Що означає число 22 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 22 у нумерології: позитивне та негативне значення

22 – одне з найсильніших чисел у нумерології. Залежно від обставин, воно може стати як уособленням удачі, і причиною безлічі неприємностей. Його називають Будівельним Майстром або Духовним Майстром Форми – під його впливом люди починають займатися творенням на благо всього людства. Вони бачать цілісну картину, виявляють увагу до дрібниць і, слідуючи духовним принципам і своїм найкращим сторонам, створюють конкретні форми. Головним посилом 22 є перенаправлення енергії щось більш значуще, ніж власне життя.

Число 22 наділяє людей чутливістю та інтуїцією і має надпотужну енергію для матеріального світу. У ньому містяться вібрації 4 та 11, які роблять його необмеженим та організованим. Що цікаво, твір складових числа 22 числа дорівнює їх сумі (2х2 = 4 і 2 +2 = 4).

Число 22 у нумерології

22 є майстер-числом і має особливу енергетичну суть. Якщо число 22 – основна позиція нумерологічної карти, воно розглядається саме як 22. В інших випадках, методом складання компонентів воно зводиться до простого числа (2+2=4) і тлумачиться як четвірка.

Двійка є символом співпраці та партнерства і обіцяє успіх за будь-якої командної роботи. 22, у свою чергу, вказує на слабку і невпевнену в собі особистість, яка насилу переносить самоту і не здатну самостійно впоратися з завданнями, що стоять перед нею. Проте, товариський дух дозволяє такій особи показати себе з позитивного боку.

Четвірка наділена амбіціями, прагматизмом, дисципліною та здібностями. Вона відповідальна за проблеми у сфері фінансів та за неприємності, пов'язані з професійною реалізацією. Наявність числа 4 в нумерологічній карті пророкує проблеми матеріального характеру і копітку працю.

При тлумаченні значення числа 22 необхідно враховувати, що більшу кількість енергії воно все ж таки отримує від двійки, а не від четвірки.

Значення числа 22

22 служить уособленням високорозвиненої інтуїції, працелюбності, цілеспрямованості та дозволяє чітко розуміти свої життєві завдання.

Позитивне
інтелект;
мудрість;
логіка;
духовність;
натхнення;
дар провидіння;
лідерство;
довіра;
великі починання;
підприємливість;
розсудливість;
методичність.
Негативне
двоїстість;
песимізм;
маніпулювання;
мінливість настрою;
гнів;
тиранія;
недовірливість;
схильність до депресії.

Число 22 в ангельській нумерології

Ангельська нумерологія вважає 22 Вищим Розумом. Це сильне число з високою вібрацією, здатне втілити всі мрії в реальність і дати силу для досягнення того, що здається неможливим. Воно наділяє здоровими амбіціями, впевненістю та прагматичністю, розвиває внутрішній голос та емоційність.

Люди, які під впливом 22, відрізняються надійністю, відповідальністю, чесністю і методично вибирають своє життя. Слабким їх місцем є самоїдство і відсутність контролю над думками, які керують їхньою підсвідомістю. У цьому, вони добре знають, що хороше входить у життя лише за наявності позитивного мислення.

Цікавий факт: у нумерології ангелів число 22 уособлює змія, яка кусає свій хвіст.

Число 22 як підказка від Ангела

Вищі сили закликають діяти і не опускати руки, бути сміливим, терплячим та впевненим у власних силах. Мужність і віра допоможуть гідно витримати битву і вийти з неї переможцем. Ангели мотивують до успіху та відкривають нові можливості, що гарантують успіх при правильному їх використанні.

Який Ангел-охоронець відповідає за число 22

Число 22 знаходиться під опікою у ангела-хранителя Хабухії, який є ангелом жіночої полярності і відповідає за родючість, зцілення, дітонародження та новаторські ідеї. Хабухія виліковує від усіх фізичних та душевних хвороб, уберігає від інфекцій та підтримує пари, коли вони хочуть завести дитину. Він надає можливість проаналізувати свої бажання та захищає від конфлікту бажань істинних із фактичними діями. Крім того, Хабухія – покровитель доброго здоров'я, гармонії та душевної рівноваги та захисник землі від виродження, страждань та навал комах.

Число 22 у каббалістичній нумерології

Каббала містить у собі 22 верховні принципи, зашифрованих у 22 літерах давньоєврейського алфавіту.

22 – символ самосвідомості, пам'яті та мудрості, міри, благодіяння та розуміння.

22 – кількість шляхів між сефірами Древа Життя.

Число 22 у Каббалі відповідає сефіра Хесед, що є батьком порядку. Вона означає царство і є основою для виявленого світу. Хесед – це милосердя, доброта та велич, правила та мораль. Однак при зведенні в крайність можуть виявитися такі характеристики як лицемірство, брехня та прагнення задоволення пороків.

Число 22 у Таро

У колоді Таро міститься 22 Старші аркани. Самому числу 22 відповідає один із найзначніших Старших Арканів – Шут (Дурак), що символізує різнобічну допитливу особистість, що вміє дивувати і дивуватися.

Можливі трактування картки Шут:

 • роздоріжжя та вибір;
 • везіння;
 • несподівана приємна подорож;
 • неприємності, створені задля наступне благо;
 • великий сюрприз, що викликає позитивні емоції;
 • людина, з якою слід бути обережним;
 • яскраві вчинки, насичене, але порожнє життя;
 • надмірні егоїзм, інфантилізм та нарцисизм;
 • марний пошук сенсу життя;
 • необдумані безглузді вчинки;
 • скутість з минулим, яка заважає розвиватися та йти далі;
 • втрата напряму та відсутність мети.

Число 22 та міфологія

Грецька

У Греції число 2 пов'язували з дітонародженням та родючістю, покровителькою яких була дочка титана Кроноса – богиня Деметра.

Китайська

Чітні числа у Китаї символізують жіночий початок Інь та вважаються щасливими. Проте число 4 (2+2=4) для китайців дуже суперечливе. З одного боку, це символ чотирьох сторін світу та чотирьох сезонів року, з іншого – найнегативніше число, оскільки співзвучно зі словом «смерть».

Число 22 у навчанні Піфагора

Відповідно до вчення Піфагора, числа від 1 до 4 є головними та у своїй сумі є символом єдності Всесвіту.

Двійка – це матерія, що має довжину, але не має ширину, містичність природи та Божественна Дружина.

Четвірка – тетраедр та основа основ тривимірного простору.

На думку піфагорійців, число 4 наділяє людей стабільністю, дисциплінованістю та надійністю. Народжені 4, 13, 22 і 31 числа, як правило, є песимістами і меланхоліками, і дуже залежать від думки оточуючих. Не зумівши досягти відчутних результатів, вони опускають руки та кидають усі свої починання.

22 наділяє своїх підопічних надприродними здібностями, і вони нерідко вміють читати думки та передбачати майбутнє.

Число 22 в астрології

Число 22 знаходиться під управлінням гіпотетичної чоловічої планети Вулкан, дуже шанованої стародавніми римлянами. Розташовуючись між Сонцем (Дух) та Меркурієм (Інформація), Вулкан є символом Божественного Істинного Закону. Він уособлює вивільнення сили, міць і світло, впливає на природу, могутність, потенцію, продуктивність, переконливість та об'єднання.

Число 22 та характер людини

В цілому, енергія 22 позитивна, і негатив проявляється лише при збігу певних обставин, особливо у разі бездіяльності. У енергійних та творчих особистостей, які використовують магію надвібрацій, у житті все складає добре: вони успішні, духовно розвинені та матеріально забезпечені.

Позитивні риси
організаторські здібності;
вміння планувати;
компетентність;
щирість;
миролюбність;
терпіння;
Залізна хватка;
Раціоналізм;
толерантність;
філантропія;
служіння;
дисциплінованість;
талант до успішної реалізації задуманого.
Негативні риси
суперечливість;
підозрілість;
нерішучість;
мстивість;
прагматизм;
занижена самооцінка;
невпевненість у своїх силах;
надчутливість;
трудоголізм.

Число 22 та професія

22 наділяє людей лідерськими якостями та прагненням до започаткування великих глобальних проектів. Розкрити свій потенціал найкращим чином вони зможуть у сферах, які потребують прогресу та безперервного руху вперед. Найбільш підходящими будуть вузькі спеціалізації, в яких вдасться ефективніше реалізувати свої можливості та швидше досягти успіху.

Підопічні 22 – чудові розробники, новатори, винахідники. З них виходять успішні керівники. Завдяки логіці та працелюбності, порядку та практичному підходу вони зможуть досягти значних висот у наступних сферах;

 • будівництво;
 • архітектура;
 • інженерія;
 • медицина;
 • викладання;
 • спорт;
 • творчість;
 • політика.

Число 22 та фінанси

Дві двійки – знак матеріалізму та угоди. Вони є магнітом для грошових потоків, приносять успіх у переговорах, угодах та інших фінансових проектах, сприяють управлінню бізнесом та грамотному вирішенню питань інвестування, нагадують необхідність не втрачати концентрацію та увагу.

Що цікаво, число 22 використовується під час проведення різних ритуалів, вкладених у підвищення фінансового благополуччя, і стимулює шлюби з розрахунку.

Число 22 та відносини

Присутність 22 у нумерологічній карті вказує на прагнення до спорідненої душі та емоційної захищеності. Такі люди трепетно ставляться до любові та схильні до ідеалізації свого партнера та стосунків. Вони ретельно обирають супутника життя, уважно його скануючи та вивчаючи. У шлюбі цінують матеріальний та духовний порядок. До обранця ставляться з повагою та турботою, проте можуть мати швидкоплинні романи. Навіть якщо у відносинах щось не ладнається, вони все одно їх зберігають, переводячи в прагматичніше русло.

Хороша сумісність: 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22.

Число 22 та духовна сфера

У духовній сфері 22 пов'язано з ясновидінням, цілительством, екстрасенсорикою та чутливістю до найменших змін як в особистості, так і в навколишньому світі. Такі люди легко приваблюють бажане і зустрічають потрібних партнерів. Весь їхній життєвий шлях осяяний щастям і везінням.

Магічна

Двійка – це Серп Місяця, символ жіночого початку, материнства та чаші. Вірячи, що число 22 здатне привабити, його часто використовують під час магічних ритуалів.

Народженим 22 числа опікується вся сонячна система, яка також впливає на свого підопічного. Такі люди відрізняються завидним терпінням, часто падають, але завдяки вмінню брати себе в руки, піднімаються і йдуть далі.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 22 використовується досить незвично, але арифметично обґрунтовано:

 • якщо протестантську Біблію розділити на 3 частини, у кожній з них опиниться по 22 книги;
 • Біблія завершується Об'явленням на 22 розділі;
 • при складанні віку пророків виходить рік народження Авраама (2167 до н. Е..), Від якого до смерті Ісуса минуло 2200 років (33 рік до н. Е..).

Двійкою християни позначали Богородицю.

Четвірка в християнстві є числом тіла та символічним числом Старого Завіту. Вона може позначатися квадратом, хрестом або чотирилисником.

У християнській символіці 4 зустрічається майже повсюдно:

 • 4 річки раю;
 • 4 Євангелія;
 • 4 основних архангела;
 • 4 основних диявола;
 • 4 вітри, що несуть Єдиний Дух;
 • 4 апокаліптичні вершники;
 • 4 основних чесноти;
 • 4 отці церкви.

Буддизм

Буддійське Древо Життя Дамба володіє чотирма гілками, від його коріння течуть чотири священні райські річки.

4 уособлює безмежні бажання, співчуття, прихильність, любов та напрямки серця.

Вплив 22 на життя людини

Через суперечливу складову двох двійок вплив числа 22 дуже полярно. Під впливом його енергії людина постійно веде боротьбу зі своєю нерішучістю, але душевна доброта і совість часто перемагають. Збити його зі шляху під силу лише бездіяльності та пасивності. Завдяки потужним вібраціям числа 22, його підопічні часто досягають успіхів, знаходять фінансову незалежність і реалізуються у духовній сфері. Головне, не забувати звертати увагу на надіслані підказки та правильно просити допомоги у Вищих сил.

Поява числа 22

Число 22 відправляється як знак завершення тяжкого періоду та відновлення гармонії. Настає час використовувати свої таланти і почати допомагати оточуючим.

Випадково

Необхідно сконцентруватися на своїх цілях і тому напрямку, в якому ви рухаєтеся, примиритися з усім, що оточує, і утримувати життєву рівновагу.

Постійно

Ні в якому разі не можна відступати від своїх особистих переконань. Керуйтеся внутрішньою мудрістю і не втрачайте віри в успіх. Завдяки такому відношенню вам вдасться досягти бажаних результатів. Продовжуйте збагачувати своє духовне життя та виконувати свої душевні цілі.

Яке значення має число 22, якщо цей час на годиннику 22:22

Наявність чотирьох двійок на годиннику є схваленням обраного шляху. Сам Всесвіт допомагає у досягненні поставлених цілей. Також час 22:22 може нести такі посилання:

 • думки цього моменту відповідають реальності;
 • рішення ухвалено правильно;
 • загадане бажання здійсниться найближчим часом;
 • відмовтеся від марних справ;
 • сконцентруйтеся на основній меті;
 • завершіть розпочаті проекти;
 • довіряйте своїй інтуїції;
 • зберігайте позитивний настрій.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua