Що означає число 23 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 23 у нумерології: позитивне та негативне значення

Згідно з дослідженнями нумерологів, число 23 найчастіше є супутником містичних подій та завершень пересічних явищ. У ньому таїться велика світова мудрість і потаємні знання Всесвіту. Воно символізує внутрішні суперечності, проте належить до категорії щасливих. Його незвичайна магія несе позитивні зміни, здатні радикально вплинути на життєвий шлях, і докорінно змінити звичні підвалини.

Число 23 у нумерології

Енергія числа 23 складається з дуальності, балансу, дипломатії, співпраці, віри та обов'язку двійки та радості, оптимізму, самовираження, креативності, зростання та ясності трійки. Це унікальна числова комбінація, здатна до легкої та безболісної адаптації. Однак визначальний вплив на формування особистості надає все ж таки цифра 2, тому що в цьому випадку вона є числом другого порядку.

Також свої коливання вносить число 5, отриманий методом нумерологічного складання (2+3=5). Воно додає меркантильності, хитрощів, ненависті до рутини та нудьги, схильності до ризику.

Значення числа 23

Число 23 поєднує матеріальний і духовний світ, що сприяє формуванню різнобічного мислення, і символізує пошук любові. При цьому воно означає безперервні конфлікти, які будуть згладжуватися завдяки дипломатичним навичкам.

Позитивне
чуйність;
чутливість;
оптимізм;
веселощі;
розвинена інтуїція;
оригінальне мислення;
схильність до розгадування таємниць;
прагнення самовдосконалення;
навченість.
Негативне
дріб'язковість;
хуліганство;
амбітність;
жадібність;
жорстокість;
мінливість;
впертість;
агресія;
конфліктність.

Число 23 в ангельській нумерології

В ангельській нумерології число 23 є виразом людяності, магнетизму та безлічі протиріч. Воно наділяє людей здатністю ставитися до свого життя як до пригоди і вміти нею насолоджуватися, легко зустрічати зміни і отримувати задоволення від хвилювань.

23 – уособлення комунікабельності та чутливості, добра та турботи, непосидючості та різнобічності. Воно спонукає до використання своїх талантів та розкриття творчих здібностей з метою зробити оточуючих щасливішими. Просить не втрачати позитивного настрою та оптимізму, щоб не втратити життєвої рівноваги.

Число 23 як підказка від Ангела

Ангели шлють добру звістку і повідомляють, що в найближчому майбутньому нічого поганого не станеться. Вони закликають до дій, хочуть, щоб ви наслідували свої бажання і пристрасті, спонукають почати робити те, про що ви давно мріяли. Витративши трохи більше терпіння і часу, ступайте дорогою, що веде до мети, маленькими кроками – так ви повільно, але впевнено досягнете бажаних висот. Вищі сили підтримують вас та керують вами. Будьте вірні собі, навіть якщо те, що відбувається, трохи вас бентежить.

Число 23 та Міфологія

Племені Майя

За розрахунками стародавніх індіанців, 23 грудня 2012 року, яке буде відповідати даті 13.0.0.0.0 на календарі майя, закінчиться П'яте Сонце, тобто закінчиться тринадцятий бакун, що триває 5125 років. Через те, що покровителем завершень періодів був бог Болон Йокте, у владі якого також знаходилися руйнування та зміни, цю дату стали вважати кінцем Світла.

Число 23 в астрології

На число 23 впливає непостійний Меркурій. Він уособлює рівновагу між енергіями Інь та Ян, приймає та поєднує енергії Сонця та Місяця (свідомості та підсвідомості), є моделлю двоїстості та двозначності. Також Меркурій дарує можливість дивитися на речі з усіх боків та ідеально врівноважувати дві конфліктуючі концепції. Однак через відсутність стабільності він схильний до метань, імпульсивності та насолоди парадоксом дуальності – у цьому проявляється його маловідома роль трюкача.

Люди, народжені під заступництвом цієї планети, постійно перебувають у пошуку нового і прагнуть визнання. Це яскраві цікаві особи, що дихають змінами і не стоять на місці. 23 допомагає їм досягати успіху у будь-яких справах.

Число 23 у біології

Нумерологам відомо чимало таємничих фактів із різних життєвих сфер, пов'язаних із числом 23.

  • По 23 хромосоми отримує дитина від батька та матері;
  • Під час падіння температури тіла до 23°С відбувається біологічна смерть людини;
  • По 23 суглоби має кожна рука, всього в організмі 230 суглобів;
  • 23 дні продовжується біологічний цикл;
  • 23 секунди триває шлях крові по всьому здоровому організму.

Число 23 та характер людини

Енергія числа 23 наділяє людей невгамовною тягою до знань і здатністю методично досягати поставленої мети. Їм властива неймовірна завзятість та бажання отримувати від життя все й одразу. Завдяки допитливому розуму, вони роблять неординарні висновки, вважаючи за краще вчитися на власних помилках, і приймають нестандартні рішення. Як правило, такі особи не мають видатну фізичну силу, але вона з лишком компенсується силою інтелектуальною.

Позитивні риси
цілеспрямованість;
розсудливість;
стійкість;
безстрашність;
підприємливість;
комунікабельність;
допитливість;
прагнення відкриттям;
вміння робити висновки;
завзятість.
Негативні риси
запальність;
егоцентризм;
матеріалізм;
схильність до депресії;
невміння відстоювати свою думку;
непосидючість;
меркантильність;
користолюбство;
надмірний кар'єризм.

Число 23 та професія

Стійкі та безстрашні особи самі пробивають собі дорогу до успіху. Завдяки цілеспрямованості, високій працездатності, вмінню збирати волю в кулак, вони досягають вершин у будь-яких сферах, якими вирішують займатися. Гостро чуття дозволяє їм практично завжди приймати правильні рішення. Це природжені підприємці, які готові до ризику і прагнуть заробляти гроші. Вони просто фонтанують ідеями збагачення, які потім успішно втілюють у життя.

Число 23 та фінанси

У фінансовій сфері 23 є знаком сталості та впевненості. Воно говорить про стабільний дохід, виконання планів та відсутність зірваних зустрічей та переговорів. Грандіозного успіху від угод чекати не варто, але також не буде будь-яких двозначностей, затримок і зволікань. Все йтиме своєю чергою, без будь-яких змін.

Число 23 та відносини

Число 23 обдаровує людей чудовими навичками спілкування, магнетизмом, вируючої енергією та позитивом. Однак не з усіма вони можуть знаходити спільну мову. 23 означає міцні та довгі стосунки, примирення, гармонію і може повідомляти про народження дитини. Кохання може з'являтися там, де на неї вже ніхто не чекає, причому брати свій початок у дружбі.

Поряд із цим, люди, які перебувають під впливом 23, часто відчувають у відносинах проблеми, тому що над усе ставлять свою роботу. Вони неймовірні власники та ревнивці. З ними важко ужитися, якщо не підкоритися їхній волі.

Абсолютна несумісність із числами: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 27.

Міцні стосунки з числами: 9, 10, 25, 28, 29.

Число 23 та інтимне життя

Підопічні числа 23 мають пристрасний темперамент і є невтомними коханцями. Їх приваблює все нове і незвідане, що проявляється у різних авантюрах, у тому числі – сексуальних. Проте до партнера вони подібних вимог не висувають, більше цікавлячись інтелектуальною стороною відносин. Але нерідко, у пошуках нових вражень, наважуються на зраду.

Число 23 та здоров'я

Люди, які захворіли 23 числа, довго не можуть вилікуватись. Загострюються хвороби сечостатевої системи та опорно-рухового апарату. У зв'язку з цим рекомендується проведення профілактичних оздоровчих процедур для хребта та суглобів.

У харчуванні варто утриматися від м'ясних продуктів і наголосити на молочній продукції – це допоможе організму оздоровитися і зарядитися енергією.

Число 23 та побут

Домашні справи щодо пасивні і не вимагають активної енергії, тому генеральне прибирання, проведене на 23 добу, пройде плідно та ефективно. Також кількість сприятлива щодо очисних і захисних ритуалів житла.

Число 23 та духовна сфера

Магічна

23 день календарного місяця, що випав на останню місячну добу, є днем покаяння. Рекомендується проведення духовних тренувань, що позбавляють невпевненості та страхів. Від сексу у цей день краще утриматися: сексуальні стосунки можуть погано вплинути на здоров'я. Завдяки руйнівній енергії цього дня анулюється все старе і з'являється можливість для створення нового.

Релігійна

Найчастіші числа в Одкровенні Іоанна Богослова 4, 7 та 12. У сумі вони дають 23.

У XVII столітті ірландський архієпископ Джеймс Ашер розрахував, що передбачувана дата Створення світу: 23 жовтня.

Секта пасхальників-старообрядців завжди святкує Різдво 23 грудня, а Великдень – 23 березня.

23 великі магістра належали ордену тамплієрів.

Поява числа 23

Практикуйте милосердя, надію та віру. Не чекайте, поки до вас звернуться за допомогою – гляньте. Будь-який незначний внесок сприятиме наповненню чаші добра. Завдяки природним талантам, зміцнюйте значущі вам відносини.

Випадково

Вас попереджають про можливі негаразди на роботі. Можливі як серйозні проблеми, і незначні. Не розслабляйтесь і не дозволяйте втягнути вас у конфлікти.

Постійно

На вас навалилося багато проблем, які ви не встигаєте вирішити. Зупиніться та зменште темп. Переосмисліть останні події. Подумайте, що вас насправді хвилює і сконцентруйтеся на вирішенні цього питання.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua