Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Розглядаючи значення імені Аліса, слід звернути увагу на те, що одна з версій говорить про те, що воно є зменшувально-пестливою формою древнього німецького імені Аделаїда. Воно у перекладі означає “шляхетна”. Однак існує й інша версія походження та значення імені Аліса. Вона говорить про те, що воно походить від стародавнього єврейського імені Еліша, яка в перекладі означає “Бог є спасіння”. Історики досі не знають, яка з цих версій є справжньою.

Це ім'я завоювало свою популярність в Англії та Франції в 12 столітті, але більшого поширення воно набуло після того, як вийшла казка “Аліса в країні чудес” автора Льюїса Керролла. Зараз воно не втратило своєї популярності, а молоді батьки дуже часто називають так своїх дочок. Однак багато хто при цьому воліє ознайомитися зі значенням імені Аліса. Деякі батьки вірять у те, що воно може вплинути на подальшу долю та характер людини. Тому варто ближче ознайомитися з тим, що означає ім'я Аліса.

Значення та характеристика

Іменем Аліса було названо багато видатних історичних особистостей, наприклад, європейські монархи, тому деякі королівські риси виявляються у характері жінок. Значення імені Аліса певною мірою впливає формування особистості. Жінки, які є володарками цього імені, прагнуть постійно перебувати у центрі уваги. При цьому варто зазначити, що це добре виходить.

А чим ще може сказати значення імені Аліса? З раннього дитинства воно може вплинути на характер дівчинки. З самого дитинства Аліси мають яскраву індивідуальність, почуття власної гідності та природну витонченість. Тільки на перший погляд може здатися, що характер цих дівчаток безтурботний і легкий, але насправді вони мають завидну наполегливість і силу волі, завдяки чому вони в майбутньому багато чого досягають у житті.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

На поведінку жінки також може вплинути значення імені Аліса. Воно впливає своїх власниць в такий спосіб, що де вони виставляють свої емоції напоказ, намагаючись їх тримати під контролем. Крім цього, такі жінки мають завидний спокій і здатні з будь-якої делікатної ситуації виходити з гідністю. Незважаючи на те, що моральні принципи таких натур не відрізняються твердістю, вони можуть досить легко змінити їм задля власних бажань.

Як ще впливає на долю і характер значення імені Аліса? Народжені під цим ім'ям досить скупі, воліють свої кошти витрачати тільки на необхідні речі. Ці жінки принципові та болісно чесні, ніколи не дозволять посоромитися собі на чуже, але при цьому не втрачають свого. Такі натури дуже розважливі, охайні та прагматичні, суворі до себе, але не стосовно оточуючих.

Продовжуємо розглядати значення імені Аліса. Народжені під ним жінки завжди ставляться з розумінням до чужих вад і слабкостей, вони не уразливі і не злопам'ятні. Багато особистостей у своїй відрізняються мрійливістю і схильністю до фантазій. Таких натур завжди приваблює все незвичайне та нове, а обов'язкові справи та рутина викликають відторгнення та нудьгу.

Говорячи про те, що означає ім'я Аліса, слід звернути увагу на те, що багато його власниць люблять все нестандартне та красиве, а також високо цінують розкіш та комфорт.

Загалом такі жінки мають дуже поступливий характер, хоча все ж у них присутня частка хитрощі. Такі натури вміють дружити із протилежною статтю, а також і з жінками. Вони мають багато знайомих і друзів, яких приваблюють честь, дотепність, дружелюбність власниць імені Аліса. Повні оптимізму жінки досить щасливі у житті. Вони практично відсутні недоліки.

Святі покровителі та іменини

Ім'я Аліса не існує у православних святцях. Як правило, при виборі іноземних чи якихось незвичайних імен під час Хрещення береться інше ім'я, яке співзвучне з цим. Найбільш природним аналогом для Аліси стане Олександра. Але якщо сім'я дотримується католицької віри, то іменини імені Аліса святкуються 9 січня, 22 січня, 15 червня, 16 грудня, 29 грудня.

Дитинство Аліси

Маленькі дівчатка є дуже поступливими і привабливими натурами, які є загальними улюбленцями. Зовні вони дуже схожі на свого батька, з яким протягом усього життя зберігатимуть довірчі стосунки. Дружити такі дівчатка в дитинстві воліють з хлопчиками, хоча здатні порозумітися абсолютно з будь-якою людиною. Компанейські та енергійні, мають здатність до себе притягувати людей, такими зазвичай виростають дівчатка на ім'я Аліса.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Повне розкриття талантів у них спостерігається у школі. Дівчатка активно цікавляться малюванням, акторською майстерністю, плетінням, а також іншими видами мистецтва. З дитинства ці особи відрізняються гарним смаком, завдяки чому дівчатка починають експериментувати зі своїм гардеробом та зовнішністю. Однак варто звернути увагу на те, що Аліси трохи ліниві, вони з небажанням допомагатимуть по дому мамі, байдужі до олімпіад, спорту та інших змагань.

У юнацькому віці Аліси прагнутимуть уваги, вони намагаються завжди перебувати в центрі подій. У молодих дівчат багато подруг та друзів, вони здатні до співпереживання, а також до щирої радості успіхів своїх друзів та знайомих. Але що може сказати тлумачення імені Аліса щодо здоров'я?

Здоров'я

З дитинства ці дівчатка мають міцне здоров'я, при цьому вони ставляться до нього дуже дбайливо. Але в майбутньому можуть виникнути деякі проблеми у галузі гінекології. Також може спостерігатися безсоння, яке є наслідком перевтоми. Можуть виникати зриви нервові. Якщо Аліса буде дбайливо ставитися до власного здоров'я, то у неї є шанси зберегти до глибокої старості активність, дивуючи своєю енергією і ясним розумом всіх оточуючих.

Сексуальність

Власниці імені Аліса, національність якого була описана на початку статті, належать до того типужу жінок, які завжди допомагають своєму партнеру розкривати його можливості, при цьому не обмежуючи чоловічого самолюбства. Такі жінки можуть надихати, надавати сил, окрилювати, давати чоловікові впевненості, а також створювати почуття психологічного комфорту.

Говорячи про те, що означає Аліса в плані сексуальності, варто зауважити, що вона яскраво виражена у таких особистостей, тому в партнери собі необхідно вибирати темпераментного чоловіка, здатного задовольнити фізичні потреби жінки. Всі дівчата з таким ім'ям люблять займатися сексом, а він при цьому посідає одне з головних місць у житті жінки. Швидше за все, такі особи без жалю розірвуть стосунки з партнером, з яким вони не зможуть пережити почуття повного задоволення.

Що означає ім'я Аліса щодо сексуальності ще? Інтимне життя таких жінок сповнене яскравих емоцій та різноманітності, а одноманітне сімейне життя дається таким натурам насилу. Швидше за все, такі жінки зберігатимуть вірність своєму партнерові лише в тих випадках, якщо вони будуть по-справжньому закохані.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Власниці жіночого імені Аліса величезну увагу приділяють зовнішності свого супутника. Для таких дівчат чоловік має бути доглянутим, красивим, не мати жодних фізичних недоліків. Жінки, чиє ім'я Аліса, є великими цінительками всього прекрасного, включаючи і чоловічу красу. Саме з цієї причини Аліси, спокушаючись красивою чоловічою оболонкою, часто зазнають невдач у особистому житті.

Шлюб та сумісність

Походження та значення імені Аліса також впливає на стосунки з протилежною статтю. Ці жінки є усміхненими натурами, але при цьому досить хитрими, які не втрачають голову. Заміж такі жінки намагаються виходити за забезпечених чоловіків, які можуть надати своїй дружині безтурботне та комфортне життя. Однак щастя в сімейних відносинах не дається так легко жінкам на ім'я Аліса, оскільки вони підсвідомо вибирають для себе чоловіка з досить непростим характером.

Про що ще може сказати походження імені Аліса щодо любовних відносин? З таких жінок виходять прекрасні господині та дружини, вони не будуть у сімейних відносинах прагнути до лідерства, але намагатимуться завжди перебувати на рівній позиції зі своїм чоловіком. Ці натури завжди високо цінують власну незалежність, тому не житимуть із тією людиною, яка в чомусь не влаштовуватиме жінку. Незважаючи на це, вміння згладжувати різні конфлікти та йти на компроміси допомагають дівчатам будувати дуже вдалі сім'ї.

Що означає ім'я Аліса для матерів? Названі так жінки до дітей завжди ставляться суворо, без будь-якого фанатизму. Як правило, у таких особистостей народжується лише одна дитина, в більшості випадків син.

Вдалий шлюб може скластися з чоловіком на ім'я Олексій, Андрій, Володимир, Олег, Сергій, Степан, Пилип чи Федір. Уникати рекомендується стосунків із чоловіком на ім'я Ігор, Геннадій, Валентин, Борис, Руслан, Максим.

Бізнес та кар'єра

А яка Аліса в кар'єрі та бізнесі? Цим жінкам властиві кар'єрні устремління, адже найбільше вони цінують та поважають гроші. Аліси всіма силами прагнуть матеріальної незалежності. Такі натури мають чоловічий стиль керівництва, тому з Аліси виходить досить вимогливий і суворий начальник. Крім цього, з Аліси може вийти старанний, а також скрупульозний виконавець.

Прагматичність, підприємницька хватка, уміння налагоджувати стосунки з людьми, а також розважливість допомагають таким жінкам процвітати їм у бізнесі. Такі натури мають чіпкий розум, вони можуть правильно вписуватися в будь-яку обстановку, досить швидко приймати важливі та вірні рішення.

Проте рекомендується підбирати творчі професії, наприклад, викладач, мистецтвознавець, диктор, актриса, модельєр, психолог чи архітектор. Якщо обрана професія жінці припаде до душі, вона цілком може присвятити себе саме їй, приділяючи роботі більшу частину основного часу.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Алісам не рекомендується займатися рутиною, вести одноманітну роботу, тому що в такому разі буде відсутня можливість реалізувати власний творчий потенціал. Однак у будь-якому разі ці жінки завжди користуватимуться повагою з боку своїх колег. Також не варто боятися конфліктів у колективі.

А тепер варто детальніше ознайомитися з характеристикою жінок на ім'я Аліна залежно від знаку зодіаку.

Овен

Ці жінки є дисциплінованими, працелюбними, цілеспрямованими натурами, які вміють правильно подавати себе в суспільстві. Вони завжди прагнуть бути першим у всьому, а також бажають виділятися з натовпу. Овни помітно одягаються, яскраво фарбуються, а це робиться заради того, щоб залишитися поміченою в колективі, ловлячи на собі захоплені погляди оточуючих. Навряд чи погодиться така жінка на роль домогосподарки. Але якщо це все-таки трапляється, то Аліса-Овен може перетворитися на якогось домашнього тирана. За вдачею такі жінки досить запальні та дратівливі, тому в сім'ї можуть виникати конфлікти. Компроміси таким жінкам даються дуже важко, але в характері відсутня брехливість, підлість і лицемірство. Тільки з віком до них приходить мудрість, вони вчаться бути терпимішими і стриманішими. Але великодушність, безкорисливість і шляхетність залишаються за таких жінок назавжди.

Телець

Спокійні, уперті та витримані жінки, які відрізняються неабияким розумом, а також інтуїцією. Вони акуратні, хитрі, спокусливі, а власні почуття завжди тримають під суворим контролем, тож ніхто ніколи не дізнається, що у такої дівчини на думці. Найбільша радість у житті для Тельців, які є володарками імені Аліса, полягає у сім'ї та будинку. Ці жінки народжені для того, щоб бути щасливими дружинами та матерями. Кар'єра займає далеко не перше місце в житті таких натур, але при величезному бажанні досягти будь-яких успіхів у професії Алісі допомагає неймовірна терплячість, сильна воля і чудове володіння власним я. Стимулом для саморозвитку можуть стати ті самі гроші, адже накопичувати і купувати в таких жінок закладено природою. Як господиня і дружина ці особи чудові, вони як ніхто можуть створювати у своєму будинку комфортну та затишну атмосферу для кожного члена сім'ї. Але при цьому Аліса-Телець ніколи не конкуруватиме зі своїм чоловіком і охоче поступиться замість глави сімейства йому. Однак чоловік повинен звернути увагу на те, що Аліси-Тельці дуже ревниві натури, які не зазнають навіть маленького натяку на суперництво.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Близнюки

Різносторонні, багатоликі, розумні натури, в очах яких ніколи не згасне іскорка. Іноді такі жінки можуть бути легковажними, але насправді це абсолютно не так. Близнюки живуть сьогодні, вони хочуть бути щасливими саме тут і зараз. В даний час ці жінки можуть купатися в розкоші, а вже завтра вони можуть залишитися без грошей. Близнюки без жодного жалю розлучаються з поганими спогадами та минулим, а також з людьми з минулого. Досить легко вони заводять нові знайомства. Близнюкам здається, що вони особливі і гідні кращого в житті, тому часто на пошуки свого місця під сонцем вони витрачають майже все своє життя.

Професійна діяльність таких жінок обов'язково має бути пов'язана з відрядженнями, спілкуванням. Також можна вибрати для себе творчу професію. Основною стихією таких натур є стабільність, тому, швидше за все, такі жінки виходять заміж лише один раз у житті. Якщо ж чоловік очікує, що Аліса-Близнюки стане ідеальною домогосподаркою, то не варто йому пов'язувати своє життя з цією яскравою натурою.

Рак

Чуттєві, м'які та вразливі особи, уразливі та вельми невпевнені в собі. Власний внутрішній світ ці Аліси не розкривають навіть дуже близьким людям, тому що основна риса їх характеру полягає в недовірливості. Вони постійно про щось переживають, а будь-яку критику на свою адресу, навіть справедливу, сприймають близько до серця. Часто з цієї причини жінки впадають у глибоку депресію. Ще одна риса характеру Раків полягає у любові до ностальгії. Справа в тому, що ці особи постійно шкодує про втрачені можливості, про минуле дитинство, про невдале кохання. Тому дуже важливим для Аліси є почуття захищеності. Ці жінки мають бути впевнені у завтрашньому дні, хоча вони живуть переважно минулим. Кар'єра і робота не займають чільне місце у житті таких натур. Набагато важливіша для таких Аліс їхня родина. У будинку цих жінок завжди панує порядок, а на столі буде накритий смачний обід. Однак для цього Ракам необхідний якийсь особистий простір у будинку, де жінка зможе вдаватися до меланхолії, а також розмірковувати про життя.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Лев

Честолюбні та амбітні натури, чудові організатори та керівники. Леви є завжди яскравими особистостями, відданими і благородними жінками, які обожнюють захоплення і компліменти. Однак варто звернути увагу на те, що Леви зовсім не можуть сприймати критику на свою адресу. Цих натур завжди дуже турбує власна репутація. Аліса, яка народилася під знаком Лева, як ніхто інший потребує любові, турботи та розуміння. Крім цього, ці натури тяжіють до аристократичного суспільства, пустого і розкішного способу життя, обожнюють вечірки та концерти. Будь-якими шляхами ці натури будуть долати різні життєві труднощі, щоб досягти у житті фінансової незалежності. Ці жінки народжені для того, щоб стати керівником, тому що з них виходять чудові маніпулятори. Як супутник для себе найкраще підбирати сильного партнера, яким можна буде пишатися, інакше жінка цілком може придушити слабкого чоловіка.

Діва

Всебічно розвинені натури, ерудовані та розумні, але при цьому часто самотні. У таких жінок критичне ставлення до свого життя, вони спостережливі, практичні та запрограмовані на стабільність у всьому. Однак ці ділові якості успішно гармонують з романтичністю, вразливістю, ніжністю та чуттєвістю. Діва є однаково вимогливою до себе, а також до оточуючих. Такі жінки постійно прагнуть ідеалу, не переносять вульгарності і вульгарності. Важливе місце в житті Таких жінок займає робота, за вдачею вони трудоголіки, які націлені на результат. Ці особи можуть своєму обранцю віддавати себе всією душею та тілом, зводячи його на п'єдестал. Аліси, народжені під знаком Діви, ніколи не дають приводу для ревнощів своєму обранцю.

Терези

Тактовні, розумні та делікатні жінки, яким трохи не вистачає впевненості у собі. Вони з усіма намагаються триматися привітно і рівно, а також усіма силами уникають конфліктів, завжди доброзичливих та ввічливих. Завдяки власній здатності виносити певну гармонію в усі, до чого торкаються ці особистості, вони можуть добре проявити себе радником, наставником або посередником. У плані любовних стосунків ці жінки завжди прагнуть до створення міцної сім'ї, але при цьому вони схильні ідеалізувати чоловіків і трохи прикрашати їхню справжню якість, тому часто Терези можуть бути нещасливі у шлюбі.

Скорпіон

Зовні ці жінки здаються врівноваженими та спокійними, але всередині в них киплять емоції та пристрасті. Такі натури ненавидять і люблять однаково сильно, їм немає півтонів. Скорпіони орієнтовані результат і дії, проте погляди життя відрізняються якимось прагматизмом. Ніякі проблеми не зламають цих сильних натур, навпаки, вони їх тільки загартовують. У сім'ї Аліси – не лише віддані дружини, а й чудові друзі. Такі жінки потребують підтримки та любові, і тоді вони здатні згорнути гори заради своєї коханої людини.

Значення імені Аліса: походження, характер та доля, сумісність

Стрілець

Енергійні, товариські, життєрадісні натури, яких досить важко не помітити у суспільстві. Вони абсолютно вільні від будь-яких забобонів, а всі їхні вчинки продиктовані наказами душі. Основними рисами Стрільця є прямолінійність та щирість. Що стосується любовних відносин, то ці жінки не мають потреби в тривалих зв'язках, а тим більше в шлюбі. Тому заміж вони виходять досить пізно, або ж не виходять зовсім. Але незважаючи на любов до такої свободи, чоловік може повністю довіритися Алісі, яка ще жодного разу здивує свого обранця екстравагантними вчинками.

Козеріг

Приваблива жінка, яка орієнтована на суспільне визнання. Вони терплячі, працездатні, а витривалості вистачить на багато в житті. Козероги – потайливі та замкнуті натури, які схильні до песимізму. Щоб стати в суспільстві шановною людиною, ці жінки працюватимуть не покладаючи рук, прагнучи всіма силами до влади. Однак таким натурам не чуже жіноче щастя. Як свого обранця Козероги обирають людину, яка розділятиме з ними честолюбні мрії. У сімейних відносинах Аліси скупі на емоції, а своє кохання вважають за краще висловлювати турботою та справами.

Водолій

Добрі, миролюбні, чуйні натури, які не люблять самотності, скандалів та сварок. У суспільстві таких жінок ніколи не нудьгуєш, навколо них завжди є безліч людей. Водолії легко дають у борг гроші та із задоволенням готові їх витрачати на благодійність. Такі особи ніколи не відмовляють у допомозі нужденним людям. У любовних відносинах Алісі буде досить важко підібрати для себе ідеального партнера, оскільки вона ніколи не погоджується на обмеження власної свободи.

Риби

Наївні, жалісливі натури, дуже недовірливі та вразливі. Таких жінок можна назвати взірцем романтичності та жіночності, вони дуже потребують чоловічої уваги та піклування. Ще одна особливість характеру полягає в тому, що Аліси, народжені під знаком Риби, можуть віртуозно уникати будь-яких неприємностей у житті, а також відповідальності. Що стосується любовних стосунків, то для таких жінок ідеальним стане традиційний тип шлюбу, де чоловік є главою сім'ї та здобувачем, а жінка є хранителькою домашнього вогнища.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua