Що означає число 77 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 77 у нумерології: позитивне та негативне значення

Чільне число 77 – це число Творчої Думки, що також називається Майстром Духовних Енергій. Воно по праву вважається найщасливішим і найнеординарнішим. У його компетенції знаходяться оригінальність, винахідливість та креативність, у негативному ключі – ілюзії та безглузда мрійливість. Його сильною енергетикою можна ділитися без шкоди власнику.

Місія 77 – матеріалізація духовного, одухотворення фізичного та трансформація ожилих концепцій у прогресивні.

Число 77 у нумерології

Сімка – найбільш значуще і щасливе однозначне число, що обіцяє процвітання, успіх та розвиток. Вона має безліч переваг і мінімум недоліків. Всі незвичайні властивості цього магічного числа цифрової комбінації 77 подвоюються.

При нумерологічному згортанні число 77 трансформується на однозначне число 5 (7+7=14; 1+4=5). П'ятірка також є позитивним числом та уособлює досконалу людину.

Значення числа 77

77 – число внутрішньої мудрості, символ повноти та надійності. Воно вказує на інтуїцію, проникливість, здатність до розумію, внутрішню силу, витривалість, духовний розвиток та удачу.

Позитивне
вищі знання;
посилена інтуїція;
здатність до самопізнання;
всебічні таланти;
паранормальні здібності;
передбачення;
прозріння;
життєстійкість;
потужний потенціал;
здатність знаходити виходи зі складних ситуацій.
Негативне
ліньки;
страх ризикувати;
невиправдана обережність;
прагнення самотності;
надмірна чутливість;
ревне ставлення до своєї свободи;
нерозуміння своїх можливостей;
відсутність самореалізації.

Число 77 в ангельській нумерології

Сімка – число християнської свідомості та підтримки Небесних сил, що вказує на мудрість, сором'язливість, унікальність, пошук істини та духовного «Я».

У поєднанні двох сімок духовна сила просто вирує. 77 – це особлива кількість ангелів, знак емоцій, крихкості, магії, творчості та індивідуальності. Воно демонструє особу, зацікавлену вивченням абстрактних життєвих понять.

77 наділяє людей шаленою уявою, мрійливістю та схильністю до пошуку мудрості. Вони байдужі до матеріального і анітрохи не турбуються про гроші, славу та поверхневу красу. Їм властива сором'язливість, доброта, лагідність та добросердя. 77 – справжній символ духовного розвитку.

Число 77 як підказка від Ангела

Ангели нагадують про справжні цінності та хочуть, щоб ви перестали покладатися на випадок і розраховували лише на свої сили. Намагайтеся усвідомити, що у вашому житті хибно і перезавантажте свою свідомість. Незабаром ваші мрії здійсняться і відбудуться позитивні зміни. Вищі сили схвалюють вашу життєву дорогу. Проте слід пам'ятати, що щасливий період не вічний.

Число 77 та давньогрецька міфологія

 • 7 – число одного з найшанованіших богів Олімпу та покровителя муз – Аполлона;
 • 7 струн було на кіфарі, де грав Аполлон;
 • 7 юнаків і 7 дівчат щороку як данина посилали Мінотавру, що мешкав у критському лабіринті;
 • 7 синів та 7 дочок було в дружини царя Фів Ніоби;
 • 7 років був Одіссей у полоні німфи Каліпсо на острові Огігія;
 • 7 чудес налічувалося у Стародавній Греції;
 • 7 грецьких мудреців входило до списку, складеного у V столітті.

Число 77 та Окультизм

77 має дуже тісний зв'язок з окультними науками, магічними таємницями та філософією. Це число досить часто можна зустріти у різних магічних ритуалах, дослідженнях та книгах.

Західні окультисти, зокрема розенкрейцери, вважали за 77 сакральним числом. На думку їхніх послідовників, у людському організмі рівно 77 енергетичних центрів.

З повагою до сімки ставилися і давні алхіміки, оскільки у Великій Дії вони використовували 7 металів.

Число 77 в астрології

Зороастрійська астрологія виділяла:

 • 7 планет;
 • 7 Богів;
 • 7 Плеяд;
 • 7 великих планет;
 • 7 променів сонця;
 • 7 зірок, що входять до сузір'я Великої Ведмедиці.

На думку астрологів, 77 – ключ до розкриття таємних послань, які розповідають про майбутнє людського світу.

Число 77 знаходиться під заступництвом бурхливого Сатурна, здатного створювати значні проблеми на шляху людини. У компетенції Сатурна знаходяться обмеження, формування світогляду та розробка власної системи цінностей. Він підштовхує до аналізу та коригування поведінки відповідно до своїх вимог: самодисципліною, відчуженістю, працьовитістю та сильним духом.

Число 77 та характер людини

Позитивний та негативний вплив керуючого числа 77 проявляється в залежності від рівня духовного розвитку людини.

Нижчий рівень. Представники цього рівня люблять займатися пропагандою інтелектуальної елітарності. Їм властиві затяжні періоди безглуздих фантазій. Свій внутрішній світ вони використовують як втечу від реальності, мають негативний настрій до соціальних змін, люблять будувати мучеників, виявляють недоречні надмірні емоції і є у всьому максималістами.

Пасивний рівень. Такі особистості характеризуються нелюдимістю та відстороненістю і з песимізмом дивляться на зміни у людській натурі. Лінь і невміння транслювати свої ідеї пояснюють «випередженням часу». Прагнуть визнання. Нерідко заперечують емоції.

Вищий рівень. Духовні воїни з оригінальним мисленням, схильні до інновацій та винаходів на благо людства. Свою інтуїцію підкріплюють науковою та технологічною підтримкою. Прагнуть до звільнення себе та близьких від самообмежень, займаються дослідженнями нових богослов'їв та життєвих філософій.

Позитивні риси
інтелект;
сильний дух;
працьовитість;
легкість у прийнятті рішень;
оптимізм;
везіння;
самокритика;
спокій;
любов, у найвищому своєму прояві;
відмінне почуття гумору;
вміння ладнати з людьми;
здатність до реалізації ідей.
Негативні риси
тривожність;
підозрілість;
відсутність манер;
мінливість настрою;
зарозумілість;
неприборкана самовпевненість;
гостре самосприйняття.

Число 77 та таланти

Енергія числа 77 дозволяє успішно досягати самих сміливих цілей, ризикувати по-крупному і йти ва-банк. Головне – жодної краплі не сумніватися в успіху задуманого. Особливо це стосується матеріальної галузі.

Число 77 та професія

77 вказує на те, що робота може займати в житті особливе місце, але за умови, якщо вона дійсно цікава і приносить хороший дохід. Для того, щоб визначитися з професією, слід вибрати, яким має число 77 саме у вашому випадку. У цьому допоможуть такі аспекти:

 • інтерес та пристрасть до роботи;
 • престиж роботи;
 • задоволеність професійної діяльності.

Число 77 та фінанси

Дві сімки вказують на наявність комерційної жилки. Меркурій, що заступає п'ятірці, дарує вміння думати та заробляти. Комбінація двох цих чудових властивостей перетворюється на унікальний дар, здатний перетворювати звичайних людей на геніальних бізнесменів, які вміють не тільки винаходити, а й вигідно продавати.

77 – символ фінансового успіху, який можуть принести навіть сумнівні угоди. Однак не варто забувати, що лише добрі та безкорисливі наміри приведуть до справжнього успіху.

Число 77 та відносини

Подружнім парам 77 обіцяє міцні стосунки та щасливий шлюб. Їхній будинок завжди буде повною чашею. Самотнім обіцяє доленосну зустріч та подальші серйозні почуття.

Енергія 77 сприяє примиренню, нейтралізує гнів і образу, допомагає вести діалог, ставити хвилюючі питання та отримувати на них щирі відповіді.

Під впливом 77 людей стають відмінними компаньйонами. Вони мають рідкісний дар розуміння, співчуття і участі і дуже дорожать своїми стосунками з близькими людьми.

Число 77 та духовна сфера

Сімка у духовній нумерології є знаком якогось духовного завершення.

У творах індійського духовного вчителя Мехера Баба описано 7 рівнів, які необхідно пройти душі, вставши на духовний шлях, до набуття єдності з Богом.

Російський містик Георгій Гурджієв говорив про сім типів людей, останній з яких (сьомий) являє собою людину, яка досягла максимального рівня розвитку. Причому подібні знання містяться в індуїзмі, буддизмі та суфізму.

Магічна

Сімка вкрай улюблена знахарями, ворожками та чаклунами. Численні знахарські рецепти рекомендують брати «сім пакетиків із сімома травами, заварювати їх сім разів, пити 7 днів по 7 ложок». Крім того, російський фольклор також рясніє загадками, прикметами, прислів'ями та приказками, що містять число 7: «Сім бід – одна відповідь», «Сім разів відміряй – один відріж».

Релігійна

Християнство

У християнській літературі число 7 згадується багато разів. Наприклад:

 • Каина, що вбив, помститься сім разів;
 • пройшло 7 років достатку, настали 7 років голоду;
 • нарахуй собі 7 суботніх років, 7 разів по сім років, щоб було в тебе у семи суботніх роках 49 років.

Відомо 7 ангельських чинів, 7 смертних гріхів, 7 чаш гніву Господнього, 7 веж сатани;

7 днів творив Господь світ;

7 тижнів триває Великий піст;

7 страв, назви яких починаються на однакову літеру, ставлять на різдвяний стіл у деяких країнах;

77 разів зустрічається число 7 у Старому Завіті;

77 у священних писаннях означає духовну досконалість та достаток.

Іслам

Число 7 в ісламі є священним.

Згідно з кораном, існує 7 небес. Що потрапляють на сьоме, відчувають найвищу міру блаженства.

77 – семиразове повторення числа Аллаха (11).

Число 77 та доля

З одного боку, що живуть під впливом 77 – неймовірні везунчики та пустощі долі. Однак так триває доти, поки вони йдуть своєму життєвому завданню і не в'язнуть у безоднях матеріалізму. З іншого – виконання їх життєвої місії утрудняється потягом до усамітнення і нелюбов до скупчення людей.

Завдяки розвиненій інтуїції та вмінню розпізнавати брехню, вони майстерно уникають помилок, але при цьому насилу досягають розумного компромісу між особистим та суспільним. Нерідко вони не хочуть ділитися набутим досвідом і знаннями, незважаючи на те, що саме цього від них вимагає їхнє життєве завдання.

Поява числа 77

Число 77 вказує на сприятливий період у житті та необхідність утримувати удачу якомога довше.

Випадково

Настав час покинути зону комфорту і вступити в конфлікт із зовнішнім світом – тільки так можна зламати лід і багато чого навчитися. Дозволяйте іншим давати вам конструктивні поради і не бійтеся їхньої критики.

Постійно

Вищі сили говорять про свою любов до вас, підтримують та благословляють вас. Слід бути впевненішим у своїх природних здібностях просто тому, що ви насправді талановиті та унікальні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua