Число 555 – значення у нумерології

 

555 – символ високого енергетичного рівня, який відокремлює Божественний світ від хаосу. Його потужні вібрації спрямовані на все нове, що не має досвіду. Це число першопрохідців, революціонерів та винахідників. Воно стимулює до подвигів та боротьби, допомагає досягати цілей.

Що означає число 555 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 555 у нумерології

Якщо п’ятірка в нумерології є кількістю активних людей, то 555 перетворюється на активний двигун і вказує на зміни, нові перемоги та вирішення повсякденних проблем. 555 говорить про готовність до пізнання внутрішнього світу та духовного розвитку. Його енергія наділяє людей найвищим рівнем соціальної живучості, непосидючістю, вічною незадоволеністю, любов’ю до всього оригінального і допомагає легко переживати зміни різного характеру.

Шістка, отримана шляхом нумерологічного згортання (5+5+5=15; 1+5=6), трохи заспокоює екстра-рухливі п’ятірки та дарує їм гармонію, любов до затишку, гуманізм та сердечність.

Значення числа 555

Позитивне
сильний характер;
сміливість;
самостійність;
незалежність;
лібералізм;
контактність;
відкритість;
доброта;
чуйність;
інтелект.
Негативне
депресивність;
засмучення;
жорстокість;
гординя;
легковажність;
безвідповідальність;
імпульсивність;
неврівноваженість;
запальність.

Число 555 в ангельській нумерології

Ангельська нумерологія трактує число 555 як надмірне волелюбність. Людина з трьома п’ятірками в нумерологічній карті дуже болісно ставиться до посягань на свою незалежність і має загострене почуття справедливості.

Значення числа 555

555 – знак кардинальних змін у різноманітних життєвих сферах. Можливо абсолютно все: переїзд, подорож, зміна роботи, розрив колишніх стосунків, спонтанне виявлення нового таланту та інше. Головне – не забувати, що думки матеріальні, а для залучення позитивної енергетики необхідно налаштовуватись лише на добре.

Також 555 вказує на можливості, що відкриваються, і духовний розвиток, допомагає позбавлятися страхів, приймати вірні рішення і сприймати світ за допомогою розвиненої свідомості.

Число 555 як підказка від Ангела

Ангели просять прийняти свою долю, відкинути страхи і не чинити опір перебігу життя. Вони намагаються привернути вашу увагу до нових можливостей, що відкриваються, і хочуть, щоб ви були готові ними скористатися. Залишіть свою зону комфорту, довіртеся своїм здібностям і не сумнівайтеся у своїх силах. Ви рухаєтеся у правильному напрямку, і Вищі сили вас повністю підтримують.

Що робити, якщо бачиш число 555?

Позбавтеся сумнівів і коливань – це зараз абсолютно ні до чого. Впоратися з майбутніми змінами вам допоможе знання своїх талантів та особливостей. Зверніть увагу на свій внутрішній світ та сконцентруйтеся на саморозвитку. Не йдіть наперекір долі: розслабтеся і пливіть за течією.

Число 555 та характер

Присутність трьох п’ятірок у нумерологічній карті наділяє людей волелюбністю та енергійністю. Вони не терплять жодних указів та обмежень і завжди рухаються вперед, при цьому дорожать сімейними цінностями та тягнуться до домашнього вогнища. Такі особи завжди твердо стоять на ногах і живуть у достатку. Нерідко вони пред’являють себе підвищені вимоги і, перебуваючи під впливом емоцій, не адекватно оцінюють ситуацію.

Позитивні риси
гнучкість;
чесність;
стійкість;
працьовитість;
принциповість;
терпимість;
раціоналізм;
вміння адаптуватися;
сексуальність;
цілеспрямованість.
Негативні риси
нетерпимість;
злопам’ятство;
впертість;
егоїзм;
мінливість настрою;
занижена самооцінка;
надмірна хтивість;
невміння контролювати ситуацію;
схильність до ідеалізації.

Число 555 та професія

Через надмірний перфекціонізм підопічним 555 вкрай складно визначитися з майбутньою професією та своїм місцем у житті. Але, якщо все ж таки їм вдається це зробити, вони стають по-справжньому щасливими і досягають карколомних вершин. Крім керівних посад таким особам підійдуть такі професії:

 • психолог;
 • філософ;
 • учитель;
 • священнослужитель;
 • лікар;
 • геолог;
 • науковий співробітник;
 • адвокат;
 • кухар;
 • фермер;
 • стюард;
 • актор;
 • модельєр;
 • стиліст;
 • художник-декоратор.

Число 555 та фінанси

П’ятірка – це найпотужніший магніт для залучення удачі, грошей та матеріальних благ, а три п’ятірки – ідеальне число для бізнесу. Досить часто воно присутнє на номерах автомобілів великих бізнесменів та успішних керівників, притягуючи успіх та процвітання.

Цікаво: щоб завжди жити в достатку, рекомендується позичати і витрачати на розваги і відпочинок купюри номіналом 500 або 5000 рублів.

Число 555 та відносини

Ті, хто перебувають під впливом 555, прагнуть любові і міцних відносин. Для них життєво важливі надійний тил та віддана сім’я. Однак такі прагнення не зовсім поєднуються з їхньою волелюбністю та острахом шлюбу.

Ідеалізуючи абсолютно всіх, такі особистості часто розчаровуються у своїх друзях та партнерах. Їхня симпатія миттєво перетворюється на байдужість чи ворожість. Через зайву самокритичність і комплекс неповноцінності підопічні 555 не здатні виявляти свої почуття, і нерідко їхні любовні стосунки закінчуються гучними скандалами.

Для гармонійного союзу слід навчитися прощати, знаходити компроміси та приймати партнера з усіма його недоліками.

Число 555 та духовна сфера

У духовній сфері число 555 є знаком вищої, Божественної творчості і є тим потужним енергетичним рівнем, на якому був створений і відділений від Хаосу Миропорядок.

Енергія трьох п’ятірок вирощує все нове, стимулює до винаходів і на духовному рівні оберігає «авторські права» винахідників.

Поява числа 555

555 нагадують про необхідність залишити позаду минуле, сконцентруватися на теперішньому та замислитися про майбутнє. Не варто тягти за собою вантаж помилок та промахів, краще збирати багаж позитиву.

Випадково

Настав час стати більш розсудливим і об’єктивно дивитися на різні життєві обставини. Це дозволить відкрити нові можливості для набуття нових знань, здатних підвищити рівень вашого духовного розвитку.

Постійно

Слід виявляти більше наполегливості та впертості і не дозволяти помилкам вибивати ґрунт з-під ваших ніг. Не дозволяйте поганим моментам змушувати вас відмовлятися від цілей і не йдіть на поводу у заздрісників.

Яке значення має число 555, якщо це:

Число у дати народження

Три п’ятірки віщують цікаве і яскраве життя, що кипить подіями і наповнене стрімкими злетами і такими ж падіннями. Вони вказують на певну мінливість і нестабільність, наділяють активністю, енергією та авантюризмом. У жодному разі не слід втрачати оптимістичного настрою. Мудрість, сила волі, прагнення вперед та філософський погляд на те, що відбувається, зможуть врятувати у важкі часи і не дозволять опустити руки.

Час на годиннику

05:55

Даний час має потужний енергетичний посил і говорить про початок нового життєвого етапу. Слід налаштуватися на випробування, проте не потрібно переживати: завдяки неймовірному захисту ангелів, всі труднощі будуть успішно пройдені.

15:55

Ви стоїте на порозі безтурботного та райдужного періоду, наповненого пригодами та яскравими подіями. Опинившись втягнутим у стрімкий кругообіг, не втрачайте свідомість і не піддавайтеся легковажності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua