Що означає число 21 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 21 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 21, що складається з трьох сімок і дає в сумі своїх компонентів трійку, вважається містичним і дуже вдалим. У нумерології воно називається “Корона Магії”.

Важливо! 21 символізує дію, раптовість та активний вплив на навколишній світ, спонукає до імпровізації та змушує приймати стрімкі рішення.

Позитивна енергія 21 спрямована на добрі дії та інтелектуальну та фізичну працю, причому дуже швидку, яка не передбачає раціонального планування. Особливо цілеспрямованих і працьовитих вона наділяє міцністю духу.

На життєвому шляху кожного число 21 є визначальною цифрою, що надає допомогу у будь-яких починаннях. Воно нагороджує необхідною життєвою енергією та допомагає розкриватися прихованим талантам. Варто враховувати, що успіх буде можливий лише за наявності ясного розуму та добрих намірів.

Число 21 у нумерології

Двійка наділяє людей здатністю до самопожертву заради великих цілей, а одиниця – якостями лідера та незалежною життєвою позицією. Число 21, у свою чергу, виражає дуальність та символізує дружні стосунки. У ньому таїться колосальна енергія, невгамовність і прагнення дії. 21 символізує тих, хто не любить підкорятися і досягає всього своєю працею, щоб почуватися повноправним господарем становища.

21 – носій яскраво вираженої активної чоловічої енергії, що передбачає здатність до лідерства. Воно допомагає пізнавати сенс життя і протистоїть впливу оточуючих. Цікаво, але при нумерологічному додаванні 21 дає таке ж магічне число (2+1=3), що означає єдність та стійкість світу.

Значення числа 21

Число 21 має безліч значень. Проте основними є лише три:

 • чоловічий початок у особистості;
 • лідерство;
 • вчительство – як у природному, і у фізичному світі.
Позитивне
адаптивність;
інтуїтивність;
миролюбність;
широкий кругозір;
багата фантазія;
добрі інтелектуальні здібності;
цілеспрямованість;
впевненість у своїх силах;
комунікабельність;
неймовірна чарівність та магнетизм;
здатність втілювати найзухваліші ідеї.
Негативне
манія величі;
егоїзм;
замкнутість;
амбітність;
перепади настрою;
несприйнятливість до критики;
надчутливість.

Число 21 в ангельській нумерології

Неймовірна сила числа 21 наділяє людину важливою місією, допомагає їй ставати лідером та вести за собою людей. Від прийнятих ним рішень залежать долі та життя багатьох. У фіналі цього руху чекає неодмінний успіх, однак спочатку доведеться обминути чимало труднощів і пережити безліч пригод. Якщо прогаяти такий унікальний шанс, дарований Всесвіту, то ситуація просто зачахне.

Число 21 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють, що ви на порозі виконання ваших найбільших бажань. Не втрачайте позитивного настрою і відкрийте своє серце. Вам вдасться творити та отримувати результати на найвищому рівні.

Увага! Ваше життя змінило напрямок і рухається в новому позитивному руслі. Тепер вона безпосередньо пов'язана з роботою в команді та творчим партнерством.

Число 21 у китайській філософії

У китайській філософії всі непарні числа символізують відчуття, негативні емоції та переживання, при цьому не є їх першопричиною. Вони наділені енергій Ян і містять у собі імпульс, що спонукає до активності.

З давніх-давен число 21 у Китаї уособлювало найбільшу і яскраву небесну зірку. Дивлячись на неї, загадували заповітні бажання і всією душею вірили, що вони збудуться. 21 дарує людям надію та віру у позитивні зміни.

Число 21 у Таро

У Таро числу 21 відповідає Аркан Мир, що несе позитивний заряд і символізує досягнення цілей та завершення. У повсякденному житті Світ говорить про благополуччя та щасливий життєвий період.

Можливі трактування 21 Аркана:

 • заспокоєння;
 • свобода від зобов'язань;
 • звільнення від обмежень та комплексів;
 • настання моменту істини;
 • гарантований успіх;
 • кар'єрний ріст;
 • отримання прибутку;
 • переїзд;
 • благополучні стосунки;
 • інертність;
 • небажання змін;
 • необхідність змін, здатних привести на краще.

Число 21 та міфологія

Слов'янська

Слов'яни називали число 21, що є твором 3 та 7, трисвітлим числом. Воно означало 7 кольорів веселки – світла, що у трьох світах: Прави, Яви і Нави.

21 пов'язували з богом родючості та сонячного світла Дажбогом;

21 – езотерична сутність та дзеркальне відображення сонячно-зодіакального числа 12;

21 – число повноліття та вік, коли людина могла зайняти державну посаду або прийняти управління:

 • 0-7 років – біля Младенства;
 • 7-14 років – коло пізнання Вед;
 • 14-21 рік – біля змужніння.

Єврейська

Відповідно до каббалістичної гематрії, 21 – число Бога, проте загрози, пов'язані з цим числом, означають швидку зустріч із Творцем.

Також 21 – це мудрість та любов до близьких людей.

Перська

У стародавніх персів 21 вважалося священним числом та символом досконалості.

До зборів священних текстів зороастрійців входила 21 книга.

Із зороастрійської епохи 21 грудня (21.12) в Ірані вважається особливою датою. Це найдовша ніч у році (Йалда) та день зимового сонцестояння, а ніч та день, світло та тінь займають важливе місце в іранській культурі. Цієї ночі збираються всі родичі, розмовляють до ранку, розповідають стародавні легенди, їдять гранати, кавуни та горіхи.

Число 21 та Окультизм

Здавна число 21 пов'язують із пророцтвами, заклинаннями та теургічними маніпуляціями. Причиною є його магічні складові: 3 сімки або 7 трійок, яким надають особливі окультні властивості.

Нерідко молитви, мантри та заклинання різних релігій та езотеричних традицій повторюються 3 або 7 разів.

 • 21 – число саббатів і повних місяців у чаклунському календарі;
 • 21 – уособлення чоловічого початку, сила та витримка.

Число 21 та Алхімія

Рівно 21 день був потрібен алхімікам для перетворення неблагородних металів на срібло.

Число 21 в азартних іграх

Любителі азартних ігор наділяють число 21 особливою магією і покладають на нього райдужні надії.

21 – це бажана комбінація карток у «Блекджеку» та сума трьох сімок на ігровому слоті.

Число 21 та характер людини

Важливо! Підопічні числа 21 наділені великими амбіціями та прагненням до високих досягнень. Вони мають потужну енергію і силу, одночасно з цим є м'якими, чуйними і мрійливими.

Це комунікабельні та веселі люди, завжди готові розділити свій настрій із оточуючими. Здається, ніби сам Всесвіт обдаровує їх здоров'ям, любов'ю та грошима. Вони є чудовими генераторами ідей та двигунами творчого процесу. Їх поважають у колективі та завжди прислухаються до їхніх пропозицій. Нерідко такі особи бувають незадоволені тим, що мають, і бояться опинитися на узбіччі життя. Вони постійно прагнуть чогось більшого.

Позитивні риси
альтруїзм;
самореалізація;
сильна воля;
адекватна самооцінка;
природна доброта;
артистизм;
відмінна пам'ять;
увага до деталей;
здатність планувати;
вміння уживатися у колективі;
талант до згуртування та залагодження конфліктів;
відмінні організаторські здібності.
Негативні риси
зайвий авантюризм;
самовпевненість;
надмірна самовпевненість;
вітряність;
почуття переваги;
невміння розподіляти свою енергію;
самоїдство.

Число 21 та людська активність

21 – число прийняття значних рішень, радикальних заходів та здійснення планів. Воно сприяє зміцненню волі, змінює світогляд і веде до перемоги. Проте варто враховувати, що рішення мають ухвалюватися виключно самостійно. Якщо людина схильна до впливу оточуючих, контакту з числом 21 не вийде. За виконання чужих доручень відповідає число 20.

Число 21 та енергетика

Завдяки божевільній енергетиці та неповторній харизмі, народжені 21 числа легко вливаються в будь-яке оточення. Вони мають дивовижну здатність кооперувати навколо себе і гуртувати людей. Вкрай рідко серед таких особистостей зустрічаються егоїсти. Здебільшого це справжні та невгамовні альтруїсти.

Число 21 та здоров'я

Слабким місцем народжених 21 числа є нервова система. Вони часто страждають від нервових розладів, спричинених конфліктами та перевтомою. Також вони схильні до ішіасу, нефриту, шкірних захворювань.

Увага! Особливу увагу своєму здоров'ю слід приділити у віці: 12, 21, 30, 39, 48, 57, 66, 75, 84.

Число 21 та професія

21 наділяє своїх носіїв цілеспрямованістю та практичністю. Там можна сміливо покладати великі проекти. Завдання вони виконують точно у терміни, з повною віддачею та вкрай відповідально. Кар'єра для них понад усе. При цьому вони можуть успішно розвиватися одразу у кількох сферах, скрізь отримуючи високі результати. Такі особи перебувають у керівництва хорошому рахунку.

Найефективніше вони можуть проявити себе у таких областях:

 • політика;
 • юриспруденція;
 • громадська діяльність;
 • журналістика;
 • письменство;
 • реклама та маркетинг.

Число 21 та фінанси

Енергія числа 21 дуже успішно приваблює фінанси та удачу. На цю дату можна сміливо призначати великі угоди, важливі зустрічі та відповідальні переговори – усі вони пройдуть та завершаться успішно.

Цікаво: для збільшення статку рекомендується носити в гаманці нерозмінну купюру, в серійному номері якої є число 21.

Число 21 та відносини

21 сприяє створенню міцних та щасливих спілок, за умови присутності згоди та взаєморозуміння. Якщо такого не спостерігається, то стосунки будуть приречені. Наситившись свободою, вітряні носії числа 21 стають відмінними сім'янинами та турботливими батьками. Але через підвищену чутливість і чуйну нервову систему нерідко можуть дійти до параної.

Відступ партнером від встановлених у відносинах правил може стати приводом для нескінченних закидів. Завдяки бурхливій фантазії, підопічний 21 намалює у своїй голові барвисті картини зрад і, прийнявши їх за реальні, почне зводити себе та обранця без жодних підстав. Саме тому для довгострокового союзу їм слід обирати абсолютно бездоганних людей.

У дружбі такі особистості вірні і чуйні, але їхня непередбачуваність і нестримність в емоціях можуть призвести до кінця відносин.

Число 21 та духовна сфера

Важливо! 21 – число духовного наставництва, нехай самопізнання та саморозвитку, пов'язаний із чималими труднощами. Проте саме обмеження сприяють визначенню своєї життєвої місії.

Посланням 21 у духовній сфері є набуття гармонії з навколишнім світом та собою.

Магічна

Поробляючи одиницю, двійка вміло веде людину шляхом інтуїції і наділяє його досконалим балансом між думками і силою волі. Взаємозв'язок божественного та духовного гармонійно доповнюють магічні особливості, завдяки чому людина, яка цікавиться магією та езотерикою, досягає небувалих успіхів.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 21 має посил вищої духовної досконалості і уособлює таїнство духовного просування, честь, підвищення та успіх. Це символ перемоги після виснажливої боротьби та важких випробувань.

21 – стільки старців збираються біля божественного престолу.

2+1=3, трійка – число Духа та символ Божественної триєдності.

Індуїзм

Відповідно до магії стародавніх аріїв, в «сонячний рік» входило: 1 сонце + 3 світу + 5 пори року + 12 календарних місяців – разом 21. Втіленням 21 був 21-й променевий диск, одяганий на шию тим, кого приносили в жертву, уподібнюючись Пуруше , З тіла якого був створений Всесвіт і для спалення якого знадобилося «тричі по сім колод багаття».

Число 21 та флористика

Букет з 21 квітки несе в собі вольову і життєстверджуючу нотку, на її смислове навантаження додатковий вплив має вигляд квітів.

 • 21 гортензія – делікатний натяк на почуття та заклик бути сміливішим;
 • 21 лілія – прохання довіритися та обіцянку виявляти турботу та ніжність;
 • 21 жоржин – визнання у симпатії та відсутності обіцянок;
 • 21 гербер – універсальний життєрадісний букет;
 • 21 ірис – подяка за дружбу;
 • 21 півонія – «Мені нема про що більше мріяти»;
 • 21 тюльпан – символ великого щастя;
 • 21 троянда – ідеальний букет для коханої, що означає справжнє кохання, де двоє є одним цілим;
 • 21 хризантема – визнання у почуттях.

Число 21 та карма

21 вказує на те, що душа має достатню зрілість і пройшла не один цикл відроджень. У цьому втіленні їй доведеться неодноразово стикатися з труднощами для набуття внутрішньої сили.

Насамперед людині з кармічним числом 21 слід зрозуміти і прийняти себе і свою недосконалість, відкрити для себе Божественні якості душі, навчитися прощати і любити, перестати кидатися звинуваченнями та почати вірити у себе. Потрібно заявити про себе навколишній світ, виявивши свої почуття, ідеї та свою Божественну природу.

Пропрацювавши кармічний урок, людина відчує себе наповненою та щасливою. А якщо ні, втратить баланс, впаде в депресію і запрацює безліч фобій.

Поява числа 21

Увага! Настав час задуматися про свій розвиток, зайнятися вдосконаленням своїх внутрішніх та професійних якостей. Завдяки цьому, вдасться отримати моральне задоволення і найближчим часом реалізувати поставлені цілі.

Випадково

Можливо, ви занадто егоїстичні та сконцентровані лише на особистій вигоді. Проаналізуйте свої вчинки, продумайте плани та більше уваги приділяйте оточуючим.

Постійно

Не утримуйтесь від радикальних змін і не бійтеся рішучих дій. Ангели повністю на вашому боці і готові надати допомогу у реалізації найзухваліших ідей.

Яке значення має число 21, якщо цей час на годиннику:

12:21

Ангели нагадують про те, що тільки ми несемо відповідальність за те, що відбувається в нашому житті. Вібрації двійки та шістки (1+2+2+1=6) дозволяють зрозуміти, що спільна робота буде дуже плідною та принесе душевний комфорт та матеріальне благополуччя всім її учасникам.

Детальніше: Що означає 12:21 на годиннику?

21:12

Це найбільш таємнича комбінація, що має безліч тлумачень. Потрібно взяти себе в руки і перестати вчитися лише на своїх помилках. Не бійтеся йти вперед і досягати поставленої мети. Вищі сили попереджають, що ви на межі нервового зриву.

Детальніше: Що означає 21:12 на годиннику?

21:21

Ангели захищають та підтримують вас, тому не варто боятися змін. Повірте в удачу і довіртеся до своєї інтуїції, проте неодноразово обмірковуйте всі свої рішення. Незабаром задумане здійсниться – у вас для його реалізації є необхідна кількість сил та енергії.

Детальніше: Що означає 21:21 на годиннику?

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua