Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

У російській дуже багато імена мають давньоримське походження. Ім'я Лера є похідним від римського Валерія. Ці два імені мають загальне походження та значення.

У Римі хлопчиків нерідко називали Валеріонами або Валеріусами, жіночий варіант з'явився набагато пізніше. А похідне Лєра вперше з'явилося в Україні у ХІХ столітті. Яке значення імені Лера, характер та доля? Про це варто розповісти далі.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Що означає ім'я Валерія?

Valeo з латинського перекладається як «сила» чи «здоров'я». Існують інші варіанти перекладу, такі як «позаземна», «впливова», «розсудлива».

Як бачимо, для дівчинки значення імені Лера (Валерія) позитивне, може належати дуже успішним дівчатам.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Загальна характеристика

Перш ніж називати дівчинку, слід знати, що означає ім'я Валерія. Лера має дуже мінливий характер: з ранку вона може бути страшенно злісною і нелюдимою, але ввечері раптом стає душею компанії. Щоденні перепади настрою хоч і не є серйозною проблемою для неї, можуть серйозно зіпсувати стосунки з оточуючими.

У характеристиці імені Лера варто сказати, що її коло спілкування вузьке, вона досить вибіркова у виборі друзів. Її близькі або мають із нею схожі інтереси, або знайомі з дитинства. За характером інтроверт, переважно спрямовано свій внутрішній світ, свої переживання. Вона не боїться спілкування з людьми, але ретельно його уникає, оскільки тісне спілкування позбавляє її духових сил. Вона може не привітати найближчого друга з днем народження, хоча пам'ятає про нього, просто зараз вона перебуває в період самотності.

Із погано знайомими людьми Валерія тримається вкрай насторожено. Розташування такої жінки дуже складно завоювати. Адже не кожна людина зможе сподобатися їй. Але якщо це все ж таки сталося, є шанс, що ця людина стане для Валерії справжнісіньким найкращим другом. І навіть якщо він зовсім не заслуговує на це, вона завжди бачитиме в ньому тільки добрі якості.

Лера ненавидить зради і фальші. Людина, яка зрадила її одного разу, стає для неї ворогом на все життя. Помста для нього настане раптово і буде непередбачуваною.

Лери – творчі особистості, справжні мрійниці. Вони постійно витають у хмарах, щось вигадують. Їхня фантазія воістину безмежна. Якщо їм вдається правильно реалізувати свій творчий початок, Лери стають талановитими співачками, актрисами, письменницями.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Дівчина на ім'я Лера дуже завзята і працьовита. До своєї мети вона готова йти напролом.

Терпіти не може нудне рутинне життя. Їй потрібно постійно проявляти себе творчо, не допускаючи одноманітності.

Восени може підхопити нудьгу. У такий період вона нічого не може робити, повністю занурюється у себе.

Лера має чудову інтуїцію, якою завжди керується під час прийняття важливих рішень як на роботі, так і в коханні.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Зовнішність

Лера – щаслива володарка лялькової зовнішності: величезні очі, пухкі губи, маленький акуратний носик.

Найчастіше їй не подобається, як вона виглядає. Тому вона часто вдається до послуг пластичних хірургів, які, у свою чергу, можуть лише зіпсувати.

Їй характерна зайва худорлявість, найчастіше вага коливається в районі 40-45 кілограмів.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Здоров'я

Для Лери характерне богатирське здоров'я. Вона має підвищену стійкість до захворювань, що передається повітряно-краплинним шляхом. Однак в осінній період під час депресій може серйозно захворіти.

Крихкість кісток, яка властива Лері, спричиняє часті переломи, тому їй необхідно приймати препарати кальцію і магнію.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Дитинство

Зростає гіперактивною дитиною. Всі шпалери в будинку вимальовані і збоку навіть схожі на витвори мистецтва. Дівчинка любить читати вірші, співати, малювати.

Має сильний емоційний зв'язок із батьком, він для неї є авторитетом.

Спілкування з однолітками віддає перевагу розмовам з дорослими, хоче скоріше стати великою і намагається поводитися максимально самостійно. Якщо батьки не пускають її в коло спілкування дорослих, може дати відсіч або влаштувати бойкот.

Коли Леру віддають у дитячий садок, вона влаштовує істерики, постійно плаче, скаржиться, що інші діти її ображають. У цьому віці найчастіше в неї зовсім немає друзів, а якщо і є, то хлопчики. З ними вона може грати в суто хлопчачі ігри – футбол, чехарда, козаки-розбійники. Може просити коротко підстригти її, у цей момент батькам важливо не потурати капризу дочки. Навпаки, потрібно розвивати в ній жіночі якості, інакше в дорослому житті вона стане феміністкою чи пацанкою.

Важливо віддати дитину до школи мистецтв або у спортивну секцію ще в дошкільному віці, адже Лері необхідний постійний саморозвиток та особистісне зростання

Лера у школі

Шкільний період протікає для неї швидко і здебільшого марно. Вона займає місце «середнячка», не надто прагне знань, але вчителі ніколи не скаржаться на неї.

Зазвичай завжди сидить на задній парті, із однокласниками спілкується мало і лише у справі.

Улюблені предмети – фізкультура, музика та малювання. Як правило, вже тоді Лера розуміє, що хоче пов'язати своє життя зі сферою мистецтва.

У старших класах важливо стежити, щоб Лера справно виконувала домашні завдання, оскільки у підлітковому віці вона починає серйозно лінуватися. У цей час починаються постійні суперечки з вчителями з приводу марності шкільного навчання, може навіть налаштовувати однокласників проти вчителя.

Подальший розвиток

Якщо Лера і отримує подальшу освіту, то це зазвичай пов'язано з дизайном або курсами акторської майстерності. Вона вже чудово знає, ким вона стане, і в основному вища освіта лише заважатиме їй у досягненні мети. Якщо ж Лера вирішить збудувати класичну кар'єру, вона без проблем здобуде освіту, можливо, навіть закінчить виш із червоним дипломом.

У період 20-30 років вона починає займатися тим, що їй подобається: відточує свої навички митця чи дає свої перші музичні концерти. Дуже багато читає.

Лера: значення імені, походження, характеристика та іменини

Гроші та кар'єра

Рідко Лера обирає роботу в офісі. Якщо вона приймає таке рішення, у будь-якому колективі її вважатимуть вкрай цінним співробітником, оскільки вона вміє швидко і безпомилково приймати важливі рішення, їй допомагає добре розвинена інтуїція.

Незважаючи на деякі складнощі в характері, Лера досить швидко піднімається кар'єрними сходами.

Оскільки вона дуже непостійна і непередбачувана, Лєра може звільнитися будь-якої миті навіть з високооплачуваної роботи.

Якщо ж Лера вирішує піти в творчість, хоч і не відразу, вона доб'ється великих успіхів. Вона поводитиметься дуже епатажно та зухвало. І справді, дуже багато дівчат на ім'я Лера досягли популярності завдяки своїй творчості.

Відомі особи, актриси

До відомих актрис та представників шоу-бізнесу, які носять це ім'я, відносять такі:

Це Лера Кудрявцева, Валерія Заклунна, Валерія Ланська.

Співачки

Також є популярна співачка, котра взяла собі такий псевдонім. Це Валерія, уроджена Алла Перфілова.

Письменниці та політики

Валерія Герасимова, Валерія Врубльовська.

Непоодинокі і випадки, коли Лери стають політиками – Валерія Прайд, Валерія Новодворська.

Гроші для них не головне, набагато важливіше самореалізація та духовне зростання. Якщо їм вдається розбагатіти, починають просто смітити грошима.

Кохання та шлюб

Непостійність Лери може стати серйозною проблемою у любовних стосунках. Вона може бути безмірно закохана, але в якийсь момент від того великого кохання не залишиться і сліду. Причиною може стати все що завгодно: сварка, ревнощі чи банальне захоплення іншою людиною.

Їй не зраджують, зраджує вона. Лера дуже велелюбна. При цьому ніхто не може назвати її розбещеною або вульгарною. Просто в неї дещо інше розуміння кохання.

Шлюбів може бути дуже багато. Навіть у старості за живого чоловіка Лера може влаштовувати любовні пригоди.

Щоб у шлюбі було справжнє кохання, чоловікові треба дуже постаратися. Він має бути дуже сильним і вольовим, тільки такий чоловік може серйозно розраховувати на кохання та вірність. Слабого ж чоловіка вона зовсім не поважатиме, Лера не тільки зраджуватиме йому, а й періодично битиме.

Діти

Лера ніколи не буде погано ставитися до своїх дітей, вона може бути суворою, жорсткою матір'ю, але ніколи не дозволить собі нічого зайвого. Вона зробить усе, щоб її діти здобули освіту, збудували кар'єру. Любить однаково як хлопчиків, і дівчаток.

Вважає своїм обов'язком видати дочок заміж, при цьому цей вибір має зробити вона особисто, думка дочки не враховуватиметься зовсім.

Іменини

День ангела чи іменини Валерії за церковним календарем відзначаються двічі на рік: 6 травня та 20 червня. 6 травня згадують великомученицю царицю Валерію, а 20 червня – Калерію, вбиту за віру жорстокими язичниками. Дівчаткам зазвичай потрібно дарувати атрибути віри, які говорять про велике торжество духу. Наприклад, вдалим подарунком стануть невеликі іменні ікони, посуд для святої води, різноманітні свічки, каблучки з написом «Врятуй та збережи».

Гороскоп імені

Значення імені Лера залежить від знаку зодіаку.

Овен.

Весела і життєрадісна, підходить до будь-якої роботи з усією серйозністю, завжди має бути в центрі уваги. Їй подобається керувати, вона ефектно підносить себе, легко маніпулює всіма чоловіками з її оточення.

Тілець.

Це спокійна жінка, яка не любить змін. Для Лери-Тельця важливою є постійність, причому це стосується всіх сфер її життя. Вона чудово впорається з рутинною роботою. Все за що береться, доводить до досконалості. Любить малювати, може займатися дизайном.

Близнюки.

Любить веселощі. Вона живе, пливучи за течією. Навіть на роботі встигає пожартувати, пофліртувати і при цьому зробити всю важливу роботу. Мінус Валерії-Близнюків – жахлива непостійність та нерішучість.

Рак.

Полонить чоловіків одним поглядом. При цьому Валерія-Рак – справжня домосідка, для якої перший план виходить сім'я. Вона прагне багатства, але досягаючи його, займається благодійністю.

Лев.

Це дещо заздрісна жінка. Про її мрії мало хто знає, а зводяться вони до загальної уваги та обожнювання. У роботі їй завжди не вистачає терпіння та акуратності. Вона має багато шанувальників, але у своєму чоловіка вона шукає неіснуючий ідеал.

Діва.

Як знак землі, вона прагматична та практична. Вона з легкістю досягає успіху, а її вміння спілкуватися сприяє швидкому кар'єрному зростанню. Добре вміє переконувати.

Терези.

Дуже мила, товариська та приємна жінка. У всьому шукає гармонію. Знаходить самореалізацію у творчості.

Скорпіон.

Це вкрай дратівлива особа, яка робить усім навколо зауваження, хоча її саму змушує нервувати найменше недобре слово на свою адресу. Вона емоційна і велелюбна, змінює чоловіків, як рукавички.

Стрілець.

Цілеспрямована дівчина, яка точно знає, як досягти успіху в житті.

Козеріг.

Це скептична, недовірлива жінка. Для неї кар'єра завжди на першому місці. Її дуже багато хто вважає за феміністку, насправді вона просто не може дозволити собі бути ніжною та беззахисною.

Водолій.

Хитра та кмітлива, «у кожній бочці затичка». Часто стає письменницею чи поетесою. Завжди одягнена за останнім писком моди, витрачає дуже багато грошей на непотрібні аксесуари.

Риби.

Це дуже елегантна та приємна жінка, начебто з іншого часу. Сором'язлива, невпевнена у собі. Вона дуже хоче знайти сімейне щастя.

Після того, як дізналися походження і значення імені Лера, долю імені, можна сміливо називати так свою дочку.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua