Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Як відомо, мода не стоїть на місці. Щороку, а іноді навіть щогодини вона змінюється, колишні тренди відновлюються або забуваються назавжди. Щось своє, найактуальніше є практично у будь-якій галузі людського життя. У цій статті ми розглянемо імена. Адже колись люди складали їх, беручи за основу різні політичні революційні гасла. Так з'явилися знамениті Даздраперма («Хай живе Перше травня!») і Даліс («Хай живе Ленін і Сталін!»). Через роки батьки взагалі могли назвати дитину числом, літерою, абревіатурою або вигаданим словом.

Але зараз законодавство Російської Федерації забороняє такі імена. І сучасним мамам та татам доводиться розглядати існуючі варіанти. Наприклад, ім'я Адалін – значення, походження та інші характеристики якого ми досліджуємо у поданому далі матеріалі.

Походження

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Неможливо розібратися у тлумаченні імені, а то й вивчити його історію. Адже саме походження розкриває таємницю перекладу та дозволяє зрозуміти значення будь-якого імені. Досліджуване має німецьке походження. Однак його спотворені на європейський спосіб версії широко використовуються і в інших країнах. Навіть у Україні можна зустріти дівчаток, названих Адель. Тому можна сміливо говорити про те, що ім'я, що вивчається, інтернаціонально. Саме це і пояснює його актуальність і популярність.

Значення

Ім'я Адалін перекладається як шляхетна, почесна. Тому експерти говорять про те, що ім'я ідеально підійде дівчинці з хорошої родини. Носителька імені матиме природну грацію і чудові манери. Також вважається, ніби ім'я здатне прикрасити лише світловолосих панянок. Однак це твердження, на думку багатьох, є великою помилкою. Величезну кількість темноволосих батьків або навіть тих, хто має східну зовнішність, вибирають для своїх новонароджених малят ім'я Адель.

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Іменини

Православні мами та папи теж можуть розглянути це ім'я. Адже воно є у церковному календарі. Малятко при хрещенні отримає ім'я Аделіна і святкуватиме іменини 2 вересня або 20 жовтня. Правильну дату слід обирати, орієнтуючись близько дня народження до іменин. З давніх-давен люди святкують іменини в дату, що йде за днем народження. Тобто якщо дитина з'явилася на світ у період з 2 вересня по 20 жовтня, день ангела у неї випадає на 20 жовтня. Якщо вона народилася після 20 жовтня (15 грудня, 18 березня, 13 травня, 25 серпня тощо) іменини слід святкувати 2 вересня.

Варіанти імені

Ми вже згадували раніше, що значення імені Адалін знайоме громадянам різних країн, оскільки ім'я є міжнародним. Але також воно і двостатеві. Тобто має як жіночу форму, і чоловічу. Тому дівчинку можна назвати Адалін, Адалінда, Адель, Аділя, Аделаїда, Адела, Ада, Лінда, Аделайн. Відповідно, і зменшувально-пестливих форм буде не менше: Аді, Діля, Еля, Ліна або навіть Аліна та інші.

Багато сучасних батьків дізналися ім'я, що вивчається, завдяки дивовижній співачці Адель, чиє ім'я також є похідним від Адалін. Інші ж дивилися фільм із Блейк Лайвлі у головній ролі. Називається картина «Століття Адалін».

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Чоловіча версія

Що стосується чоловічої версії імені, що вивчається, то батьки також можуть вибрати для хлопчика ім'я Адалін або його похідні: Аделон, Аделаїд, Аділ. За кордоном воно трапляється досить часто, а ось у нас використовується з обережністю. Адже навіть до істинно чоловічих імен діти примудряються підібрати образливі прізвиська. Що вже казати про те, що в нашій країні вважається чисто жіночим.

Характер

Будь-яке ім'я впливає на характер новонародженого та її подальшу долю. Вивчивши значення ім'я Адалін для хлопчиків та дівчаток, експерти дійшли висновку, що воно посилює деякі риси характеру. У тому числі можна назвати як позитивні, і негативні.

До перших належать: витривалість, терпіння, стресостійкість, вміння досягати своєї мети, відмінна інтуїція, дбайливе ставлення до своїх речей, акуратність, бездоганний смак. До других: уразливість, дратівливість, іноді агресивність, злопам'ятність.

Також залежно від виховання та оточення дитина може вирости самозакоханою або, навпаки, сором'язливою та закомплексованою. Тому батькам дуже важливо витримати золоту середину. Чи не перестаратися з жорсткістю та правилами, але й не пускати розвиток чада на самоплив.

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Доля залежно від часу народження

Не лише ім'я впливає на дитину. Сезон, в який малюк з'явився на світ, також залишає відбиток на особистості та долі новонародженого. З цієї причини вчені вивчили і цей взаємозв'язок. У результаті з'ясували, що означає Адалін для дитини, яка народилася:

 1. Взимку – ніколи не залишить знайомих та незнайомих людей у біді, завжди допоможе вирішити конфлікт, знайде компроміс. Він дуже гостинний, доброзичливий, господарський. Але більше воліє чоловічі компанії, ніж жіночі.
 2. Навесні має схильність до творчості. Він любить співати, танцювати, малювати, щось робити своїми руками. І за бажання проявить себе на терені актора, навіть стане знаменитим та шановним. Проте в імені Адалін значення для характеру весняних дітей не зовсім позитивне. Адже вони гостріше за інших сприймають критику, постійно страждають сумнівами, дуже нерішучі, сором'язливі і вразливі.
 3. Влітку – дуже добрий і ніжний. В оточуючих бачить лише добре, тому нерідко страждає через надмірну довірливість. З віком починає тримати свої емоції та думка при собі, іноді навіть замикається, втрачаючи зв'язок із навколишнім світом.
 4. Восени – дуже наполегливий, витривалий, практичний і розважливий. Має сильну волю, твердий характер, ніколи не відступить від наміченої мети. У цьому випадку ім'я більше підійде хлопчику, а ось дівчаткам буде нелегко і по життю, і під час створення сім'ї.

Значення імені носія

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Ім'я, що вивчається, дуже красиве і незвичайне. Крім того, на думку експертів, ім'я Адаліна значення для дитини має позитивне. Адже воно наділить його гострим розумом та відмінною пам'яттю, що сприятиме відмінному засвоєнню знань та досягненню великих успіхів на професійній ниві. Зробить дуже незвичайною особистістю, в якій поєднуватимуться схильність до марнославства та сором'язливість.

Також у носія імені буде чудове здоров'я. Єдине, проблеми можуть виникнути з поставою. Причиною стане той факт, що дитина часто сутулиться через свою скромність. У молодому віці Адалін кардинально змінюється. У характері починають домінувати такі риси, як серйозність, делікатність, самокритичність.

У зрілому віці і хлопчики, і дівчатка, названі ім'ям, що вивчається, високо цінують свою свободу. Однак можуть пов'язувати себе шлюбами кілька разів. А все тому, що ставлять надмірно завищені вимоги до свого партнера. Жінки з ім'ям Адалін дуже палкі та примхливі, що швидко набридає деяким чоловікам.

Сумісність

Експерти, які вивчають імена, а також їх вплив на характер та долю людини, переконані, що при виборі партнера важливо враховувати його ім'я. Інакше щасливої пари та сім'ї не вийде. Традиційно вважається, що жінка з ім'ям Адалін буде щаслива з чоловіком, якого зватимуть одним із наступних імен:

 • Артем;
 • Марк;
 • Антон;
 • Максим;
 • Герман;
 • Петро;
 • Григорій;
 • Данило;
 • Дмитро;
 • Тимофій;
 • Гліб;
 • Юрій.

А ось від наступних чоловіків краще триматися подалі, бо щастя з ними не бачити:

 • Андрій;
 • Анатолій;
 • Кирило;
 • Михайло;
 • Денис;
 • Олексій;
 • Олександр.

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Вивчаючи ім'я Адалін, походження та значення для хлопчиків і чоловіків, дослідники дійшли висновку, що найбільш підходящою партнеркою буде панночка з ім'ям:

 • Євгенія;
 • Маріанна;
 • Каріна;
 • Вікторія;
 • Ольга;
 • Анастасія;
 • Ілона;
 • Матільда.

Також експерти представили список небажаних імен:

 • Марфа;
 • Антоніна;
 • Маргарита;
 • Пелагея;
 • Марія;
 • Дарія.

Однак психологи переконані, що людям, які вже перебувають у відносинах із «забороненим» партнерам, розлучатися причин немає. Якщо їм добре разом, союз гармонійний і щасливий, значить, їхнє життя осяяла велика удача. Тепер потрібно насолоджуватися один одним, пара знаходиться під заступництвом щасливої зірки. Адже будь-яке правило має винятки.

Ім'я Адалін: значення, походження, сумісність

Ось ми розібралися в характеристиках імені Адаліна. Підбивши підсумок, можна сказати, що значення для дитини воно має позитивне. Однак сподіватися на те, що малюк, отримавши ім'я, вмить підлаштується під описаний портрет, досить безглуздо. Тому що у кожного імені однакова кількість позитивних та негативних особливостей. Які домінуватимуть у тій чи іншій людині, більшою мірою визначають батьки. Тому будь-якою дитиною важливо займатися. Тільки тоді він виросте щасливою та успішною людиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua