Як навчитися радіти життю: 7 простих способів

Чим старше ми стаємо, тим більше занурюємося в буденні клопоти, які заважають нам радіти життю, як в дитинстві. Прийшов час здригнутися!

Як навчитися радіти життю: 7 простих способів

Фото: pixabay.com

побудьте дитиною

Погодьтеся, бути дорослим іноді вельми нудно. Кожен день ми витрачаємо багато часу на рутинні справи – прибирання, походи за продуктами, рішення робочих завдань і так далі. Щоб не загрузнути в цьому з головою, знаходите час ненадовго повернутися в дитинство, побалуватися, подуріти, пограти, як дитина. Наприклад, пострибайте на батуті, прокатати на роликах – що завгодно, лише б на час відчути себе безтурботним.

Стати оптимістом

Наші внутрішні відчуття і ставлення до життя багато в чому залежать від стилю мислення. Не зациклюйтеся на негативі, намагайтеся якомога рідше критикувати себе і оточуючих людей. Краще зосередьтеся на тому, що дає вам сили і доставляє радість: успіхи, корисних навичках, улюбленому хобі.

Не забувайте про фізичну активність

Активний спосіб життя допомагає розслабитися, зняти стрес. До того ж в процесі тренувань в крові зростає вміст гормонів радості ендорфінів, які допомагають людині відчувати себе спокійним і щасливим. Тому знаходите хоча б 30 хвилин в день, щоб зайнятися спортом, – досить простий прогулянки на свіжому повітрі.

Балуйте себе смакотою

Навіть якщо ви дотримуєтеся здорового харчування і стежте за вагою, дозвольте собі іноді розслабитися і побалувати улюбленою їжею. Смачна їжа – така ж базова потреба людського організму, як хороший сон або регулярний секс. Надовго позбавляючи себе улюблених продуктів, людина буде відчувати себе пригніченим і нещасним. А щоб не нашкодити фігурі, в день, коли ви з'їсте щось шкідливе, просто обмежте калораж основних прийомів їжі.

Як навчитися радіти життю: 7 простих способів

Фото: pixabay.com

Уникайте непотрібних конфліктів

Витрачати час і сили на негативні емоції безглуздо: це надовго вибиває з колії, погіршує самопочуття, знижує продуктивність праці. Тому намагайтеся мирно вирішувати проблеми і конфлікти, шукати компроміс з опонентом.

Менше контактуйте з гаджетами

Телефони, комп'ютер та інші досягнення техніки забирають багато часу і позбавляють почуття повноти життя. З головою поринаючи в віртуальну реальність, людина ніби «зависає» в просторі, віддаляється від рідних, близьких і себе справжнього. Хочете відчувати себе вільним і щасливим – якомога менше користуйтеся гаджетами.

Оцінюйте прожитий день

Візьміть за правило перед сном проводити нескладний ритуал. Лежачи в ліжку, відповідайте на питання: «Які п'ять позитивних подій трапилися зі мною сьогодні?». Психологи кажуть, це допомагає закріпити в підсвідомості відчуття радості життя.

Раніше Zmorshki.in.ua називав звички, які шкодять психіці.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua