Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Усі імена унікальні. У кожного з них є своє унікальне значення та енергетика, завдяки якій вони по-різному відбиваються на долі свого власника. Зараз йтиметься про значення імені Заріна. Воно досить незвичайне, тож варто у подробицях вивчити його походження і те, який саме вплив надається їм на дівчину, яку так назвали батьки.

Трішки історії

Про що треба розповісти насамперед? Звісно ж, про походження імені Заріна. Згідно з поширеною думкою, у нього слов'янське коріння, і перекладається воно як «краса світанку» або просто «зоря».

Однак, це не єдина версія. Згідно з іншою думкою, у імені Заріна походження середньоазіатське. У далекі часи жила така воїнка, правителька арійського племені саків. І її звали саме Заріна. У Середній Азії його перекладали як “золотоволоса” або “золата”.

Ця хоробри дівчина брала участь у опорі Олександру Македонському. Багато хто її захоплював – саме тому ім'я швидко стало популярним.

Ще вона поширена в Осетії. Там імені Заріна дано кілька перекладів – “червоне сонце”, “золото”, “сонячний промінь”. А ще дівчат, яких так звати, скорочено називають Зоря. Інші варіанти – Заліна, Зарета, Зоряна та Зоріна.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Дитинство

Зрозумівши, до якої національності ім'я Заріна відноситься, і що воно означає, можна перейти до вивчення іншого питання – як саме воно відбивається на характері та долі своєї власниці?

Що ж, дівчинка росте своєрідною, складною, багатогранною особистістю з багатим внутрішнім світом та разючим, аналітичним складом розуму. Вона, маючи незвичайний характер, серед однолітків явно виділяється.

Вона допитлива, але примхлива. Якщо хоче щось отримає – доб'ється бажаного, навіть якщо доведеться вдатися до якогось хитрощів. Заріна дуже вперта, мотивувати її до чогось можна лише демонструючи їй можливу вигоду. Примус у випадку із нею не спрацює.

Може здатися, що ця дівчинка – важка дитина, що схоже на правду, але не повністю. Адже Заріна ще має масу достоїнств – вона товариська, добра, допитлива, а ще їй властива здатність швидко і легко знаходити підхід до будь-якої людини.

Також дитина досить розумна – розвинений з дитинства інтелект дозволяє їй легко засвоювати будь-яку інформацію, яку вона потім використовує в особистих цілях.

Юність

Продовжуючи вивчати значення імені Заріна, слід зазначити, що з віком у характері цієї дівчини проявляється холоднокровність і неймовірна сила, так званий «стрижень». На неї неможливо вплинути – вона має на все свою думку.

Також Заріна максимально прямолінійна, що не завжди грає їй на руку – через небажання вибирати слова пом'якше, вона часто конфліктує з оточуючими.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

У дівчини розвинена інтуїція, завдяки якій вона завжди бачить реальну картину того, що відбувається. На жаль, іноді в ній прокидається зарозумілість, яка негативно відбивається на стосунках з іншими людьми. Так, Заріна ставиться до тих людей, які дещо являють собою, але їй потрібно бути скромнішими. Якщо вона не стане критично ставитися до себе, своїх здобутків та успіхів, то сама ж і не розвиватиметься.

Дивно, але Заріна, будучи примхливою особливістю, легко сходиться з іншими людьми. Її люблять за розвинений інтелект, багатий внутрішній світ та вміння виходити із найскладніших ситуацій, навіть не підшукуючи легких шляхів.

Зрілість

Розглядаючи значення імені Заріна, слід зазначити, що з роками його володарка стає все більш імпульсивною. Але вона хоча б усвідомлює важливість розважливих дій, а тому чинити намагається відповідно.

З метою власної ж вигоди вона може збрехати, але на близьких людей це не поширюється – вони в пріоритеті. Заріна дуже цінує здорові родинні стосунки. Заради близьких і дорогих людей вона готова на все.

Ця жінка є відповідальною, їй можна доручити будь-яке завдання. Вона ніколи не підводить людей, завжди стримує ці обіцянки. Хоча характер, звичайно, у неї ексцентричний, що пояснює емоційність та експресію Заріни.

Взагалі люди, які з нею хоч раз спілкувалися, відзначають неймовірну силу духу цієї жінки. Вона у всьому може постояти за себе та за близьких. Але це не означає, що Заріна – сувора, залізна леді. Навпаки, її відрізняє жіночність та артистичність. Але ці свої особливості вони, зрозуміло, використовує задля досягнення особистих цілей.

Робота

Обговорюючи значення імені Заріна, важливо зауважити всі аспекти, що стосуються цієї теми. І трудова діяльність – не виняток.

Жінка з таким твердим характером є вродженою кар'єристкою. Завдяки видатним задаткам лідера, вона легко сприяє своєму начальству і моментально домагається поваги колег.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Будучи цілеспрямованою та впертою, Заріна швидко досягає керівного посту. Не без зусиль, зрозуміло. Вона багато працює, щоб опинитися на верхньому щаблі кар'єрних сходів. Завзятість та працьовитість – її основні показники.

Ім'я Заріна, втім, наділяє цю жінку недоліками. Його володарка може стати чудовим начальником, але вона зовсім не сприймає жодної критики. А тому на заперечення колег та підлеглих, навіть об'єктивні, не звертає жодної уваги. Варто було б, насправді, адже інші люди теж вміють давати слушні поради.

Захоплення та хобі

Небагато уваги варто приділити і цій темі, обговорюючи значення імені Заріна. Що любить жінка зі норовливим, твердим характером? Читати. Заріна поглинає книжки мало не томами. Але це не єдине її захоплення, також вона обожнює закордонні поїздки і подорожі, оскільки нудьга і рутина для неї – справжнісінький вирок.

Ще Заріні подобається ходити у гості. Вона обожнює, коли її кудись звуть або запрошують, хоча сама друзів у своїй оселі приймає рідко.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Дивно, але така серйозна, імпульсивна, ділова жінка обожнює тусовки та вечірки. На них вона відпочиває, розслаблюється, відволікається від повсякденних турбот та суєти, наповнюючись позитивними емоціями.

Відносини

Якщо вже мова про значення імені Заріна, то й цю тему слід зауважити. Дівчина подобаються досвідчені чоловіки – вольові та видні. Інший просто з нею не зможе ужитися, оскільки вона все одно намагатиметься стати лідером у відносинах. Чоловік, який слабкий морально, не витримає тиску цієї сильної жінки. І в результаті відносини закінчаться розладом.

Втім, і сама Заріна не зверне уваги на чоловіка, який не відбувся, без того самого «стрижня». У поле її зору потрапляють лише ті молоді люди, з якими вона в перспективі зможе відчути себе слабкою та ніжною. Щоправда, часто вона звертає увагу на харизматичних, видатних чоловіків, і деяких із них виявляються запальними. З такими їй і самій складно вибудовувати стосунки.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

До речі, незважаючи на імпульсивну вдачу, в інтимі Заріна досить спокійна. Її не можна назвати пристрасною особливою, та й експерименти вона не визнає.

Шлюб

Як можна було зрозуміти зі сказаного раніше, у володарки імені Заріна характер складний. Не дивно, що заміж вона виходить запізно.

Її обранцем стає сильний, владний чоловік, у якого вдається її стримувати. Однак притиратися один до одного вони будуть досить довго, і цей процес супроводжуватиметься скандальними ситуаціями. Але в результаті у подружжя вдасться дійти компромісного рішення, і вони навчаться йти на взаємні поступки.

Як би там не було, господиня із Заріни вийде чудова. Вона із задоволенням облаштовуватиме будинок, підтримуватиме в ньому затишок, готуватиме чоловікові вишукування. Більше того, вона дуже ревно до всього перерахованого ставиться – може розлютитися, якщо хтось захоче допомогти чи дати пораду.

Сумісність

Це цікава тема і її ніяк не можна залишити без уваги. Якщо вірити фахівцям, які професійно займаються цим питанням, то у володарки імені Заріна сумісність непогана з чоловіками, яких звуть Микула, Яромир, Добриня, Радомир, Милослав, Радослав, Борислав, Данислав, Ранель, Равіль та Аваз. З ними перспектива побудови здорових стосунків є досить високою.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Середня сумісність у Заріни із Суреном, Кареном, Варданом, Ашотом, Арменом, Русланом та Тимуром.

І дуже низькі перспективи з Микитою, Рамілем, Аліханом, Тиграном, Самвелом, Камілем та Арсланом.

Езотерика

Оскільки йде активне обговорення таємниці імені Заріна, слід звернути увагу і на цей важливий аспект.

Отже, кожній людині властиві певні тотеми та талісмани. Все, що сприятливо для Заріни, можна виділити в список:

  • Планета-управитель – Меркурій.
  • Камені-талісмани – опал, алмаз, хризоліт, перли, агат, берил, турмалін, цитрин, сердолік, олександрит.
  • Тотемні тварини – орел, слон, бобер, олень.
  • Сприятливий колір – фіолетовий.
  • Щаслива пора року – весна.
  • Тотемне дерево – глід.
  • Дні, які підходять для здійснення планів – неділя, четвер та середа.
  • Тотемна рослина – деревій.

Якщо хочеться дізнатися про всі подробиці про те, яку наказує ім'я Заріна долю своєї володарки, то потрібно врахувати ще й нумерологічний аспект. Це дуже важливо. Адже кожна людина має свої числа – імені, серця, особистості та щастя. У Заріни це 9, 3, 6 та 9 відповідно.

Астрологія

Цією темою можна завершити розповідь. Справа в тому, що кожному імені відповідає певний знак зодіаку. У Заріни це Стрілець. Якщо дівчинку, яка народилася в період з 23 листопада по 21 грудня, так назвати, то найкращі астрологічні риси даного знака розкриються в її особистості та характері найповніше.

Заріна: значення імені, національність, характеристика, сумісність та доля

Адже переваг у Стрільця маса. Люди цього знаку дуже захоплені, пристрасні, прямолінійні, пригодницькі, безпристрасні, толерантні, оптимістичні, амбітні та незалежні. Хоча, іноді бувають конфронтаційними, імпульсивними, нерішучими, непостійними, химерними, і іноді навіть безрозсудними.

Але якщо займатися вихованням своєї особистості, то всі негативні якості вдасться пом'якшити. Адже шлях до самовдосконалення – невпинна робота з себе.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua