Що означає число 66 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 66 у нумерології: позитивне та негативне значення

Всупереч стереотипу, що склався, число 66 не є носієм негативу. 66 – це керуюче число і Майстер Космічного Кохання. Подвоєна енергія шістки посилює всі найважливіші його якості. Але основним завданням 66 і головною сферою його відповідальності все ж таки є поширення енергії кохання.

Пройшовши через жертовність, страждання та особистісні зміни, отримавши життєвий досвід і духовну мудрість, 66 виявляє людям справжню Любов і надихаючий приклад.

Число 66 у нумерології

Складовими числа 66 є дві шістки, які при нумерологічному додаванні дають число 3 (6+6=12; 1+2=3). Саме це є зв'язуючим містком між носіями даної енергії та людьми, керованими числом 33.

Трійка – духовне число, здатне допомогти вийти із заплутаної ситуації та зрозуміти помисли оточуючих.

Шістка – уособлення духовного вчення, принципів виховання, турботи та гармонії. Вона асоціюється з сім'єю, будинком, глобальними та особистими проблемами, вказує на потребу в стабільності та повідомляє про відповідальність і служіння, повне любові та турботи.

66 вказує на те, що творча складова стає другорядною, а на перший план виходять матеріальні блага; втрачається смак до життя, і все переводиться у фінансовий вимір. При цьому чим більше шісток міститься в цифровій комбінації, тим впевненіше стає перемога Матерії над Духом.

Також подвоєна шістка говорить про дитячі травми, пов'язані зі злиднями або дефіцитом ресурсів, причому людина в таких труднощах не винна – вони є його кармою і досвідом, який його душа має знову пережити.

Значення числа 66

Ключовими значеннями 66 є перевага та просування. Люди розуміють це посилання як прагнення грошей і матеріальних благ. Дві шістки говорять про страх, причому не поганий, а про те, що сприяє досягненню поставлених цілей. Опинившись під впливом енергії 66, кожен починає вірити у свою могутність і вважає, що йому підвладний увесь світ.

Позитивне
любов;
вміння допомагати ближнім;
жертовність;
благородство;
стійкість;
доброта;
милосердя;
помірність;
людяність;
емпатія.
Негативне
надмірна впертість;
прагнення переваги;
жадібність;
жадібність;
маніпулювання;
користь;
тиранія;
ненадійність;
небажання вчитися;
обмежене мислення;
невміння користуватися інформацією;
складні відносини із суспільством.

Число 66 в ангельській нумерології

У нумерології ангелів 66 – знак трансформації знання та символ співчуття, натхнення, творчості, ентузіазму, віри, спілкування, справедливості, чарівності, сім'ї та насолоди життям. Також 66 вказує на любов, талант, дотепність, культуру, свободу, пригоди та задоволення, в окремих випадках – на ідеалізм, надмірний оптимізм і довірливість.

Число 66 таїть у собі посилені вібрації шістки, що означає служіння, сім'ю, дім, спільність та соціальну відповідальність і символізує матеріальні питання. Воно закликає підтримувати духовне, фізичне та матеріальне життя в рівновазі та зберігати позитивний настрій. Вимагає сконцентруватися на розвитку духовності та особистому божественному завданні.

Число 66 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють про швидкі щасливі зустрічі з рідними та близькими, які несуть багато радості та задоволення. Вони констатують стабільний та щасливий період у житті та просять відпустити свої страхи та тривоги. Не варто відмовлятися від тих, кому довіряєте. Розслабтеся і довіртеся Вищим силам, які допоможуть вам у виконанні вашої життєвої та духовної місії.

Число 66 та Міфологія

Давньогрецька

На думку філософів Стародавню Грецію, серед 66 закладено поняття переваги.

Римська

У Стародавньому Римі числом 66 керувала богиня Венера – покровителька кохання та тілесних втіх.

Число 66 в астрології

66 є числом Марса, здатним трансформувати час. Ті, хто перебуває під впливом 66, мають надмірну імпульсивність і здатність домагатися висот у тих сферах, в яких можуть реалізувати свій талант. Вони рівнозначно відносяться як до духовного, так і матеріального світу. Людьми числа 66 можуть бути Леви, Овни та Козероги.

Число 66 і характер людини

«Душа навстіж» – саме так можна охарактеризувати людей, які мають 66 у своїх нумерологічних картах. Вони вкрай чутливі до потреб оточуючих і готові піти їм назустріч. Це дуже гармонійні та романтичні особистості, які прагнуть дарувати любов, турботу та участь. Усі найкращі їх якості розкриваються за допомогою турботи про інших.

Однак нерідко вони бувають замкнуті і нікого не пускають у свій світ. Всі муки та переживання киплять у їхній душі, провокуючи нервові зриви та депресію.

Позитивні риси
спокій;
врівноваженість;
готовність до діалогу;
справедливість;
гармонія;
лагідність;
відданість;
дружелюбність;
гуманність;
сумлінність.
Негативні риси
егоїзм;
егоцентризм;
дріб'язковість;
замкнутість;
злопам'ятство;
прискіпливість;
слабка воля;
схильність до залежності;
мучеництво;
жорстокість;
глухота до чужих аргументів;
невміння розподіляти свою енергію.

Число 66 та професія

Завдяки розвиненому гуманізму, підлеглі числа 66 прагнутимуть гармонії в будь-якій сфері діяльності, яку виберуть. Причому їм досить швидко вдасться досягти у ній успіху та значних матеріальних благ. Вони не бояться працювати з людьми і нерідко успішно реалізують себе як психологи, вчителі, медичні та соціальні працівники. Також дуже ефективні вони можуть бути у таких сферах діяльності:

  • ветеринарія;
  • сільське господарство;
  • інформаційні технології;
  • бізнес;
  • юриспруденція;
  • письменство.

Число 66 та фінанси

У сфері фінансів 66 є позитивним числом. Під його заступництвом можна досягти чималих успіхів і укласти дуже вигідні контракти. Проте варто враховувати, що 66 може як давати гроші, так і забирати їх. Енергія цього числа сприяє низці злетів і падінь, невдач і успіхів.

Число 66 та відносини

Прямота та оптимізм згладжують у носіїв 66 надмірне прагнення лідерства. Вони люблять сперечатися і панувати, болісно реагують на критику і скептично ставляться до різних порад, але щиро бажають добра своїм близьким. Дружити і жити з такими персонами дуже важко.

У коханні вони є непробивними романтиками і, завдяки взаєморозуміння, почуття гармонії та духовності, здатні вивести відносини на новий рівень. Вони чудово розуміють, що займають важливе місце у житті партнера, і можуть вплинути на його погляди та вчинки. Союз, створений під впливом 66, є дуже міцним та довговічним.

Число 66 та духовна сфера

Енергія числа 66 пробуджує почуття та силу, сприяє взаємодії з Всесвітом, саморозвитку та творчим процесам. Ангели простягають руку і проводять через тривоги і сумніви, допомагаючи покращуватися в різних вимірах.

Магічна

Магічний посил числа 66 має негативний відтінок і уособлює вроджений страх перед життям. Саме звідси береться гіпертрофовано небезпечне ставлення до всіляких зовнішніх впливів. Хоча й оточуючі через безадресний і безпричинний страх, що виходить від носія числа 66, відповідають тією ж монетою.

Релігійна

Число 66 у християнстві представлене шісткою:

  • на створення світу Богу знадобилося 7 днів, а своє найдосконаліше творіння, людину, він створив на шостий день, тому вважається подвоєною людяністю і гуманізмом;
  • у Біблії числом 6, як правило, позначають щось недосконале: у тижні 6 днів для роботи та 1 для відпочинку.

Поява числа 66

Число 66 повідомляє про готовність розпочати будь-який новий проект. Проте поспіх тут ні до чого: почуття, що вийшли з-під контролю, і емоції здатні все занапастити.

Випадково

Для досягнення результатів, крім інтелекту, потрібна уява. Приведіть у рівновагу духовну, матеріальну та фінансову сторони життя – лише в такий спосіб можна буде досягти успіхів.

Постійно

Можливо, ви опинитеся заручником обставин і втратите контроль над тим, що відбувається. Не варто впадати у відчай – повсюдний контроль утопічний. Якщо вас закрутить вихор подій, що відбуваються, затаїться і збережіть енергію. Накопичивши сили, ви зможете примножити їх у більш спокійній обстановці.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua