Радослав, Ярослав і таке інше. Примітно, що коротке ім'я В'ячеслава Слава застосовується і для жіночих імен Ярослава, Владислава і так далі.

Про характер

Вважається, що ім'я значною мірою впливає на долю людини і це повною мірою стосується В'ячеслава. Оскільки В'ячеслав – це Слава, вважається, що він прагнутиме популярності. Йому потрібно бути лідером, він завжди конкурує. Але часом на шляху він стикається з перешкодами. У таких випадках, за значенням чоловічого імені Слава, він може опустити руки. Нерідко Слава виявляється пригнічений, йому важко починати все спочатку і наповнитися вірою в себе та у свої сили.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Людина з чоловічим ім'ям Слава підтримує чудові стосунки з людьми. Йому подобається, коли оточуючі всім задоволені. Але якщо він якось вирішить від когось піти, це буде залізно. Його назад не повернути. Оскільки В'ячеслав – це Слава, він також зла пам'ятний. Але мстити він не буде. Він просто відійде на відстань і припинить усіляке спілкування. Коротке ім'я В'ячеслава також означає, що керувати людьми такій людині буде досить складно. Незважаючи на це, він прагнутиме лідирувати. Йому властиві працьовитість, ретельність.

Про роботу

Однак коротке ім'я В'ячеслава вказує на те, що краще працювати над одним проектом за раз. Тоді він буде найефективнішим. Не варто йому перемикатися на іншу справу, навіть якщо в першому потрібна тривала перерва.

В'ячеславу подобається поєднувати роботу та відпочинок з умовою, що робота не вимагатиме великих трудовитрат. Йому притаманне почуття справедливості. У той же час він не буде завзято відстоювати чужі претензії, якщо вони виявляться справедливими. Швидше за все він почне спостерігати за розвитком подій. Оскільки В'ячеслав – це Слава, йому також властиве прагнення чесності у відносинах. Він буде прагнути встановити справедливість.

Про сім'ю

У сім'ї це буде тихий чоловік. Однак він може розбудити у собі лідерські якості. У такому разі він почне встановлювати справедливість у сімейних стосунках. Його дружина на початку сімейного життя бачитиме одного чоловіка, а потім у ньому відкриється зовсім інша особистість. Славі подобається грати із дітьми. Він буде віддавати перевагу настільні ігри, але не активність.

За Мендлєєвим

В'ячеслав – це Слава. Це ім'я притаманне консервативній людині, чиї погляди на життя можуть бути старомодними. Але є й інший прояв цього слова – чоловікові, названому так, буде притаманна радість, яскравість.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Зазвичай наречений так чоловік відрізняється м'якістю, він не наполегливий, не вольовий. У нього слабкий тип нервової системи, він легко вселяє. Часто змінює свою думку. У той самий час йому властива товариськість. Йому варто виховувати у собі самостійність мислення.

Зазвичай його досить тривіальна, не глибока і не оригінальна саме з цієї причини. Тому нерідко він підтримує поточну владу, режим. Це найяскравіший представник середніх верств населення. Він не любить довго і наполегливо працювати. Йому притаманне прагнення до збагачення, але він не за нього боротиметься завзято. У цій сфері життя йому притаманна пасивність, відсутність пристрасті, вогню.

Цілеспрямовано зраджувати когось він не стане, але й руку допомоги не подасть. Зокрема, якщо ця допомога може похитнути його власне становище. Зазвичай це сангвінік, він у міру веселий, в міру сумний. Він легко збуджується, швидко остигає.

Він оточений друзями, друзів у нього ще більше. Зазвичай він займається своїм хобі. І в цій сфері діяльності він проявляється як глибока людина, яка здатна оригінально мислити.

Йому властива відданість своїм близьким, дітям. Сім'я наповнює його почуттям задоволеності. Він не надто яскравий, а з віком стає дедалі безбарвнішим.

Сексуальність за Хігіром

Повне ім'я Славіка обіцяє йому різноманітність у сексуальній сфері. Він ніколи не залишиться сам. У той же час він довго перебиратиме партнерок у пошуках своїй. Йому властива обережність у цьому питанні. Він вибере ту, що дасть йому ніжність. Йому важливо, щоб вона розуміла його потаємні бажання.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Якщо В'ячеслав народився в літню пору року, то в інтимному плані життя його буде нудним. Він здогадуватиметься, що в інших вона набагато яскравіша. Йому притаманні скутість і нерішучість у спілкуванні.

В'ячеслав, що народився взимку, віддаватиметься своїм бажанням, не беручи до уваги обмеження. Йому сподобається досвідчена партнерка, яка любить секс. Вона матиме гарну фігуру. Найбільш важливим критерієм для нього стануть її груди.

В'ячеслав має ніжну душу, з ним тепло, а уява його багата. Він завжди досягатиме успіхів. Його партнерка поруч із ним буде задоволена. Її тягтиме проводити з ним більше часу.

Славі властиво розвинене почуття обов'язку перед дівчиною, він буде відвертим та природним у сексі. Він намагатиметься вивчити свою партнерку. В'ячеславу властива підвищена чутливість до сторонніх запахів. Цілком можливо, що він ніколи не зустрінеться більше з тією, з ким за цим параметром несумісний.

Він здатний одружитися, не вивчивши сексуальні уподобання дружини. І потім страждати від цього.

За Хігіром

Походження цього імені – давньоруське. Зазвичай В'ячеслав у дитинстві кріпак. Якщо він народився взимку, він буде витривалим, з великою силою волі. З цієї причини його варто віддавати у спортивні секції. Йому складно упокоритися з несправедливими речами. Слава з легкістю може вибухнути сльозами, якщо не зможе стати на захист того, кого образили. Від безсилля може розбити якусь річ.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Так він продовжить чинити і в дорослі роки. Якщо він зіткнеться з несправедливістю, то може розлютитися і звільнитися. Подібні реакції виявлятимуться у багатьох сферах життя. За ними зазвичай слідуватимуть незручність. В'ячеслав ставатиме спокійнішим.

Дружина його буде розумною. Славі буде важливо відчувати її незалежність та самобутність. Важливо, щоби вона була без комплексів. У сімейних стосунках В'ячеславу властива надійність. Він допомагатиме дружині по господарству, із задоволенням посидить із дітьми.

Зазвичай не треба згадувати про те, що зламався кран або двері скрипить. Як господар Слава помітить це сам і виправить. Для нього у цьому немає проблеми. Він не схильний ділити роботу на жіночу та чоловічу. Йому властива поміркована ревнощі. У відносинах з ним важлива довіра. Якщо він обдуриться одного разу, вдруге вже не повірить.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Він приваблює дівчат виявом доброти, чарівністю, обережністю. В'ячеслав вірний дружині. Він найчастіше думає про справу, роботу. Для нього це найважливіше. Він зазвичай доводить те, що почав до кінця. Славі властива пунктуальність, сумлінність. Він завжди виконує доручення.

Зазвичай він не має потягу до якоїсь певної спеціальності. Він з тим самим успіхом може працювати будь-де. І все ж часом проявляється потяг до техніки. Якщо він має свою машину, то багато часу подарує їй.

Про вплив пори року

Йому подобається приймати гостей, пити алкоголь. Але алкоголіками Слави стають нечасто. Якщо він народився взимку, то буде впертий і наполегливий. Якщо ж народився восени чи весною, то матиме схильністю до інфаркту. Він матиме жорсткий характер.

За Надією та Дмитром Зимою

Дослівне значення цього імені – «найславніший». Це — традиційне слов'янське ім'я. Слово це звучне, у ньому звучить заклик до лідерства. Однак це скоріше якесь змагання на спортивний інтерес, ніж прагнення перевершити когось.

Головне питання полягає в тому, чи реалізує це прагнення В'ячеслав? Слава може бути різною, у тому числі й поганою. Перший склад цього імені надає більше впливу характер людини через чіткості ритму і незрозумілості.

Через значення імені у В'ячеслава у житті дві дороги – реалізувати своє лідерське прагнення, виховати сильний характер чи розчаруватися сильно під час зіткнення з перешкодами.

Багато В'ячеславів долають цю перешкоду успішно завдяки легкому ставленню до життєвого шляху та азарту. Тяга до спортивних здобутків залишається властивою В'ячеславу протягом усього його життя. Він ретельно стежить за власним здоров'ям, веде здоровий спосіб життя. Славі властива веселість характеру. Насправді він рідко виявляє свою схильність до лідерства. Йому може подобатися займатися організацією заходів, зокрема, пов'язаних із дозвіллям. Він легко може бути ініціатором будь-яких спільних заходів із друзями. Але нерідко його захоплює спортивний азарт, і це негативно відбивається на розпочатій спільній справі. Якщо Слава мріє про роль великого керівника, йому варто частіше делегувати завдання на своїх підлеглих. Важливо, щоб він узгоджував їхні інтереси зі справою.

Найважливішою рисою людини, названого цим чином, є прагнення справедливості. Адже спортивний дух затримується там, де дотримуються правил.

Деколи В'ячеслав буває засмучений від того, що в його житті все не завжди йде відповідно до його внутрішніх принципів. Деколи несправедливість світу здатна на довгий термін занурити Славу в депресію.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

Його не назвеш трудоголіком, він часто працює та відпочиває. До господарства він ставиться з усією уважністю.

Зазвичай у сімейних відносинах йому властива легкість, він не ревнивий, але якщо зіткнеться зі зрадою – це стане для нього болючим ударом, можливо, навіть занадто.

Завдяки характеру В'ячеслава йому напевно знайдеться місце у спеціальностях, у яких багато залежатиме від нього самого. Йому потрібно змагатися та ставити нові цілі.

Секрети спілкування

Спілкуючись із В'ячеславом, треба пам'ятати про те, наскільки розвинене його почуття справедливості. Він може надавати допомогу оточуючим, але, як тільки зрозуміє, що його використовують, він розірве спілкування з цією людиною. Він із тих, хто вміє йти назавжди.

Слід в історії

Величезну популярність набув В'ячеслав Тихонов, актор, який виконав роль Штірліца в «17 миттєвості весни». Анекдоти, що ходили навколо його імені, говорять про народну любов до нього. Багато хлопців хотіли бути як Штірліц, стати такими ж відважними.

В'ячеслав – це Слава? Значення імені, походження та характер

В особистості В'ячеслава Тихонова повною мірою висловився відбиток, що наклало на нього його ім'я. Так він завжди прагнув змагатися, був цілеспрямованим. Ще студентом, він намагався виділитися серед інших учнів, виявляючи надзвичайну працьовитість. Він прагнув поринути у кожну тонкість своєї професії. І це при тому, що ще при вступі йому казали, що він не кіногенічний, і навряд чи його колись зніматимуть у кіно. Але з часом він досяг свого. І зараз кожен у Україні знає, хто такий Штірліц, і пам'ятає обличчя В'ячеслава Тихонова. Щонайменше кожен хоч раз чув анекдоти про нього та його обожнюваного радянським населенням героя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua