Що означає число 20 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 20 у нумерології: позитивне та негативне значення

20 є числом з пасивним впливом, несе енергію Інь та уособлює статичність, спокій та бездіяльність. Складність його тлумачення у тому, що може нести абсолютно різні посили. Діяльність та інертність, активність і пасивність мають кардинально протилежний сенс на різних щаблях буття.

Важливо! Число 20 сприяє життєвій рівновазі, відновленню прогалин і поверненню втраченого.

Повною протилежністю числа 20 є число 21, що має вогненну і позитивну енергію Ян і являє собою чоловічу енергію Всесвіту, персоніфікацію Людини і відповідає за конкретні рішення, в той час як 20 вказує на спостереження, очікування та передумови.

Число 20 у нумерології

20 – це 2 вищого ладу з посиленими особистими характеристиками.

Двійка – знак двоїстості душі та характеру, потенціалу та непередбачуваності. Нуль – символ відкриттів, усвідомлення душі та пошуку відповідей, що має значний заряд енергії.

Число 20 має безліч різних трактувань. Це і тотальна пасивність, що має на увазі спокій і всіляку бездіяльність, і повільний прихований розвиток, виношування планів і дозрівання мотивів. Також 20 визначає цінність навколишнього світу, у тому числі швидкоплинних миттєвостей істинного щастя.

Значення числа 20

Однак основним значення 20 все ж таки є виношування і не видиме оку розвиток, що повідомляє про наявність зародків планів, що визначають подальший життєвий шлях. Неможливо повільні та таємні процеси, необхідні для всіх рішень, відбуваються насамперед від 20.

Позитивне
спокій;
чуйність;
милосердя;
незворушність;
скромність;
нездатність завдавати болю;
творення;
увага до дрібниць;
миролюбність.
Негативне
пасивність;
педантизм;
дріб'язковість;
поступливість;
замкнутість;
ранимість;
самоїдство;
небажання залишати зону комфорту.

Число 20 в ангельській нумерології

У нумерології ангелів 20 – це посил любові і підтримки, знак того, що людина слідує у вірному напрямку і робить правильні вчинки. Також це нагадування про рідних та близьких, які знаходяться поруч і незабаром вплинуть на ваше життя. Бережіть і не кривдіть їх. 20 повідомляє про розвинену інтуїцію та необхідність прислухатися до свого внутрішнього голосу. Зараз є чудова можливість отримати осяяння та пораду від Вищих сил.

Число 20 як підказка від Ангела

Увага! Ангели нагадують про закон бумерангу і попереджають, що настав час пожинати плоди своїх вчинків.

Чесним, добрим і душевним особистостям не варто переживати, а от тим, хто частенько чинив урозріз зі своєю совістю, доведеться сповна за це заплатити. Також Всесвіт інформує, що ви перейшли на більш високий рівень свідомості, і ваш світ перебуває у стані спокою та умиротворення. Не пропустіть шанс і надайте моральну підтримку нужденним. Вам це незабаром віддасться.

Число 20 у ведичній нумерології

У ведичній нумерології двійці відповідає Місяць, що заступається емоціям і настрою, а нуль є символом Хаосу, протиріч та дисгармонії. З'єднуючись в одному числі, вони являють світові гримучу суміш нестійкої психіки. Тут і нерішучість, і перепади настрою, і недовірливість, і романтичність, і нелюбов до самотності. Особливою тривожністю наділені ті, хто народився 20 числа.

Число 20 у китайській філософії

Відповідно до китайської філософії, всі двозначні числа шляхом додавання зводяться до простих. Нуль вважається порожнім місцем і зводить нанівець всі зусилля двійки. Маючи величезний потенціал у всіх життєвих сферах, двійка насамперед має впоратися з впливом нуля, і лише потім домагатися бажаного.

Цікаво: День кохання у Китаї святкують 20 травня. Ця дата, записана як 5:20, в китайському сленгу звучить як «я тебе люблю».

Число 20 у навчанні Піфагора

Основою піфагорійського вчення є числа від 1 до 10.

Двійка (Дуада) є символом двоїстості, нерівності, нестабільності, боротьби та поєднання протилежностей. Вона вносить смуту, поділяючи Всесвіт на добро і зло, світло та пітьму. Дуада символізує жінку (мати), змушує рухатись і не допускає застою.

Піфагор підкреслював, що двійка – це невігластво, але водночас прабатька мудрості. Згідно з його вченням, народжені 20 числа – великі романтики, що мають багату уяву, але здатні втілювати в життя свої ідеї та бажання. Невпевненість у своїх силах допомагає їм закінчувати проекти та гармонійно співіснувати у колективі.

Число 20 та характер людини

Люди, які мають 20 у своїй нумерологічній карті, або активні, або пасивні – третього не дано. Вони готові йти на подвиги, але тільки заради своїх ідей і з якихось особливих, одних їм відомих причин. Цілей вони домагаються, але не так швидко, як хочеться. З метою збереження балансу між гострим бажанням змін та їх неможливістю часто міняють обстановку, роботу і місце проживання. У спілкуванні завжди коректні та ввічливі. Особливу увагу приділяють духовній сфері.

Позитивні риси
розсудливість;
м'який характер;
гарна фантазія;
внутрішній баланс;
розвинений розум;
дбайливість;
співчуття;
дружелюбність;
уроджена здатність любити.
Негативні риси
тотальне небажання розвиватися;
схильність до депресії;
песимізм;
нервозність;
недовірливість;
ревнощі;
залежність.

Число 20 та талант

Енергія 20 найчастіше наділяє талантами у духовній сфері, у яснознанні та ясновидінні, сприяє посиленню роду та збільшенню сили нації за рахунок відродження традицій та культу сім'ї, допомагає відновлювати цілісність енергополя. Заблокувати свої здібності можна сильними образами на рідних, претензій до них та небажанням надавати допомогу.

Число 20 та професія

Важливо! Не варто наділяти всіх носіїв 20 слабкістю та неміччю. Вони цілком здатні великі подвиги і підкорення кар'єрних висот.

Так, вони не воїни, а їхньою зброєю є ручки, музичні інструменти, кисті або різці, але завдяки природній схильності до духовності вони стрімко розвиваються на цій ниві.

Гострий розум, здатність працювати з великими обсягами інформації, роблять їх незамінними там, де потрібна швидка реакція та незвичайна ерудиція. Вони володіють розвиненим музичним слухом, талантом до музики та віршів, талано складають, пишуть і малюють. Не варто обмежувати таких людей, особливо у дитинстві, у прояві емоцій. Їх слід направити творчим шляхом, і лише тоді вони зможуть досягти успіху.

Число 20 та фінанси

Поєднання 2 та 0 зовсім не сприяє примноженню багатства, воно відповідає за рівновагу. Отримуючи прибуток в одному місці, людина зазнає збитків в іншому. Однак 20 дуже сприятливо для розвитку бізнесу і обіцяє перспективні пропозиції, участь в обговоренні угод та майбутніх проектів. Це позитивна кількість для проведення ділових зустрічей, конференцій та семінарів. Знайомство з новими людьми сприятиме обміну досвідом та набуттю корисних зв'язків.

Число 20 та відносини

20 змушує повертатися в минуле: випадкова зустріч або несподіваний дзвінок легко можуть перерости на щось більше. У одиноких одночасно з'являється кілька шанувальників, чому сприяють дві одиниці, що містяться у двійці. У пар настає безтурботний та спокійний період у відносинах.

Жінкам, які під впливом 20, життєво важливо пов'язати своє життя з надійним чоловіком, здатним приймати рішення і готовим стати для неї опорою та підтримкою у всьому. Чоловікам, через їх м'який характер, реалізувати себе в особистому житті дуже важко. Їм треба навчитися брати на себе зобов'язання та справлятися з ними. Ідеальним союзником для нього стане чуйна та розумна дівчина, здатна направити його у потрібне русло.

Число 20 та духовна сфера

Увага! На нижчому рівні 20 говорить про відсутність фізичної активності, на середньому – про слаборозвинений інтелект і принижений дух, на високому – проявляється у стагнації душі. Духовні процеси застигають, сковуються і обмежуються, інтуїція згасає, внутрішній голос засинає, і людина опиняється без захисту та підтримки.

Магічна

Воістину магічною якістю числа 20 є вміння гасити найстрашніші бурі пристрастей однією лише своєю появою. Його вплив на емоції можна порівняти з дією магніту на металеву стружку: при наближенні хаос швидко стає впорядкованою системою зв'язків. При цьому, крім енергії, витраченої на створення аури миролюбності, людина не витрачає жодних зусиль.

Релігійна

 • Бог попросив Мойсея провести перепис ізраїльтян старше 20 років;
 • 20 років судив Соломон Ізраїль;
 • 20 років провів перед втечею Яків у Лавані;
 • 20 ячмінних хлібів знадобилося Єлисеєві, щоб нагодувати 100 чоловік;
 • 20 використовується у Біблії 117 разів;
 • 20 – символ всесвітньої боротьби та джерело всієї енергії світу і тому вкрай зловісне число для Ієроніма.
 • 20 разів на день Крішна здійснює молитовний ритуал;
 • 20 пелюсток у чакрі Маніпура;
 • 20 днів було у молитовному календарі майя;
 • 20 – числова нумерація, в якій працювали майя та галли;
 • 20 – кількість символів алфавіту бардів.

Поява числа 20

Необхідно довіритися інтуїції, зрозуміти свої потаємні бажання і слідувати велінню серця. Можливо, незабаром в оточенні з'явиться людина, яка допоможе подолати труднощі та допоможе втілити в життя ваші ідеї. Не відмовляйтеся від підтримки з боку та звертайте увагу на вдалі збіги та милі несподіванки.

Випадково

Ангели стривожені тим, що ви ігноруєте почуття та потреби оточуючих. Вони занепокоєні, що ви не виявляєте участі до нужденних і не допомагаєте стражденним. Проявіть чуйність та милосердя – заспокойте Вищі сили.

Постійно

Проаналізуйте свою поведінку. Щось ви робите негаразд. Попереду на вас чекають злети та падіння, слід докласти максимум зусиль. Однак не поспішайте та не приймайте спонтанних рішень. Для реалізації задуманого знадобиться час.

Яке значення має число 20, якщо цей час на годиннику 20:20

Настав час здійснення бажань. Всесвіт благоволить і оберігає вас. Несіть людям добро, не відмовляйте у раді. Виберіть у своєму напруженому робочому графіку час для відпочинку та побалуйте себе чимось приємним. Намагайтеся уникати конфліктів зі своїм обранцем – зараз як ніколи ваші стосунки потребують світу.

Детальніше: Що означає 20:20 на годиннику?

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua