Заур: значення імені, походження, національність

Значення імені Заур представляє для багатьох певний інтерес. Не дивно, адже воно звучне і таке, що рідко зустрічається. Цікаво знати не тільки те, що означає, а й те, як воно впливає на характер свого власника. І оскільки тема справді цікава, слід приділити її розгляду зараз трохи більше уваги.

Походження

Для початку варто відповісти на запитання щодо того, до якої відноситься національності ім'я Заур і звідки воно взагалі прийшло. Воно є мусульманським, найбільш поширене у грузинському та осетинському народах.

В імені кілька версій походження. Згідно з першою, прийшло воно із тюркської культури. Друга версія свідчить, що ім'я Заур з'явилося від грузинського слова саурмаг, яке перекладається як чорна рука. Згодом друга частина іменника відпала, замінившись на «бек» чи «жан» – імена, відповідно, вимовлялися як Заурбек і Зауржан.

Заур: значення імені, походження, національність

В історичному контексті це перекладається як «сильний воїн». А «чорний» тому, що на руках бійців було татуювання цього кольору. Такі відзнаки мали лише знатні воїни.

У переносному значенні значення імені Заурбек інше – «засмаглий», «смаглявий» та «працьовитий». Або ж, мальовничіше – «той, хто боїться чорної роботи».

Також є поширена думка, згідно з якою ім'я Заур прийшло з арабської культури. У такому разі воно перекладається як «блискучий», «сяючий», «блискучий», «відомий», «чудовий» і т.д.

Дитинство

Розібравшись із питанням щодо того, якою національності ім'я Заур, і що воно означає, можна обговорити і те, як воно відбивається на характері хлопчика, якого так вирішили назвати батьки.

Він росте людиною, на яку можна покластися. Це активний, фізично розвинений, але не примхливий та спокійний хлопчик, який вважає своїх батьків авторитетами. Однак йому не подобається надмірна увага, і він досить байдужий до ласки.

Заур: значення імені, походження, національність

Зауру подобається проводити час із друзями. Однолітки його поважають, адже цей хлопчик завжди відкритий і чесний. Хоча він буває дуже впертим, особливо якщо відстоює свою точку зору, у правильності якої завжди впевнений на 100%.

І ця категоричність часом гіршим чином відбивається на відносинах з однокласниками. А якщо він раптом стане неформальним лідером серед однолітків (у класі, наприклад), то їм доведеться відчути на собі всі його негативні риси.

Юність

Якщо йдеться про те, що означає ім'я Заур, потрібно обговорити і те, яким стає його власник із віком. У підлітковому періоді цей хлопець дуже імпульсивний та запальний. Він легко може накричати на когось чи нагрубити. Навколишнім доведеться нелегко. Їм потрібно акуратно та м'яко вказувати Зауру на його неправоту, щоб ці «кути» пом'якшилися.

На жаль, цей юнак часто здійснює вчинки, перебуваючи під емоціями. Але найголовніше, щоб він, будучи підлітком, не зв'язався із поганою компанією. Бо в такому середовищі він здатний стати лідером аж ніяк не в найкращому значенні слова.

Заур: значення імені, походження, національність

Важливо, щоб у підлітковому періоді свій авторитет виявляв отець Заура. В юності йому необхідно мати перед очима приклад стабільного, вольового та сильного чоловіка.

Зрілість

У старшому віці Заур стає спокійнішим. Але його характер, як і раніше, вибуховий – просто цей чоловік стає більш впевненим, успішним і стійким до життєвих тягарів.

Йому вдається досягати вражаючих результатів там, де інші здаються. Нехай він, як і раніше, допускає жорсткість у висловлюваннях, це не заважає йому бути справедливим і добрим по відношенню до слабких. До того ж, хоч так і не здається, але спільну мову з нею завжди можна знайти. Головне – не плести за його спиною інтриги та не брехати. Цього Заур не потерпить.

Він нізащо не скривдить літню людину, дитину чи жінку. До благополуччя чоловіків і чоловіків байдужий, оскільки впевнений, що вони самі здатні за себе постояти. Якщо це не його друзі, зрозуміло – за них Заур готовий буквально життя віддати.

Відносини та кохання

Розповідаючи про значення імені Заур, цій темі також слід звернути увагу. З іншого боку, воно не впливає на власника в інтимній сфері.

Чоловік на ім'я Заур у відносинах прагне бути лідером та переможцем, як і в інших життєвих сферах. Зауру дуже важливо справити гарне враження на партнерку, а тому її інтереси він ставить понад усе.

Заур: значення імені, походження, національність

У нього дуже багато шанувальниць, та й дівчат цей хлопець змінює, “ніби рукавички”, проте все своє безмежне обожнювання і ніжність він береже для “тої самої”, яку одного разу сподівається зустріти. Коли Заур розуміє, що знайшов кохання всього свого життя, то стає безмежно романтичним, навіть вразливим.

Він готовий буквально зірку з неба дістати коханій. Нізащо не відпустить її ні на крок. Він навіть стає ревнивим, чого раніше ні з ким не бувало! Однак, якщо кохана не даватиме приводів, то й конфліктів на цьому ґрунті не буде.

Шлюб та сім'я

Продовжуючи тему, що стосується значення імені Заур, і про це потрібно розповісти. Насправді, його володар трепетно ставиться до свого будинку та сім'ї. Він мріє побудувати справжнісіньку фортецю, в якій би кожен домочадець знайшов для себе притулок і захист.

Оскільки одружується з кохання, то і дружину дуже любить. Дітей, якщо вони з'являються – теж. Однак до побутових справ жодного відношення зазвичай не має. Заур готовий займатися чим завгодно, але тільки не прибивати полицю у ванній або лагодити проводку.

Трудова діяльність

Цей аспект також треба торкнутися уваги, якщо йдеться про значення імені Заур. Його власник, будучи цілеспрямованим і працездатним чоловіком, вміє домагатися будь-яких поставлених їм цілей. Успіх йому супроводжує у всьому і завжди.

Заур: значення імені, походження, національність

Він ніколи не буде звичайним, рядовим підлеглим, Заур обов'язково збудує вражаючу кар'єру. Цілком здатний стати справжнім майстром своєї власної справи, отримати повагу серед клієнтів та спонсорів.

Може організувати свій бізнес або досягти успіху в спорті. Яку б сферу діяльності не вибрав Заур, він зможе заробити достатньо грошей для забезпечення своєї сім'ї та себе.

Хобі та захоплення

Ще одна життєва сфера, що заслуговує на увагу в рамках теми, що стосується значення імені Заур. Що ж, цю людину приваблюють суто чоловічі хобі. Йому подобається вести активний спосіб життя, проводити час із друзями, займатися спортом. Він часто витрачає чимало часу.

Також йому не важко легко поміняти який-небудь вид діяльності. Сьогодні він захоплено грає у футбол, а завтра вирушає на урок фехтування. Так Заур набирається нового досвіду та отримує яскраві враження. А якщо захоче, то може зовсім зробити щось спонтанне, наприклад, вирушити в подорож кількома країнами.

Астрологічний аспект

Його варто обговорити на завершення теми. Кожному імені відповідають певні талісмани, і у Заура вони виділені до такого переліку:

  • Щаслива пора року – осінь.
  • Камені-талісмани – турмалін, діамант, опал, аквамарин, кварц, смарагд, алмаз, цитрин.
  • Числа імені, серця, особистості та щастя – 22, 4, 9 та 4 відповідно.
  • Метал-талісман – мідь.
  • Тотемна тварина – ворон.
  • Дні, які підходять для здійснення планів – субота та п'ятниця.
  • Тотемне дерево – виноград.
  • Колір, що приносить удачу, – зелений.
  • Тотемна рослина – коров'як.
  • Керуюча планета – Венера.

Заур: значення імені, походження, національність

Найбільш відповідні знаки зодіаку для Заура – це Овен та Терези. Якщо хлопчика, що народився в період з 21 березня по 20 квітня, або з 24 вересня по 22 жовтня, назвати цим ім'ям, то астрологічні якості покровителя розкриються в його характері якнайкраще.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua