Що означає число 18 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 18 у нумерології: позитивне та негативне значення

Основними значеннями числа 18 є рок, боротьба та приречення. При цьому його суперечлива енергія спрямовується на благополуччя, успіх та позитивний результат.

Увага! Фатальний посил 18 полягає в тому, що людина не має контролю над своїм життям, і саме доля визначає її подальшу дорогу.

Парадоксально, але самі носії цього числа так не вважають. Вони до останнього вірять, що самі ухвалюють ключові рішення, розплутують складні ситуації та змінюють свою долю. Однак саме 18 спрямовує їх у потрібне русло і є знаком завершеного циклу та початком нового витка.

Число 18 у нумерології

Одиниця є уособленням лідерських якостей, самореалізації, егоїзму, мудрості та високорозвиненої інтуїції. Вісімка символізує багатство, успіх та гроші. У сукупності обидва числа означають величезний потенціал та безліч перешкод.

18 наділяє людей борцівськими якостями та потужним енергетичним полем, при цьому майстерно провокує їх на конфлікти. Позбутися дратівливості та гніву допоможе правильний настрій та ліквідація всіх відволікаючих факторів. Поряд з цим 18 сприяє розвитку релігійності та духовності та змушує прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Значення числа 18

Насамперед 18 вказує на наявність неабияких моральних якостей та схильність до навчання. Вібрації дев'ятки, отриманої методом нумерологічного складання (1+8=9), наділяють войовничістю та вмінням постояти за себе та близьких. Нерідко ця якість перетворюється на надмірну агресію, але, якщо вдається тримати емоції під контролем, вона грає лише позитивну роль.

Позитивне
глибокий внутрішній світ;
миролюбність;
чуйність;
інтуїція;
чуйність;
ерудованість;
швидке засвоєння нової інформації;
вміння постояти за себе.
Негативне
агресія;
грубість;
жадібність;
войовничість;
безліч конфліктних ситуацій;
прагнення домінування;
спрага послуху;
нездатність визнавати свої помилки.

Число 18 в ангельській нумерології

Число 18 служить знаком достатку у житті та повідомляє про наближення виконання бажань. Воно нагадує, що життя є не просто низкою випадкових подій: всі дії пронизані духовним змістом, що одночасно перевершує та інформує матеріальне існування. 18 нерозривно пов'язане з духом і метою життя і нагадує про важливість пошуку найвищого блага. Дві дев'ятки (9+9=18) говорять про те, що незабаром шукане буде виявлено.

Число 18 як підказка від Ангела

Важливо! Ангели закликають не побоюватися змін та можливих труднощів – всі докладені зусилля будуть винагороджені сторицею. Пройшовши через багато чого і знайшовши мудрість, що зміцнила вас, ви зможете все подолати.

Вам не існує нерозв'язних проблем. Майте на увазі, що у можливостях, що відкриваються, можуть ховатися нові виклики, але це не означає, що незабаром трапиться щось погане. Всесвіт на вашому боці. Вірте у свої сили та не втрачайте надії.

Число 18 у каббалістичній нумерології

 • 18 – це надзвичайна стійкість, рішучість та сила волі.
 • 18 – число забобонів та помилок, зілля та рока.
 • 18 років євреї були у полоні Царя Моавітського.
 • 18 благословень включає юдейський молитовний канон.

У кабалі 18 відповідає дев'ята сефіра Йесод, що втілює в собі весь матеріальний Всесвіт і уособлює основу всього сущого і надання форми. Вона найбільше відповідає нашому повсякденному досвіду. На основі її структур та сил формується та основа, на якій тримається наш матеріальний світ.

Число 18 у містичних навчаннях

Таро

У Таро числу 18 відповідає Старший аркан Луна (Сутінки) – одна з наймістичніших і дивніших карт колоди, що занурює у світ сутінків, ілюзій та таємниць. Цей Аркан пов'язують із астральним та підземним світами та чорною магією.

Ключовими поняттями 18 Аркана є:

 • темний бік речей;
 • примари;
 • спотворена реальність;
 • недовірливість;
 • таємниці;
 • втрата орієнтирів;
 • обман, плітки, наклеп;
 • прикордонний психологічний стан

Як правило, Аркан Місяць пов'язують із чимось небезпечним та таємним. Його поява знаменує неприємні емоції, викликані брехнею близьких чи самообманом, ревнощі, тривогу, приховані перепони. Дуже розпливчасті та туманні події цього Аркана повідомляють про те, що зараз не час діяти – реальність перебуває поза контролю.

Окультизм

В окультизмі число 18 вважається нещасливим. Воно уособлює рок і приносить нещастя та кари. За арканологічною традицією 18 пов'язується з окультними ворогами, інвольтацією та ієрархічним законом, що має в даному випадку негативний відтінок.

Число 18 в астрології

Увага! Числа 18 відповідають енергійне Сонце (1), що є джерелом здоров'я і життя і дисциплінований і владний Сатурн (8), що асоціюється з неприємностями та відображає закон карми.

З іншого боку, народжені 18 числа перебувають під впливом войовничого Марса (9).

Марс дарує своїм підопічним владний характер, любов до порядку, вміння керувати людьми та наділяє їх духом суперництва та любов'ю до пригод. Вони мають швидку реакцію, отримують задоволення від подолання труднощів і не поступаються в суперечці. При цьому всередині є м'якими і люблячими людьми.

Число 18 та характер людини

Народжені під числом 18 аж ніяк не пустощі долі. На їхньому шляху перебуває безліч перешкод та перешкод, які, при успішному подоланні, сприяють загартовуванню та зміцненню характеру. Завдяки випробуванням, що випали на їхню частку, вони нерідко стають могутніми лідерами, здатними вести за собою інших.

Навколишніх у таких особистостях приваблює чудова харизма, неординарність та якийсь особливий магнетизм. Самі ж вони є магнітом для різних небезпечних ситуацій та неприємних випадків. Причому виходять із них гідно, з гордо піднятою головою. Через хронічне перебування в боротьбі проти всього світу їм доводиться багато страждати і відчувати неймовірну нервову напругу, що сприяє появі міцної броні та схильності до жорстокості.

Позитивні риси
харизматичність;
стресостійкість;
завзятість;
ініціативність;
ділова хватка;
рішучість;
цілеспрямованість;
гнучкий та гострий розум;
лідерські здібності;
адекватна самооцінка.
Негативні риси
жорстокість;
неврівноваженість;
нетерплячість;
схильність до маніпулювання та тиранії;
твердолобість;
підозрілість;
неконтрольовані напади гніву.

Число 18 та професія

18 забезпечує впевнене кар'єрне зростання і сприяє зміцненню становища та підвищенню професіоналізму. Завдяки гострому розуму, стресостійкості, жорсткості та впевненості в собі, люди з нумерологічним кодом 18 стають чудовими керівниками та воєначальниками. Як правило, вони обирають державну службу, силові структури чи присвячують себе бізнесу. Це чудові організатори та успішні спортсмени. Якщо вони знаходять справжній шлях у житті, то стають справжніми майстрами своєї справи та здатні вписати своє ім'я в історію.

Також вони успішно реалізуються у таких напрямках:

 • літературна та художня творчість;
 • музика та театр;
 • акторська діяльність;
 • юриспруденція;
 • політика;
 • медицини.

Число 18 та фінанси

Войовнича енергія 18 здатна зірвати переговори та завадити досягненню бажаної домовленості. Під її впливом одна сторона тиснутиме на іншу, і угода не відбудеться. Саме тому слід не упускати ситуацію з-під контролю та виявляти велику лояльність.

За допомогою дев'ятки, отриманої при додаванні цифр 1 і 8, можна легко залучити до себе гроші. Однак через легкість їх отримання вони так само швидко розійдуться.

Число 18 та відносини

Дружні

Важливо! Енергія благотворно впливає на здатність дружити. Її власники є хорошими і чуйними друзями, здатними до співчуття.

Вони чудові порадники з високорозвиненою інтуїцією. Проте їм не слід забувати про свій талант влаштовувати сварки. Уміння стримувати себе, стежити за своїми словами, сказаними у пориві емоцій, не кривдити співрозмовника і приймати чужу думку – створять чудеса і допоможуть не втратити друга. Опоненту слід пам'ятати про особливості характеру свого товариша, бути поблажливішим і приймати близько до серця сказане гаряче.

Любовні

Вплив 18 заважає побудові серйозних відносин, здатних привести до шлюбу. Розвинені лідерські якості та любов до маніпулювання є не найкращими союзниками для спільного життя. Для протистояння даному числу слід постійно працювати над своїм характером, звичками і частіше прислухатися до партнера.

Число 18 та інтимне життя

Носії числа 18 відрізняються надзвичайною сексуальністю та завидним сексуальним апетитом. Вони можуть реалізувати свої інстинкти з партнером, здатним розділити їх темперамент, проте часто придушують своє бажання, бо не можуть його висловити. Відповідно до їх теорії, вираження бажання здатне підірвати їхню гідність. Поряд з цим вони є чуттєвими і люблячими коханцями і потребують партнера, схильного до фантазій та вишукувань.

Число 18 та духовна сфера

Згідно з духовною нумерологією, число 18 є приреченням і означає фатальну необхідність.

Магічна

Основне магічне властивість числа 18 полягає у його здатності залучати гроші. Причому не обов'язково якісь незліченні скарби, можливо навіть найменшу суму, необхідну в критичний момент. Однак, незважаючи на таку актуальну особливість, не варто сидіти, склавши руки, і чекати появи багатств. Потрібно для цього щось робити.

Релігійна

В індуїзмі існує 18 сиддхі – майстрів, які досягли звільнення останнього ступеня, кожен з яких зробив істотний внесок у медицину, йогу, філософію, літературу чи науку. Працюючи анонімно, вони дарують натхнення і спрямовують у пошуках, чим сприяють еволюції людства та його наближення до космічної свідомості.

Число 18 та здоров'я

Увага! Народжені 18 числа особливо схильні до лихоманки та захворювань, викликаних надмірною психічною напругою, стресами та пресингом.

Для підвищення імунітету вони повинні включити у свій повсякденний раціон часник, імбир, цибулю та перець чилі. Особливу увагу своєму здоров'ю слід приділяти у квітні та липні.

Число 18 та призначення

Доля значно впливає на тих, хто народився 18 числа, і прямо-таки змушує слідувати по накресленому шляху. Саме тому таким людям не вдається змінити своє життя, і всі зусилля виявляються марними або призводять до краху. У такому разі залишається не сперечатися із заданим шляхом, змиритися з розписаними та схваленими над подіями та взяти участь або баловня долі, або непрохідного невдахи.

Число 18 та карма

Карма передбачає набуття душею тіла та наявність у неї вже певного пережитого досвіду, який не завжди буває позитивним. Якщо душа не отримує уроків, досвід повторюється знову і знову, тягнеться за нею і виснажує її.

Люди, які мають у нумерологічній карті 18, відпрацьовують четвертий кармічний урок. Ключем для вирішення їхнього завдання є довіра своєї інтуїції, а не голосів зовнішнього світу.

До їх кармічних завдань входять:

 • контроль гніву та амбіцій;
 • рятування від гордості;
 • напрямок своєї енергії на творення;
 • уникнення невиправданого ризику, скарг, пліток та критики людей зі свого оточення;
 • вміння прощати і не мстити;
 • здатність вирішувати проблеми без застосування сили;
 • подолання тривожності;
 • дотримання культури мови;
 • розвиток почуття гумору;
 • розширення кола спілкування.

Пропрацювавши свій кармічний урок, людина отримає максимальну можливість для реалізації у сімейному та соціальному житті. Він чітко розумітиме свої бажання і тверезо оцінюватиме свої можливості, задаватиме ритм і темп свого життя.

Непророблений кармічний урок триматиме в страху бути знехтуваним і скривдженим, не дасть вільно виявляти емоції і нагородить безліччю комплексів.

Поява числа 18

Важливо! Число 18 повідомляє, що ви перебуваєте напередодні нового життєвого етапу та кардинальних змін. Слід налаштуватися зміни, оскільки вони неминучі.

Випадково

Усі проблеми благополучно вирішаться. Можливо, далекою дорогою вас підстерігає небезпека. Не поспішайте і не метуштеся. Віддавайте звіт усім своїм діям.

Постійно

У вас є необхідна впевненість та потенціал для подолання труднощів, які переслідують вас протягом багатьох років. Зберіться з думками та розберіться з ними. Усі наступні зміни виводять вас на нові рівень. Не бійтеся їх та довіряйте своєму призначенню.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua