Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Дементій — старовинне чоловіче ім'я, що було на вершині популярності в XIX столітті. Протягом останнього століття воно зустрічалося рідко і вважалося, що вийшло з вживання. Наразі це ім'я починає знову завойовувати популярність серед батьків хлопчиків.

Значення та походження імені Дементій

Це ім'я походить від старослов'янського імені Дометій і є його синонімом. У перекладі з латинської означає «приборкувач».

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

  • Знак зодіаку – Овен.
  • Стихія – Вогонь.
  • Планета управитель – Сонце.
  • Сприятливий колір – зелений.
  • Дерево – ліщина.
  • Рослина – глід.
  • Щаслива кількість – 6.

Православні іменини Дементій зазначає: 20 грудня, 21 березня, 20 серпня, 29 жовтня.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Дитинство

Яке значення імені Дементій у дитинстві? Хлопчик росте тихою і слухняною дитиною. Дементій більше тягнеться до матері, і його батькові необхідно приділяти хлопчику більше часу, щоб виховати у характері чоловічі якості.

Дементій добре ладнає з однолітками. Дитина в міру товариська, любить проводити час у дитячому колективі та розповідати небилиці власного твору.

Дементій міг би вчитися набагато краще, якби не його мрійливість, яка спричиняє його неуважність на уроках. Замислившись, він часто пропускає важливий навчальний матеріал, що не дає можливість отримувати хороші оцінки.

Проте маленький Дементій намагається щосили не відставати у навчанні. Він бере участь у всіх шкільних заходах та є активістом у класі. Хлопчик – хороший організатор та зберігач таємниць. Його вміння тримати язик за зубами цінується друзями, часто довіряють йому свої дитячі секрети.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Загальна характеристика імені

Дементій – чоловік, що має м'який характер. Він завжди має позитивний настрій, доброзичливий до людей. Намагається уникати сварок і ніколи не буде змагатися будь-ким. У будь-якій спірній ситуації носій цього імені шукає розумного компромісу.

Таємниця імені Дементій полягає в його душевності, сердечності, чуйності та всіх тих якостях, які рідко властиві чоловікам. Він дуже переживає, якщо хтось потрапляє в біду, співчуває хворим, шкодує покинутих тварин. Дементій завжди прийде на допомогу людині, яка її потребує.

Значення імені Дементій наділило свого володаря надійністю та працьовитістю. У нього гарне почуття гумору та весела вдача. Чоловік завжди оточений вірними друзями, які поважають його за вміння надати підтримку у скрутну хвилину.

Єдине, що йому бракує, — це вміння розумітися на людях. Через те, що Дементій не прислухається до своєї інтуїції, він часто потрапляє під чужий вплив, вибратися з-під якого, через свою делікатність, йому потім нелегко.

Позитивні якості характеру імені Дементій: доброзичливість, спокій, м'якість та розважливість. Здатний вислухати людину і ніколи не відвернеться від того, хто потребує. Чутливість та співчутливість.

Негативні якості значення імені Дементій: чоловік схильний до перепадів у настрої, меланхолії та депресії. У такі періоди може втратити інтерес до життя. Також зовсім не вміє поводитися з грошима.

Природа нагородила Дементія чудовим здоров'ям. Спорт допомагає йому підтримувати хорошу фізичну форму. Слабким місцем у його організмі можна назвати верхні дихальні шляхи.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Захоплення та хобі

Дементій віддає перевагу заняттям активними видами спорту. Відвідує різні матчі та спортивні заходи. Має творчу натуру та любить походи до театру. Вихідні воліють проводити в сімейному колі або в оточенні близьких друзів.

Кар'єра та бізнес

Значення імені Дементій наділило свого носія старанністю та працьовитістю. У колективі він користується повагою начальства та колег. Чоловік не прагне високої посади. Йому більш важливою є стабільність і та користь, яку він може принести суспільству своєю працею.

Дементія залучають професії, які стосуються науки. Він зможе стати успішним лікарем чи вчителем. Також з нього вийде добрий тренер, психолог, рятувальник, композитор і навіть священик.

Йому дуже важливо робити для людей щось потрібне та корисне, нести певну місію, яка допоможе йому зробити оточуючих щасливими. У чоловіка велика потреба опікуватися слабким.

Дементію абсолютно протипоказаний власний бізнес, особливо комерційного спрямування. Через м'який характер, нездатність відмовляти людям і невміння розпоряджатися фінансами він просто не в змозі керувати власною справою.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Значення імені у коханні

Дементій – справжній романтик. Дівчину, яка сподобалася, доглядатиме, не шкодуючи компліментів і грошей на подарунки. Чоловік організовуватиме гарні побачення та подаватиме шикарні букети квітів.

Для Дементія характерне серйозне ставлення до жінки. Він ніколи не піде на побачення з дівчиною, якщо не відчуватиме до неї симпатію і фліртуватиме просто так.

У сексі він пристрасний і грамотний партнер, зробить все від себе залежне, щоб партнерка отримала максимальне задоволення від близькості до нього.

До створення сім'ї Дементій підходить дуже відповідально. Його обраницею буде вольова, розумна, прагматична жінка, в руки якої Дементій із задоволенням передасть кермо правління. У шлюбі він не претендує на роль лідера і хоче, щоб у його сім'ї панувала повага та довіра.

У шлюбі він готовий брати на себе повну відповідальність за всіх членів сім'ї та показує повну самовіддачу. Він спокійний, не ревнивий і прислухається до порад дружини.

У подружньому житті Дементій вірний своїй дружині і навіть не допускає думок про іншу жінку. До своїх дітей ставиться з великою батьківською любов'ю. Проводить з ними багато часу, опікується та допомагає у всьому.

Найкраща сумісність у коханні та шлюбі у Дементія з жінками на ім'я: Галина, Злата, Пелагея, Елеонора, Лариса, Роза.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

Зодіакальна сумісність

Найкраще це ім'я підходить хлопчику, народженому під знаком зодіаку Телець, у період з 20 квітня до 20 травня. Надійний і добродушний Телець дуже схожий за загальною характеристикою Дементієм. Під впливом цього астрологічного знаку чоловік буде ще більш миролюбною, товариською, незалежною та прагматичною людиною.

Дементій – плюси та мінуси імені

Ім'я Дементій має досить позитивних характеристик для того, щоб батьки синів віддали перевагу. М'яке та красиве за звучанням, воно несе в собі досить сильну енергетику.

Дементій: значення імені, загальна характеристика, походження

У хлопчика, названого Дементієм, як правило, дуже щаслива доля та міцне здоров'я. Благозвучно поєднується з будь-якими прізвищами та по-батькові. У нього є досить зменшувально-пестливих варіантів – Демушка, Деменька, Демочка, Дема.

Дементій наділений стільки позитивних якостей, що можна з упевненістю сказати — мінусів у імені Дементій немає.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua